Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.072
|
čitano: 2.888.155
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

 Nisu, to su samo recezenti dobili pristup.

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Last of Us nakon pogledane 2 epizode, mogu reći da sam oduševljen. Serija je ostala strašno vjerna izvornom materijalu. Kao nekome kome je TLoU jedna od najboljih igara ikad, ovo zasad apsolutno nema nikakve greške. Neke scene su tako dobre odrađene da mi dođe zapljeskati.

 

E sad, koliko je sve to skupo zanimljivo i dobro nekome tko nije odigrao igru i zavorio u taj svijet prije serije, to ne znam. Sasvim moguće da nekome djeluje kao većina drugih zombi filmova/serija. Ne mogu tvrditi iz druge perspektive.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
antimadridista kaže...

The Last of Us nakon pogledane 2 epizode, mogu reći da sam oduševljen. Serija je ostala strašno vjerna izvornom materijalu. Kao nekome kome je TLoU jedna od najboljih igara ikad, ovo zasad apsolutno nema nikakve greške. Neke scene su tako dobre odrađene da mi dođe zapljeskati.

 

E sad, koliko je sve to skupo zanimljivo i dobro nekome tko nije odigrao igru i zavorio u taj svijet prije serije, to ne znam. Sasvim moguće da nekome djeluje kao većina drugih zombi filmova/serija. Ne mogu tvrditi iz druge perspektive.

 Evo ja nisam nikad igrao i sve što znam o tom svijetu je da je neka postapokalipsa/zombij setting. I baš to što kažeš, izgleda mi kao najtipičnija zombij priča di je poanta da nisu zombiji strašni već ljudi (ono što je već stoputa viđeno). 

 

Pa ako bi me mogao nekako uvjerit da ima "something more", bez spojlera ofc, molim te.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
prorok kaže...
antimadridista kaže...

The Last of Us nakon pogledane 2 epizode, mogu reći da sam oduševljen. Serija je ostala strašno vjerna izvornom materijalu. Kao nekome kome je TLoU jedna od najboljih igara ikad, ovo zasad apsolutno nema nikakve greške. Neke scene su tako dobre odrađene da mi dođe zapljeskati.

 

E sad, koliko je sve to skupo zanimljivo i dobro nekome tko nije odigrao igru i zavorio u taj svijet prije serije, to ne znam. Sasvim moguće da nekome djeluje kao većina drugih zombi filmova/serija. Ne mogu tvrditi iz druge perspektive.

 Evo ja nisam nikad igrao i sve što znam o tom svijetu je da je neka postapokalipsa/zombij setting. I baš to što kažeš, izgleda mi kao najtipičnija zombij priča di je poanta da nisu zombiji strašni već ljudi (ono što je već stoputa viđeno). 

 

Pa ako bi me mogao nekako uvjerit da ima "something more", bez spojlera ofc, molim te.

 Serija nije o zombijima i apokalipsi nego o odnosu ove ružne male i Mandaloriana zbog razloga....

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 12:50 (lmutak).
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
antimadridista kaže...

The Last of Us nakon pogledane 2 epizode, mogu reći da sam oduševljen. Serija je ostala strašno vjerna izvornom materijalu. Kao nekome kome je TLoU jedna od najboljih igara ikad, ovo zasad apsolutno nema nikakve greške. Neke scene su tako dobre odrađene da mi dođe zapljeskati.

 

E sad, koliko je sve to skupo zanimljivo i dobro nekome tko nije odigrao igru i zavorio u taj svijet prije serije, to ne znam. Sasvim moguće da nekome djeluje kao većina drugih zombi filmova/serija. Ne mogu tvrditi iz druge perspektive.

 

meni je isto serija odlična, a nisam baš bio nabrijan jer sam smatrao da sam već vidio sve što treba i da nemaju šta novo dodati, ali sam se prevario, barem zasad. 

 

ono što mi je vrh je atmosfera straha, stvarno ni meni nije bilo svejedno dok sam gledao 2. epizodu, iako sam znao što će se dogoditi

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja nisam igrao, jednostavno mi nije došla pod ruku za sad. Ali serija je top. Inače volim tematiku postapokalipse tako da mi je ovo odlično. A pogotovo mi je fora što kao stari gamer možeš točno prepoznati scene koje su tipične za igre. npr. kad uđu u ovaj hotel pa je sve usrano od ove vode kroz koju moraju proći, ili kad idu gore na kat pa je prolaz blokiran s nečim, ono tipično iz igrica. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
prorok kaže...
antimadridista kaže...

The Last of Us nakon pogledane 2 epizode, mogu reći da sam oduševljen. Serija je ostala strašno vjerna izvornom materijalu. Kao nekome kome je TLoU jedna od najboljih igara ikad, ovo zasad apsolutno nema nikakve greške. Neke scene su tako dobre odrađene da mi dođe zapljeskati.

 

E sad, koliko je sve to skupo zanimljivo i dobro nekome tko nije odigrao igru i zavorio u taj svijet prije serije, to ne znam. Sasvim moguće da nekome djeluje kao većina drugih zombi filmova/serija. Ne mogu tvrditi iz druge perspektive.

 Evo ja nisam nikad igrao i sve što znam o tom svijetu je da je neka postapokalipsa/zombij setting. I baš to što kažeš, izgleda mi kao najtipičnija zombij priča di je poanta da nisu zombiji strašni već ljudi (ono što je već stoputa viđeno). 

 

Pa ako bi me mogao nekako uvjerit da ima "something more", bez spojlera ofc, molim te.

Nema te što uvjeriti i meni je isto. Mislim serija je oki vidi se da je produkcija na visini ali ne djelim oduševljenje sa dijelom ekipe. Pprica je onako meh, vec sto puta viđena. Da ne spominjem da mi se riga na zombie apokalipse jer sam ih se nagledao zadnji 10ak godina što u igrama što u filmovima/serijama.

 

E  da, Pedro Pascal ubija. Taj još nije omašio ulogu od kada sam ga vidio prvi put u GOT-u.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...
Cansee kaže...
Posmatrač kaže...
Damir22 kaže...
 ...nebinarna..

Možda samo ne želi da ju se definira i tretira prema spolnim stereotipima i predrasudama već da se na nju gleda isključivo kao na osobu.

Evo nisam stvarno očekivao da će netko u RH ići racionalizirati ovaj trend ali, hej, ok, izjednačavamo se sa zapadom. 

...
Northern Exposure smo na sezoni 5. Gledamo je svi zajedno. Voli je i mala (11) i "mali" (17). Naša sam i grupu na fejsu od ljubitelja te serije. Već ima preko 6K članova. Koliko je serija posebna govori činjenica da ima ljudi koji, pazite sad ovo, gledaju seriju bez prestanka već 15 godina! :) Ako vas sad nisam uspio nagovoriti neću nikad tako da mi je ovo zadnji post o ovoj seriji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 12:42 (KIKI3ooo).
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

the hunters s02- izasla je nedavno druga i finalna sezona ove serije na amazonu pa sam ju odgledao u komadu(sve epizode izadu odma). volim te serije koje se baziraju na alternativnoj stvarnosti s nacistima, kad sam vidio da al pacino glumi morao sam ju pogledat. serija opcenito ima odlicnu ideju, ali cijelo vrijeme mi izgleda ko da je malo low budget. u nekim trenucima idu ful ozbiljno ali vecinom ovo je za odmarat mozak. mislim da bi netko s ovom idejom mogao napravit cuda, toliko stvari za obradit, toliko mogucnosti, ali ovdje se islo na sigurno. vjerojatno se planiralo i vise sezona ali mislim da su skuzili da interes nije neki pa su je odlucili zavrsit nakon druge sezone. kraj prve sezone je odlican i imas dojam da tek u drugoj slijedi tri puta bolja sezona, ali po meni i ovih 8 epizoda im je previse za pricu koju su isli ispricat. 

preporucam za gledanje samo onima koji kao i ja vole tu tematiku, ostalima ce mozda bit bezveze. i da, ova serija ima jedan od najboljih trailera koje sam vidio.

 

last of us- igru sam odigrao davno kad je izasla, dvojku nisam jos. price se sjecam samo kostura tako da svi ovi manji detalji su mi isparili iz pamcenja. serija mi je super, jedva cekam svaku epizodu, mislim da ce ovo bit dobro ako se budu drzali same igre. sad sam dobio i zelju opet odigrat igru pa cu je vjerojatno uzet za ps5 remaster i uzivat. 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...
mzopg kaže...
Cansee kaže...
Posmatrač kaže...
Damir22 kaže...
 ...nebinarna..

Možda samo ne želi da ju se definira i tretira prema spolnim stereotipima i predrasudama već da se na nju gleda isključivo kao na osobu.

Evo nisam stvarno očekivao da će netko u RH ići racionalizirati ovaj trend ali, hej, ok, izjednačavamo se sa zapadom. 

...
Northern Exposure smo na sezoni 5. Gledamo je svi zajedno. Voli je i mala (11) i "mali" (17). Naša sam i grupu na fejsu od ljubitelja te serije. Već ima preko 6K članova. Koliko je serija posebna govori činjenica da ima ljudi koji, pazite sad ovo, gledaju seriju bez prestanka već 15 godina! :) Ako vas sad nisam uspio nagovoriti neću nikad tako da mi je ovo zadnji post o ovoj seriji.

 

To mi je možda i najdraža serija ikada (Northern Exposure). Nadam se da ću naći vremena još jednom da je pogledam prije smrti.

 

A interesantno je da ne postoji nigdje na streaming servisima. Baš ću provjeriti kakva je situacija na torentima..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
AFARON kaže...
KIKI3ooo kaže...
mzopg kaže...
Cansee kaže...
Posmatrač kaže...
Damir22 kaže...
 ...nebinarna..

Možda samo ne želi da ju se definira i tretira prema spolnim stereotipima i predrasudama već da se na nju gleda isključivo kao na osobu.

Evo nisam stvarno očekivao da će netko u RH ići racionalizirati ovaj trend ali, hej, ok, izjednačavamo se sa zapadom. 

...
Northern Exposure smo na sezoni 5. Gledamo je svi zajedno. Voli je i mala (11) i "mali" (17). Naša sam i grupu na fejsu od ljubitelja te serije. Već ima preko 6K članova. Koliko je serija posebna govori činjenica da ima ljudi koji, pazite sad ovo, gledaju seriju bez prestanka već 15 godina! :) Ako vas sad nisam uspio nagovoriti neću nikad tako da mi je ovo zadnji post o ovoj seriji.

 

To mi je možda i najdraža serija ikada (Northern Exposure). Nadam se da ću naći vremena još jednom da je pogledam prije smrti.

 

A interesantno je da ne postoji nigdje na streaming servisima. Baš ću provjeriti kakva je situacija na torentima..

 Odlična serija, a i sad je idealno vrijeme za ponovno je pogledati u ovo zimsko doba.

 

https://www.cheatsheet.com/entertainment/why-you-cant-stream-northern-exposure-online.html/

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ne stoji bas najbolje, evo 3-5 sezonu skidam vec 5 dana i tek je na 50%.

Ako me pamcenje dobro sluzi na streaming servise nece nikada ni doci zbog autorskih prava glazbe iz serije, tj. ukoliko i dodje nece biti sa orginal glazbom vec nekom zamjenskom.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 

kakva tropa od 3. epizode Last of Us, dosadno dozlaboga, a po igri su se trebali uz pomoć Billa boriti sa hordom zombija, trebala je biti brutalna epizoda, baš razočarenje

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

 

kakva tropa od 3. epizode Last of Us, dosadno dozlaboga, a po igri su se trebali uz pomoć Billa boriti sa hordom zombija, trebala je biti brutalna epizoda, baš razočarenje

 

baš sam čekao komentar nekog tko je španao igru pošto ja ovo gledam kao "non-španer" pa me  zanimalo kak se ovo povezalo s igrom :)

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Lonely Boy kaže...
Cansee kaže...

 

kakva tropa od 3. epizode Last of Us, dosadno dozlaboga, a po igri su se trebali uz pomoć Billa boriti sa hordom zombija, trebala je biti brutalna epizoda, baš razočarenje

 Cijela ekranizacija mi je meh. Pedro to drzi, ali mijenjaju radnu, scene, joel nikad nije niti upoznao franka, sarah crna, scena s tess.

 6/10 nisam bas odusevljen

 Nebi imalo smisla da je sve identično kao u igri jer onda praktički cijelu seriju imaš samo Joela i Ellie i na njima je 99% priče fokusirano. To prolazi u igri, ali ne u seriji. 

Serija je šansa da se pokaže i proširi priča i o drugim ljudima u tom svijetu. U igri si to imao na način da bi pronalazio one dokumente i čitao o tim ljudima u tom svijetu. Ali serija je prilika da se to odradi na drugi način. Po meni je baš kvalitetno odrađeno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
2 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
AFARON kaže...
To mi je možda i najdraža serija ikada (Northern Exposure). Nadam se da ću naći vremena još jednom da je pogledam prije smrti.

 A interesantno je da ne postoji nigdje na streaming servisima. Baš ću provjeriti kakva je situacija na torentima..

 Imaš na IPT, Northern Exposure S01-S06 COMPLETE DVDRip XviD-IPT

Ako trebaš pozivnicu, javi se.

A na starom dobrom Pirate BaY  Northern Exposure 1990 Season 1,2,3,4,5 6 Complete 720p BluRay x264

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 6:32 (Zaporožac).
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
jaZey kaže...
Ne stoji bas najbolje, evo 3-5 sezonu skidam vec 5 dana i tek je na 50%.

Ako me pamcenje dobro sluzi na streaming servise nece nikada ni doci zbog autorskih prava glazbe iz serije, tj. ukoliko i dodje nece biti sa orginal glazbom vec nekom zamjenskom.

 Evo upalio Stremio sam da vidim i ima nekoliko ripova sa relativno malo izvora (5-13) al pokrenuo mi prvu epizodu prije nego išta do sada.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
antimadridista kaže...
Lonely Boy kaže...
Cansee kaže...

 

kakva tropa od 3. epizode Last of Us, dosadno dozlaboga, a po igri su se trebali uz pomoć Billa boriti sa hordom zombija, trebala je biti brutalna epizoda, baš razočarenje

 Cijela ekranizacija mi je meh. Pedro to drzi, ali mijenjaju radnu, scene, joel nikad nije niti upoznao franka, sarah crna, scena s tess.

 6/10 nisam bas odusevljen

 Nebi imalo smisla da je sve identično kao u igri jer onda praktički cijelu seriju imaš samo Joela i Ellie i na njima je 99% priče fokusirano. To prolazi u igri, ali ne u seriji. 

Serija je šansa da se pokaže i proširi priča i o drugim ljudima u tom svijetu. U igri si to imao na način da bi pronalazio one dokumente i čitao o tim ljudima u tom svijetu. Ali serija je prilika da se to odradi na drugi način. Po meni je baš kvalitetno odrađeno.

 

ne mora biti sve identično, ali one stvari koje su odlične baš treba ubaciti u ekranizaciju. Stvarno sam se nadao jučer gledati koljačinu clickera uz tonu Billovih oružja i zamki. I također potpuno je izostavljen susret između Billa i Ellie i njihova međusobna komunikacija. Potpuni promašaj.

 

Sve je moglo biti isto, samo da ih je na kraju ipak tamo dočekao Bill i onda zadnjih 15ak minuta koljačina. Bilo bi odlično. Također bi puno bolja opcija bila da se Frank žrtvovao kako bi pomagao Joelu i Ellie, ako su već nešto morali mijenjati. 

 

Ma možete braniti koliko hoćete, ali objektivno je epizoda potpuno promašena prilika.

7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni se ova epizoda, a i sama serija svida. Last of us igra mi je dobra jer radi na razvijanju odnosa izmedu likova, kako kroz gameplay, tako i kroz one poruke koje nalazimo i citamo. Draze mi je sta su prikazali nesto drukcije od igre, nego da sam gleda kako sat vrimena ubijaju zombije. 

Ukljucujuci i ovaj moj osvrt, mislin da bi tribali malo manje raspravljat o radnji serije, spoilat ce se ljudima sve epizode.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 8:51 (Tututuru).
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Tututuru kaže...

Meni se ova epizoda, a i sama serija svida. Last of us igra mi je dobra jer radi na razvijanju odnosa izmedu likova, kako kroz gameplay, tako i kroz one poruke koje nalazimo i citamo. Draze mi je sta su prikazali nesto drukcije od igre, nego da sam gleda kako sat vrimena ubijaju zombije. 

Ukljucujuci i ovaj moj osvrt, mislin da bi tribali malo manje raspravljat o radnji serije, spoilat ce se ljudima sve epizode.

 

nitko ne kaže da se mora cijelu epizodu klat zombije. To se nije događalo ni u prve dvije epizode pa su mi bile odlične. U 3. epizodu je moglo stati i razvijanje odnosa među likovima i koljačina zombija i to bi bio posao. Kao što rekoh, propuštena prilika.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Tututuru kaže...

Meni se ova epizoda, a i sama serija svida. Last of us igra mi je dobra jer radi na razvijanju odnosa izmedu likova, kako kroz gameplay, tako i kroz one poruke koje nalazimo i citamo. Draze mi je sta su prikazali nesto drukcije od igre, nego da sam gleda kako sat vrimena ubijaju zombije. 

Ukljucujuci i ovaj moj osvrt, mislin da bi tribali malo manje raspravljat o radnji serije, spoilat ce se ljudima sve epizode.

 Baš to. The Last of Us je uvijek bio o odnosima likova, o pokvarenosti čovjeka u tim situacijama u kojim a se nalazi itd. Baš to je i igru činilo specifičnom, a ne zombiji. Da želim samo koljačinu i klanje zombija onda mi bi i The Walking Dead bila dobra serija, što hvala Bogu nije. Ne sumnjam da će biti još i epizoda sa više akcije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Treća epizoda mi je kriminalno loša... Izminili su priču čisto da bi mogli uru i 20 prikazat njihovu trenutnu propagandu.

Ljudi su mogli doslovno pogledat zadnjih 5 minuta epizode i nebi se nista pogubili u nastavku serije...Al pretpostavljam da nan je ovaj content buducnost.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Stremio svakodnevno koristim na više uređaja i super je. Ima nešto svojih problema, no jednom kad pohvataš to super aplikacija

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
jaZey kaže...
Ne stoji bas najbolje, evo 3-5 sezonu skidam vec 5 dana i tek je na 50%.

Ako me pamcenje dobro sluzi na streaming servise nece nikada ni doci zbog autorskih prava glazbe iz serije, tj. ukoliko i dodje nece biti sa orginal glazbom vec nekom zamjenskom.

 

Našao sam na rarbg, svih 5 sezona skinulo se preko noći sve.

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Strm kaže...

Stremio svakodnevno koristim na više uređaja i super je. Ima nešto svojih problema, no jednom kad pohvataš to super aplikacija

 Yup, onaj wtf izraz lica kad sam skužio da mogu preko Stremia na mobitelu streamat ravno na telku i to sa prijevodom. Na 4K filmovima zna zaštekat pa treba pokrenut sve ponovno al serije roka bez problema. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...
Strm kaže...

Stremio svakodnevno koristim na više uređaja i super je. Ima nešto svojih problema, no jednom kad pohvataš to super aplikacija

 Yup, onaj wtf izraz lica kad sam skužio da mogu preko Stremia na mobitelu streamat ravno na telku i to sa prijevodom. Na 4K filmovima zna zaštekat pa treba pokrenut sve ponovno al serije roka bez problema. 

 Ja imam smart tv tako da mi je na njega instaliran stremio, i to dva tva, imam na mobitelu, na laptopu i računalu

Pro tip, vlclib player ima bolji prikaz slike, jedino u novoj verziji znaju zezati subtitlovi

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
jaZey kaže...
Ne stoji bas najbolje, evo 3-5 sezonu skidam vec 5 dana i tek je na 50%.

Ako me pamcenje dobro sluzi na streaming servise nece nikada ni doci zbog autorskih prava glazbe iz serije, tj. ukoliko i dodje nece biti sa orginal glazbom vec nekom zamjenskom.

 da se ne mucis

 

https://www.balkandownload.org/topic/105227-northern-exposure-%C5%BEivot-na-sjeveru-1990-1995/?hl=%2Bnorthern+%2Bexposure

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dopesick, vrhunska serija o pohlepi pharma industrije i epidemiji legalnih opioida. Sjajni glumci, izvedbe, čista 10-ka od mene.

My redemption lies in your demise
3 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
tommmyyy kaže...

Dopesick, vrhunska serija o pohlepi pharma industrije i epidemiji legalnih opioida. Sjajni glumci, izvedbe, čista 10-ka od mene.

 Tx, bas sam dosao u temu da pogledam nesto dobro!

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Boris grozni kaže...
tommmyyy kaže...

Dopesick, vrhunska serija o pohlepi pharma industrije i epidemiji legalnih opioida. Sjajni glumci, izvedbe, čista 10-ka od mene.

 Tx, bas sam dosao u temu da pogledam nesto dobro!

 Gledao nedavno, odlična dok. serija.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice