Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.067
|
čitano: 2.886.766
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao prvu sezonu finske krimi serije Deadwind

https://www.imdb.com/title/tt6616260/

 

Ukratko jako loša serija, puna rupa i nelogičnosti u priči. Atmosfera je ok, snimljeno isto ok, gluma u početku solidna kasnije kako priča postaje gluplja tako je i gluma naivnija.

Vidim da ima još dvije sezone, ali čisto sumnjam da ću ih gledati, prvih 12 epizoda je bilo i više nego dovoljno šanse da se serija poboljša.

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledah Ray Donovana. IMHO valjda jedina serija gdje je "glavni" glumac u banani (to kako Liev glumi, tako bi mogao svatko od nas) , a zapravo ju izvlaci sve ono sto se odvija oko njega ( pogotovo Mickey - Jon Voight) . Kako je serija zavrsena, a film najavljen bas me zanima kako ce to "zaokruziti".

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Prije sam gledao dosta serija, i to dosta onih šrot superjunaka od CW-a. Flash, Legends of tommorow itd. To je sad postalo još toliko veći šrot da nemrem više. Jedino kaj mi je sad gledljivo dapače čak mi se sviđa i zanimljivo mi je, je Debris . Nekak nije mi glupa radnja, i sviđa mi se odnos između likova, ono nema bullshita i praznih razgovora. 
Sad vidim na IMDB-u trailer za ovaj neki Tigar i zmaj tip serije, to ću stavit na listu. Vjerojatno bude jedna sezona kao i Wu assassins koju sam gledao manje zbog priče a više zbog činjenice da glumi IKo Uwais . I mislim da ću počet onog Warrior-a kojeg ste tu preporučili.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Invincible, s Amazon Primea. Robert Kirkman. Pogledajte barem prvu epizodu do kraja prije suđenja :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

It 's a sin...sjajna komedija, ismijah se, mini serija 5 epizoda

 

https://www.imdb.com/title/tt9140342/?ref_=nv_sr_srsg_0

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dud kaže...

Prije sam gledao dosta serija, i to dosta onih šrot superjunaka od CW-a. Flash, Legends of tommorow itd. To je sad postalo još toliko veći šrot da nemrem više. Jedino kaj mi je sad gledljivo dapače čak mi se sviđa i zanimljivo mi je, je Debris . Nekak nije mi glupa radnja, i sviđa mi se odnos između likova, ono nema bullshita i praznih razgovora. 
Sad vidim na IMDB-u trailer za ovaj neki Tigar i zmaj tip serije, to ću stavit na listu. Vjerojatno bude jedna sezona kao i Wu assassins koju sam gledao manje zbog priče a više zbog činjenice da glumi IKo Uwais . I mislim da ću počet onog Warrior-a kojeg ste tu preporučili.

I ja sam zapeo na kraj (22 epizode ima samo prvasezona a ima ih ikupono 92 kroz pet sezona) CW-ove serije The Orginals.

Ovaj što ti kažeš Tigar i Zmaj tip serije - zapravo uopće nije serija nego film koji starta 3. septembra. A budući da je Marvel onda je to valjda sada Disney.

A što se tiče The Warriora, to je najbolje što sam gledao zadnjih ne znam ni ja - pola godine dana. A ako nisi počeo da gledaš imaš objesezone. A meni je drago da se HBO Max već uhvatio projekta nakon što je seriju držao Cinemax. Već sam mislio da će sve nekako da visi u zraku.
Nemaš se šta ustručavati - serije je VRH! Muzika kada krene špicu je wow... to moraš na slušalicama kakvim da poslušaš.

Uređivano: Da ne pišem novi post ovdje je spisak serija koje se neće obnavljati sa Netflixove platforme, a zgodan način da provjerite je li vaša omiljena među njima ili nije.
Uređivano 2: Zaboravih link: Netflix 2021 Cancelation Guide: Has Your Favorite Drama Been Canceled? (newsweek.com)

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 14:38 (Envy).
5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Castelvania https://www.imdb.com/title/tt6517102/

 

Finalna sezona izlazi 13.5.2021.

 

imate 2 tjedna za pogledat sve sezone ako niste do sada 

www.youtube.com/TerabitTV
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odradio u samoizolaciji drugu sezonu For All Mankind i četvrtu sezonu Snowfall (top preporuke). Slijedeće na redu šesta sezona Line of Duty pa The Innocent i Snabba Cash.

My redemption lies in your demise
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mitohondri kaže...

Castelvania https://www.imdb.com/title/tt6517102/

 

Finalna sezona izlazi 13.5.2021.

 

imate 2 tjedna za pogledat sve sezone ako niste do sada 

 Kao netko tko nikad nije igrao Castlevania igre i nisam upoznat s pričom i loreom - dal se može serija pogledati bez prehodnog znanja i dal se to prepoporuča?

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

True detective, season 1, po tko zna koji put. Ta serija je remek djelo, možda najbolja serija ikad uz The Sopranos.

 

Usputno pratim i better call saul. Odgledao sam bb još davno i mogu reći da mi je better call saul puno draza serija.

 

Odgledao i taboo. Steta sto jos uvijek nema sezone 2

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2021 22:26 (MasterOdisasteR).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
user2206 kaže...
Mitohondri kaže...

Castelvania https://www.imdb.com/title/tt6517102/

 

Finalna sezona izlazi 13.5.2021.

 

imate 2 tjedna za pogledat sve sezone ako niste do sada 

 Kao netko tko nikad nije igrao Castlevania igre i nisam upoznat s pričom i loreom - dal se može serija pogledati bez prehodnog znanja i dal se to prepoporuča?

 Prve 2 sezone da... Treca je smece, nisam ju mogao dovrsit ni uz tesko prisiljavanje.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mini serija Too close, solidna, Emily Watson u njenim klasika ulogama, psiholoska drama-triler, 3 epizode

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
user2206 kaže...
Mitohondri kaže...

Castelvania https://www.imdb.com/title/tt6517102/

 

Finalna sezona izlazi 13.5.2021.

 

imate 2 tjedna za pogledat sve sezone ako niste do sada 

 Kao netko tko nikad nije igrao Castlevania igre i nisam upoznat s pričom i loreom - dal se može serija pogledati bez prehodnog znanja i dal se to prepoporuča?

 naravno da, nisam niti ja igrao igru niti sam ista citao/informirao se prije gledanja serije

www.youtube.com/TerabitTV
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MasterOdisasteR kaže...

True detective, season 1, po tko zna koji put. Ta serija je remek djelo, možda najbolja serija ikad uz The Sopranos.

 

Usputno pratim i better call saul. Odgledao sam bb još davno i mogu reći da mi je better call saul puno draza serija.

 

Odgledao i taboo. Steta sto jos uvijek nema sezone 2

 

 

 I ja sam je gledao ne znam koliko puta. Remek djelo.....

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ako nekog zanima izašla prva epizoda Star Wars: The Bad Batch 

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mrkac666 kaže...

Ako nekog zanima izašla prva epizoda Star Wars: The Bad Batch 

 

ovo zvuči dobro, zanimljivo mi je to što je radnja nakon klonskih ratova. Iako i dalje čekam neku star wars seriju/film koja nema nikakve veze sa događajima oko ovih glavnih filmova, baš bi volio nešto što se događalo puno prije ili puno poslije

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja zadnjih tjedana gledam dobru staru Star Trek: Deep Space 9.    

Live long and prosper.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Moze li preporuka par serija tipa The Killing , The Missing , Broadchurch , The stranger itd. Znaci nekakve napete misterije sa ne pre puno epizoda :)

 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Moze li preporuka par serija tipa The Killing , The Missing , Broadchurch , The stranger itd. Znaci nekakve napete misterije sa ne pre puno epizoda :)

 

 Unforgotten

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Moze li preporuka par serija tipa The Killing , The Missing , Broadchurch , The stranger itd. Znaci nekakve napete misterije sa ne pre puno epizoda :)

 

 Luther i Bron

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo nakon Gommore dovršio seriju slične tematike- Suburra-La serie te krećem gledat Žicu prvi puta

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
marushin kaže...

Upravo nakon Gommore dovršio seriju slične tematike- Suburra-La serie te krećem gledat Žicu prvi puta

 Zavidim ti na gledanju The Wire po prvi put ;)

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Moze li preporuka par serija tipa The Killing , The Missing , Broadchurch , The stranger itd. Znaci nekakve napete misterije sa ne pre puno epizoda :)

 

 

Ovaj tip (Harlan Coben) sta je napisao "The Stranger" ima jos dvije kratke mini serije -  "Safe" i "The Five" 

3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jel gledao ko The Serpent?

Solidna serija, ali onaj lik Knippenberg, strašno iritantan lik. Ne znam da li je do glumca, ali i da je i nije, skoro je u rangu onog koji glumi Sherlocka, mada je on ipak vrh iritantnosti
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
foofajter kaže...
Jel gledao ko The Serpent?

Solidna serija, ali onaj lik Knippenberg, strašno iritantan lik. Ne znam da li je do glumca, ali i da je i nije, skoro je u rangu onog koji glumi Sherlocka, mada je on ipak vrh iritantnosti

 Pogledala moja draga, a ja malo preko oka, ona kaže da je serija skroz dobra, a i meni se učinila zanimljiva, pogledam je.

Benedict je izvrstan kao Sherlock, a i inače je dobar glumac. Poanta uloge Sherlocka je da je pompozni arogantni seronja i mizantrop, ali i briljantni um i on je to po meni jako dobro odradio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 21:09 (mzopg).
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ma znam, al meni je taj Benedict na prvu jako iritantan.

To ti je ono kak ima ljudi, nisu ti ništ napravili, ali nevjerojatno te živciraju :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
foofajter kaže...
Ma znam, al meni je taj Benedict na prvu jako iritantan.

To ti je ono kak ima ljudi, nisu ti ništ napravili, ali nevjerojatno te živciraju :D

 Svidio bi ti se onda u Hobbitu. 

3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pa sunce mu, eto sad sam saznao da ima prste i u Hobbitu. Ali ajd, tolko dobro je zamaskiran da ga nisam uspio prepoznat haha
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Miami Vice ekipa opet u akciji, ili ukratko nova serija navodno stiže ove godine.

 

AMD,........is that Epyc or what?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice