Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.897.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ozark, ko nije pogledao, velika preporuka.
https://m.imdb.com/title/tt5071412/
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 14:16 (xfire975).
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jedina dc serija gdje sh pravovremeno osjetili da je kraj, i zavrsili je smisleno je arrow.

Ostalo ili otkazu usred nicega, ili razvuku u ovakve splacine..


Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Jedina dc serija gdje sh pravovremeno osjetili da je kraj, i zavrsili je smisleno je arrow.

Ostalo ili otkazu usred nicega, ili razvuku u ovakve splacine..

 Arrow ima sezonu previše isto ili čak dvije. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mozda, ali ipak bolje i podnosljivije nego flash recimo....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pa okej tebi je ocito omiljeni žanr romantična drama... Lipo tako napiši... Nisi osoba od akcije volis romansu...Ja nažalost kad serija traje 9 epizoda po uru vrimena volin da ima baren pola sata događanja da se nešto dešava...Ima san očekivanja od serije nažalost serija je ispala smece...

 

 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
7. epizoda top..cijeli svijet sjeban ..policijski sat a njih dvi u shooping centru se igraju kao da ih nitko ne cuje i ne vidi..top ljubavna prica..ko da u sred mraka upalis reflektor s natpisom “tu sam zombiji i ostali slobodno navratite”..
8..je bila vrlo dobra..
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Tipični nepromišljeni tinejđeri 

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...
7. epizoda top..cijeli svijet sjeban ..policijski sat a njih dvi u shooping centru se igraju kao da ih nitko ne cuje i ne vidi..top ljubavna prica..ko da u sred mraka upalis reflektor s natpisom “tu sam zombiji i ostali slobodno navratite”..

Taj dio je jednostavno i nedvosmisleno objašnjen u seriji tako da mi nije jasna tvoja zbunjenost..

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
torrente kaže...

mali offtopic i neću više.

jedno od remekdjela postmodernog interneta..


 

 

Legendarni eat da poo poo video...i zaboravio sam za taj biser naše civilizacije

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...
7. epizoda top..cijeli svijet sjeban ..policijski sat a njih dvi u shooping centru se igraju kao da ih nitko ne cuje i ne vidi..top ljubavna prica..ko da u sred mraka upalis reflektor s natpisom “tu sam zombiji i ostali slobodno navratite”..
8..je bila vrlo dobra..

Joj baš si nedokazan, ovo je topla uhljebska prića.

 

1. briga uhljebe što je potrošnja struje otišla 100% gore kad su spojeni na dvije tri nuklearke u blizini pa je struja đabe, plačica kapa svaki mjesec, imaju ekipu koja održava elektrane, trafostanice su kvalitetno odžavane, HEP hendla sve, nema alarma nikakvih niti je došlo do ispada mreže. Toga valjda ima samo u glupoj Ukrajni da dolazi do ispada mreže.  

2. Klikere boli kikić, bila marenda pa im se ne žuri.

3. Uključili su struju kvartu samo ljude zaboravili dovesti u kvart

4. mall su bolje zaštitili od curenja svjetla i buke nego HR 1991 tokom zamračenja

5. valjda sam mi kao klinci bili jedine budale koje smo išli po napuštenim objektima i bili uhvačeni. Amereričanska dijeca su ipak naprednija od nas balkanaca 

 

Trebali su ostaviti taj dio kao flashback kako je bilo i u igri. Od 15 min flashbacka su napravili cijeli EP a cijeli DLC traje malo duže od cijele epizode.  S razlogom EP07 ima najboru ocijenu. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 20:05 (Gajotres).
3 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Last of us, znaci u zadnjoj epizodi imamo i kanibale, nebi nikad pogodio! Šta je sljedeče?

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

vidim ja da puno ljudi tu nije uopce igralo igru i lupeta bezveze. velika vecina stvari na koju se zalite je i u igri, i gay ljudi i paljenje soping centra i kanibali itd itd. 
Ako vam to ne pase onda vam ne pase last of us. 

2 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni je zadnja epizoda bila supika...

Nedostajalo mi je vidjeti kako režu ljude, ruke, noge, uši, malo bre krvavo da bude, a ne ova light verzija...

 

Onaj brko bolan prije deset minuta ne može hodati, onda odjendared poroka njih četrpet, kao Stevo Segal..

 

Ljudi gladni, mora se nešto jesti.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
3 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Preostali

 
https://www.imdb.com/title/tt2699128/ 
Na 5 sam epizodi, za sad zanimljivo mozda i malo razvuceno, još nista nema nadnaravnog niti neznam hoce biti za sad pratim neloše skroz ocekujem da bude još bolje.🤔

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 18:27 (Boris grozni).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Malo sam razočaran zadnjom EP od TLOU. Ok, znam da mi je dio s Davidom vrhunac igre ali nema tunela straha, bolnica nekako zbrzana zapravo cijeli EP zbrzan. Kad sam vidio koliko EP traje odmah mi je bilo sumnjivo

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gajotres kaže...

Malo sam razočaran zadnjom EP od TLOU. Ok, znam da mi je dio s Davidom vrhunac igre ali nema tunela straha, bolnica nekako zbrzana zapravo cijeli EP zbrzan. Kad sam vidio koliko EP traje odmah mi je bilo sumnjivo

i mene je sokiralo na pocetku kad sam vidio 40 i kusur minuta. ocekivao sam barem sat-sat i 15 minuta epizodu. 

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

cini mi se da serija nije toliko razvikana ali apsolutna preporuka , jedna od boljih sto sam gledao zadnjih godina. 

Trenutno sam na 4.sezoni.

 

Yellowstone

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

cini mi se da serija nije toliko razvikana ali apsolutna preporuka , jedna od boljih sto sam gledao zadnjih godina. 

Trenutno sam na 4.sezoni.

 

Yellowstone

 

Yellowstone je svakako u samom vrhu trenutno aktivnih serija. Kad zavrsis sa time, mozes se baciti i na prequele 1883 te 1923.

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Navodno se snima ili ce se snimati spin-off, Texas 6666 ranch sa Matthew McConaugheyom u glavnoj ulozi.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 21:38 (jaZey).
2 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
Yellowstone je svakako u samom vrhu trenutno aktivnih serija. Kad zavrsis sa time, mozes se baciti i na prequele 

Točno.

Ako se o njoj puno ne piše, ne znači da nije kvalitetna.

 

Bitno je da se ovdje deset stranica raspravlja o govancetu zvanom The Last of Us.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
10 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Last of us je kao Wedsnday serija, svi dali preko 9 ocjenu i pricali o tome kada je bila aktualna i kada je hype prosao dosla je na nekih 8.2 koliko je i realno. Ista stvar sa last of us, super za pogledati, pogotovo nama fanovima igre, ali nigdje ni priblizno najboljim serijama ikada. Ali s druge strane, te najbolje serije ikada imaju vise sezona, a ova je tek na prvoj.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
LOL ma koja najbolja serija ikad..pa ko to uopce govori..serija je OK nista vise i nista manje…
AUDIOFIL
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dr.Feel kaže...

Last of us je kao Wedsnday serija, svi dali preko 9 ocjenu i pricali o tome kada je bila aktualna i kada je hype prosao dosla je na nekih 8.2 koliko je i realno. Ista stvar sa last of us, super za pogledati, pogotovo nama fanovima igre, ali nigdje ni priblizno najboljim serijama ikada. Ali s druge strane, te najbolje serije ikada imaju vise sezona, a ova je tek na prvoj.

 Broj sezona obicno ubije kvalitet serije. Sve vrhunske serije koje sam ja gledao su vrhunske zbog prve sezone....Jako su rijetke serije koje drze kvalitet kroz vise sezona. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
Dr.Feel kaže...

Last of us je kao Wedsnday serija, svi dali preko 9 ocjenu i pricali o tome kada je bila aktualna i kada je hype prosao dosla je na nekih 8.2 koliko je i realno. Ista stvar sa last of us, super za pogledati, pogotovo nama fanovima igre, ali nigdje ni priblizno najboljim serijama ikada. Ali s druge strane, te najbolje serije ikada imaju vise sezona, a ova je tek na prvoj.

 Broj sezona obicno ubije kvalitet serije. Sve vrhunske serije koje sam ja gledao su vrhunske zbog prve sezone....Jako su rijetke serije koje drze kvalitet kroz vise sezona. 

Star Trek Picard napokon liči na nešto u trečoj sezoni. 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Yellowstone fenomenalan, iako je 5. sezona slabija, nekako imam osjecaj kao da je citava sezona filler/ nista se nije dogodilo u 8 epizoda.

 

1899 mi je zapravo bio dosadan, iako sam inace ogroman fan settinga... i sve je to super odradeno i divno, al jednostavno me nije ni blizu odusevilo kao sto sam se nadao

 

1923 je zato zbilja odlican :) i biti ce jos bar jedna sezona 

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gajotres kaže...
Posmatrač kaže...
Dr.Feel kaže...

Last of us je kao Wedsnday serija, svi dali preko 9 ocjenu i pricali o tome kada je bila aktualna i kada je hype prosao dosla je na nekih 8.2 koliko je i realno. Ista stvar sa last of us, super za pogledati, pogotovo nama fanovima igre, ali nigdje ni priblizno najboljim serijama ikada. Ali s druge strane, te najbolje serije ikada imaju vise sezona, a ova je tek na prvoj.

 Broj sezona obicno ubije kvalitet serije. Sve vrhunske serije koje sam ja gledao su vrhunske zbog prve sezone....Jako su rijetke serije koje drze kvalitet kroz vise sezona. 

Star Trek Picard napokon liči na nešto u trečoj sezoni. 

 Tko nije gledao prve dvije Picarda preporuka preskočit, 3. je prava stvar.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

N00b, star trek fan gleda sve

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mGT kaže...
Gajotres kaže...
Posmatrač kaže...
Dr.Feel kaže...

Last of us je kao Wedsnday serija, svi dali preko 9 ocjenu i pricali o tome kada je bila aktualna i kada je hype prosao dosla je na nekih 8.2 koliko je i realno. Ista stvar sa last of us, super za pogledati, pogotovo nama fanovima igre, ali nigdje ni priblizno najboljim serijama ikada. Ali s druge strane, te najbolje serije ikada imaju vise sezona, a ova je tek na prvoj.

 Broj sezona obicno ubije kvalitet serije. Sve vrhunske serije koje sam ja gledao su vrhunske zbog prve sezone....Jako su rijetke serije koje drze kvalitet kroz vise sezona. 

Star Trek Picard napokon liči na nešto u trečoj sezoni. 

 Tko nije gledao prve dvije Picarda preporuka preskočit, 3. je prava stvar.

3.sezona?

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kunof00 kaže...

N00b, star trek fan gleda sve

 

Tako je!

 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kunof00 kaže...

N00b, star trek fan gleda sve

 Uh, teško mi je bilo prožvakat prve dvije Picarda, stvarno teško, o Discovery-u neću trošit fontove.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice