Ne prepoznajete pjesmu izdvojena tema

poruka: 2.083
|
čitano: 791.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
Nem0 kaže...

Zna li itko kako se zove ova pjesma što svira u pozadini:

 

Pjesma se zove Sinnerman, by: Nina Simone.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
protjeran
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
deadman kaže...

Pjesma se zove Sinnerman, by: Nina Simone.

Zahvaljujem! {#}

˝Writing about music is like dancing about architecture.˝
12 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu
Je li mi može netko pomoći,i reći kako se zove pjesma iz reklame za festivalac na rtl 2..ali ovaj puta da javno ovdje odgovorite jer ima ostalih ljudi koje zanimaju iste stvari, umjesto da se odgovor salje meni osobno na profil
Zahvaljujem se najljepsa unaprijed
13 godina
protjeran
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
Katarina Kitty kaže...
Je li mi može netko pomoći,i reći kako se zove pjesma iz reklame za festivalac na rtl 2..ali ovaj puta da javno ovdje odgovorite jer ima ostalih ljudi koje zanimaju iste stvari, umjesto da se odgovor salje meni osobno na profil
Zahvaljujem se najljepsa unaprijed

I mene to zanima. {#}

˝Writing about music is like dancing about architecture.˝
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
Nem0 kaže...
Katarina Kitty kaže...
Je li mi može netko pomoći,i reći kako se zove pjesma iz reklame za festivalac na rtl 2..ali ovaj puta da javno ovdje odgovorite jer ima ostalih ljudi koje zanimaju iste stvari, umjesto da se odgovor salje meni osobno na profil
Zahvaljujem se najljepsa unaprijed

I mene to zanima. {#}

 I meneee.. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

 

Itko zna izvor pjesme?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu

Tommy_123 to je ova pjesma

 

Louise Dowd & Richard Salmon - Chasing The Sun 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 16:00 (Slobodnjak).
15 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

Kako se zove pjesma u uvodu, dok slova idu?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
Tomislav95 kaže...

Kako se zove pjesma u uvodu, dok slova idu?

Bernard Herrmann - Psycho (theme)    

Your Ego Is Writing Checks Your Body Can't Cash
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
Gain kaže...
Tomislav95 kaže...

Kako se zove pjesma u uvodu, dok slova idu?

Bernard Herrmann - Psycho (theme)    

Hvala

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

Kako se zove pjesma tocno izmedju 2,24 do 2,32

 

 

#!

 

 

16 godina
offline
Ne prepoznajete pjesmu

Glas me podsjeca na Adele ali nisam siguran. Probaj potrazit na youtube njene pjesme.

 

EDIT: U opisu su ti sve pjesme s tog mashup-a {#}

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2011 12:45 (ukay1000).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
ukay1000 kaže...

Glas me podsjeca na Adele ali nisam siguran. Probaj potrazit na youtube njene pjesme.

 

EDIT: U opisu su ti sve pjesme s tog mashup-a {#}

Naso..hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2011 14:07 (DuMe).
14 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

zna li netko pjesmu iz shreka kad shrek,magarac i macka bjeze iz one nekakve tvornice napitaka?

13 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

Zna li itko koja je ovo pjesma? 

 

Unlimited internets onom tko nađe. :)

I must be a wizard.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 22:56 (WhiteShadow).
14 godina
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
snupix kaže...

zna li netko pjesmu iz shreka kad shrek,magarac i macka bjeze iz one nekakve tvornice napitaka?

 http://en.wikipedia.org/wiki/Shrek_(OST)#Shrek

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu

Ima na RTL2, ona najava, ide nešto ovako, barem mislim: It s time to...

 

Pred kraj najave, rock pjesma, znam da je malo, ali eto, ako netko zna... :)

12 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

I dalje nitko ne zna?! Ajde ekipa molim vas, je li zna itko, bilo tko kako se zove pjesma iz reklame za festivalac na rtl2...svaki dan se vrti i svaki dan mi pili mozak...predobra je stvar a apsolutno ne znam niti jednu jedinu riječ, niti razumijem pošto je na španjolskom, a španjolski mi je ko špansko selo :S :S :(  Dajte pls odgovorite ovdje javno, jer jedna je osoba par stranica prije tražila da joj se odgovori na pvt..što je glupo :S jer ima i drugih ljudi koji bi htjeli znati ime te stvari... ajd ekipica pweety plehehehehehehheeezzzzzzzzz!!!!!!!!!! :( :( :( :( 

p.s. mrzim rtl2 koji ne napiše izvođača i pjesmu na reklami...u njemačkoj su to obvezatni raditi, a ovdje kod nas kako ko želi...ko divlji zapad!! grrrrrr

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 22:41 (Katarina Kitty).
16 godina
offline
Ne prepoznajete pjesmu

zna li neko tocan naziv pjesme iz ovog snimka?, ne prvu, lady gaga...neg onu drugu

 

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
Katarina Kitty kaže...

I dalje nitko ne zna?! Ajde ekipa molim vas, je li zna itko, bilo tko kako se zove pjesma iz reklame za festivalac na rtl2...svaki dan se vrti i svaki dan mi pili mozak...predobra je stvar a apsolutno ne znam niti jednu jedinu riječ, niti razumijem pošto je na španjolskom, a španjolski mi je ko špansko selo :S :S :(  Dajte pls odgovorite ovdje javno, jer jedna je osoba par stranica prije tražila da joj se odgovori na pvt..što je glupo :S jer ima i drugih ljudi koji bi htjeli znati ime te stvari... ajd ekipica pweety plehehehehehehheeezzzzzzzzz!!!!!!!!!! :( :( :( :( 

p.s. mrzim rtl2 koji ne napiše izvođača i pjesmu na reklami...u njemačkoj su to obvezatni raditi, a ovdje kod nas kako ko želi...ko divlji zapad!! grrrrrr

Evo da te riješim muka- ta pjesma ne postoji kao pjesma. To je uzet samo jedan dio pjesme i izmiksan i to je to. Znam jer sam i sam to tražio. {#}

˝Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.˝- Nikola Tesla
13 godina
offline
Ne prepoznajete pjesmu

može ime pjesme? LINK

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
14 godina
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
ibari91 kaže...

zna li neko tocan naziv pjesme iz ovog snimka?, ne prvu, lady gaga...neg onu drugu

 

 

Pjesma se zove Godfather, by Ahmet Koç.

dombak1608 kaže...

može ime pjesme? LINK

Sky Meets Bittersweet Symphony [Extended Mix], by Lanfranchi & Farina.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
16 godina
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu

HVALA TI PUNO!

 

jos samo kad bi neko znao tocan naziv remixa...

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 21:19 (ibari91).
14 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

kako se zove ona pjesma sa reklame za PBZ.ide nesto ovako:when you play with desine, don't go running took my face..

14 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznajete pjesmu

Ova mi je odnekud davnoooo poznata, al se nemogu sjetiti odakle....ak se itko sjeća, mislim da je iz neke stare igrice il tak. Uglavnom na videu je na 5:42.

 

Skonto, pjesma je Popcorn - Hot Butter

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 0:03 (pbandov).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu

Bok

 

ako slučajno saznaš ajde molim te pošalji na mail: ane.zagreb@gmail.com

neću baš biti pretjerano ovaj tjedan na kompjuteru a voljela bih to saznati

puno ti hvala

lp

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu

Vezano uz reklamu festivalac rtl 2 ako slučajno neko sazna molim pošalji na mail: ane.zagreb@gmail.com

To je isto što je i Katarina Kitty pitala

Hvala

13 godina
protjeran
offline
Re: Ne prepoznajete pjesmu
Ane Ane kaže...

Vezano uz reklamu festivalac rtl 2 ako slučajno neko sazna molim pošalji na mail: ane.zagreb@gmail.com

To je isto što je i Katarina Kitty pitala

Hvala

Da ponovim opet, ta pjesma koju tražite ne postoji, nego je uzeto 5 pjesama i izmiksano u 1 mali dio.

˝Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.˝- Nikola Tesla
13 godina
odjavljen
offline
Ne prepoznajete pjesmu

Evo ja neznam ovu pjesmu. Znam da je Duck Sauce Barbra Streisant/Michael Jackson, ali mene zanima dio koji počinje na 1:23, tu verziju nisam našao.

 

 Hvala

 

EDIT: Ne treba mi Beat it, nego ova pjesma

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2011 14:33 (footballer).
13 godina
offline
Ne prepoznajete pjesmu

  1:50

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2011 14:33 (dombak1608).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice