Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.898.393
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nema toga kaj netflix nemre uništit nakon kaj preuzme seriju pod svoje
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Otkrio Person of interest 2011-2016, jako me zaintrigirala preko youtubea. Ramin Djawadi skladao glazbu, što se bome čuje. Odlične su.

Apoc
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Apocalypso722 kaže...

Otkrio Person of interest 2011-2016, jako me zaintrigirala preko youtubea. Ramin Djawadi skladao glazbu, što se bome čuje. Odlične su.

Nikako se natjerati odgledati tu seriju do kraja. Pogledao sam 7-8 epizode i previše mi je bila repetitivna. Frend mi je oduševljen serijom, ali eto nemam vremena za sve pa se nešto mora i preskočiti.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Deutschland 83 i Deutschland 86. Ovo su dvije sezone. Odlicna spijunska serija.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

27.6 se čeka "Dark" sa Netflixa.. imal tu zaljubljenika?

Serija je predobara, po meni u top 3 svih vremena, naravno treba se znati njemački i gledat baš na njemačkom..

Hoce pustit epizodu po epizodu ili komplet sezonu?

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bik kaže...

27.6 se čeka "Dark" sa Netflixa.. imal tu zaljubljenika?

Serija je predobara, po meni u top 3 svih vremena, naravno treba se znati njemački i gledat baš na njemačkom..

Hoce pustit epizodu po epizodu ili komplet sezonu?

 Baš me zanima zašto se mora znati njemački da bi se gledala serija? 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Jako mi se sviđa koncept serije, pogledao prvu epizodu maloprije, čini se ok. Nadam se da će mi se i sama serija svidjeti.

Apoc
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
bik kaže...

27.6 se čeka "Dark" sa Netflixa.. imal tu zaljubljenika?

Serija je predobara, po meni u top 3 svih vremena, naravno treba se znati njemački i gledat baš na njemačkom..

Hoce pustit epizodu po epizodu ili komplet sezonu?

 Baš me zanima zašto se mora znati njemački da bi se gledala serija? 

 jer titlovi su nepostojeca stvar u njegovom svijetu valjda. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
bik kaže...

27.6 se čeka "Dark" sa Netflixa.. imal tu zaljubljenika?

Serija je predobara, po meni u top 3 svih vremena, naravno treba se znati njemački i gledat baš na njemačkom..

Hoce pustit epizodu po epizodu ili komplet sezonu?

 Baš me zanima zašto se mora znati njemački da bi se gledala serija? 

 Mozda sam se krivo izrazio, ne mora se, ja samo kazem za pravilnu interpretaciju i dozivljaj bi se trebalo gledat na njemačkom. Zena je pogledala jednu epizodu na engleskom i nije to to. To je ujedno i prava ozbiljnija njemačka netflix serija, 2 sezone su odlicne, treca i ujedno zadnja stize 27.6.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ja sam ''Dark'' pokušavao gledati više puta, ali sam uvijek odustajao nakon 3-4 epizode...po svemu sam trebao biti fan, jer volim taj tip filmova i serija, ali iskreno, ubijala me dosada, a ni gluma nije baš pomagala da me zadrži.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bik kaže...
geronimo4661 kaže...
bik kaže...

27.6 se čeka "Dark" sa Netflixa.. imal tu zaljubljenika?

Serija je predobara, po meni u top 3 svih vremena, naravno treba se znati njemački i gledat baš na njemačkom..

Hoce pustit epizodu po epizodu ili komplet sezonu?

 Baš me zanima zašto se mora znati njemački da bi se gledala serija? 

 Mozda sam se krivo izrazio, ne mora se, ja samo kazem za pravilnu interpretaciju i dozivljaj bi se trebalo gledat na njemačkom. Zena je pogledala jednu epizodu na engleskom i nije to to. To je ujedno i prava ozbiljnija njemačka netflix serija, 2 sezone su odlicne, treca i ujedno zadnja stize 27.6.

 pa ja sam cijelu pogledao na njemackom a njemacki neznam zucnut.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dark mi je jako dobra serija. Nisam ljubitelj tematike, ali mi se totalno svdija napetost i misterioznost koja je prisutna u seriji. Po tome definitivno jedna od najboljih serija zadnjih godina.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dzelo kaže...

Dark mi je jako dobra serija. Nisam ljubitelj tematike, ali mi se totalno svdija napetost i misterioznost koja je prisutna u seriji. Po tome definitivno jedna od najboljih serija zadnjih godina.

 meni je u top 3 ikad

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Unorthodox, fantasticna serija, 4 epizode, istinita prica, sve preporuke

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
GrimReaperKC kaže...
dzelo kaže...

Dark mi je jako dobra serija. Nisam ljubitelj tematike, ali mi se totalno svdija napetost i misterioznost koja je prisutna u seriji. Po tome definitivno jedna od najboljih serija zadnjih godina.

 meni je u top 3 ikad

 ja bi ipak rekao u top 5. al definitivno must watch i jedna od najboljih ikad.

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao drugu sezonu SAVE ME.

Odlična britanska serija. 8/10

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Inače sam ljubitelj dobrog SF-a (ne fantasy isl.), pa od malog izbora ne znam kako mi je promaknula nekoliko godina stara serija Westworld. Meni je odlična iako sam pročitao razne negativne recenzije (među kojima i da je film, kojega nisam pronašao, mnogo bolji. takodjer, nije mi loša ni domaca "Delirijum Tremens" za razonodu, nekako mi je zabavna...

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

upload- nova serija na amazonu. vidio sam da ju radi isti covjek koji je radio office i vidio sam imdbu dobru ocjenu(8,1), no citao sam da je slicna kao the good place, a to sam par puta vidio na tvu i nije mi sjelo, pa me i ovo odbijalo. no dao sam joj sansu i serija mi je bila bas jako dobra. humora ima, al on mi ni nije bio glavna stvar, cijela serija je jako simpaticna. konekcija izmedu glavnog lika i zenske koja mu je "angel" u tom svijetu je super, a ona je instant love kolko je lijepa. 

radnja je u bliskoj buducnosti gdje ljudi mogu svoju svijest uploadat i onda kad umru nastavljaju zivot u virtualnom svijetu gdje su okruzeni ostalima koji su uploadani i AI likovima koji im sluze kao sluge. naravno bogati imaju vrhunsku uslugu, siromasni losu. glavni lik uz privikavanje na novi "zivot" istrazuje kako je zapravo poginuo jer mu je dio sjecanja izbrisan. ima samo 10 epizoda po pola sata, preporucam gledanje. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mister Jozo kaže...

Inače sam ljubitelj dobrog SF-a (ne fantasy isl.), pa od malog izbora ne znam kako mi je promaknula nekoliko godina stara serija Westworld

 za tako kvalitetnu seriju ljubiteljima žanra i općenito vrhunskih serija ne smije proći toliko da ju se tek otkrije 2020.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

upload- nova serija na amazonu.  

tema mi je zanimljiva no razvoj radnje mi je nekako plitak, odgledao sam i nije mi nešto sjela.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Konak kod Hilmije 🤣
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni je taj upload onako....

 

Premisa je jako interesantna, steta sto su se odlucili ici putem neke kvazi-teen-romance-komedije, ali hajd....

 

Konak kod Hilmije - kao povremeni isjecci u LZN su sjedali odlicno, ovako... poanta te serije je sto? Smijesno? Da, ponesto. Glupo - da, vecina.

 

Da ne forsiraju toliko jedne te iste fore, bilo bi puno gledljivije, ovako... jedino ako je poanta neko ismijavanje (koga,cega)?

 

Posebice parodiranje, karikiranje "Valter brani Sarajevo", kao i jos nekih filmova, iako doduse, priznajem, ona "onda gledaj....."  kad Hilmija kaze - sjela odlicno, i to je vjerovatno vrhunac serije...

Children Shouldnt Play with Dead Things
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dajte ljudi, isplagirali su i u LZN i nastavku Konak kod Hilmije poznatu britansku seriju Allo 'Allo! od početka do kraja s lakšim prepravkama. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt8049666/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

odlicna britanska, Richard Geere dokazao zasto je top glumac, ma glumcina...serija ima odlicnu pricu, dosta dobro uradjena, samo 8 epizoda

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

https://www.imdb.com/title/tt8049666/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

odlicna britanska, Richard Geere dokazao zasto je top glumac, ma glumcina...serija ima odlicnu pricu, dosta dobro uradjena, samo 8 epizoda

 ocjena 6.7 za seriju na imdbu nikako ne ulijeva povjerenje. pogotovo kad je takva ocjena usprkos odlicnom glumcu.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Yellowstone
https://m.imdb.com/title/tt4236770/
Preporuka, upravo pocela sezona 3.
Netko je na IMDB komentirao "country version of sopranos" pa cisto da se zna o kakvoj se seriji radi. Kevin Costner razvalio, leze mu ove kaubojske uloge.
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
dadotb kaže...

https://www.imdb.com/title/tt8049666/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

odlicna britanska, Richard Geere dokazao zasto je top glumac, ma glumcina...serija ima odlicnu pricu, dosta dobro uradjena, samo 8 epizoda

 ocjena 6.7 za seriju na imdbu nikako ne ulijeva povjerenje. pogotovo kad je takva ocjena usprkos odlicnom glumcu.

 a sta ti navikla samo 9.5 ocjene i vise ??? daj ne budi smijesna/smijesan...serija je top, prvo pogledaj bar 2 ep pa daj sud

6 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Gledam Limitless. Sad se smijem i zamišljam Walta iz BB u toj seriji. To bi bila kombinacija.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...
mar123 kaže...
dadotb kaže...

https://www.imdb.com/title/tt8049666/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

odlicna britanska, Richard Geere dokazao zasto je top glumac, ma glumcina...serija ima odlicnu pricu, dosta dobro uradjena, samo 8 epizoda

 ocjena 6.7 za seriju na imdbu nikako ne ulijeva povjerenje. pogotovo kad je takva ocjena usprkos odlicnom glumcu.

 a sta ti navikla samo 9.5 ocjene i vise ??? daj ne budi smijesna/smijesan...serija je top, prvo pogledaj bar 2 ep pa daj sud

 musko sam.

 

ko drugo, nemoj ulazit u ekstreme, nema smisla. kakav 9.5 i vise? po imdbu serije koje imaju 8,0 i vise su dobre, ispod toga se nade vrlo vrlo malen broj serija koje valjaju. naravno nekad ti neka serija sjedne zbog tematike pa joj oprostis mozda neke lose segmente, te serije recimo udu u kategoriju od 7,0 do 8,0 ali sve ispod 7 nebi ni kretao gledat. 

sad da ne kaze neko da gledam samo imdb ocjenu, jedan kolega forumas je rekao u ovoj ili temi za filmove kako ima previse toga za pogledat da bi vrijeme uopce trosio na nesto sto je ne kvalitetno. 

 

a sto se tice ove serije koju si preporucio, ja nigdje nisam rekao da je losa, samo da joj ocjena ne ulijeva neko povjerenje, mozda je serija okej i gledljiva, eto dat cu joj sansu samo radi preporuke tu. 

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
dadotb kaže...
mar123 kaže...
dadotb kaže...

https://www.imdb.com/title/tt8049666/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

odlicna britanska, Richard Geere dokazao zasto je top glumac, ma glumcina...serija ima odlicnu pricu, dosta dobro uradjena, samo 8 epizoda

 ocjena 6.7 za seriju na imdbu nikako ne ulijeva povjerenje. pogotovo kad je takva ocjena usprkos odlicnom glumcu.

 a sta ti navikla samo 9.5 ocjene i vise ??? daj ne budi smijesna/smijesan...serija je top, prvo pogledaj bar 2 ep pa daj sud

 musko sam.

 

ko drugo, nemoj ulazit u ekstreme, nema smisla. kakav 9.5 i vise? po imdbu serije koje imaju 8,0 i vise su dobre, ispod toga se nade vrlo vrlo malen broj serija koje valjaju. naravno nekad ti neka serija sjedne zbog tematike pa joj oprostis mozda neke lose segmente, te serije recimo udu u kategoriju od 7,0 do 8,0 ali sve ispod 7 nebi ni kretao gledat. 

sad da ne kaze neko da gledam samo imdb ocjenu, jedan kolega forumas je rekao u ovoj ili temi za filmove kako ima previse toga za pogledat da bi vrijeme uopce trosio na nesto sto je ne kvalitetno. 

 

a sto se tice ove serije koju si preporucio, ja nigdje nisam rekao da je losa, samo da joj ocjena ne ulijeva neko povjerenje, mozda je serija okej i gledljiva, eto dat cu joj sansu samo radi preporuke tu. 

 pa ok, donekle se vodim tvojom logikom, pogledaj par ep ipak

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice