Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.071
|
čitano: 2.888.024
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pošto gotovo isključivo gledam sci fi / mistery, trenutno gledam "From" i "Night sky", nisu loše.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upright

 

https://www.imdb.com/title/tt8765446/?ref_=nm_knf_t1

 

Opuštajuće i zabavno , preporuka 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...
To i dalje ne mijenja cinjenicu da je serija stvarana za TV a ne za kino publiku..

Imaš hrpu sadržaja koji je snimljen u omjeru 2.39:1, čudi me da si to tek sad primijetio.

 

Npr. Boysi, Disney Star Wars serije poput Mandaloriana (koji je mix dva omjera)...

 

Ti sada gledaš seriju onako kako ju je snimatelj zamislio i snimio, da je prebaciš u 16:9 imao bi popunjen ekran, ali bi izgubio dobar dio sadržaja koji bi bio cropan (lijevo i desno).

 

Pravo pitanje je u biti zašto je snimano u tom kino formatu, a odgovor bi bio radi kino efekta. Kombinacija tog omjera i filma (mm) koji se koristi stvara taj prestižni kino dojam. Dobije se širina, dobije se drugačiji fokus...

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Sve 5 kuzim ja to..ali posto vecinu serija u zadnjih par godina gledam u TV formatu(16:9) ne kuzim odluku da se serija stavlja u kino format..da mi je TV tog formata ili da imam projektor i platno gustao bih jos vise..ovako me bas bode u oci!
A i sama Amazon Prime aplikacija me izluđuje!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt7949218/

 

See

 

Nije stvarnost, nije čak ni izmišljena stvarnost, ima svoj svijet, svoju logiku. Ili vam se sviđa pa pratite priču bez previše razmišljanja i racionaliziranja ili vam se ne sviđa . . . 6/10

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 

Mystery Road

 

https://www.imdb.com/title/tt7298596/?ref_=vp_close

 

Aaron Pedersen koji tumači lik Jaya Swana, policijskog detektiva koji se nakon dugo vremena vraća u svoj rodni grad je vrlo uvjerljiv ,  radnja se odvija izuzetno sporo, ali to se  kompenzira korištenjem upečatljivih pejzaža australskog “outbacka”.

Serija  je izuzetno kvalitetno žanrovsko ostvarenje a stvar koja doista izdvaja Mystery Road je glumica koja se prijavila za ulogu narednice Emme James: sjajna Judy Davis, koja glumi policijsku časnicu prvi put u karijeri isto tako  prvi put glumi u australskoj TV seriji.

 

Gledajuči seriju  drugi put uživao sam u svakoj minuti.

 

 8/10

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 8:06 (HOME123456).
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cobra Kai S5 Da, da, da. Mislim da je to gotovo, ako ne bude nečeg novog, lagano ću počet od početka. Dobro je, 9/10.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne znam da li je netko prije stavio Kleo njemačka serija o STASI agentu tokom pada berlinskog zida, nešto u stilu klling eve 1 sezona ali s njemačkim humorom i puno brža, lagana zabava i dosta crnog humora, ocjena 7,5/10.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cyberpunk: Edgerunners

 

Hmm, kakvog li ugodnog iznenađenja. Išao vidjet prvu epizodu prije spavanja, pogledao 3. Oni koji su igrali cijenit će detalje, no ovo je ipak svoj štih i podsjeća pomalo na Cyber City Oedo 808. Jako zadovoljan viđenim. Ima drame, emocija, akcije. Sve skupa baš dobro izgleda, sutra ću dovršiti sezonu i svaka preporuka.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Cobra Kai S5 Da, da, da. Mislim da je to gotovo, ako ne bude nečeg novog, lagano ću počet od početka. Dobro je, 9/10.

 Znaci to je kraj serije ili ce biti 6 sezona?

Barcelona - Mes que un club
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Napravljeno je da možda može tu stati, al u planu je S6. Čitao sam da dio ekipe ima neki drugi angažman pa još nisu sve ni napisali, a Daniel-san veli da su nešto u naprijed napisali i da imaju u planu još toga. Vidjet ćemo, meni je super i ne bih da stane. Odnosno, da ne spoilam, nije sve zatvoreno ovom sezonom.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Devil in Ohio (Netflix) - 7/10

2 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
HOME123456 kaže...

https://www.imdb.com/title/tt7949218/

 

See

 

Nije stvarnost, nije čak ni izmišljena stvarnost, ima svoj svijet, svoju logiku. Ili vam se sviđa pa pratite priču bez previše razmišljanja i racionaliziranja ili vam se ne sviđa . . . 6/10

 Od mene 8/10 ..

Zabavno, izvrsna ideja, odlični likovi ... Maghra je zakon... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Black bird - kome se svidio mindhunter, ovo će mu biti još bolje. Hauser bi trebao dobiti nekakvu nagradu za ovu ulogu 10/10

 

The fall također na tragu dvije navedene serije, pogledana 1. sezona od 3, zasada odlična! 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 8:50 (makaown).
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zombiji.....

 

Volim zombije, prvi bih potpisao peticiju za neku zombi apokalipsu, jedva cekam....

 

Nazalost, dobrih serija u novije vrijeme bas i nema, ili ih ja nisam svjestan... 

 

Pa gledam:

 

Fear the walking dead

 

Prequel, spin off, ili samo drugi kut gledanja, tko ce znati.

 

Prica krece od pocetka, dok jos nitko nezna sto se dogadja, polako se razvija, likovi onako, neki interesantni, neki iritantni, neki potrosni.... 

 

Nakon 2 odgledane sezone, sasvim ok light serijica, ima dobrih scena, ponekih glupavih situacija i nerealnih odluka likova, ali nista sto odskace od prosjeka naivnosti ili tupavosti za ovakav tip serija. Slabo sisa, nazalost. 

 

Genericka zamjerka, opet, kao i u svakoj seriji ovog tipa, zombi apokalipsa, ljudi se ubijaju radi konzerve, no opet, svi su savrseno izdepilirani, nasminkani, isfrizirani.... Stariji glumci korektni, ova djecurlija su onako genericki non-binary (valjda se tako kaze) likovi, niti smrdi, niti mirisi, nit je musko, nit je zensko....

 

Gledam i dalje, nije losa serija, jednostavno zazmiris na sve gluposti, za sada mi je niti jedna MSNDPS* nije uspjela pokvariti.

 

*(Melankolicno-srcedrapateljna nepotrebno duga pederska scena)

 

 

Tales of the walking dead

 

U iscekivanju mrtvih koji plesu, pjevaju, kuhaju, kakaju (da ne bude da samo hodaju), imamo novu seriju iz TWD svijeta.

 

Sto je tocno ovo....stvarno neznam. Cemu sluzi, jos manje.

 

Koncepcija je jedna epizoda - dva lika, i jedan vremenski isjecak. Epizode nisu povezane, likovi se (za sada) ne ponavljaju, dakle, ovo je u osnovi vise koncept "Tales from the crypt", ili "american horror stories", ili bilo koje druge genericke serije bazirane na short horror pricama.

 

Cekaj, zar serija nije o zombijima?

 

Iako od 6 emitiranih epizoda postoje one u kojima imamo ozbiljne tragove zombija, ovo je ipak nesto drugo, kako rekoh - short horror story.

 

Pa tako imamo epizodu o psihopati. Imamo epizodu za koju nemam pojma o cemu se radi. Imamo epizodu o duhovima i ukletoj kuci. I da, imamo "groundhog day" epizodu.....

 

Totalno bez neke radnje, kao da uzmes film, bilo koji film, i gledas recimo od 24 do 56 minute. I to je sve sto gledas, nema pocetka, nema kraja, nemozes shvatiti radnju, ukoliko ista i postoji.

 

Ok, postoji, nije da ne postoji, nisam bas toliki fan TWD, odustao sam od gledanja dosta rano, ima hrpa epizoda kasnije koje nisam gledao, pa su mozda i neki likovi iz tog svijeta, mozda netko bitan, pa je opisan neki "postanak" likova koji su kasnije u TWD, ili.... ma nemam pojma, samo znam, besmisleno, umjereno zabavno, gledam tek toliko da dobijem tjednu dozu zombija....

 

Ono sto vrijedi za obadvije serije, lako moguce i za svaku zombie seriju..... kao da svaka prikazuje neki alternativni svemir, paralelnu stvarnost, u kojoj pojam "zombie" ne postoji, nikad nije snimljen niti jedan film, serija, nema stripova, totalno nepoznati pojam, tako da svaka pocima genericki - sto se tu sad desava......

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
11 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...

 

Fear the walking dead

 

Prequel, spin off, ili samo drugi kut gledanja, tko ce znati.

 

Prica krece od pocetka, dok jos nitko nezna sto se dogadja, polako se razvija, likovi onako, neki interesantni, neki iritantni, neki potrosni.... 

 

Nakon 2 odgledane sezone, sasvim ok light serijica, ima dobrih scena, ponekih glupavih situacija i nerealnih odluka likova, ali nista sto odskace od prosjeka naivnosti ili tupavosti za ovakav tip serija. Slabo sisa, nazalost. 

 

Genericka zamjerka, opet, kao i u svakoj seriji ovog tipa, zombi apokalipsa, ljudi se ubijaju radi konzerve, no opet, svi su savrseno izdepilirani, nasminkani, isfrizirani.... Stariji glumci korektni, ova djecurlija su onako genericki non-binary (valjda se tako kaze) likovi, niti smrdi, niti mirisi, nit je musko, nit je zensko....

 

Gledam i dalje, nije losa serija, jednostavno zazmiris na sve gluposti, za sada mi je niti jedna MSNDPS* nije uspjela pokvariti.

 

*(Melankolicno-srcedrapateljna nepotrebno duga pederska scena)

 

 

dalje od druge sezone ni ne idi jer serije iz sezone u sezonu postaje toliko loša da to nije za gledat

 

EDIT: ako ti nije "mrsko" gledati korejsku seriju o zombijima preporuke za Kingdom

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 14:29 (ibme74).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Tales of the walking dead

 

U iscekivanju mrtvih koji plesu, pjevaju, kuhaju, kakaju (da ne bude da samo hodaju), imamo novu seriju iz TWD svijeta.

 

Sto je tocno ovo....stvarno neznam. Cemu sluzi, jos manje.

 

Koncepcija je jedna epizoda - dva lika, i jedan vremenski isjecak. Epizode nisu povezane, likovi se (za sada) ne ponavljaju, dakle, ovo je u osnovi vise koncept "Tales from the crypt", ili "american horror stories", ili bilo koje druge genericke serije bazirane na short horror pricama.

 

Cekaj, zar serija nije o zombijima?

 

Iako od 6 emitiranih epizoda postoje one u kojima imamo ozbiljne tragove zombija, ovo je ipak nesto drugo, kako rekoh - short horror story.

 

Pa tako imamo epizodu o psihopati. Imamo epizodu za koju nemam pojma o cemu se radi. Imamo epizodu o duhovima i ukletoj kuci. I da, imamo "groundhog day" epizodu.....

Izdržao sam osam sezona WD-a, na kraju sam klonuo. Vidio sam taj "Tales of the Walking Dead", pomislio sam da se radi upravo o ovome što si opisao. Glede toga radi li se o zombijima, ne radi se. Kontekst su zombiji, naravno (kao što je kontekst obiteljske drame obitelji Skywalker SF opera  - kako zovu SW), no nakon par sezona WD-a shvatiš da su najveći neprijatelji upravo drugi ljudi (i ti sam sebi). Kad te krknu zombiji, to je bez zlobe, namjere, jednostavno su takvi. Isto kao da si pao u provaliju. I posljedica je ili tvoje nepažnje ili smicalice neke ljudotinje. Zombiji su samo još jedna opasnost u post-apokaliptičnom svijetu, no ljudi su ti koji predstavljaju pravu opasnost, ljudi koji (više) nisu sputani inhibicijama civiliziranog svijeta, ili nakon godina preživljavanja jednostavno ne znaju drugačije. Sjeti se tri pitanja koje je Rick postavljao. Možda ova serija nije snimljena s tim na umu, no izostanak zombija neposredno u epizodi je zapravo nebitan. Osim što su simbol novog svijeta i ono što gura radnju (moraš očistiti xy lokaciju od zombija, pa krdo zombija dolazi, u onoj zgradi je hrana, no i zombiji itd.), zapravo i nisu toliko bitni. Nadam se da kužiš poantu (nisam baš koherentan) i da će ti serija biti bolja. :)

 

Vjerojatno obrađuju ekipu nakon dolaska nove skupine protagonista/antagonista u devetoj sezoni.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
makaown kaže...

Black bird - kome se svidio mindhunter, ovo će mu biti još bolje. Hauser bi trebao dobiti nekakvu nagradu za ovu ulogu 10/10

 

The fall također na tragu dvije navedene serije, pogledana 1. sezona od 3, zasada odlična! 

 

Ovu prvu imam na listi, čujem da je odlična, ali ova druga mi je jako loša. Ok mi je prvih nekoliko epizoda, ali kasnije mi postaje jedva gledljiva. Lik koji glumi negativca je jako loše odradio svoj posao, a sama radnja i priča su neuvjerljive.

Pogledao sam već dosta Britanskih serija koje krenu super i onda jako brzo kvaliteta krene opadati, a druge sezone su negledljive, primjer:

Happy Valley

Broadchurch

 

Damir22 kaže...

Zombiji.....

 

Volim zombije, prvi bih potpisao peticiju za neku zombi apokalipsu, jedva cekam....

 

Nazalost, dobrih serija u novije vrijeme bas i nema, ili ih ja nisam svjestan... 

 

Pa gledam:

 

Fear the walking dead

 

Prequel, spin off, ili samo drugi kut gledanja, tko ce znati.

 

Prica krece od pocetka, dok jos nitko nezna sto se dogadja, polako se razvija, likovi onako, neki interesantni, neki iritantni, neki potrosni.... 

 

Nakon 2 odgledane sezone, sasvim ok light serijica, ima dobrih scena, ponekih glupavih situacija i nerealnih odluka likova, ali nista sto odskace od prosjeka naivnosti ili tupavosti za ovakav tip serija. Slabo sisa, nazalost. 

 

Genericka zamjerka, opet, kao i u svakoj seriji ovog tipa, zombi apokalipsa, ljudi se ubijaju radi konzerve, no opet, svi su savrseno izdepilirani, nasminkani, isfrizirani.... Stariji glumci korektni, ova djecurlija su onako genericki non-binary (valjda se tako kaze) likovi, niti smrdi, niti mirisi, nit je musko, nit je zensko....

 

Gledam i dalje, nije losa serija, jednostavno zazmiris na sve gluposti, za sada mi je niti jedna MSNDPS* nije uspjela pokvariti.

 

*(Melankolicno-srcedrapateljna nepotrebno duga pederska scena)

 

 

Tales of the walking dead

 

U iscekivanju mrtvih koji plesu, pjevaju, kuhaju, kakaju (da ne bude da samo hodaju), imamo novu seriju iz TWD svijeta.

 

Sto je tocno ovo....stvarno neznam. Cemu sluzi, jos manje.

 

Koncepcija je jedna epizoda - dva lika, i jedan vremenski isjecak. Epizode nisu povezane, likovi se (za sada) ne ponavljaju, dakle, ovo je u osnovi vise koncept "Tales from the crypt", ili "american horror stories", ili bilo koje druge genericke serije bazirane na short horror pricama.

 

Cekaj, zar serija nije o zombijima?

 

Iako od 6 emitiranih epizoda postoje one u kojima imamo ozbiljne tragove zombija, ovo je ipak nesto drugo, kako rekoh - short horror story.

 

Pa tako imamo epizodu o psihopati. Imamo epizodu za koju nemam pojma o cemu se radi. Imamo epizodu o duhovima i ukletoj kuci. I da, imamo "groundhog day" epizodu.....

 

Totalno bez neke radnje, kao da uzmes film, bilo koji film, i gledas recimo od 24 do 56 minute. I to je sve sto gledas, nema pocetka, nema kraja, nemozes shvatiti radnju, ukoliko ista i postoji.

 

Ok, postoji, nije da ne postoji, nisam bas toliki fan TWD, odustao sam od gledanja dosta rano, ima hrpa epizoda kasnije koje nisam gledao, pa su mozda i neki likovi iz tog svijeta, mozda netko bitan, pa je opisan neki "postanak" likova koji su kasnije u TWD, ili.... ma nemam pojma, samo znam, besmisleno, umjereno zabavno, gledam tek toliko da dobijem tjednu dozu zombija....

 

Ono sto vrijedi za obadvije serije, lako moguce i za svaku zombie seriju..... kao da svaka prikazuje neki alternativni svemir, paralelnu stvarnost, u kojoj pojam "zombie" ne postoji, nikad nije snimljen niti jedan film, serija, nema stripova, totalno nepoznati pojam, tako da svaka pocima genericki - sto se tu sad desava......

 Ukoliko voliš zombije pogledaj Train to Busan, ukoliko nisi, i nemoj trošiti vrijeme na ove budalaštine. TWD je dobar do šeste sezone, a gledljiv tamo negdje do devete sezone, nakon toga je zlostavljanje mozga + teen sadržaj.

 

Od serija Kingdom.

8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Tnx na preporukama, gledao sam, kako rekoh, osim ako nisam nesto debelo prespavao, gledao sam manje vise sve....

 

Da, nazalost, svaka serija o zombijima jako brzo postane ustvari serija o ljudima......

 

Zombiji (p)ostanu samo dekoracija, scenografija, totalno nebitna, i jedini nacin na koji su ukljuceni u radnju je kad scenarijski likovi budu u totalno glupim i nerealnim situacijama - vidi, 80 zombija u rupi, idemo skociti medju njih i pobiti ih.... Necemo lijepo baciti malo benzina, pa ih zapaliti, necemo ih prackom ubijati jednog po jednog, neeeee, idemo se zaletiti medju njih - kospice, kikiriki.... 

 

Jedini nacin za ukljuciti zombije u pricu, a to onda vrijedja inteligenciju, i radi kontra efekat, pa serija ispadne jednostavno glupa.... Bez takvih scenaristickih poteza, zombiji postaju bitni kao znak STOP na napustenoj sporednoj cesti....

 

Z nation, iako sama sebe ne deklarira kao ozbiljnu seriju, je ipak uspio da se vise bavi zombijima nego ljudima.... svi ostali se drze prokusanog recepta - prva sezona su svi zbunjeni, ginu kao muhe, i to je serija o zombijima. Vec od druge sezone, klanovi, grupacije, bande, tetke, strine, komsiluk..... bavimo se svime osim zombija....

 

FTWD se dobrano razrjedjuje u tecoj sezoni, vidjet cemo sto i kako dalje, realno, i nemam alternative sto gledati, pa gledam i dalje....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...

Tnx na preporukama, gledao sam, kako rekoh, osim ako nisam nesto debelo prespavao, gledao sam manje vise sve....

 

Da, nazalost, svaka serija o zombijima jako brzo postane ustvari serija o ljudima......

 

Zombiji (p)ostanu samo dekoracija, scenografija, totalno nebitna, i jedini nacin na koji su ukljuceni u radnju je kad scenarijski likovi budu u totalno glupim i nerealnim situacijama - vidi, 80 zombija u rupi, idemo skociti medju njih i pobiti ih.... Necemo lijepo baciti malo benzina, pa ih zapaliti, necemo ih prackom ubijati jednog po jednog, neeeee, idemo se zaletiti medju njih - kospice, kikiriki.... 

 

Jedini nacin za ukljuciti zombije u pricu, a to onda vrijedja inteligenciju, i radi kontra efekat, pa serija ispadne jednostavno glupa.... Bez takvih scenaristickih poteza, zombiji postaju bitni kao znak STOP na napustenoj sporednoj cesti....

 

Z nation, iako sama sebe ne deklarira kao ozbiljnu seriju, je ipak uspio da se vise bavi zombijima nego ljudima.... svi ostali se drze prokusanog recepta - prva sezona su svi zbunjeni, ginu kao muhe, i to je serija o zombijima. Vec od druge sezone, klanovi, grupacije, bande, tetke, strine, komsiluk..... bavimo se svime osim zombija....

 

FTWD se dobrano razrjedjuje u tecoj sezoni, vidjet cemo sto i kako dalje, realno, i nemam alternative sto gledati, pa gledam i dalje....

 Imaš još jednu korejsku - All of Us Are Dead:

 

https://www.imdb.com/title/tt14169960/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

 

 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gledao.....

Kazem ti, navijam za zombije ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
11 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Jesi gledao Black Summer?
Ja sam pogledao prvu sezonu nakon koje nemam nikakvu zelju da pogledam drugu 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Wow, ti stvarno imas zivce....

Ja nakon pogledane 3 epizode nisam imao volje za dalje ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
11 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?

ma to mi je bila onak serije gledam i negledam dok jedem nakon posla i slično a nema puno epizoda pa... haha, ali serija je stvarno koma...

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sandman Tom Sturridge je toliko dobro odglumio. RDJ je Tony Stark, ovaj je Dream, Morpheus. Zabava je pogađat tko je lgbt i kojeg spola, trans, non binary, samo da napomenem rijetko tko je hetero. Što se ocjene tiče, ne znam. Zabavno je, 4. epizoda koju sam odgledao mi je bila jako čudna stoga... Zabava je velika, cgi dobar, glavni lik gotovo savršen, al kad nepotrebno iskoči nešto potpuno nebitno za radnju poput seksualnosti i tu odlaze minute i minute i minute i minute svake epizode... Hmm

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
U biti, black summer sam poceo gledati zbog nekog natpisa da se radi o prequelu z nationa.....

Nisam procitao sve, to je bilo dovoljno da pocmem...

Ah, koji danak neiskustvu ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...

Tnx na preporukama, gledao sam, kako rekoh, osim ako nisam nesto debelo prespavao, gledao sam manje vise sve....

 

Da, nazalost, svaka serija o zombijima jako brzo postane ustvari serija o ljudima......

 

Zombiji (p)ostanu samo dekoracija, scenografija, totalno nebitna, i jedini nacin na koji su ukljuceni u radnju je kad scenarijski likovi budu u totalno glupim i nerealnim situacijama - vidi, 80 zombija u rupi, idemo skociti medju njih i pobiti ih.... Necemo lijepo baciti malo benzina, pa ih zapaliti, necemo ih prackom ubijati jednog po jednog, neeeee, idemo se zaletiti medju njih - kospice, kikiriki.... 

 

Jedini nacin za ukljuciti zombije u pricu, a to onda vrijedja inteligenciju, i radi kontra efekat, pa serija ispadne jednostavno glupa.... Bez takvih scenaristickih poteza, zombiji postaju bitni kao znak STOP na napustenoj sporednoj cesti....

 

Z nation, iako sama sebe ne deklarira kao ozbiljnu seriju, je ipak uspio da se vise bavi zombijima nego ljudima.... svi ostali se drze prokusanog recepta - prva sezona su svi zbunjeni, ginu kao muhe, i to je serija o zombijima. Vec od druge sezone, klanovi, grupacije, bande, tetke, strine, komsiluk..... bavimo se svime osim zombija....

 

FTWD se dobrano razrjedjuje u tecoj sezoni, vidjet cemo sto i kako dalje, realno, i nemam alternative sto gledati, pa gledam i dalje....

 U obranu TWDa on je u startu i u originalnom predlošku zamišljen kao "drama", a zombiji su tu samo kao nekakav katalizator.

 

Evo još jedan zombić:

The Dead Don't Die  

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ibme74 kaže...

Jesi gledao Black Summer?
Ja sam pogledao prvu sezonu nakon koje nemam nikakvu zelju da pogledam drugu 

 Druga sezona je puno bolja. I ocjene za drugu sezonu na IMDB (pojedinačne ocjene serija) su bolje. Meni se lično druga sezona dopala na osnovu trailera, pa sam se natjerao da pogledam najprije prvu sezonu jer mi preskakanje nema smisla.
Pogledaj barem trailer za drugu sezonu pa pokušaj prosuditi da li bi ti se svidjelo.

11 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ma vidio sam trailer i da izgleda bolje i zanimljivije ali nije me baš privuklo... mozda pogledam nekada kada ostanem bez boljeg sadržaja za gledanje 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
A jesu zamjesali ovu 4 sezonu ftwd...

Bemti vec sam poceo guglati dali ima kakav user manual, da skuzim....

Totalno nepotrebno...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice