Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.127
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hexfire kaže...
Sličnije Orange is the new black ili Oz?

 Nisam gledao niti jednu od ove dvije gore :)

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Povrijedio si me, ali opraštam ti jer je praznik.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Preko praznika odgledo sve epizode Černobila. Odlično.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
toxic kaže...
Hexfire kaže...
Sličnije Orange is the new black ili Oz?

 Nisam gledao niti jednu od ove dvije gore :)

Orange is the New Black je top serija.. samo ja ne znam do koje sam epizode došao.
 

paor kaže...

Preko praznika odgledo sve epizode Černobila. Odlično.

Preko praznika (ne znam je li to jednina ili množina). Ja ju do podne cijelu odlgedao, a poslije podne ponovo na re repeat :-D

Malo se šalim.. 5 epizoda nije puno i jedina je serija a i film koji sam odgledao više od ajmo reći 4 puta. Takvi fenomeni dolaze kao grom iz vedra neba... kad će nešto slične kvalitete - ne zna se.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

@Hexfire

 

Ajmo reci Oz-u ali meni je najslicnije starijoj britanskoj seriji "Bad Girls " ali malo ljudi zna za nju. Na slicnu tematiku ima isto dobra australska serija Wentworth koja je zapravo prednastavak najpoznatije "sapunice" o zenskom zatvoru Prisoner . A ako nekom ni to nije dosta ima jos jedna meksicka u HBO produkciji Capadocia. Eto tu ima oko 1000 epizoda materijala...

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 10:38 (azzie).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

 Banshee ako ima na netflix 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

 El Chapo

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Buhaha kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

 Banshee ako ima na netflix 

 Nema na netflixu. Ima na HBO GO.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

 Ozark

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Too Old to Die Young

Odlična. Ali nije za svakoga, jako spora radnja, duge i razvučene scene sa malo ili nimalo dijaloga, a vizualno i s polja soundtracka sjajna, kao uostalom i svaki drugi Refnov uradak.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Joj da, onda

 

Fauda

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Konacno da su i vikinzi zavrsili. Tko ne zna najavljen je spinoff - vikings:valhalla.

Sto reci. Nakon smrti Ragnara vise mi to nije bilo to. Izgleda da je i njima vec dosadilo pa su poprilicno sve ubrzali u drugom dijelu posljednje sezone. Mislim, mogli su to razvlaciti barem jos dvije sezone da su htjeli.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

Konacno da su i vikinzi zavrsili. Tko ne zna najavljen je spinoff - vikings:valhalla.

Sto reci. Nakon smrti Ragnara vise mi to nije bilo to. Izgleda da je i njima vec dosadilo pa su poprilicno sve ubrzali u drugom dijelu posljednje sezone. Mislim, mogli su to razvlaciti barem jos dvije sezone da su htjeli.

 Dobar spoiler za nekog tko nije gledao... 

VISCA BARCA
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Black kaže...

 Dobar spoiler za nekog tko nije gledao... 

 u njegovu obranu mislim da to svi već znaju, pa i ja koji nisam gledao

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
loky4i4 kaže...
Jack Black kaže...

 Dobar spoiler za nekog tko nije gledao... 

 u njegovu obranu mislim da to svi već znaju, pa i ja koji nisam gledao

 Moguce, ali evo npr ja nisam znao i sigurno jos netko nije.

VISCA BARCA
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Black kaže...
loky4i4 kaže...
Jack Black kaže...

 Dobar spoiler za nekog tko nije gledao... 

 u njegovu obranu mislim da to svi već znaju, pa i ja koji nisam gledao

 Moguce, ali evo npr ja nisam znao i sigurno jos netko nije.

 A koliko godina treba proći da se može pričat o seriji bez spoilera? Pa nije to bilo nedavno, godine su prošle od ovoga što je kolega spomenuo, točnije, više od 4 godine.

Live long and prosper.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zato sto su prosle 4 godine moze se pricat bez spoilera? To znaci da netko moze pisat recenziju filma koji nije 2020 i spoilat cijeli film za ostale? Nije tesko stavit recenicu dvije pod drugi format, onaj tko zeli procitat ce.

VISCA BARCA
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

A zivote. Po onoj staroj kilavom q i dlaka smeta. Nemoj onda paliti ni imdb, jer odmah na prvoj stranici je spoiler gdje pise u koliko se epizoda pojavljaje i da se zadnji puta pojavio 2017.

Ali stvarno ne mogu vjerovati sto nekim ljudima smeta. Kako onda mislis da pisemo o serijama koje gledamo ? Da navedemo ime serije i cijeli tekst "sakrijemo" da se netko ne uvrijedi da spojlamo nesto, pa bilo to i prije 10 godina ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 16:22 (SamoPitam3).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Za raspravu o pojedinačnim serijama imate/napravite vlastitu temu.

 

U generalnim diskusijama spoileri idu pod taj format, pobogu nije to bezveze napravljeno.

 

Osnove forum bontona..

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Planiram pogledat Vikinge. Možete tu cijelu radnju ispričat, meni ne bude smetalo niti spoilalo. Snowflakes!!

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

11.22.63

Ajme, ajme, što su napravili od ove serije. U biti, ne znam kakva je serija iz perspektive nekog tko nije čitao knjigu, ali tko je čitao knjigu ne bih mu preporučio gledanje jer je ovo masakr cijelog romana. 

3/10, prestao gleadati nakon dvije i pol epizode. 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
prorok kaže...

Za raspravu o pojedinačnim serijama imate/napravite vlastitu temu.

 

U generalnim diskusijama spoileri idu pod taj format, pobogu nije to bezveze napravljeno.

 

Osnove forum bontona..

 Spojleri tek idu pod zatamnjeno u posebnim/dedicated temama. Samo nisam ocekivao da ce netko spojlerom smatrati nesto tako ocekivano. Kako napisah "bljesti" i sa imdb stranice, masu puta je to tu napisano, a i emitirana je na history kanalu. A i nije to neki spojler. Serija je o vikinzima, a kod njih nije bilo "happily ever after" zavrsetka. Nije to sitcom. Ali, ajde... Sve moras u rukavicama. Valjda zato i ovaj forum odumire.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

A zivote. Po onoj staroj kilavom q i dlaka smeta. Nemoj onda paliti ni imdb, jer odmah na prvoj stranici je spoiler gdje pise u koliko se epizoda pojavljaje i da se zadnji puta pojavio 2017.

Ali stvarno ne mogu vjerovati sto nekim ljudima smeta. Kako onda mislis da pisemo o serijama koje gledamo ? Da navedemo ime serije i cijeli tekst "sakrijemo" da se netko ne uvrijedi da spojlamo nesto, pa bilo to i prije 10 godina ?

 A to je tebi tesko spoiler staviti zasivljen? Na IMDBU ne pise ko je kad poginuo i sl. Pise generalna radnja bez detalja.....

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cordas kaže...

11.22.63

Ajme, ajme, što su napravili od ove serije. U biti, ne znam kakva je serija iz perspektive nekog tko nije čitao knjigu, ali tko je čitao knjigu ne bih mu preporučio gledanje jer je ovo masakr cijelog romana. 

3/10, prestao gleadati nakon dvije i pol epizode. 

 Znači tolika je razlika između knjige i serije, meni je serija top, pogledao sam je u jednom dahu takoreći još lani.

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel gleda netko Cobra Kai? Ja i žena u 3 dana - pogledali 3 sezone

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Prva odlična, druga malo slabija, treću krećem tokom mjeseca
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

 Fauda , odlicna, ima na netflixu, neces se pokajati, 3 sezone po 12 ep

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

Osim što ti je kolega već preporučio... 

JackIsBack kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

 Ozark

... Ozarka.. što nije ništa drugo nego inverzni Breaking Bad (U Ozarku se pere novac a u BrBa pravi metamfetamin).

Imaš i True Detective, i Fargo.. ako se još čega sjetim javim.. ostalo su sapunjare.. Wire je vrh samo ima je puno... Na taj fazon ali proširi žanrove, jer ima stvarno dobrih serija.

Ja upravo završio His Dark Materials... HBO definitivno ima kvalitetniju produkciju. Nije da hoću neku preporuku imam oba servisa ali teško se mjeriti sa HBO.

Mislio sam da je tema o Netflixu a vidim iz naslova da nije.. onda redom: Ćernobil, Band of Brothers, Westworld i men najdraža humoristička: Entopurage. Samo proširi žanrove. Ja ne volim dokumentarne a evogledam na Netflixu The Last Dance (ostalo mi još 2 epizode) o Jordanu i Bullsima. 

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stiffler13 kaže...

Jel gleda netko Cobra Kai? Ja i žena u 3 dana - pogledali 3 sezone

 Gledam ja, S03. E04. trenutno. OK mi je serija, na momente malo zavlače, al' da se izgurati....

dadotb kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

 Fauda , odlicna, ima na netflixu, neces se pokajati, 3 sezone po 12 ep

 Fauda, ovo bih i ja preporučio.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice