Novi DRAGONBALL film...

poruka: 47
|
čitano: 12.079
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Zanima me sto mislite o:

http://www.imdb.com/title/tt1098327/

Da li dobroga Goku-a odabrali, ne mogu vjerovati da je Piccolo lik iz buffy-a SPIKE, i pogotovo im ne oprastam sto nisu staviti Krillina--- buuu

E da, Master Roshi igra Yun-Fat Chow koga znate iz "tigar i zmaj" i "pirati sa kariba 3"...bas me zanima kako ce on biti perverzan Nevinašce

A za Bulmu da ne pricam...wow!!! Goku bi trebao napucati svoju Chi Chi jer uopce nije slatka...

Naravno, razumijem da nece biti Oolanga i Puara jer bi to bilo malo djetinjasto...

Kako jako zelim vidjeti tu MOĆ koju Goku ima.... a da ne spominjem borbu!!!! Izluđuje me!! Viče

There are no coincidences only opportunities...
16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Šta reci jedva cekam :) Dragon Ball mi je najdrazi anime ikad.

Iako nisam baš veliki fan opcenito anime stila itd.. ali DB je predobar pogledao sam još neke sl. koji se preporucavaju (sl. tematika, odvijanje radnje itd...) ili cak za koje kazu da su i bolji crtici od DB ali jednostavno za mene nema boljega.

DB je jedinstven. Odlican crtic :)

May The Force be With You DuDe!
16 godina
offline
Novi DRAGONBALL film...

Wtf!

O cemu ce bit ovaj film, u kojoj sagi?

Nema uopce Vegete i ekipe. =/

Vidicemo kak ce to ispast...

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...

Znam da ima boljih ali ipak nema!!! Smijeh

Od ostalih preporucujem ( Kaze no Stigma, Yu Yu Hakusho, Bleach, Naruto-- tak tak, Kenichi, Black Cat, Hunter x Hunter, Tsubasa Chronicle - moras imati strpljenja sa ovim, Kenshin..itd) Belji se

No nema mi odgovora sta se misli o glumcima...???

There are no coincidences only opportunities...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Psiho246 kaže...

Wtf!

O cemu ce bit ovaj film, u kojoj sagi?

Nema uopce Vegete i ekipe. =/

Vidicemo kak ce to ispast...

 Ovo ti je isljucivo dragoball saga...borba protiv King Piccola...ili Juniora Piccola...
Cak nece biti ni Super Saiyan Plač.. No, rekli su da ako ovaj film dobro prođe napravit ce i ostale sage!!  Smijeh
There are no coincidences only opportunities...
16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Užasno sam razočaran, jer je u početku projekt htio raditi George Lucas (čak se spominjalo da je htio Spilberga nagovorit, kada su se dogovarali o Indiani Jonesu). I govorilo se da su glumci Hugh Jackman (Goku) i Christian Bale ili Ray Park pa na kraju su se odlučili za onog Christian Troy-a iz  Reži me za Vegetu. Na kraju su potpuno promijenili mišljenje i rekli su da neće snimati Friza sagu, nego piccolo sagu i da su preveliki troškovi i ambicije. Ali se govori da su otkupljena prava na trilogiju i ako ovi sada zajebu prvi film da drugi film idu pridobiti ovom gornju postavu pod svaku cijenu i vratiti Lucasa jer će onda ić na sve ili ništa.

 

Po meni će ovo biti najveće razočaranje: navodno nema Kurilina, piccolo nema antene, goku nema rep uglavnom pola priče su izmjenili i upropasili one najbolje sitne detalje.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 0:38 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Paolo2612 kaže...

Po meni će ovo biti najveće razočaranje: navodno nema Kurilina, piccolo nema antene, goku nema rep uglavnom pola priče su izmjenili i upropasili one najbolje sitne detalje.

 Ako si veliki, i to mislim veliki fan, onda ces i dalje voliti anime. Ali drzim fige da to naprave kako treba..
There are no coincidences only opportunities...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
daredevil87 kaže...
Paolo2612 kaže...

Po meni će ovo biti najveće razočaranje: navodno nema Kurilina, piccolo nema antene, goku nema rep uglavnom pola priče su izmjenili i upropasili one najbolje sitne detalje.

 Ako si veliki, i to mislim veliki fan, onda ces i dalje voliti anime. Ali drzim fige da to naprave kako treba..
 Ja jesam fan, ali sam zato i poprilično skeptičan u realizaciji i što da očekujem. Istina da gotovo nikako se ne može prenijeti onaj feeling i atmosfera iz crtanog filma, ali također držim fige


Evo malo filmića
(makar je jedan glumac mrtav, a ovaj Goku ima sada 50 godina, i neki odabiri su čudni)

Je neko gledao japanski Dragon ball film iz 1986 ja kada sam vidio
sam umro od smijeha
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 13:18 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Ne znam zašto te toliko zanima mišljenje o glumcima :P

Iskreno pola njih koji ce davati svoj glas likecima u crticu nisam nikad cuo niti gledao niti jedan film/seriju u kojoj glume :(

 

Justin Chatwin - Gledao sam ga u The Invisible i šta reci ostavio je jako dobar dojam i BTW odlican film svakako preporucam film sam pogledao 4 puta i predobar mi je pogledao bi ga i veceras ali ima previše onih koji vec stoje na HD-u i cekaju da uhvatim vremena i pogledam ih :) Vidim da je glumio i u War of the Worlds ali taj mi je film bzvz ostalo ništa nisam gledao di je glumio. Mislim da ce jako dobro njegov glas uklopit...

 

James Marsters - Jedini film koji sam gledao s njim je P.S i love you i onak ništa osobito dobro, posebno. Mogli su naci nekoga boljeg za Lord Piccola :) on ima dosta tezak i specifican glas ;) nisam baš siguran da ce glas Jamesa licit na pravog piccola kojega smo navikli gledati i slušati u crticima :)

 

Yun-Fat Chow - Osim iz pirata pojma nemam o njemu :P   jako slabo ono tek toliko nešto sitno xD

 

Ernie Hudson - Na njega ne treba previše trošit rijeci :) Odlican glumac sa velikim iskustvom tako da u njega sigurno ne treba sumnjati sigurno nece zakazat :)

 

Texas Battle - Gledao ga u Wrong turn 2: dead end i Final destination 3 onako ništa posebno prosjecan glumac. Kako ce se njegov glas ukopit u film DB-a teško je reci Fuller je onako cudan likec :P

 

Za ostale nikad cuo niti vidio xD ali drzim fige da ispadne dobro :)

 

 

 

 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
daredevil87 kaže...
Psiho246 kaže...

Wtf!

O cemu ce bit ovaj film, u kojoj sagi?

Nema uopce Vegete i ekipe. =/

Vidicemo kak ce to ispast...

 Ovo ti je isljucivo dragoball saga...borba protiv King Piccola...ili Juniora Piccola...
Cak nece biti ni Super Saiyan Plač.. No, rekli su da ako ovaj film dobro prođe napravit ce i ostale sage!!  Smijeh
 Ali glumac koji glumi Gokua je stariji covjek, a zar nije Goku bio klinac kad se borio protiv Piccola?
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Psiho246 kaže...
 Ali glumac koji glumi Gokua je stariji covjek, a zar nije Goku bio klinac kad se borio protiv Piccola?
 Da. Kada se borio protiv King Piccolo-a, ali protiv "naseg dobrog starog" Piccolo-Juniora bio je odrastao(to je bilo na kraju dragonball sage) i borili su se na tournament-u sto ne vjerujem da ce biti u filmu Cool




Goku i Bulma Goku i Bulma
There are no coincidences only opportunities...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 13:12 (daredevil87).
16 godina
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
daredevil87 kaže...
Psiho246 kaže...
 Ali glumac koji glumi Gokua je stariji covjek, a zar nije Goku bio klinac kad se borio protiv Piccola?
 Da. Kada se borio protiv King Piccolo-a, ali protiv "naseg dobrog starog" Piccolo-Juniora bio je odrastao(to je bilo na kraju dragonball sage) i borili su se na tournament-u sto ne vjerujem da ce biti u filmu Cool




 E to je vec onda malo bolje, jos da onda bude ono kad Vegeta dodje na zemlju s Nappom, pa onda jos Freeza i ekipa, joj kad se sjetim kako mi je to gust bio gledat ko klincu, moram vidit kak ce film ispast hehe.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Nema Vegete u filmu, navodno će frieza saga biti nastavak (ako ga odluče snimiti).

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
protjeran
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...

Neće ovo dobro ispast.... Anime odlično funkcionira u crtanom obliku, ali prebaciti to na film....

 

Shvaćate li koliko je DBZ statičan? ne kažem da je to loša stvar, ali neće dobro funkcionirati na filmu. Praktički samo pratiš razmišljanja likova dok oni stoje. Borbe su kratke, a oni će od ovoga napraviti običnu tabaljku, barem mi se tako po castingu čini.... Neće ovo dobro ispast....

15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

I da ovo bude obicna tabaljka, moze se dogoditi da bude obicna human tabaljka. DB ipak ima ono nesto ca Goku unosi svojom pojavom, naivnoscu i dobrotom te nadasve snagom. DB je DB, a ovo ce biti hollywoodski DB po mom misljenju. Ca se tice scenarista, Ben Ramsey, nikad cuo za lika i jedini film poznatiji film mu je The Big Hit iz '98 s Wahlbergom. A ni Dune Entertainment kao produkcijska kuca nema neke meni vrhunske filmove (Jumper, Hitman, X-Men 3, AVPR...)

Webmaster Filozofskog fakulteta u Rijeci www.ffri.hr
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL

gdje se prikazuje crtić dragonal sinkronizirano na hrvatskiŠutim

grizli
15 godina
offline
Novi DRAGONBALL film...

Neznam gdje se pokazuje crtic, vec duze vrijeme gledam kad ce film izac.
Na njihovoj stranici (http://dbthemovie.com) izgleda da je zanimljivo, sad kako ce bit neznam.
Također cekam kad ce igrica za komp. izac na eng jeziku, jer ce prije izac na korejskom i japanskom, igra se zove Dragonball Online!

16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

meni su dragon ball z i gt su najbolji animei a ako film bude upola dobar kao anime bude super

vidio sam scenu vegete ss4 i izgleda totalno isto kao i u animeu-leti,leti,sleti pred neki grad malo ga gleda u okolo i ti je to(wtf)??

AMD 5000+ Duo 2,6 Ghz.2 Gb 667 mhz Ram Radeon x1650 Pro *** don't mess with the best - or die like the rest ***
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Vidio sam najavu za ovaj film prije par dana.

Po najavi izgleda dosta dobro, al mi je opet nekako čudno.

 

Ma samo pogledajte trailer i sve će vam reći...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Geralt-The Witcher kaže...

meni su dragon ball z i gt su najbolji animei a ako film bude upola dobar kao anime bude super

vidio sam scenu vegete ss4 i izgleda totalno isto kao i u animeu-leti,leti,sleti pred neki grad malo ga gleda u okolo i ti je to(wtf)??

 

možeš mi molim te dat link do te scene,baš me zanima kak izgleda

16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Barich kaže...
Geralt-The Witcher kaže...

meni su dragon ball z i gt su najbolji animei a ako film bude upola dobar kao anime bude super

vidio sam scenu vegete ss4 i izgleda totalno isto kao i u animeu-leti,leti,sleti pred neki grad malo ga gleda u okolo i ti je to(wtf)??

 

možeš mi molim te dat link do te scene,baš me zanima kak izgleda

 Nemoguće - vegete nema uopće u ovom filmu.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

WTF je Dragonball Neodlučan

P4 2.0,Ati 9600PRO,1GB 166MHz.
15 godina
offline
Novi DRAGONBALL film...

Ja se slažem sa večinom vama, ako film bude upola dobar kao anime to če biti dobro.

Glupo je što su u prvih 10 min stavili goku-a ta ide u srednju školuNeodlučan, a on ne zna zbrojit 2X2Osmijeh.

Anime sam pogledao 2X sva tri nastavka i svaki put je zanimljivo, čak i čale gleda sa mnom nekadSmijeh

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI 3850 512 ddr3 WD 750 GB 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line
16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

ma joj, veliki sam fan dbz-a.   Normalno, kao i pola vas ovdje jako sam skeptičan što se tiče realizacije (poštene) ovog projekta.   Gledao sam malo i prije po utubeu, i fkt mi je glupo što nema kuririna. Možda bi bilo bolje da su izabrali neku drugu sagu, npr. Frieza saga, ili saiyan saga. Al ajde, dao bog, pa bili živi da i to vidimo.

16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

IT'S OVER NINE THOUSAAAAAAAAA... - ajd dobro, neću... Osmijeh

 

ja nisam fan Dragonballa, ali čujem samo pljuvanje po ovom filmu... ko zna možda bude dobar, ali koliko sam gledao anime, neznam baš kako mogu te tuče, lude likove i hadoukene prenjeti na veliko platno... živi bili pa vidjeli...

 

gledam na IMDBu stoji ime:  "Dragonball Evolution".  Evolution? Ozbiljno?? Zašto ne "Revenge", "Requium", "Vengance" ili neki drugi klišejasto-izlizani naziv filma? Mogli su jednostavno "Dragnoball" staviti i točka... ne mislim kritizirati film zbog njegovog imena, ali stvarno...

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Smeče, neću si kvarit dojam o crtiću gledajuci "adaptacije".....

Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Tale kaže...

Smeče, neću si kvarit dojam o crtiću gledajuci "adaptacije".....

 Meni je čak američka sinkronizacija donekle smeće: ocean je katastrofa, a funi je skoro ok. Katastrofa je kada gledaš original japanski prvi, a onda čuješ Kurilina kako govori bro yo i ostale američke sleng gluposti, a da ne govorim kako original DBZ ima 291 epizodu a oni srezali na 276 i najbolje stvari cenzurirali ili preradili u totalno glupu sinkronizaciju koja nema veze s govorom u originalu.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2009 0:24 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Film izlazi za mjesec dana, a evo i najnovije najave u HD-u koja obara s nogu:

http://www.apple.com/trailers/fox/dragonballevolution/

 

Nakon sto pogledah ovu nevjerojatno najavu moram priznati da me film itekako privlaci.

Prva mi najava nije bila obecavajuca, ali ova mi je fantasticna.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
15 godina
offline
Novi DRAGONBALL film...

meni neće otvara, prvi put kad sam tek vidia najavu filma i

glumčaku postavu tija sam im j.. m... jer su usrali najbolji anime

a ne znam vidit ćemo kako će ispast nadan se dobro u ime

svih fanova

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Ja sam jako skeptičan, master Roshi je za*ebant, a oni uzmu Chow-a, a i lik Goku-a mi izgleda preozbiljno. On bi trebal bit potpuno naivan i graničit sa totalnim glupanom dobrog srca, kad Bulma baci kapsulu on kaže cool, ma kak da ne.Viče Iako efekti izgledaju jako dobro, ne znam kak će priču uspjet prenjet na film, a i kolko znam o Dragon ballovima Goku-u priču ispriča Bulma, a ne Roshi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice