MAX TV Nema Teletexta

poruka: 20
|
čitano: 21.316
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
MAX TV Nema Teletexta :(

bok imam adsl i sad sam se odlučio da uzmem ovaj max tv.... lijepo ja spojim sve i sve savršeno radi slika, veza na intenetu ne puca i uz to sve mogu lijepo razgovarati na telefonu.... stvarno nema nikakvih problema i još mi se ni jednom nije zamrznula slika na max tv-u ali jedini je problem to što nema Teleteksta na Novoj TV, RTL-u, HTV 1 i 2 za ostalo mi ne treba teleteks, zanima me samo ovo navedeno i molim vas da mi kažete zašto nema teleteksta?

16 godina
offline
RE: MAX TV Nema Teletexta :(

Nažalost, ne radi ni meni (niti putem MaxTV daljinskog niti pomoću daljinskog za TV).Iznenađen

 

Bojim se da ovo nisu izolirani slučajevi, već da, iz nama misterioznih razloga, trenutno teletext nije dostupan...Viče

Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
15 godina
online
MAX TV Nema Teletexta

našao sam ovo na jednom forumu pokušao sam to napraviti ali neće

 

Stisni crvenu i plavu tipku zajedno(oko 2-3sekunde)
dok ti ledica na daljincu ne zasvijetli 2 puta,nakon toga
ukucaj 001,drži stisnutu tipku on/off (ne puštaj)i naravno neka ti daljinski
bude usmjeren put tv-a,kad ti se ugasi TV,pusti tipku On/Off i pritisni ok.
Kodovi su uspješno nađeni.

15 godina
protjeran
offline
MAX TV Nema Teletexta

 Imas izborniku (max-tv) za podesavanje daljenskog upravljaca tamo malo pogledaj i procitaj kako pogramirati daljenski!

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
16 godina
offline
MAX TV Nema Teletexta

Ako vam je TV spojen HDMI kablom, teletext ne radi. Za teletext morate povezati TV i Atlantu Scart cablom.

***** Maxxy *****
15 godina
neaktivan
offline
RE: MAX TV Nema Teletexta

 

Tako i ja imam, ali jos uvijek nece.

15 godina
neaktivan
offline
MAX TV Nema Teletexta

Kod mene radi teletext preko MAXtva ali preko daljinskog od TV

Pelikan
15 godina
offline
MAX TV Nema Teletexta

Meni isto radi ali preko daljinskog od tv-a.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
online
MAX TV Nema Teletexta

probavao sam s onim uputama za podešavanje daljinskog ali ništa....

imam televizor Quadro CRT spojen preko scart-a.... i čuo sam da daljinski upravljač koji dobiješ s prijemnikom od max tv-a ne podržava marku Quadro.... dali je to istina? ako jest onda si budem probao na drugom tv-u

16 godina
offline
RE: MAX TV Nema Teletexta
Maxxy kaže...

Ako vam je TV spojen HDMI kablom, teletext ne radi. Za teletext morate povezati TV i Atlantu Scart cablom.

 Aha, znači u tom grmu leži zec?! Iznenađen Ovo objašnjava moj slučaj (ali ga, nažalost, ne rješava)...

Hvala Osmijeh


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2009 2:58 (zz22).
16 godina
offline
RE: MAX TV Nema Teletexta

Radi li ti teletext preko antene? Tj., da li ikad dobio teletext na tom TVu?? Daljinski od Atlante nema veze, trebao bi dobiti teletext preko daljinskog od TVa.

***** Maxxy *****
15 godina
neaktivan
offline
MAX TV Nema Teletexta

Ja imam eki jeftini tve Gorenje i preko MAXtva imam ne svim kanalima imam teletext , naravno samo na onim koi imaju teletext .

Pelikan
15 godina
odjavljen
offline
MAX TV Nema Teletexta

u max tv izborniku imaš pod postavkama negdje kodove za raličite vrste tv-a mislima da ima i quadro!! pa probaj s tim, imaš čak i uputstva kako programirat daljinski od max tv da ti radi i kao i daljinski pd tv-a! meni je teletekst radio i još uvijek radi ali samo preko daljinskog od tv-a!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: MAX TV Nema Teletexta
skank666 kaže...

u max tv izborniku imaš pod postavkama negdje kodove za raličite vrste tv-a mislima da ima i quadro!! pa probaj s tim, imaš čak i uputstva kako programirat daljinski od max tv da ti radi i kao i daljinski pd tv-a! meni je teletekst radio i još uvijek radi ali samo preko daljinskog od tv-a!!

 Imas univerzalni mislim da je 0100 . stisnes crvrno i plavo dugme skupa i kad blicne lampica na daljinskom upises kod i zatim ok i onda drzis dugme za gasenje dok se tv ne ugasi
Pelikan
15 godina
neaktivan
offline
MAX TV Nema Teletexta

Ljudi nemojte se patit. Odite lijepo na www.mojtv.hr i tamo ima puno više informacija nego na teletekstu. A i preglednije je.   Cool

15 godina
online
RE: MAX TV Nema Teletexta
gor kaže...

Ljudi nemojte se patit. Odite lijepo na www.mojtv.hr i tamo ima puno više informacija nego na teletekstu. A i preglednije je.   Cool

 e care ok je stranica

hvala iako bi bilo dobro da imam i na max tv-u teletekst....
15 godina
protjeran
offline
MAX TV Nema Teletexta

Meni ga ima al je sve na jednom programu i treba ti ga imat ako a nemas onda je to problem u maxtv ja ga imam.

16 godina
offline
MAX TV Nema Teletexta

Ja imam Samsungov LCD Tv/Monitor  i imam max tv spojen preko scart kabla .

od kako sam kupio zv teletekst mi je radiioo  normalno  znači mogao sam  čitati teletekst i preko daljnjskog od tv-a i preko daljinskog od max tv-a.

I danas da pokrenem teletekst  preko daljinskog od tv- pojavi mi se  na ekranu uskličnik u žutom trokutu sa porukom Nije raspoloživo . Bilo  da porenem teletekst od hrt-a 1 , 2 , + , nove tv , rtl-a , rtl+ ili bilo kojeg kanala  jednostavno teletekst neče da se otvori. Dok kada teletekst pokrečem preko daljinskog od max tv-a radi sve savršeno

 

najgorw mi je to šta ne mogu provjeriti na običnom tv teletekst kad nemam zemaljsku antenu nego samo max tv

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2010 3:37 (Petar85).
15 godina
online
MAX TV Nema Teletexta

Ja sada imam samo TV i Max TV xD.... i sada radi teletekst pomoću max-tv daljinskog, ali ne radi sa daljinskim od TV-a

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
offline
RE: MAX TV Nema Teletexta
Maxxy kaže...

Ako vam je TV spojen HDMI kablom, teletext ne radi. Za teletext morate povezati TV i Atlantu Scart cablom.

Ne kužim zašto bi neko spoji TV i MAXTV preko scarta ako može HDMI!? Ugl BRAVIA mi je spojena s MAX-om preko HDMI-a i imam THT za HRT1, HRT2, NOVU, RTL i neke programe još ali ne za sve. Na nekim kanalima THX nije dostupan pa ga zato nema... Ali po meni THX ni ne treba kad imaš MAXTV vodič i možeš unaprjed vidjeti sve što će biti...

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice