Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.543
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zlaya987 kaže...

Probaj Hell on Wheels ili Narcos.

 

Edit* također Deadwood ako voliš nešto takvo, ali s dobrim titlovima jer ju je teško pratiti barem u početku.

   + Boardwalk Empire isto odlična

 Joj, zaboravih na taj famozni Deadwood. Malo je možda usporena serija na početku, ali je vrhunska. A onaj dio, kad Kinez i Sojđin "pričaju", pa kad skuži šta kinez priča, jedna od najboljih scena na televiziji ikad. Na to sam se valjao po podu pola dana, evo, još se sjećam texta napamet.    

 

Sojđin... Koksaka! ... White koksaka!    ...these two white cocksuckers stole the dope that you were fucking bringing TO ME?! --- 

 

Woo. Who? Woo. Who? WOO!

 

Od te serije onog glumca uvik zovem Sojđin. Ian McSahen - Al Swearenge - Sojđin po kinesku. Hahahahaha.

 

Zbog teškog naglaska i malo arhaičnog govora je preporučljivo imat titlove. Ja uvijek samo engleske koristim.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hvala svima, naci cu nesto.. Bosch sam pogledao, Deadwood sam cak davno krenio i stao, mogao bih to, hvala jos jednom
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
zlaya987 kaže...

Probaj Hell on Wheels ili Narcos.

 

Edit* također Deadwood ako voliš nešto takvo, ali s dobrim titlovima jer ju je teško pratiti barem u početku.

   + Boardwalk Empire isto odlična

 Joj, zaboravih na taj famozni Deadwood. Malo je možda usporena serija na početku, ali je vrhunska. A onaj dio, kad Kinez i Sojđin "pričaju", pa kad skuži šta kinez priča, jedna od najboljih scena na televiziji ikad. Na to sam se valjao po podu pola dana, evo, još se sjećam texta napamet.    

 

Sojđin... Koksaka! ... White koksaka!    ...these two white cocksuckers stole the dope that you were fucking bringing TO ME?! --- 

 

Woo. Who? Woo. Who? WOO!

 

Od te serije onog glumca uvik zovem Sojđin. Ian McSahen - Al Swearenge - Sojđin po kinesku. Hahahahaha.

 

Zbog teškog naglaska i malo arhaičnog govora je preporučljivo imat titlove. Ja uvijek samo engleske koristim.

Ta scena mi je jedna od najboljih baš XD

I ona scena kad kaže onoj ženi ''thanks for brushing against my prick''. Al je stvarno bio lik i po.

I ja sam gledao sa eng titlovima i taj arhaični govor di puno toga kažu u prenesenom značenju i sinonimima, konstantno pokušavajući riječima nadigrat sugovornika, stvarno mi je trebalo neko vrijeme da počnem pratiti šta je ko htio reći XD

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...
Hvala svima, naci cu nesto.. Bosch sam pogledao, Deadwood sam cak davno krenio i stao, mogao bih to, hvala jos jednom

 Dok ne vidiš kineza i Sojđina, nisi ništa pogledao.

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zlaya987 kaže...

Ta scena mi je jedna od najboljih baš XD

I ona scena kad kaže onoj ženi ''thanks for brushing against my prick''. Al je stvarno bio lik i po.

I ja sam gledao sa eng titlovima i taj arhaični govor di puno toga kažu u prenesenom značenju i sinonimima, konstantno pokušavajući riječima nadigrat sugovornika, stvarno mi je trebalo neko vrijeme da počnem pratiti šta je ko htio reći XD

 Da, hrvatski prijevod bi skroz ubio sve te izraze, tako da je baš besmisleno gledat s našim titlovima. 

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hahaha, odlicno, a sad kad ovo citam jos bolje, svejedno volim engleske titlove
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nisam ni skužio, ali krenula je nedavno treća sezona American Gods, ako netko prati. Meni je serija onako, nit smrdi nit miriše. S obzirom na tematiku, moglo je bit i bolje. 

Live long and prosper.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The Boys moja preporuka i Stranger things
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...
...
Inace vidim Lost se spominje, al evo iz mog popisa vidite da SF u bilo kojoj mjeri nekako izbjegavam...

 Zrakoplovna nesreća, avion im se srušio na otok - koji ne postoji.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Le Bureau Des Legendes S01-05

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završila peta sezona Expanse-a. Spoilers ahead.

 

Nevjerojatno kako su se riješili glumca i lika Alex Kamala. Nisam ni skužio scenu, dok nisu pričali kasnije o tome kako je umro. Koja šteta lika, koja šteta za seriju. RIP Alex Kamal.

 

P.S.

Tko ne zna, riješili su se lika, jer je glumca nekoliko žena optužilo za sexualno uznemiravanje.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...

Završila peta sezona Expanse-a. Spoilers ahead.

 

Nevjerojatno kako su se riješili glumca i lika Alex Kamala. Nisam ni skužio scenu, dok nisu pričali kasnije o tome kako je umro. Koja šteta lika, koja šteta za seriju. RIP Alex Kamal.

 

P.S.

Tko ne zna, riješili su se lika, jer je glumca nekoliko žena optužilo za sexualno uznemiravanje.

 Da, šteta za lika, prekasno u seriji za recast, pa je ovo bila jedina opcija. Meni je bilo jasno tek kad sam kapljice krvi vidio (a ima i ekran di flasha crveni mozak). Još su spominjali ranije kak high G može uzrokovat stroke.

 

A kasnije, na onom partyu, se baš vidi kak su editali van alexa, stolice pored Amosa nekak čudno prazne :D

 

Nisam čitao knjige al sad će se morat odvojit barem malo od njih, al vjerujem piscima koji su dosad odradili super posao.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
prorok kaže...
Filox kaže...

Završila peta sezona Expanse-a. Spoilers ahead.

 

Nevjerojatno kako su se riješili glumca i lika Alex Kamala. Nisam ni skužio scenu, dok nisu pričali kasnije o tome kako je umro. Koja šteta lika, koja šteta za seriju. RIP Alex Kamal.

 

P.S.

Tko ne zna, riješili su se lika, jer je glumca nekoliko žena optužilo za sexualno uznemiravanje.

 Da, šteta za lika, prekasno u seriji za recast, pa je ovo bila jedina opcija. Meni je bilo jasno tek kad sam kapljice krvi vidio (a ima i ekran di flasha crveni mozak). Još su spominjali ranije kak high G može uzrokovat stroke.

 

A kasnije, na onom partyu, se baš vidi kak su editali van alexa, stolice pored Amosa nekak čudno prazne :D

 

Nisam čitao knjige al sad će se morat odvojit barem malo od njih, al vjerujem piscima koji su dosad odradili super posao.

 bude valjda Peaches sad pilotirala

www.youtube.com/TerabitTV
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mitohondri kaže...

 Da, šteta za lika, prekasno u seriji za recast, pa je ovo bila jedina opcija. Meni je bilo jasno tek kad sam kapljice krvi vidio (a ima i ekran di flasha crveni mozak). Još su spominjali ranije kak high G može uzrokovat stroke.

 

A kasnije, na onom partyu, se baš vidi kak su editali van alexa, stolice pored Amosa nekak čudno prazne :D

 

Nisam čitao knjige al sad će se morat odvojit barem malo od njih, al vjerujem piscima koji su dosad odradili super posao.

 bude valjda Peaches sad pilotirala

 Ili ona ili ovaj lik, kako se zove, što je sad s Holdenom bio i pilotirao, mogli bi njega uvalit da ostane i da se dio Alexove priče proširi na njega.

Live long and prosper.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Yellowstone - zavrsio prvu sezonu, wow odlicna serija, naznam kako prije nisam nabasao na nju, steta sto nije dostupna u 4K 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao 5. sezonu Expanse-a. Dosta dobar kraj iako malo debilno kaj nagovještavaju Laconiu ako im je namjera završiti sa 6. knjigom/sezonom. Možda neki film koji će zaokružiti zadnje 3 knjige? Tko zna.

 

Žena me nagovorila da pogledam Sinner, prvu sezonu nisam gledao ali druge dvije su solidne. Ima na netflixu pa eto, preporuka.

 

American gods mi postaje naporan, mislim da ću ga prekrižiti tj prestati gledati.

7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Crno bijeli svjet - 4. sezona

 

Odlicna serije, kao i prve 3 sezone.

 

Od glazbe, glumaca, prici, sve je na svom mjestu.

 

Zelim im i dalje puno uspjeha i zdravlja, pa nek snime 50 sezona!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2021 10:16 (Čitatelj).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Mitohondri kaže...

 Da, šteta za lika, prekasno u seriji za recast, pa je ovo bila jedina opcija. Meni je bilo jasno tek kad sam kapljice krvi vidio (a ima i ekran di flasha crveni mozak). Još su spominjali ranije kak high G može uzrokovat stroke.

 

A kasnije, na onom partyu, se baš vidi kak su editali van alexa, stolice pored Amosa nekak čudno prazne :D

 

Nisam čitao knjige al sad će se morat odvojit barem malo od njih, al vjerujem piscima koji su dosad odradili super posao.

 bude valjda Peaches sad pilotirala

 Ili ona ili ovaj lik, kako se zove, što je sad s Holdenom bio i pilotirao, mogli bi njega uvalit da ostane i da se dio Alexove priče proširi na njega.

 vjerovatno oni koji su citali knjige znaju :)

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mitohondri kaže...
Filox kaže...
Mitohondri kaže...

 Da, šteta za lika, prekasno u seriji za recast, pa je ovo bila jedina opcija. Meni je bilo jasno tek kad sam kapljice krvi vidio (a ima i ekran di flasha crveni mozak). Još su spominjali ranije kak high G može uzrokovat stroke.

 

A kasnije, na onom partyu, se baš vidi kak su editali van alexa, stolice pored Amosa nekak čudno prazne :D

 

Nisam čitao knjige al sad će se morat odvojit barem malo od njih, al vjerujem piscima koji su dosad odradili super posao.

 bude valjda Peaches sad pilotirala

 Ili ona ili ovaj lik, kako se zove, što je sad s Holdenom bio i pilotirao, mogli bi njega uvalit da ostane i da se dio Alexove priče proširi na njega.

 vjerovatno oni koji su citali knjige znaju :)

 Kaj vas zanima?

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
systemize kaže...

Cobra Kai  - Ako ste gledali Karate Kid iz 1984 svidjet ce vam se serija jer prica prati glavne likove iz filma koji su sada odrasli i cijeli zivot im je obiljezila njihova borba iz mladosti. Pun pogodak je sto je sad sve okrenuto na komediju i sto su glumci isti kao iz filma. Opustena serija sa zdravim humorom koja vas tjera da pogledate jos jednu epizodu.

 

pogledao sam sve tri sezone, inače žena i ja teško pronađemo nešto što se sviđa oboma, ovo joj se svidjelo a meni je bilo ok. Počelo je super, sa tim plavim tipom koji je alkos i bitanga, on mi je najjači lik i presmiješan je, a ima i dubinu.

 

ali me inače serija redovito ubija u pojam sa glupavim nelogičnostima, npr neki ljudi rade očito protuzakonite stvari što bi se u americi riješilo po kratkom postupku. i nervira me ona ženska koja se kao brine za bolesnu majku i onda drugi dan bezrazložno napadne drugu osobu sa ciljem da ju ozbiljno ozlijedi. I tko će se onda brinut za mamu kad ova ode u zatvor? Uglavnom radnja serije se odvija u zemlji bezakonja, to je jedino objašnjenje

 

al ja sam isto konj što tražim logiku u serijma

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Lost je fenomenalan!  Ima najbolju karakterizaciju likova ikad!  

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nikad veće smeće nisam gledao od Crno bijelog svijeta.Užas.
7 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Premlad si da bi shvatio to doba. Nit si sluzio JNA, nit si zivio doba Novog Vala.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Čitatelj kaže...

Premlad si da bi shvatio to doba. Nit si sluzio JNA, nit si zivio doba Novog Vala.

 Nije stvar u dobu, nego u hrvatskoj seriji...     Ja bi prije umro nego to pogledao.   

Live long and prosper.
7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni je sasvim solidna, prilicno vjerno prikazuje odredjene drustvene norme iz toga doba, tako da se meni taj umjetnicki dio veoma svidja.

 

Plus ime svake epizode je jedna pjesma ExYu Rocka, samo jos jedan mali detalj koji ne primjete svi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

znao sam škicnit koji put taj Crno bijeli svijet kad naletim na TV-u, i djeluje mi dobra produkcija i zanimljiva priča, ali me ti naši glumci ubijaju. Ne znam je li problem sa školovanjem naših glumaca ili Hrvat ima neki antigen za glumu, ali u 90% slučajeva naši toliko sve preglume i prenaglašavaju i imaju glupave izraze lica, da ja to ne mogu gledati, cringe mi je stalno na 110%, sramota me to gledat

 

Srbi su za nas izmislili glumu

7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Imas i srpskih glumaca u seriji - ali i namjerne "lose" glumce koji predstavljaju odredjene

stvarne osobe, a isto tako glazbenike koji predstavljaju izmisljene likove.

 

Meni je kombinacija tog svega vrh, zabavno je gledati Bogovica kako glumi alkosa bravara.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Baš suprotno. JNA sam odslužio 1982., živio 80' punim plućima i bile su mi najbolje godine ikad. A još sam i svirao u bendu tada, ( JURM Kulušić) a i poslije.
Eto baš zato što znam kako je bilo tada mogu tvrditi da je serija totalno promašena.
A nisam jedini koji to misli.
Supruga i ja jedva čekamo ponedjeljak da se sprdamo :)
7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cuj, ja sam odsluzio jos prije, a i radio sam na potezu SK-ZG, tako da s moje strane ti mogu reci da su odredjene

stvari skroz pogodjene - od Jabuke, stojedinice itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo sam da pratim Bridgerton.. za sada nije loša. Gledljiva je što je najvažnija mada bi glavana ženska uloga mogla biti neki atraktivniji model. Serija je btw: dostupna na Netflixu sa HR prevodima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice