Mentalist

poruka: 72
|
čitano: 30.761
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Mentalist
Pozdrav svima, evo poceo sam gledati na internetu seriju Mentalist koja je bila, ne znam da li se jos prikazuje, na RTL televiziji. Tek gledam 2. sezonu, zanima me samo hoce li se ikad otkriti ko je "Red John" ? Gledao sam po internetu i spominju razne teorije, cini mi se kao da nikad nije rijesen taj slucaj i nije otkriveno ko je Red John ali onda sam gledao najavu za zadnju epizodu na RTLu gdje kazu da ce se otkriti ko je Red John. Evo link : http://www.rtl.hr/vi...n-u-mentalistu/
Sta je istina ? Hoce li se saznati ko je Red John ili ne ?
12 godina
neaktivan
offline
Mentalist

Ja sam pratio seriju i predobra je, ali hoće li se otkiti tko je red john, ti odlući sam jesi li siguran da ti kažem da ne pokvarim iznenađenje i ostalo.

The truth is...I am IronMan.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
VALVE kaže...

Ja sam pratio seriju i predobra je, ali hoće li se otkiti tko je red john, ti odlući sam jesi li siguran da ti kažem da ne pokvarim iznenađenje i ostalo.

pa jos se nezna tko je red john xD... e da jel moze neko nac season 5 epizodu 14 za skinut sve nesto fake a oni koji rade su sa tpb-a maknuli :( 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
14 godina
offline
Mentalist

Eto, pogledao i petu sezonu do kraja, za koga vi mislite da je Red John?

Ja osobno mislim da nije nitko s popisa, nego da je netko s tog popisa njegova desna ruka (očito Kirkland)

 

Par putase spominjala i mogućnost da je Jane ustvari RJ, ali Heller je opovrgnuo tu mogućnot (bilo bi fora).

 

"Plus, in another earlier interview with Bruno Heller, he mentioned that RJ has been a sort of Where's Waldo in scenes all the way from the very first season."

 

Ovaj lik mi je sumnjiv od prve sezone, i pojavljuje se skoro u svakoj epizodi, bar na par sekundi

 

Vaša mišljenja?

 

 

I like trains
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Heller je također rekao da je lista legit, znači netko sa nje je.
Vrlo vjerovatno da je Kirkland njegov nekakav pomoćnik, dajem ruku u vatru za to, ali da je Red John sumnjam.
I ja sam u jednom trenutku pomislio da je Jane Red John jer u zadnjoj epizodi pete sezone ono kad ubije njegov "happy memory", kako je on to mogao znati? Osim ako nije pravi psychic iako Jane govori da oni ne postoje. Moguće da je Bret Stiles otac od Bretta Partridgea, Stiles je počeo, Partridge je učio od njega, vidite da ima ljude koji riskiraju život u teoriji za Red Johna, i sada RJ ima takvu nekakvu religiju kao Visualization. Ma tko će ga znati, nadam se da će uskoro otkriti.
15 godina
offline
Re: Mentalist

Ja isto mislim da je Kirkland pomoćnik,a da je RJ Brett Partridge.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
offline
Mentalist

jel znate kad ce doc ta zadnja sezona na rtl ili internet..??

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Petu sezonu već imaš dugo vremena, imaš ju čak i na filmoviziji.
14 godina
offline
Re: Mentalist
Sumnjam da je lista legit, prejednostavno bi bilo, ipak je Jane znao da će mu provalit u "ured" i ukrast popis.

RJ je netko sasvim treći, bar ja tako mislim.
I like trains
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Pa ja ti samo kažem što je Heller rekao, da je netko sa te liste Red John.
12 godina
neaktivan
offline
Mentalist

Lista nije legit 100%, jer bi bilo glupo, barem meni. Zamislite nekog od likova sa liste da je red john, nebi bio uopce neki mindblown, zar ne? A ne vjerujem da ce heller neki loši završetak napravit, već će bit neki takav mindblown, da cemo sljedeca 3 dana vrtit svih 6 sezona u glavi i shvaćat kako je sve povezano i da je stvarno taj llik red john.

 

Kirkland nema veze sa RJ-om, niti je on. On ima osobne razloge zašto lovi rj-a, isto kao i PJ, u to sam siguran.

 

I evo vam jedna super stranica o red johnu, razne teorije itd.- http://www.whoisredjohn.com/

Battlelog: Xtream_gjurki
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist

Naravno da ima, što misliš zašto bi ubio glavnog svjedoka koji je radio za Red Johna?
Znao je za Lorelei i za Mirandu, znao je tko je Red John, sve je znao i Kirkland ga je ubio.
Zašto nije pokrenuo svoju istragu, a ne sve ukrao od PJ?

LINK

LINK

Zašto bi redatelj lagao?

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2013 13:47 (Wicked_Sick87).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Wicked_Sick87 kaže...

Naravno da ima, što misliš zašto bi ubio glavnog svjedoka koji je radio za Red Johna?
Znao je za Lorelei i za Mirandu, znao je tko je Red John, sve je znao i Kirkland ga je ubio.
Zašto nije pokrenuo svoju istragu, a ne sve ukrao od PJ?

LINK

LINK

Zašto bi redatelj lagao?

Osobna osveta, kao šta sam već rekao, možda mu je glavni svjedok(koji je bio pomoćnik RJ-a) ubio nekog po naređenju RJ-a, sad je ubio njega, sad kreće na RJ-a.

Istragu nemoze pokrenut jer domovinska sigurnost ne radi na slučajevima serijskih ubojica te bi to onda izgledalo sumnjivo. Najlakše je bilo sve uzet od patricka i boli ga briga.

 

Što se tiče liste. Jel on to kod javnog biljeznika potvrdio da je legit ili? Može on reć šta oće da nas odvede u krivom smjeru, iskreno, da je netko sa liste RJ to bi bilo tolko glupo da bi cijelu seriju zasralo. Jer su svi preočiti da budu.

Npr. da je RJ Cho ili Rigsby (bubam bezveze), e to bi bio pravi mindblown, ali ovi, 0 bodova.

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
offline
Re: Mentalist
Ma CBI Ron je, dajem lijevu polovicu penisa.
I like trains
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Sumnjam da je Ron tip lika koji gleda ljudima kroz mozak i ubija sretne memorije.
Ako nije Bret Stiles ili Brett Partridge, možda je Marshall McAlister. Se sjećate onoga He is Mar? H je izgledalo kao II, znači 2E, is je onda 1S, 2E1S prvi puta se pojavljuje McAlister.
Može li Mar možda značiti Marshall ili McAlisteR?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist

Ja sam bio uvjeren da je Van Peltica RJ. Ima crvenu kosu, i uvijek ona ostaje u uredu, te eventualno kasnije dolazi na zadatak, ali sad ovaj popis me razočarao, nadam se da nije istinit, i još me zanima kako će Heller objasniti kako je RJ uspio taj trik s ubojstvom iz Patrickovog sjećanja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Možda psychics ipak postoje?
Uvijek kada pričaju o RJ kažu da je on, nikad ona, tako da sumnjam da je žensko.
Kada malo razmislim o tom zadnjem slučaju, jedino tko bi to mogao znati je njegov otac.
Ali bilo bi malo bolesno da je ubio svoju unuku, ne?
14 godina
offline
Re: Mentalist
Wicked_Sick87 kaže...

Ali bilo bi malo bolesno da je ubio svoju unuku, ne?

Pa sve sto RJ radi i jest bolesno. Sumnjam da bi mu bio ikakav problem ubiti svoju unuku. No svejedno sumnjam da RJ njegov otac.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2013 22:34 (captain_soap_McTawish).
14 godina
offline
Mentalist

Sve u svemu, manje mi je bitno ko će na kraju biti RJ, a više da relaziraju njegovo hvatanja dobro, te da ne ostave pola stvari nedovršenih i neobjanjenih (Lost).

 

 

RJ je:

 

 

4 Netko s popisa
4 Nije s popisa
I like trains
15 godina
offline
Mentalist

Post s facebooka

Red John’s identity will be revealed in season 6 of ‪#‎TheMentalist‬! More info: http://bit.ly/15s8IJM

 

15 godina
offline
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Ma Red Johna su glumili različiti ljudi, recimo u zadnjoj epizodi druge sezone ja mislim, Red Johnu je dao glas Patrick Jane, tako da mislim da nema veze tko ga je glumio, siguran sam da se nebi samo tako lako otkrilo..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
milanji kaže...

na njega sumnjam jos od 2,3 sezone cim se pojavio

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Brett Partridge je u seriji od prve sezone prve epizode, prve riječi u seriji su mu bile "Red John enters here"
15 godina
offline
Re: Mentalist
Wicked_Sick87 kaže...
Brett Partridge je u seriji od prve sezone prve epizode, prve riječi u seriji su mu bile "Red John enters here"

Super, nisam toliko detalja zapazio, nekako ima taj profil RJ. I teorija također da mu je Bret Stiles otac. Cak imena Brett - Bret , hmm? Pa je prema tome povezan s Vizualizacijom i novcem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Da, definitivno je da je član vizualizacije, ali ja nekako mislim da nije samo jedan lik sa liste, već njih više, a Bret Stiles im je vođa, jer tko bi još mogao imati toliko vjernih pratioca osim ako nema takav nekakav utjecaj velike religije kao što je Visualisation?
15 godina
offline
Mentalist

I Partridge i Jane su se prepucavali u prvoj epizodi. Jane mu je na mjestu zločina rekao da previše uživa u svom poslu, i da je zloduh. Uz naravno red smile i Partridgea u istom kadru. Ostali s liste, su umješani sigurno. Neke će vjerovatno RJ potamaniti u 6. sezoni. Biti će zanimljivo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 16:43 (milanji).
15 godina
offline
Mentalist

Također Dean Harken bi lako mogao biti RJ
http://thementalist.wikia.com/wiki/Dean_Harken

14 godina
offline
Mentalist

Da malo osvjezim temu.. Dali ste poceli gledati šestu sezonu?{#}

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
offline
Mentalist

taman sam se mislio javit, pogledo sam danas i jucer prvih 6 epizoda..moram priznat da mi se svidjelo sto sam vidio do sada, radnja se polako priblizava vrhuncu(mislim da je ovo zadnja sezona, ali neznam, ako netko ima protuinformaciju neka javi)
zanima me samo sta ce se dalje desavati nakon ove epizode, sva 3 imaju istu tetovazu..moje misljenje je da red john nije n jedan od njih vec oni pripadaju nekoj organizaciji koja radi sa red johnom..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice