Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.067
|
čitano: 2.886.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Da, krenuo sam sa drugom sezonom Trappeda, ali dosta razocaran za sad, nema ni traga atmosferi iz jedinice.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mcf kaže...
Da, krenuo sam sa drugom sezonom Trappeda, ali dosta razocaran za sad, nema ni traga atmosferi iz jedinice.

šteta, ja je još nisam pogledao, sad se mislim ima li smisla gledati. toliko toga izbacuju da jednostavno moram birati jer nema šanse sve pogledati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 21:24 (mzopg).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Last Dance... odličan dokumentarac Jordanu i Bullsima.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

daaa..i ja dodajem ovaj Room 2806, istinita prica, ne tako davno se ovo desilo

 

https://www.imdb.com/title/tt13540900/?ref_=nv_sr_srsg_3

 

netflix, ima nas prevod, 4 epizode

3 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao napokon Stranger Things, moja ocjena niti manje ni vise od 10/10,

riječi su suvišne na ovo savršenstvo u svakom aspektu! Ovako se nisam osjecao jos od mladih dana trčeći doma da stignem na Dosje-x poslje škole

Najava za ST4 i "šerifa" mi uljepšalo Božić

 

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cekaj, sta i trecu sezonu stranger things si pogledao ili nisi jos dosao do nje? Mi smo odlucili da dalje od 3. necemo gledati da si ne kvarimo daljnji dojam o seriji... 

 

Trenutno gledam queen's gambit, nisam mislila da ce mi biti zanimljiva s obzirom da je tema sah, ali ugodno me iznenadila serija, dala bih joj 8/10

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Korisnik1251 kaže...

Cekaj, sta i trecu sezonu stranger things si pogledao ili nisi jos dosao do nje? Mi smo odlucili da dalje od 3. necemo gledati da si ne kvarimo daljnji dojam o seriji... 

 

Trenutno gledam queen's gambit, nisam mislila da ce mi biti zanimljiva s obzirom da je tema sah, ali ugodno me iznenadila serija, dala bih joj 8/10

Ako ti dojam nije pokvarila treća sezona koja je meni baš loša onda vjerojatno neće ni četvrta. 

Ne volim biti party brejker, ali meni je ta serija čist ok, igrali su na nostalgiju i to su odlično odradili, ali serija je u biti jedan mix svega što smo gledali u osamdesetima, originalnost je na niskim granama. Uz to ova treća sa Rusima i ostalim glupostima je takav kliše da glava boli.

 

Queen's Gambit, odlična produkcija, solidna gluma, mada na trenutke iznimno isforsirana. Sviđa mi se što se pazilo na šah, potezi su pravi, vidi se da je grandmaster sudjelovao u izradi. Ne sviđa mi se nepotrebna patetika. Sve u svemu zabavna serija koja se brzo pogleda, ali i brzo zaboravi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 3:41 (mzopg).
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Korisnik1251 kaže...

Cekaj, sta i trecu sezonu stranger things si pogledao ili nisi jos dosao do nje? Mi smo odlucili da dalje od 3. necemo gledati da si ne kvarimo daljnji dojam o seriji... 

 

Trenutno gledam queen's gambit, nisam mislila da ce mi biti zanimljiva s obzirom da je tema sah, ali ugodno me iznenadila serija, dala bih joj 8/10

 Pogledao sam 3. Svaka sljedeca sezona mi je mi je sve bolja i bolja!

Queen's gambit svakako 9/10 takoder odusevljen skoro je pogledali u jednom dahu, nakon ove dvije serije ostalo mi sve izgleda mehhh(slom, manifest, breaking bad prestali gledati na pola postalo dosadno, monotono/ponavljajuce) m2c

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ma nama je vec i treca sezona bila meh, tako da 4. necemo ni pokusavati. Prve dvije su bile odlicne

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Lp, jeli gledao netko slucajno gledao Defending Jacob ili Unbelievable ? Nekakvo misljenje , inace obozavam misterije

 

 

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
završio sa PREACHER...6/10 i to samo radi realnog prikaza jedne od religija...koji K je ovim novim serijama...dosadnih i nepotrebnih djelova u svakoj epizodi


blažena mogućnost podešavanja brzine reprodukcije...gledao na 1.5 brzini...to mi nije palo napamet
do sada...tako da ubuduće bude išlo minimalno 1.33
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Shameless s11.....

Iako je serija vec pomalo izgubila onu pocetnu kvalitetu, super je vidjeti kako se u ovij sezoni izruguju s maskama, pravilima i opcenito vezano za ovu situaciju.

Dok sve ostale serije idu kao da se nista zadnjih godinu dana ne desava....
Children Shouldnt Play with Dead Things
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Lp, jeli gledao netko slucajno gledao Defending Jacob ili Unbelievable ? Nekakvo misljenje , inace obozavam misterije

 

 

 obje ok ali ne nesto wow

8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne volim SF serije, ali odlučih pogledati taj famozni Firefly i da vidim jel ta 9tka na imdb opravdana 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Shameless s11.....

Iako je serija vec pomalo izgubila onu pocetnu kvalitetu, super je vidjeti kako se u ovij sezoni izruguju s maskama, pravilima i opcenito vezano za ovu situaciju.

Dok sve ostale serije idu kao da se nista zadnjih godinu dana ne desava....

 
Treća epizoda bila prošlu nedjelju pa je sad pauza do 10.1. i onda nakon toga opet pauza do 31.1. 

 

Uopće ne kužim te američke fore...izgleda da ću morat pričekat da sve epizode izađu pa tek onda krenut gledat jer ovo nema smisla s tim pauzama

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Outsider

 

Gledao 4 epizode, dajte mi razlog da nastavim?!

Prva epizoda odlična, druga nešto slabija, a treća i četvrta fileri samo takvi...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...

The Outsider

 

Gledao 4 epizode, dajte mi razlog da nastavim?!

Prva epizoda odlična, druga nešto slabija, a treća i četvrta fileri samo takvi...

Nema razloga.

Pizdarija od serije, već nakon 2-3 epizode ako poznaješ stil i pisanje Kinga možeš zaključiti kako će serija završiti. Već viđeno i prožvakano stotinu puta.

 

U tom stilu daleko bolja je Haunting of Hill House, mada i ona ima epizodu dvije sa drastičnim padom u kvaliteti, ali u globalu je solidna serija.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Al zato je Your Honor za sad jako dobar :D

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Neki dan trazim po Kodiju sta da gledam i na jedno 5 stranici za tv shows uocim Primal.

Neka animirana serija i dinosaur na coveru, reko ajd idemo bacit oko. Dinosauri su mi slaba tocka. Pogledo prvu epizodu, odma se hooku. Odem na IMDB da vidim u sto se upustam kad ono ogromna ocjena. Reko znam sta cu gledat sad.

Evo sad pogledao zadnju epizodu prve sezone (10 epizoda) i moram priznat da sam odusevljen.

Od animacije, scena, glazbe i zvukova pa do same price i to sve bez iti jednog razgovora izmjedju likova ili nekog naratora.

Serija je vrh. Ogromna preporuka. Ima dosta krvoprolica tak da nedajte djeci da gledaju :)
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
AmonZero kaže...
Neki dan trazim po Kodiju sta da gledam i na jedno 5 stranici za tv shows uocim Primal.

Neka animirana serija i dinosaur na coveru, reko ajd idemo bacit oko. Dinosauri su mi slaba tocka. Pogledo prvu epizodu, odma se hooku. Odem na IMDB da vidim u sto se upustam kad ono ogromna ocjena. Reko znam sta cu gledat sad.

Evo sad pogledao zadnju epizodu prve sezone (10 epizoda) i moram priznat da sam odusevljen.

Od animacije, scena, glazbe i zvukova pa do same price i to sve bez iti jednog razgovora izmjedju likova ili nekog naratora.

Serija je vrh. Ogromna preporuka. Ima dosta krvoprolica tak da nedajte djeci da gledaju :)

 ja sam nekad gledao Terra Nova.. 2011 ak se ne varam. baci oko :-)

 

Trenutno gledam Equinox .. zanimljiva danska serija, vrlo dobra.

 

Star Wars Rebels također poceo, taman završio sa Clone warsima

spika oko Darth Maula, Tano, i završetak sa order 66.. svaka čast 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 19:14 (GrimReaperKC).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gledao sam kad se emitiralo. Al prekinili su seriju tak da sam onda odusto od toga.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Sparrow kaže...

Al zato je Your Honor za sad jako dobar :D

 

Upravo gledam. Čim sam vidio Bryan Cranstona u glumačkoj ekipi, morao sam započeti s gledanjem.

Osobno mi je serija ok, valjda smijem preporučiti i kolegama forumašima istu ;)

 

(seriju možete pronaći na Fimoviplex, da ne postavljam baš link)

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
joozza kaže...

Ne volim SF serije, ali odlučih pogledati taj famozni Firefly i da vidim jel ta 9tka na imdb opravdana 

 

I'm a leaf on the wind...

 

Stvarno se vidi starost serije, al i dalje zabavna i kvalitetna.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
joozza kaže...

Ne volim SF serije, ali odlučih pogledati taj famozni Firefly i da vidim jel ta 9tka na imdb opravdana 

 

I'm a leaf on the wind...

 

Stvarno se vidi starost serije, al i dalje zabavna i kvalitetna.

https://www.serijala.com/fantastika/firefly-se-vraca-navodni-reboot-u-pripremi-za-disney/

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
joozza kaže...

Ne volim SF serije, ali odlučih pogledati taj famozni Firefly i da vidim jel ta 9tka na imdb opravdana 

 

ne znam kako će ti biti ako inače ne voliš SF, možda i ok jer je ovo SF vestern, i po meni fantastična serija. Nathan Fillion je zakon, i baš vidiš da čovjek voli glumiti u toj seriji. Ostatak glumačke ekipe je isto super, a Gina Torres i Morena Baccarin su mi baš bile bombe, i što dobro glume i što su baš zgodne žene. Inače ne gledam serije zbog toga niti ocijenjujem po tim stvarima, ali ovdje to moram spomenuti.

 

Velika šteta što serija nije dovršena kako treba

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
AmonZero kaže...
Neki dan trazim po Kodiju sta da gledam i na jedno 5 stranici za tv shows uocim Primal.

Neka animirana serija i dinosaur na coveru, reko ajd idemo bacit oko. Dinosauri su mi slaba tocka. Pogledo prvu epizodu, odma se hooku. Odem na IMDB da vidim u sto se upustam kad ono ogromna ocjena. Reko znam sta cu gledat sad.

Evo sad pogledao zadnju epizodu prve sezone (10 epizoda) i moram priznat da sam odusevljen.

Od animacije, scena, glazbe i zvukova pa do same price i to sve bez iti jednog razgovora izmjedju likova ili nekog naratora.

Serija je vrh. Ogromna preporuka. Ima dosta krvoprolica tak da nedajte djeci da gledaju :)

 Po meni je sam to uspjeh da uspije bez razgovora prikazat i dočarat emocije i točno vidiš što želi reći a ne može..Znači vrh..iako nisam dokraja pogledo,negdi sam stao na 6 epki. sve čekam da ne završim pa da čovjek(Genndy Tartakovsky) napravi 2 sezonu..pa nastavim gledat.

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

I ja sam pogledao Primal neki dan i serija me oduševila . Kasnije sam skužio da je taj Tartakowsky imao prste i u meni nikad prezaljenoj seriji koja nije ugledala svijetlo dana "Korgoth of Barbaria" . Koliko sam skužio on je i tada radio na animaciji i vide se neke sličnost. Uglavnom Primal je stvarno odlična serija i preporuka ako niste gledali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 0:18 (azzie).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao Mindhuntere na netflixu - odlicna...

No međutim sada gledam jednu španjolsku Locked Up moram priznati da mi je serija jedna od boljih koje sam gledao u zadnje vrijeme...

Ženski zatvor u kojemu upraviteljica pokušava ženama napraviti osjecaj vlastitog doma ali kako biva u zatvorima ovdje se prikazuju sve surovosti zatvora i to ženskih + mnogo zavrzlama itd...

 

Jedna odluka mjenja sve više njih puno toga :)

Također je imate putem Netflixa

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 7:41 (toxic).
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Sličnije Orange is the new black ili Oz?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice