Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.075
|
čitano: 2.889.283
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Pogledao Black Lightning. 3 sezone, super je, povezano sa DC universom, tko prati zna. Sad bih prešao natrag na Marvela. Gledao sam samo Iron Fist kad je izašao. Imam jošLuke CageaJessicu Jones te The Defenders. Nadam se da ću stić prije oporavka to sve završit jer sam ljubitelj.

 

Ako ti je Iron Fist bio dobar ovi će te oborit s nogu, jer je Iron fist najgori od njih.

Nemoj zaboravit na Daredevila, mislim da on ima najbolju seriju od svih. I Punishera isto

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
blackdevil kaže...
cvaja997 kaže...

Pogledao Black Lightning. 3 sezone, super je, povezano sa DC universom, tko prati zna. Sad bih prešao natrag na Marvela. Gledao sam samo Iron Fist kad je izašao. Imam jošLuke CageaJessicu Jones te The Defenders. Nadam se da ću stić prije oporavka to sve završit jer sam ljubitelj.

 

Ako ti je Iron Fist bio dobar ovi će te oborit s nogu, jer je Iron fist najgori od njih.

Nemoj zaboravit na Daredevila, mislim da on ima najbolju seriju od svih. I Punishera isto

 

Iron Fist prva sezona mi je u sjecanju kao losija.Al s drugom su se popravili i onda taman otkazu 

Daredevil mi je top.Punisher takodjer (pogotovo prva sezona).Onda Luke Cage i Jessica Jones (Killgrave mi je bio vrh)

 

@cvaja997  Preporucam ti da gledas po redoslijedu kak su izlazili.Jer se neki likovi pojavljuju u vise od jedne serije.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 11:08 (stribs).
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Redosljed mi nije bitan. Kad sam gledao Captain America pogledao sam prvo The winter soldier pa tek onda The first avenger. Bilo je fenomenalno tako gledat. Meni.
Iron fist je super serija. Kad je izašla prva sezona pogledao sam u jednom danu. Izašla je u komadu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 12:24 (cvaja997).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dovršio rewatch HIMYM-a i pao u blagu depresiju haha, više me pogodio kraj sad nego kad sam gledo ko klinac s 15-16 godina prvi put kad je išla redovno...

 

Definitivno najdraži sitcom, mislim da ću ga bar još jedanput pogledati cijelog

-
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stribs kaže...
blackdevil kaže...
cvaja997 kaže...

Pogledao Black Lightning. 3 sezone, super je, povezano sa DC universom, tko prati zna. Sad bih prešao natrag na Marvela. Gledao sam samo Iron Fist kad je izašao. Imam jošLuke CageaJessicu Jones te The Defenders. Nadam se da ću stić prije oporavka to sve završit jer sam ljubitelj.

 

Ako ti je Iron Fist bio dobar ovi će te oborit s nogu, jer je Iron fist najgori od njih.

Nemoj zaboravit na Daredevila, mislim da on ima najbolju seriju od svih. I Punishera isto

 

Iron Fist prva sezona mi je u sjecanju kao losija.Al s drugom su se popravili i onda taman otkazu 

Daredevil mi je top.Punisher takodjer (pogotovo prva sezona).Onda Luke Cage i Jessica Jones (Killgrave mi je bio vrh)

 

@cvaja997  Preporucam ti da gledas po redoslijedu kak su izlazili.Jer se neki likovi pojavljuju u vise od jedne serije.

 

Meni je Daredevil negledljiv, užasno loše i naivne scene borbe, Cage, Punisher i Jones to imaju neusporedivo bolje. Ne znam dal je to do fight coordinatora ili koga ali užas. 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Danas je na Netflixu izasao The Haunting of Bly Manor , svojevrsni nastavak jako dobrog The Haunting of Hill House. Vikend je rezerviran za ovo, Mike Flanagan jako rijetko omasi, tako da ocekujem jos jednu kvalitetnu sezonu.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jel to nastavak na haunting hill ili se moze gledati zasebno
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
JackIsBack kaže...
Jel to nastavak na haunting hill ili se moze gledati zasebno

 Skroz nova prica, moze se gledati zasebno. Ali tko nije gledao The haunting of hill house a voli zanr, grehota propustiti.

4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

So, Jesus leans off the cross and whispers to Peter: I can see your house from here.

 

Hahahahahaha, soprano bogovi :)

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
JackIsBack kaže...
Jel to nastavak na haunting hill ili se moze gledati zasebno

 Skroz nova prica, moze se gledati zasebno. Ali tko nije gledao The haunting of hill house a voli zanr, grehota propustiti.

 Presporo zasad poslije tri epizode, nastavljam samo zato jer je prva sezona bila odlična 

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno gledam Plodovi Zemlje, ne znam koji je nastavak...

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

krenula danas i nova sezona 

 

Fear the Walking Dead

 

meni fora, Morgan je podivljao 

 

kraj je 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Druga sezona Boysa odlicna kao i prva,Big Bang Theory na kraju sezone 10 ostale jos samo dvije 🥲🥲

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
GrimReaperKC kaže...

krenula danas i nova sezona 

 

Fear the Walking Dead

 

meni fora, Morgan je podivljao 

 

kraj je 

 Opet je ranije izasla 

Ja cu ipak gledati sutra.Ali brate, prethodne dvije sezone (pogotovo zadnja) uzas uzas.

Ja se nadam da ce ova bit bolja.I nema vise onog sivog filtera...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 19:27 (stribs).
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The warrior nun - iako sam se nalozio na ideju serije - tajno drustvo casnih u borbi protiv demona, religijski elementi i slicno.....

 

Vecu kakicu od ovoga nisam vidio.... neznas jel dosadnije, jel gluplje....

 

Umjesto neke barem osrednje supernatural serije, dobio sam neku teen romantic kakicu, neznam ni ja o cemu.....

 

Preskociti i zaobici

Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

prvih par epizoda je loškasto da, kasnije postane malo bolje. ali da su mogli bolje, mogli su :D

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dali je zadnja epizoda Dextera stvarno toliko losa ko sta ocjena na IMDB pokazuje (4,6)? Na zadnjoj sam sezoni i bojim se gledat da mi ne upropasti seriju 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nikad nisam pogledao zadnju sezonu jer svi kažu da je loša. Trebao sam isto i sa Game of Thrones.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Dali je zadnja epizoda Dextera stvarno toliko losa ko sta ocjena na IMDB pokazuje (4,6)? Na zadnjoj sam sezoni i bojim se gledat da mi ne upropasti seriju 

Ako si progutao prethodnih par sezona i bile su ti dobre onda ti ta zadnja epizoda neće upropastiti ukupni dojam. Meni je ta serija postala jedva gledljiva davno prije te zadnje epizode. U globalu prva sezona je odlična, nakon toga je samo ponavljanje i ovisi o gostujućem liku, John Lightow je sam spasio četvrtu sezonu.

16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Dali je zadnja epizoda Dextera stvarno toliko losa ko sta ocjena na IMDB pokazuje (4,6)? Na zadnjoj sam sezoni i bojim se gledat da mi ne upropasti seriju 

Loša je, pogotovo nakon sedme (predzanje) sezone, jer nakon očajne šeste sezone, dobra sedma sezona (konačno ponovno odlični negativac - nije ko Trinity, ali...) dala je nadu da se Dexter vraća na stari put, no to se nije dogodilo.

 

Koliko je se sjećam, osma sezona je s jedne strane pokušala objasniti nastanak Dextera, ali sve to nekako prilično neuvjerljivo i isprazno, a s druge strane je ostavila dojam da možebitno priprema teren za spinoff, za nekakvog Dexterovog nasljednika. Čudna sezona, s valjda jednim od najgorih, najomraženijih finala. Brijem da je ocjena na IMDb-u toliko niska upravo zbog samog kraja - zbog zadnjih nekoliko minuta zadnje epizode.

 

Ono što mi se u kasnijim sezonama ne sviđa kod Dextera je što su utišali pozadinsku glazbu (ili je pozadinske glazbe općenito bilo daleko manje), koja je stvarala odličnu atmosferu - bez te muzike to više nije bilo to.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Brave New World, odgledao 6 od 9 epizoda i nekako mi se počela da kvari serija. A opet prva polovica nekako sav taj novi svijet se ne vidi kako treba i kao da je obični setup up pozadinski za priču unutar dijela gdje su divljaci ili kako već zovu. Nešto nisam oduševljen.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Moze preporuka slicnih serija poput Broadchurch , The missing , The killing ... da je recimo jedan slucaj razvucen po sezonu dvije ?

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Line of duty,britanska krimi serija ,sad bi trebala 6 i zadnja sezona,zasebne su sezone ali je glavna priča koja ih povezuje.

Da ne spojlam .

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...
MaciStyle kaže...

Dali je zadnja epizoda Dextera stvarno toliko losa ko sta ocjena na IMDB pokazuje (4,6)? Na zadnjoj sam sezoni i bojim se gledat da mi ne upropasti seriju 

 Evo dečki uspjeli ste, zazvali ste reboot kojim mozda dobijemo kraj kakav zasluzujemo i mi i on.Najavljeno 10 epizoda.

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pocela 3 sezona Star Trek Discovery ako  to nekoga jos zanima

4 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mrkac666 kaže...

Pocela 3 sezona Star Trek Discovery ako  to nekoga jos zanima

 Iako ne volim seriju jer nema veze sa star trekom, pogledao sam tu prvu epizodu i iznenadio sam se, napokon 2 lika u seriji i dao bi ocjenu 7/10, kada je epizoda zavrsila onda krece onaj dio sto ce biti u ovoj sezoni i OPET vidis onu debelu i pedera pa u pm... svaka serija kao chuck norris.... neprijatelj moze imati SVE doslovno SVE, a ti samo 1 obicni kamen i lik sa kamenom bi napravio kao sto je tony stark uradio u prvom filmu napravio nemoguce.

 

Izbaciti sada u ovoj sezoni sve stare likove i ostaviti ovo dvoje neka se snalaze u buducnosti, napraviti zanimljiv i napet scenarij, amen! Makar se snalazili 2 sezone da donekle vrate federaciju na noge i kasnije jos jednu sezonu federacija vs ostali, na kraju federacija pobjedi i amen.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 14:19 (SuperHeroj).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mrkac666 kaže...

Pocela 3 sezona Star Trek Discovery ako  to nekoga jos zanima

 Odustao sam od Picarda kad sam vidio što su napravili od serije i likova a Discovery još 10 puta gori

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
walentkane kaže...
mrkac666 kaže...

Pocela 3 sezona Star Trek Discovery ako  to nekoga jos zanima

 Odustao sam od Picarda kad sam vidio što su napravili od serije i likova a Discovery još 10 puta gori

A vidiš meni je obrnuto, fantastično je u ST za promjenu vidjeti dobre efekte i glumu..

4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

odgledao jucer zadnju ep 10te sezone WD-a.

ohh boze kakva televisa presenta.

 

ne znam kak sam izdurao uopce dotle.

kao i uvijek sezona zavrsila totalno lame.

 

moram opet naci nesto kvalitetno, ovo je postalo predosadno.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice