Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.898.027
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...
mar123 kaže...
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...

Torrenti gore!

 

Procurile epizode 3-8  The Last Dance !!!  Cini se da samo trebamo cekati da izbace "sluzbeno" 9 i 10, a do tada trk na torrente!

 Je al  koliko sam skuzio, to su screeneri. Ja cu ipak gledati kako bude izlazilo na Netflixu

 jesu, slika je okej, ali minus je sto ti je posred ekrana cijelo vrijeme natpis "ownership of espn" il tako nesto. 

ja cu pogledat ovako jer sam inace dosta nestrpljiv i ako znam da je nesto dostupno moram odma pogledat, ali svakako cu i na netflixu pogledat opet kako ce izlazit, tamo imam i prijevod koji mi nekad pomogne jer ne cujem bas sve sto igraci kazu. 

inace meni je serija odlicna, veliki sam fan kosarke, nba gledam inace barem 5-6 tekmi tjedno i u ovo vrijeme kad su ukinute utakmice ovo mi je sjelo ko budali samar. 

i da ne spojlam previse, za sve koji se pitaju oce bit ista o kukocu, 5. epizoda se osvrce na njega i olimpijadu 92. 

 o cem pricas, gledao prije 3 dana najnormalnije preko TV ziona, 1080 kvalitet videa, ima i prevod, sve sljaka za 10, nikakav znak po sredini nema tj natpis

 ha pricam o verziji s torenta o kojoj smo i poceli pricat, nemam pojma kaj je tv zion. 

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Fleabag  auuu koje otkrice, serija sjajna, vickasta, sarmantna , duhovita, surova na momente, realne price, epizode po 25 min , od mene 8+... Glavna glumica nije neka ljepota, ali je sarmantna do neba, ko voli ovakav stil tj profil serije obavezno stivo

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 8:58 (dadotb).
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

Fleabag  auuu koje otkrice, serija sjajna, vickasta, sarmantna , duhovita, surova na momente, realne price, epizode po 25 min , od mene 8+... Glavna glumica nije neka ljepota, ali je sarmantna do neba, ko voli ovakav stil tj profil serije obavezno stivo

 

Nit je zgodna nit je šarmantna, lopatom bi je poklopio takvu kujastu 

 

Kaj se tiče Phoebe Waller Bridge, ona je kreator Killing Eve čija je treća sezona krenula na HBOu. Tu se osim glume u Fleabag vidi količina talenta koju ima i sa veseljem očekujem neke nove uratke, ako ih bude. Englezi i njihov crni humor su nenadjebivi. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gdje se moze naci serija juzni vetar.

na thr-u nema

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
5 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kill Frenzy kaže...

Gdje se moze naci serija juzni vetar.

na thr-u nema

 Cudno, buduci da ima na public torrentima.

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Queen of the South / Netflix / ocjena 5/10. Borba između nekoliko narko cartela za prevlast, obiteljske i klanovske spletke. 

"Just A Dream ".
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ak vam se gleda nešto u psiho horor fazonu Servant je neloše.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dali better call saul nakon prve sezone postane zanimljiviji ili se nastavlja u ritmu prve sezone koja mi se nije bas dopala

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao The Missing prvu sezonu ,odlicna serija

Za one koji su gledali, dali druga sezona ima veze s prvom ? Odnosno rijesi li se do kraja prica iz prvog ili je potpuno nova tema

8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

odgledao ovaj tjedan Dark i sada sam na 11 epizodi Money heista . Preporuke za obje .. Dark iznenadujuce dobra , iako nisam ljubitelj njemackog jezika opcenito ,nije mi smetalo ni malo  top obje serije 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gledam The Last Dance i sve je to lijepo napravljeno ali je puno iskrivljenih činjenica i to mi se ne sviđa. Kao ljudi koji su vodili Bullse uništili franšizu i oni su "bad guys", a ti isti ljudi su razlog zašto su Bullsi stvorili tu ekipu kakva je bila. Da počnem nabrajati pametne poteze i tradeove koje su povukli ti ljudi da bi doveli Bullse do vrha, trebalo bi mi dosta vremena.

 

I svaki put kad Bullse krene loše u seriji prikazuju se Kerr, Pippen, Rodman, Kukoč i ostali kako griješe, a Jordan nikad. A kod pobjeda i pozitivnih stvari se prikazuju samo Jordanovi šutevi. Malo bezveze ali ono tipična Amerika. Nije bitna ekipa nego pojedinac.

Na to se i Kukoč vidim pobunio u medijima nedavno i rekao da mu se ne sviđa dosta stvari kako je prikazano u toj seriji.

 

Daleko od toga da Jordan nije bio uvjerljivo najbolji igrač te ekipe i najbolji u povijesti košarke općenito. Ali ne sviđa mi se kad se u seriji iskrivljuju neke povijesne činjenice samo kako bi se uzidglo nekog pojedinca. Ali ajde to valjda donosi više pogleda i veću zaradu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 0:24 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Pogledao The Missing prvu sezonu ,odlicna serija

Za one koji su gledali, dali druga sezona ima veze s prvom ? Odnosno rijesi li se do kraja prica iz prvog ili je potpuno nova tema

Nema, svaka sezona je za sebe. Meni je druga možda čak i nijansu bolja od prve.

Jako dobra serija.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni je Last Dance onak ok,za pogledat ali nikakav spektakl.

Jordan egotriper samo takav,oduvijek užasno antipatičan.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
evang kaže...

Meni je Last Dance onak ok,za pogledat ali nikakav spektakl.

Jordan egotriper samo takav,oduvijek užasno antipatičan.

 tako je lega, obično američko proseravanje.

pogledao sam četiri epizode i više neću gledati...

objasnio bih zašto, no ne da mi se...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
10 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
evang kaže...

Jordan egotriper samo takav,oduvijek užasno antipatičan.

 ... lik, ti si u jednoj od manjih manjina...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gledam MacGyvera iz 2016. Sezona 1. Kako to nisam prije skužio? Kao mali sam volio gledat "oriđinale". Nisam ni sad puno veći. Bit će mjeseci zabave, 4 sezone. Ili je 4. sada? 
Sviđa mi se kako će u Legends of Tommorow rasplest priču iz prve sezone Constantine-a. Dobit ćemo neki kraj, ili možda novi početak?

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...


Sviđa mi se kako će u Legends of Tommorow rasplest priču iz prve sezone Constantine-a. Dobit ćemo neki kraj, ili možda novi početak?

 Pa ako su istinite glasine da ce biti nova sezona Constantine-a.... budemo vidjeli...

 

Penny dreadfull: city of angels - poceo gledati, za sada samo 2 epizode, nelose. Istina osim imena nema nikakve veze (za sada) sa penny dreadfull, ali otvara jako zanimljivu temu, i puno mogucnosti (da ne spojlam), pa pratim i dalje.....

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?



za ove koji nisu svjesni o kakvoj se velicini zapravo ovdje snima. Jos sam ja zadovoljan s tim kolko su drugih ubacili u sve ovo naspram ocekivanja. 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ova nova sezona Westworlda je baš žešća pizdarija..Žali bože vremena. 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da li je netko gledao specijal P&R? Bolji nisu mogli napraviti. 👌

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

Ova nova sezona Westworlda je baš žešća pizdarija..Žali bože vremena. 

 a koja nije, dobre su prve 3-4 epizode prve sezone, a poslije to više nema veze s vezom. 

4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

westworld :p

 

Malo zbunjujuca -.- Mislio sam da je 1 sezona zbunjujuca, ali ovo^^ Ako onaj nazovimo ga "mozak" upravlja seracom, sto je onaj emp radio kraj njega? Samo su ga stavili da se dolores spasi? Isto tako ako je dolores prvi host i nekako najpametniji, najaci itd, kako ne moze pobjediti drugog hosta? Onda u zadnjoj epizodi oni placenici... za 30sek scenu u kojoj ona skoro sve pobije, i podmiti snajperista da ubije drugo dvoje? Isto prosvjednici, zele doci do odredene lokacije, a ne mogu jer je policija i onaj riot nazovimo ga apple riot, da bi lik uz zrtvu 1 lika kojeg je pogodio metak usao u policijski "dron"? I samo otisao tamo -.- I svrsavam, sada kada su "oslobodili" svijet, sto nas ceka u iducoj sezoni?

 

Ja sam nekako pomislio da ce ova sezona biti najbolja tipa, oslobodit ce "svijet" tj ugasiti taj mozak (pocinje sa B zaboravio sam ime) i onda zapravo umjesto da ga spase, taj svijet ce se ugasiti i vidit ce da je to samo simulacija tj, pravi ljudi u simulaciji kao kad su bili hostovi u svojoj simulaciji i da ce onda iduca sezona biti pravo ubijanje, ali prema ovome neznam na koji nacin ce nastaviti seriju..

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 22:25 (SuperHeroj).
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zar nisu spomenuli da je EMP mjera sigurnosti? Kill switch ako se nesto otme kontroli?

 

Prikladno, svakako, ali eto, barem ima neko objasnjenje zasto je on tu. 

Children Shouldnt Play with Dead Things
4 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Sam sebi stavio kill switch hahahaha :)

9 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao zadnju sezonu The Clone Warsa i mogu samo reći, čista desetka i jedan pravi završetak kakav takva kvalitetna i ozbiljna serija zaslužuje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nije loša Penny Dreadful: City of Angels.

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

preporuka za seriju slicnu The affair ? hvala

5 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
love2ml86 kaže...

Nije loša Penny Dreadful: City of Angels.

 Ti si vec drugi koji ju hvali ovdje, ako se ne varam. Meni je City of Angels doslovno negledljiv i jako los. Pogledao prvu, jer mi je Penny Dreadful bila dobra, ali ne namjeravam dalje.

Inace, konacno odgledah Sopranose. Neka korist i od korone...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 11:58 (SamoPitam3).
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dali u seriji (Most Bron/Broen) svaka epizoda je drugi neki slucaj ili se rjesava jedan slucaj po sezoni?

Preporuka neke slicne serije kao The Missing 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 12:14 (MaciStyle).
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Slučaj po sezoni.

Prva sezona je obavezna literatura.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice