Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.895.898
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
BE HAPPY 要開心 : )
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mrkac666 kaže...

Pocela 18 sezona NCIS

 nevjerovatna mi je ta serija.

 

doslovno svaka epizoda isti vrag rade, djecja posla, rekli bi glupo do bola, a opet sam gledao skoro sve sezone dok nisu otisli onaj lik sto je glumio Tonya i ona zenska sto je glumila Zivu

 

ne mogu objasniti nikako zasto sam to gledao, ali jesam i uzivao sam, priznajem 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mitohondri kaže...
mrkac666 kaže...

Pocela 18 sezona NCIS

 nevjerovatna mi je ta serija.

 

doslovno svaka epizoda isti vrag rade, djecja posla, rekli bi glupo do bola, a opet sam gledao skoro sve sezone dok nisu otisli onaj lik sto je glumio Tonya i ona zenska sto je glumila Zivu

 

ne mogu objasniti nikako zasto sam to gledao, ali jesam i uzivao sam, priznajem 

 Gledao si zbog ekipe, a ne radnje

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Fargo 4. sezona.

Nakon što su ovdje neki kritikovali seriju da ima puno bandi, da Chris Rock nije za neku ozbiljnu glumu stvarno sam imao očekivanje da je serija loša.
Ali nakon što sam odgledao 1. epizodu (4. sezone naravno)... i kada sam pročitao sledeće:

Ovo je istinita priča.

Događaji su se odvijali u Kansas Cityju, u Missouriju 1950. godine.

Na zahtjev preživjelih imena su promjenjena.

Iz poštovanja prema mrvima ostatak događaja prikazan je tačno onako kako se dogodio.

Skontao sam zapravo što gledam.. pa se nekih flashbackova prijsetio iz predhodne 3 sezone... tako da kada se pomirite sa glumom Chris Rocka serija od mene nakon 4 odgledane epizode dobija doplu preporuku.

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...

Fargo 4. sezona.

Nakon što su ovdje neki kritikovali seriju da ima puno bandi, da Chris Rock nije za neku ozbiljnu glumu stvarno sam imao očekivanje da je serija loša.
Ali nakon što sam odgledao 1. epizodu (4. sezone naravno)... i kada sam pročitao sledeće:

Ovo je istinita priča.

Događaji su se odvijali u Kansas Cityju, u Missouriju 1950. godine.

Na zahtjev preživjelih imena su promjenjena.

Iz poštovanja prema mrvima ostatak događaja prikazan je tačno onako kako se dogodio.

Skontao sam zapravo što gledam.. pa se nekih flashbackova prijsetio iz predhodne 3 sezone... tako da kada se pomirite sa glumom Chris Rocka serija od mene nakon 4 odgledane epizode dobija doplu preporuku.

 nisam bas shvatio sto si tocno htio rec s ovim podebljanim, ali valjda svi znaju da su fargo price totalna fikcija i nemaju veze s nikakvim pravim likovima i dogadajima. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
Envy kaže...

Fargo 4. sezona.

Nakon što su ovdje neki kritikovali seriju da ima puno bandi, da Chris Rock nije za neku ozbiljnu glumu stvarno sam imao očekivanje da je serija loša.
Ali nakon što sam odgledao 1. epizodu (4. sezone naravno)... i kada sam pročitao sledeće:

Ovo je istinita priča.

Događaji su se odvijali u Kansas Cityju, u Missouriju 1950. godine.

Na zahtjev preživjelih imena su promjenjena.

Iz poštovanja prema mrvima ostatak događaja prikazan je tačno onako kako se dogodio.

Skontao sam zapravo što gledam.. pa se nekih flashbackova prijsetio iz predhodne 3 sezone... tako da kada se pomirite sa glumom Chris Rocka serija od mene nakon 4 odgledane epizode dobija doplu preporuku.

 nisam bas shvatio sto si tocno htio rec s ovim podebljanim, ali valjda svi znaju da su fargo price totalna fikcija i nemaju veze s nikakvim pravim likovima i dogadajima. 

Htio sam reći da je filing čitatit to kao slušati pjesmu iz uvoda iz Game of Thronesa.
BTW: Uopšte nisam znao da su fikcija, bio sam ubjeđen da su otvoreni neki stari slučajevi... ali to u svakom slučaju neće umanjiti moju želju da nastavim gledati seriju.

Uglavnom uošte ali uopšte nije loša kao što su neki ovdje odustali od 2. epizode.

PS: Sad mi malo krivo što si mi rekao da su fikcija. Ali nema veze.. idemo dalje. 

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...
mar123 kaže...
Envy kaže...

Fargo 4. sezona.

Nakon što su ovdje neki kritikovali seriju da ima puno bandi, da Chris Rock nije za neku ozbiljnu glumu stvarno sam imao očekivanje da je serija loša.
Ali nakon što sam odgledao 1. epizodu (4. sezone naravno)... i kada sam pročitao sledeće:

Ovo je istinita priča.

Događaji su se odvijali u Kansas Cityju, u Missouriju 1950. godine.

Na zahtjev preživjelih imena su promjenjena.

Iz poštovanja prema mrvima ostatak događaja prikazan je tačno onako kako se dogodio.

Skontao sam zapravo što gledam.. pa se nekih flashbackova prijsetio iz predhodne 3 sezone... tako da kada se pomirite sa glumom Chris Rocka serija od mene nakon 4 odgledane epizode dobija doplu preporuku.

 nisam bas shvatio sto si tocno htio rec s ovim podebljanim, ali valjda svi znaju da su fargo price totalna fikcija i nemaju veze s nikakvim pravim likovima i dogadajima. 

Htio sam reći da je filing čitatit to kao slušati pjesmu iz uvoda iz Game of Thronesa.
BTW: Uopšte nisam znao da su fikcija, bio sam ubjeđen da su otvoreni neki stari slučajevi... ali to u svakom slučaju neće umanjiti moju želju da nastavim gledati seriju.

Uglavnom uošte ali uopšte nije loša kao što su neki ovdje odustali od 2. epizode.

PS: Sad mi malo krivo što si mi rekao da su fikcija. Ali nema veze.. idemo dalje. 

 znam kako ti je, i meni bude tako kad negdje pise true events pa poslije vidim da je sve fikcija. 
samo sto neki bar uzmu dio stvarnosti i onda izmjene za potrebe filma, a fargo je cista fikcija i to napisu iz zajebancije. ja sam na prvoj sezoni povjerovo i bio bas nabrijan na cijelu pricu i onda procitam da nista nije stvarno. al da, ne treba ti to umanjit dozivljaj, meni su prve dvije sezone farga stvarno sami vrh, trecu sam odusto nakon prve epizode, a cetvrtu bi trebo pogledat. 

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

I tako, nakon 15 godina konacno zavrsio supernatural. Malo je za napisati da sam razocaran kakav su kraj sklepali na brzinu.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

I tako, nakon 15 godina konacno zavrsio supernatural. Malo je za napisati da sam razocaran kakav su kraj sklepali na brzinu.

 Imam filing da je zadnja epizoda napravljena samo onak za njih da se nekak pozdrave. Po meni je predzadnja zapravo bila završna i ta mi je čak bila dobra. Ali da, ova zadnja epizoda trebala je biti drugačija, po meni bi trebalo SPOILER: da njih dvoje normalno dalje nastave loviti čudovišta ono standard vukodlaci, vampiri i ostale stvari, i zadnja scena bi bila da sjednu u Baby i odu u zalazak sunca uz carry on my wayvard son. A ne da sad najednom sam tak lagano neki random vamp sredi Deana i onda se pol serije oprašta, taj dio sam iskreno premotao. I onda gledamo jadnog Sama kak pati cijeli život, i nemrem ne spomenuti užasnu masku za starog Sama. No anyway gotovo je sad, trebalo je biti gotovo već prije nekoliko sezona, bilo je ok stvari bilo je i dosadnih, ali sve u svemu ok. 
Nego moram se osvrnuti na novu sezonu Star trek discovery, prve dvije sezone su mi bile ok, samo sam si cijelo vrijeme govoril da gledam neki space sci-fi a ne Star trek, tak si govorim i dalje i iskreno uživamu trećoj sezoni. Tj. užival bi da su neki likovi malo drugačiji i da Michael nema neki polušaptajući dijalog ili monolog u svakoj epizodi. Ali ako gledam kao neki tamo space sci-fi, ima sve i akciju i komediju i dramu i tajnovitost, zapravo današnje serije zbog predvidljivosti uopće ne gledam više, ali ovdje me čak intrigira kaj će biti dalje.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da, ode i Supernatural. Bilo je to zabavnih 15 godina, iako realno, vec tamo od 5 ili 6 sezone je kvalitet poceo opadati, tu i tamo bi iskocila pokoja dobra epizoda, ostalo je bilo onako - gledljivo za fanove.

 

No, ovakva serija je (ipak) trebala imati kraj za pamcenje, a ne ovako jednu meh epizodu, koja em je prekratka, em je pre....blesava?

 

SPOILER:

 

Da, Dean je uklonjen kao neki totalni amater, mislim, ono, syebali su pola katolickog katekizma, demone, vragove, raznorazna cudovista, i onda ga neki NPC rasturi u 2 minute. Ok, cak se tracak nade i pojavio kad sam vidio Sama s bebom, ono, da je epizoda ustvari najava nekog Supernatural The Next Generation, pa ce baby Dean malo odrasti, dobiti brata.... (a gdje nestade zena od Sama?) pa krenuti istim putem i evo nam dobre najave za nove sezone/serije, posebice u onoj sceni gdje ima tatoo..... no..... uzalud potrosenih pola sata na Samov zivot, isto tako ga je u slijedecoj sceni mogao lupiti taxi, isti utjecaj na radnju bi imalo. Cak je ovo i jedini season finale gdje theme song nema nikakvog efekta i jacine, kao u dosadasnjim.... 

 

Razocaravajuci kraj, ipak su mogli smisliti neki 2 hour special za kraj, ovako je evidentno da je to odradjeno preko one stvari, samo da zavrse i zapakiraju to u neki kraj....

 

Steta....

 

 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mandalorian, predobra stvar.
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Drago mi je da je bar neki kraj. 15 godina, čovječe. Isto tako mi je super što nisu podlegli CGI festu. Iako su boss fights (andeo protiv andela) i takve stvari mogli bolje odradit. Sve u svemu bilo je zAbavno, to je i cilj ovakvih serija. Falit će mi, mogao bih odgledat još 15 godina.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ja gledam sad taj Vučji odgoj, odnosno Raised by Wolves. Serija mi je zanimljiva, vuče me da gledam dalje, pogledao sam prvih 6 epizoda, ali problem mi je što je serija jednostavno odvratna. Šta god da se događa bude neka odvratnoća, kokice ne mogu jest dok ju gledam, sve mi se gadi, a ponajviše ta Majka koja ima tijelo ko dečkić od 11 godina i stalno je utegnuta u taj glupi lateks.

 

Ja inače nisam slabog želuca, nemam ništa protiv kad bude nešto odvratno u filmu/seriji što ima smisla, al ovdje mi se čini kao da im je cilj da gledatelju bude što neugodnije.

 

al definitivno ću pogledati prvu sezonu do kraja, setting mi je vrlo zanimljiv pa ćemo vidjeti dokle će bit tako

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

ja gledam sad taj Vučji odgoj, odnosno Raised by Wolves. Serija mi je zanimljiva, vuče me da gledam dalje, pogledao sam prvih 6 epizoda, ali problem mi je što je serija jednostavno odvratna. Šta god da se događa bude neka odvratnoća, kokice ne mogu jest dok ju gledam, sve mi se gadi, a ponajviše ta Majka koja ima tijelo ko dečkić od 11 godina i stalno je utegnuta u taj glupi lateks.

 

Ja inače nisam slabog želuca, nemam ništa protiv kad bude nešto odvratno u filmu/seriji što ima smisla, al ovdje mi se čini kao da im je cilj da gledatelju bude što neugodnije.

 

al definitivno ću pogledati prvu sezonu do kraja, setting mi je vrlo zanimljiv pa ćemo vidjeti dokle će bit tako

 

 svakako pripremi vrecicu za povracanje, kad ces gledat zadnju epizodu 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

VALLEY OF TEARS

 

HBO

 

jako dobra nova serija, prvih par epizoda je bomba, kasnije malo pšadne tempo ali dalje napeto i zanimljivo.

 

16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Penny iz The Big Bang Theoryja glumi u novoj seriji The Flight Attendant. Kombinacija komedije, drame, mystery & suspensa. Prve tri epizode su zabavne i napete. Dalje ćemo vidjeti... Vrijedi pogledati.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vidim da je serija Homeland sada na netflixu i moram priznati da bi je možda i krenuo gledati, ali ne bi ako je očita američka propaganda, jel može neko mišljenje od onih koji su gledali? 

 

U biti se dvoumim između toga i Blacklist, volio bi onu koja je prljavija i možda ipak realnije prikazuje taj svijet

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Homland je za klasu bolja serija od blacklist-a.
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
forumaš kaže...

VALLEY OF TEARS

 

HBO

 

jako dobra nova serija, prvih par epizoda je bomba, kasnije malo pšadne tempo ali dalje napeto i zanimljivo.

 

 bas dobra, pogledao 3 ep a majka 8, i njoj odlicna

 

ceka se vcrs poslednja Undoing, rasplet

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 10:38 (dadotb).
13 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Bas to.

 

Svaku vecer prije spavanja gledam big bang, pa 2 i po i ako uspijem izdrzati modern family. Sve sta bude poslije mi nije zanimljivo.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ivooh11 kaže...
Homland je za klasu bolja serija od blacklist-a.

 Dap, barem prve 4 sezone kolko sam pogledao... Mada se Blacklist isplati gledati samo zbog Spadera koji je fantastičan.

 

Blacklist su isto razvukli ko sapunicu, evo osma sezona vani, jedan upitnik se riješi, a stvore dva nova, ne znam do kad oni to misle snimat, pa bogati 2 sporedna glumca umrla već u pravom životu...

-
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Blacklist sam samo zbog njega i gledao i serija je ok prvih par sezona, ali poslje se razvodni i vidi se onaj klasični problem kod serija koje imaju 20+ epizoda, dosta je teško održavati takvu seriju iznad 4 sezone. U suštini ne znam kakva je poslje bila jer sam negdje u 4 sezoni izgubio svaku želju za gledanjem, bila bi puno bolja serija da je bila u konceptu 10 epizoda po sezoni kao što je slučaj kod Homelanda.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Eto počeo sam Homeland baš zato što ste mi usporedili sa Blacklist, i mogu reći da mi je nakon tri epizode odlična, iako je naravno teško suditi o nečemu nakon 3 epizode, ali me je serija baš uvukla i stalno me zanima šta će biti dalje, a to je puno više nego većina serija koje sam gledao u zadnje vrijeme

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odledao prvu sezonu Baby (talijanska serija na Netflixu od 6 epizoda).

Po meni mnogo bolja nego ona Euforija. Večeras startam sa 2. sezonom. Nekada mi se čini da je malo sporija, ali mogu ju preporučiti.

Fargo Season 4 je extra dobra osim što je kraj nekako zbrzan.

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

meni Fargo 3. i 4. sezona predosadne, a prve 2 odlicne

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

meni Fargo 3. i 4. sezona predosadne, a prve 2 odlicne

Sve su dobre na svoj način... da ne kažem zlatne kakvo nam se sve smeće servira i kako Netflix uništava nasljeđene serije koje kupuje.

Ali ne mogu da shvatim da je netko odustao od 4. sezone nakon prve dvije epizode jer nije mogao da pohvata likove u iz Bandi. A vrlo je jednostavno.

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

meni su 3. i 4. zaista predosadne , necu da se mucim u moru serija koje su dostupne... 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

meni su 3. i 4. zaista predosadne , necu da se mucim u moru serija koje su dostupne... 

Jesi li gledao True Detective? To je serija u kojoj te trnci hvataju nakon uvodne pjesme za 3. sezonu. Ako imaš dobre zvučnike odvrni ovo da se krov digne:




12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

meni Fargo 3. i 4. sezona predosadne, a prve 2 odlicne

 također..

 

jedva sam odgledao ovu 4. sezonu do kraja, i to sam se prisilio u vlaku da iskoristim vrijeme

 

šteta, prva epizoda mi je baš bila super.

 

 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kruna
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice