Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.072
|
čitano: 2.888.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gogo222 kaže...
Kruna

Link molim, ako ti nije ona što se Engleska kraljica žali na seriju. Ali opet nisam siguran 100%. Ako nije teško ne moraš novi post praviti nego samo edituj svoj.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Baš ta :)
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ne editiram jer koristim mob
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Sinner

https://www.imdb.com/title/tt6048596/

Nije loše, čista 7-ica.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Russian doll - Netflix - Adventure, Comedy, Drama - 7,9/10 na imdb

Nisam pogledala 1. sezonu do kraja, prekinula nas utakmica, ali ovo do sada je odlicno! Nadia (Natasha Lyonne) neprestano umire i vraca se na zabavu u cast njenog rodjendana, svaki put na drugi nacin. Sve vise od toga bio bi spoiler alert. Potvrdjena je i 2. sezona. Moja ocjena 9/10

 

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ovo ako se desi moglo bi biti jako zanimljivo :)

 

Metal Gear Solid

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sutra izlazi zadnja sezona Attack on Titan. Po meni spada u top 10 serija, ne samo anime-a. Od priče koja uopće nije dječija ko što bi neko mogao pomislit, character developmenta, pa do animacija sve je top. Topla preporuka da se pogleda, i za one koje ne vole anime zato što se neće razočarat. A ova nova sezona će biti još bolja.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
https://www.imdb.com/title/tt13263106/? ... _sr_srsg_0

jako dobar HBO dokumentarac iz 3 dijela, tj mini serija,  zasluzuje i vecu ocjenu na IMBD, lagano se gleda, istinita prica, sve preporuke, od mene 8 ocjena
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dinoman255 kaže...

 i za one koje ne vole anime zato što se neće razočarat. A ova nova sezona će biti još bolja.

 meni su te animacije u anime negledljive, odrastao sam uz pokemone, digimone, mjesecevu ratnicu, yu gi oh ali sada nema šanse, baš sam nedavno probao gledati blood of zeus ugasio nakon 10min, a vjerujem da nije samo meni tako, šteta jer mnogi preporuče neku anime seriju zbog priče, a nas europljane odbije tehnikalija

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
loky4i4 kaže...
dinoman255 kaže...

 i za one koje ne vole anime zato što se neće razočarat. A ova nova sezona će biti još bolja.

 meni su te animacije u anime negledljive, odrastao sam uz pokemone, digimone, mjesecevu ratnicu, yu gi oh ali sada nema šanse, baš sam nedavno probao gledati blood of zeus ugasio nakon 10min, a vjerujem da nije samo meni tako, šteta jer mnogi preporuče neku anime seriju zbog priče, a nas europljane odbije tehnikalija

 i ja sam odrastao uz to, klasika šta ćeš, ali ove animacije su 10 puta bolje od toga. Ne znam za blood of zeus, nisam gledao pa ne mogu ništa komentirati, ali daj šansu Attack of Titanu do 6,7 epizode, ako ti se do tad ne svidi onda pošteno, neće ti se ni ostalo sviđati.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
loky4i4 kaže...
dinoman255 kaže...

 i za one koje ne vole anime zato što se neće razočarat. A ova nova sezona će biti još bolja.

 meni su te animacije u anime negledljive, odrastao sam uz pokemone, digimone, mjesecevu ratnicu, yu gi oh ali sada nema šanse, baš sam nedavno probao gledati blood of zeus ugasio nakon 10min, a vjerujem da nije samo meni tako, šteta jer mnogi preporuče neku anime seriju zbog priče, a nas europljane odbije tehnikalija

 Blood of Zeus nije anime tho.. Evo ti primjer dobrih animacija jednog modernog animea 

 

Što se tiče Attack on Titana, ok je za neki entry anime, ali brzo postane dosadan, i samo je sve gori i gori. 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Korisnik1251 kaže...

Russian doll - Netflix - Adventure, Comedy, Drama - 7,9/10 na imdb

Nisam pogledala 1. sezonu do kraja, prekinula nas utakmica, ali ovo do sada je odlicno! Nadia (Natasha Lyonne) neprestano umire i vraca se na zabavu u cast njenog rodjendana, svaki put na drugi nacin. Sve vise od toga bio bi spoiler alert. Potvrdjena je i 2. sezona. Moja ocjena 9/10

 

 pogledao, bila mi je zabavna. pocetak mi nije sjeo,al kad uvedu drugi glavni lik postaje zanimljivo.

 

evo od danas i shameless prva epizoda zadnje sezone vani 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
prorok kaže...
loky4i4 kaže...
dinoman255 kaže...

 i za one koje ne vole anime zato što se neće razočarat. A ova nova sezona će biti još bolja.

 meni su te animacije u anime negledljive, odrastao sam uz pokemone, digimone, mjesecevu ratnicu, yu gi oh ali sada nema šanse, baš sam nedavno probao gledati blood of zeus ugasio nakon 10min, a vjerujem da nije samo meni tako, šteta jer mnogi preporuče neku anime seriju zbog priče, a nas europljane odbije tehnikalija

 Blood of Zeus nije anime tho.. Evo ti primjer dobrih animacija jednog modernog animea 

 

Što se tiče Attack on Titana, ok je za neki entry anime, ali brzo postane dosadan, i samo je sve gori i gori. 

Sve gori i gori?? Po čemu to? Kako priča napreduje sve zabavniji i bolji postaje za gledat. Druga polovica treće sezone je defintivno najbolji dio anime-a.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

vidim epidemija nekih srpskih serija u zadnje vrijeme, zadnje pola god npr, koje preporucujete, spominju se Kosti, Blago nama, 12 reci.,...ima li ista bas vrijedno vremena? hvala 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

gledam na netflixu

 

how to sell drugs online (fast)

 

dosta zabavna,iako ima dosta teen dramaturgije.. ipak geek stvari su mi prevladavajuce 

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt10680614/

a Teacher, izbindzovao prvih 6 epizoda, trajanje od 22-30 min po epizodi, sta znam , moze se pogledati, malo iritira glavna glumica pojavom, zanimljivo

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

vidim epidemija nekih srpskih serija u zadnje vrijeme, zadnje pola god npr, koje preporucujete, spominju se Kosti, Blago nama, 12 reci.,...ima li ista bas vrijedno vremena? hvala 

 Besa - ako je nisi pogledao.

BE HAPPY 要開心 : )
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

jesam 1. sezonu, kapiram da se ceka 2. sezona 

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Peaky Blinders. Ima svega, od blast from the past do alegorijske usporedbe sa današnjim društvom. Gledao sam i gledat ću samo zato što želim vidjet glavnog glumca kako pati. Mana serije je što su svi smeće i zaslužuju živi gorit dok se normalni ljudi smiju jer su ovi drugi u seriji prikazani čisto kao potrošna roba. 

Nadam se da općenito generaliziranje nije spoiler?

Uglavnom preporuka za pogledat, samo je mene osobno naživcirala tematika.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ted Lasso, pogledao na blef, očekivao površnu "komediju" (USA trener dolazi u UK trenirati prvoligaša) kad ono čista 10-ka. Super humor, super likovi, jedina zamjerka što prekratko traje. BTW, serija obnovljena za sezonu 2 & 3.

My redemption lies in your demise
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Planiram počet gledat The Office pa evo jedna mala anketa...

 

Koji je bolji ?

19 američki
4 britanski
1 oboje su dobri, nemreš fulat
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Hunters, original amazonova serija

 

Imam prime odnedavno pa eto naletio..

 

Hunters IMDB

 

pogledao prvu, traje sat i 30.

 

Po meni odlična serija sa puno potencijala, vidjet ćemo kak ce dalje ići stvari

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
GrimReaperKC kaže...

Hunters, original amazonova serija

 

Imam prime odnedavno pa eto naletio..

 

Hunters IMDB

 

pogledao prvu, traje sat i 30.

 

Po meni odlična serija sa puno potencijala, vidjet ćemo kak ce dalje ići stvari

 na 2 foruma jednoglasan je zakljucak da ta serija zestoko opada kvalitet kako odmice, ja nisam ni pokusao niti cu...mada Al Kapucino je tu...bas vidi i napisi utiske...pocinjem Faudu ovaj vikend , ocekujem dobru seriju

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 18:14 (dadotb).
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Javi dojmove za Faudu, najave dobro izgledaju.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

svakako...gleda majka, kaze odlicna..ja krecem veceras

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ubistvo u ulici Midle Beach, HBO, dokumentarna iz 4 dijela, jako zanimljiva, decko snima dokumentarac o ubistvu majke, od mene ocjena 9 

4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cisto onako da javim, The Expanse nova sezona dolazi za 2 dana !

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jeli netko popratio Alice in Borderland?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice