Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.073
|
čitano: 2.888.795
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Grancigula kaže...

Future man

 

Prva sezona odlična, druga malo lošija

 Stigla jučer treća, ujedno i posljednja sezona.

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

jel može netko preporučiti seriju sa nekakvim međunarodnim špijunažama i politikom itd? vjeorjatno je jedina opcija američke fore, sad na rtlu puštaju Designated Survivor, ali to mi je bezveze jer su svi moralni do krajnih granica. ne gleda mi se kako su ameri stoposto u pravu, jel ima nešto što je malo "prljavije"? jel Homeland možda ok izbor?

 Berlin Station, s tim da je prva sezona meni osobno bila odlična, druga nešto lošija, a od treće su napravili akcijsku seriju.

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mitchell kaže...
FileFicho kaže...

Money Heist (Sezona 4) - očito su nanjušili lovu pa su uvođenjem novih likova odlučili produljiti još par sezona. Sezona nije na razini prijašnjih, previše ljubavih trokuta i dramatriziranja (odugovlačenja), premalo fokusa na ono najbitnije - pljačku. Zadnje dvije epizode su onakve kakva je cijela sezona trebala biti - akcija i napetost. Od mene za zadnje dvije epizode 8/10, a cjelokupna sezona 6.5/10. 

 Meni nikad nije bilo jasno sto ljudi vide u toj seriji. Pogledao sam dvije cijele sezone i pocetak trece samo zbog preporuke prijatelja koji ju je opisao kao "najbolju seriju ikad". Serija koja pokusava ispasti pametna, a zapravo je obicna, glupa, predvidljiva spanjolska sapunica.

 

mar123 kaže...

nista, to ti je cisti primje hypea. 

sad kad je izasla ova nova sezona instagram mi je bio pun ekipe koja je stavljala kako oni sad gledaju tu novu sezonu. 

serija je prosjek, nije vrh, a nije niti losa. ima hrpetina serija koje su kvalitetnije za pogledat od ove, al eto hype je odradio svoje. 

 Meni je to isto i za recimo Breaking Bad, hype i zbog isto preporuke frendova kojima je to najbolja serija ikad. Bzvz i dosadno.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne volim ljudima davat TD, ali prijatelju ej, reći da je BB prosjek i da je nahypeano...to je jedna od rijetkih serija koje imaju glavu i rep i sve je na mjestu. Ne može ni u isti rečenicu sa Money Heistom, a kamoli da je isto...

4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Breaking Bad mi je stvarno dobra serija, samo su malo po meni ukakili zadnju sezonu.

 

Sto se tice Money Heist iliti La Casa De Papel, razvukli su je.... pogledao sam preko sat vremena kako to nazvati "film/dokumentarac" blabla gdje imaju spojleri od 4 sezone i rekli su da je nakon 2 sezone serija bila mrtva i spasio ih je netflix, a za zadnju 4 sezonu su poceli snimati bez da su zavrsili scenarij, znaci zurili su. Kada sam poceo gledati seriju mislio sam da ce se pljacka zavrsiti u 1, max 2 sezone, a ovako 4 sezone su prosle i pljacka jos nije gotova, nekako sam se nadao da ce opljackati tu banku i onda krenuti na novu banku, ali nista :/

 

 

Youtube je izbacio prije skoro godinu ipo seriju Origin i serija je fenomenalna, ali od tada im se gubi svaki trag, navodno su prestali snimati, ali nisu odbacili da je nece nastaviti...malo cudno -.-

 

Pogledao opet sve sezone Las Vegas iz 2003, serija mi se jako svida, osim 5 sezone (zadnje) koja je teski shit.

 

Sada pokusavam naci na netu seriju Oz iz 1997, pogledao sam je sigurno 5 puta u zivotu, sad sam se opet uzelio, ali hocu naci najbolju kvalitetu, ali ne nalazim nista posebno :( Ako tko ima link, posaljite mi pp, hvala :)

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

meni je breaking bad možda i najbolja serija koju sam ikad gledao, a gledao sam je bez ikakvog hypea, nisam baš podložan tim histerijama, serija je toliko racionalna, inteligentna, obožavam to. gledao sam je tri puta kompletno, a mogao bi komotno opet danas sjesti i gledat je ispočetka

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ozark finale wow...

 

Odlicno 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pero Dinamit kaže...
m....

 

mar123 kaže...

nista, to ti je cisti primje hypea. 

sad kad je izasla ova nova sezona instagram mi je bio pun ekipe koja je stavljala kako oni sad gledaju tu novu sezonu. 

serija je prosjek, nije vrh, a nije niti losa. ima hrpetina serija koje su kvalitetnije za pogledat od ove, al eto hype je odradio svoje. 

 Meni je to isto i za recimo Breaking Bad, hype i zbog isto preporuke frendova kojima je to najbolja serija ikad. Bzvz i dosadno.

 I meni isto dosadna. Pokusao par puta odgledao par epizoda i odustao....

FileFicho kaže...

Ne volim ljudima davat TD, ali prijatelju ej, reći da je BB prosjek i da je nahypeano...to je jedna od rijetkih serija koje imaju glavu i rep i sve je na mjestu. Ne može ni u isti rečenicu sa Money Heistom, a kamoli da je isto...

 Meni je prosjek. U cemu je problem da imamo misljenje sa kojim se ti ne slazes? Ja postujem da je tebi vrh al bi trebalo da i ti postujes da nekome nije...

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?

zadnja sezona breaking bada je odlicna, ne kuzim sto je po tebi lose u njoj?

jedna od rijetkih serija koje su vrhunski zaokruzili pricu i napravili grand finale. 

a epizoda "ozymandias" je najbolja epizoda neke serije uopce.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Šta a te briga što se njemu serija ne sviđa, offtopic ste
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja još nemogu vjerovat da nisam prije gledao Ozark.

 

Danas gledam tek finale s1.

 

Kakva serija jbte. Dijalozi, likovi, režija, ne znaš što je bolje.

 

S guštom gledam svaki dan po 1 epizodu. 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 17:09 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
Pero Dinamit kaže...
m....

 

mar123 kaže...

nista, to ti je cisti primje hypea. 

sad kad je izasla ova nova sezona instagram mi je bio pun ekipe koja je stavljala kako oni sad gledaju tu novu sezonu. 

serija je prosjek, nije vrh, a nije niti losa. ima hrpetina serija koje su kvalitetnije za pogledat od ove, al eto hype je odradio svoje. 

 Meni je to isto i za recimo Breaking Bad, hype i zbog isto preporuke frendova kojima je to najbolja serija ikad. Bzvz i dosadno.

 I meni isto dosadna. Pokusao par puta odgledao par epizoda i odustao....

FileFicho kaže...

Ne volim ljudima davat TD, ali prijatelju ej, reći da je BB prosjek i da je nahypeano...to je jedna od rijetkih serija koje imaju glavu i rep i sve je na mjestu. Ne može ni u isti rečenicu sa Money Heistom, a kamoli da je isto...

 Meni je prosjek. U cemu je problem da imamo misljenje sa kojim se ti ne slazes? Ja postujem da je tebi vrh al bi trebalo da i ti postujes da nekome nije...

 Prosjek je jer nisi pogledo seriju, vec par epizoda! Reci da je prosjek kad je pogledas citavu ili 3 sezone!  BrBa je jedina serija koja je iz sezone u sezonu sve bolja i bojla!

 

a Money Heist! 3.i 4. sezona smece cisto! nesto tipa Fast i Furious fransize!  

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 15:13 (serlok).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
DarthMarkus kaže...

Ja još nemogu vjerovat da nisam prije gledao Ozark.

 

Danas gledam tek finale s1.

 

Kakva serije jbte. Dijalozi, likovi, režija, ne znaš što je bolje.

 

S guštom gledam svaki dan po 1 epizodu. 

 

Nastavi i dalje.Serija je underrated nazalost, ali odlicna.Meni iskreno postala jedna od najboljih serija.Steta sto ju vise ljudi ne gleda...

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stribs kaže...
DarthMarkus kaže...

Ja još nemogu vjerovat da nisam prije gledao Ozark.

 

Danas gledam tek finale s1.

 

Kakva serije jbte. Dijalozi, likovi, režija, ne znaš što je bolje.

 

S guštom gledam svaki dan po 1 epizodu. 

 

Nastavi i dalje.Serija je underrated nazalost, ali odlicna.Meni iskreno postala jedna od najboljih serija.Steta sto ju vise ljudi ne gleda...

 Dark i Ozark su jedine serije koje valjaju na Netflixu :)  iako jos nisam stigo pogledat 3. sezonu :D  

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 15:15 (serlok).
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The leftovers....

 

Guram drugu sezonu, i nekako...svakom epizodom je sve teze gutam, ili se ja pocimam gubiti, ili su se oni izgubili, ali taman kad pomislim - evo, konacno nesto interesantno, neobicno..... vraga..

 

Doduse, volim sto su sve epizode povezane na nacin da cijela sezona ispadne prakticki jedna epizoda, pa neki detalj iz jedne epizode bude objasnjen u drugoj....

Children Shouldnt Play with Dead Things
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...

The leftovers....

 

Guram drugu sezonu, i nekako...svakom epizodom je sve teze gutam, ili se ja pocimam gubiti, ili su se oni izgubili, ali taman kad pomislim - evo, konacno nesto interesantno, neobicno..... vraga..

 

Doduse, volim sto su sve epizode povezane na nacin da cijela sezona ispadne prakticki jedna epizoda, pa neki detalj iz jedne epizode bude objasnjen u drugoj....

 ja sam 1.sezonu teskom mukom pogledo! predepresivna je bila. Tek u 2.sezoni mi je postala odlicna!

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
@FileFicho

Sry sto imam SVOJE misljenje.
Evo mijenjam ga, meni je Breaking Bad najbolja serija ikad.

Eto, zadovoljan? Jebote ovaj forum i sve, ako za neku seriju kazes da ti se ne svida odmah te svi popljuju.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pero Dinamit kaže...
@FileFicho

Sry sto imam SVOJE misljenje.
Evo mijenjam ga, meni je Breaking Bad najbolja serija ikad.

Eto, zadovoljan? Jebote ovaj forum i sve, ako za neku seriju kazes da ti se ne svida odmah te svi popljuju.

 Nisi trebo rec da je BrBa hype!  Nego da tebi takva serija ne pase i to je to! 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

zadnja sezona breaking bada je odlicna, ne kuzim sto je po tebi lose u njoj?

jedna od rijetkih serija koje su vrhunski zaokruzili pricu i napravili grand finale. 

a epizoda "ozymandias" je najbolja epizoda neke serije uopce.

 Boze zar je tako tesko proihvatiti da se neko sa tobom ne slaze....

Necu da trosim svoj zivot gledajuci na silu sezonu ili dvije neke serije da bih dosao do odlicnog dijela.... Zasto bih kad ima more serije koje odgledam u dahu za dan ili dva.....

Eto sad ti jos malo TEBI neshvatljivog materijala....

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pero Dinamit kaže...
@FileFicho

Sry sto imam SVOJE misljenje.
Evo mijenjam ga, meni je Breaking Bad najbolja serija ikad.

Eto, zadovoljan? Jebote ovaj forum i sve, ako za neku seriju kazes da ti se ne svida odmah te svi popljuju.

 E to sam ja prosao kad sam rekao da su zadnja dva avengerska potpuno bezveze puni efekata i prespavao oba dijela vise od pola u kinu.... Ajd ti djeci objasni da se odlican film moze napraviti i bez ikakvih efekata sa dvije scene i 3 glumca.....

 

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
@serlok

Ajd procitaj prvu rijec u mom prvom postu pa se javi.

Dosta offa, tak i tak ide sve u bananu pa i ovaj forum.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
serlok kaže...
Damir22 kaže...

The leftovers....

 

Guram drugu sezonu, i nekako...svakom epizodom je sve teze gutam, ili se ja pocimam gubiti, ili su se oni izgubili, ali taman kad pomislim - evo, konacno nesto interesantno, neobicno..... vraga..

 

Doduse, volim sto su sve epizode povezane na nacin da cijela sezona ispadne prakticki jedna epizoda, pa neki detalj iz jedne epizode bude objasnjen u drugoj....

 ja sam 1.sezonu teskom mukom pogledo! predepresivna je bila. Tek u 2.sezoni mi je postala odlicna!

 Nadam se da ce se popraviti, sad na kraju druge, i naravno treca sezona....

 

Doduse, ova "missing people" tema mi je puno bolje obradjena u 4400, steta sto je otkazana, pa taman kad se pocelo odgovarati na brojna pitanja - clifhanger, i amen...nikad vise....

 

Tako da, preporuka za 4400, starija serija, ali (meni) odlicna, ako vas ne smeta sto nikad necete saznati sto je u stvari bilo..... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pero Dinamit kaže...
@FileFicho

Sry sto imam SVOJE misljenje.
Evo mijenjam ga, meni je Breaking Bad najbolja serija ikad.

Eto, zadovoljan? Jebote ovaj forum i sve, ako za neku seriju kazes da ti se ne svida odmah te svi popljuju.

 Ja sam barem 3 puta pokusao pogledat Breaking Bad i ne ide i ne ide. Toliko su mi te prve 2 sezone dosadne da nikako da 3 pogledam.

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Koje su mi dobre i svaku pogledam u tjedan dana.

Narcos - prve 3 sezone odlicne...a ova zadnja cini mi se 4 sezona Mexico mi je tako tako.

 

Peaky Blinders - samo 5 sezonu nisam pogledao., sve prethodne sezone jesam.

 

I da ne zaboravim...La Casa de Papel - vrh vrhova. Cekam 4 sezonu. 

 

Gledam sad Juzni vetar...

 

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
mar123 kaže...

zadnja sezona breaking bada je odlicna, ne kuzim sto je po tebi lose u njoj?

jedna od rijetkih serija koje su vrhunski zaokruzili pricu i napravili grand finale. 

a epizoda "ozymandias" je najbolja epizoda neke serije uopce.

 Boze zar je tako tesko proihvatiti da se neko sa tobom ne slaze....

Necu da trosim svoj zivot gledajuci na silu sezonu ili dvije neke serije da bih dosao do odlicnog dijela.... Zasto bih kad ima more serije koje odgledam u dahu za dan ili dva.....

Eto sad ti jos malo TEBI neshvatljivog materijala....

 Koji si ti frajer, vidam te i inace tu na forumu da stalno tjeras kontru, al tjeraj i dalje, ne zanima me rasprava ovog tipa. 

uglavnom ti i ovaj drugi tip koji me citiro, ako niste znali mozete pogledat na ciji post sam odgovorio, pa cete i vidjet da uopce ne pricam s vama niti se osvrcem na to sto brba nekom ne valja, ja recimo postujem vase misljenje i ne mislim ga mjenjat. Odgovorio sam kolegi koji je rekao da je zadnja sezona nesto losija pa sam samo htio vidjet sto mu se tocno nije svidjelo, jer ja smatram da brba svakom sezonom je sve bolja bila. 

i da, rasprava o nekoj seriji nije off topic u temi za serije, ali da, slazem se da uvjeravanje nekog u nesto je. Tak da o tom dalje ne trebamo. 

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Diablo86 kaže...
Šta a te briga što se njemu serija ne sviđa, offtopic ste

 Dječja posla iliti po njihovom: ne diraj mi ravnicu. Od mene sve preporuke za seriju, po meni malo remek djelo. Frendovima se ne svida. Njihova šteta.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
....

 Koji si ti frajer, vidam te i inace tu na forumu da stalno tjeras kontru, al tjeraj i dalje, ne zanima me rasprava ovog tipa. 

uglavnom ti i ovaj drugi tip koji me citiro, ako niste znali mozete pogledat na ciji post sam odgovorio, pa cete i vidjet da uopce ne pricam s vama niti se osvrcem na to sto brba nekom ne valja, ja recimo postujem vase misljenje i ne mislim ga mjenjat. Odgovorio sam kolegi koji je rekao da je zadnja sezona nesto losija pa sam samo htio vidjet sto mu se tocno nije svidjelo, jer ja smatram da brba svakom sezonom je sve bolja bila. 

i da, rasprava o nekoj seriji nije off topic u temi za serije, ali da, slazem se da uvjeravanje nekog u nesto je. Tak da o tom dalje ne trebamo. 

 Tjeram kontru ako se ne slazem sa necijim misljenjem? Koliko ti imas godina? 3?

 

A i funkcionisanje foruma ti izgleda nije najjasnije... Ako je tvoja poruka ispod moje a nisi citirao niti naveo kome odgovaras onda je to odgovor meni.... Postoje funkcije citiraj kao i @pa nick forumasa...

 

Ajd savladaj barem osnove prije nego pocnes nametati svoje misljenje kao ultimativnu istinu...

 

Mi koji smo odrasli na kinematografiji 80tih a pogotovo 90tih tesko mozemo cijeniti ovo moderno smece u kojem price nema ni da je svijecom trazis a film izgleda kao benchmark graficke kartice....

 

 

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
mar123 kaže...
....

 Koji si ti frajer, vidam te i inace tu na forumu da stalno tjeras kontru, al tjeraj i dalje, ne zanima me rasprava ovog tipa. 

uglavnom ti i ovaj drugi tip koji me citiro, ako niste znali mozete pogledat na ciji post sam odgovorio, pa cete i vidjet da uopce ne pricam s vama niti se osvrcem na to sto brba nekom ne valja, ja recimo postujem vase misljenje i ne mislim ga mjenjat. Odgovorio sam kolegi koji je rekao da je zadnja sezona nesto losija pa sam samo htio vidjet sto mu se tocno nije svidjelo, jer ja smatram da brba svakom sezonom je sve bolja bila. 

i da, rasprava o nekoj seriji nije off topic u temi za serije, ali da, slazem se da uvjeravanje nekog u nesto je. Tak da o tom dalje ne trebamo. 

 Tjeram kontru ako se ne slazem sa necijim misljenjem? Koliko ti imas godina? 3?

 

A i funkcionisanje foruma ti izgleda nije najjasnije... Ako je tvoja poruka ispod moje a nisi citirao niti naveo kome odgovaras onda je to odgovor meni.... Postoje funkcije citiraj kao i @pa nick forumasa...

 

Ajd savladaj barem osnove prije nego pocnes nametati svoje misljenje kao ultimativnu istinu...

 

Mi koji smo odrasli na kinematografiji 80tih a pogotovo 90tih tesko mozemo cijeniti ovo moderno smece u kojem price nema ni da je svijecom trazis a film izgleda kao benchmark graficke kartice....

 

 

 o cemu ti pricas? ovaj forum ima opciju odgovori i onda kad postam post ti u postu u desnom donjem uglu ima kratica koju kad stisnes te odbaci do posta na koji odgovaram. tolko o tome kome funkcioniranje foruma nije jasno. 

 

da, 3 godine imam, a 11 godina sam na ovom forumu vec. 

 

gdje sam nametao svoje misljenje? mozes mi to pokazat? poceli ste pisat o brbi, kolega koji je napisao poduzi post u pocetku je samo spomenuo da mu je brba dobra ali da su malo usrali zadnju sezonu. ja sam doslovno odgovarao njemu, vrati se na proslu stranicu i pogledaj.

 

zadnji paragraf uopce ne razumijem, osim sto se hvalis da imas puno godina i da si prosao svakakve kinematografije, o cemu pricas? kakav crni film? ako razgovaramo o filmovima imas pravo, danasnja kinematografija i meni osobno nije uopce u rangu onog prije, no serije su drugi par cipela, danasnje serije su puno jace od preko 90% snimljenih proslog stoljeca. no opet, imam dojam kao da zelis rec da breaking badu nedostaje price, a prica joj je glavni adut, i nisi prva osoba koja mi je rekla da jednostavno ne moze gledat tu seriju, ne svida im se i to je to, niti ih napadam niti ih uvjeravam u suprotno, nemam vremena za to.

 

i da, stav ti je dosta svadalacki, ne vidim razlog za time, ne znas me, ne znas kad sam roden i na cemu sam odrasto, a prozivas me ko budalu. mozemo raspravljat o svacemu i bez toga. 

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

white house farm, jos jedan dokaz da krimi triler misterij serije Britancima nema premca, od mene 8+ ocjena, istinita prica, sjajno ispricana

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zavjera protiv Amerike. Radnja teče malo sporo ali ipak zanimljivo. https://www.imdb.com/title/tt9308346/?ref_=nv_sr_srsg_1

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice