Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.072
|
čitano: 2.888.171
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

I druga epizoda Saula odlicna, isplatilo se cekati godinu i pol na ovo.

 

sad sam nabrijan, nisam jos stigao.. idem sad

 

edit:

koji je jimmy scammer..

 

a ovi dok su zaštopali delivery route .. 

 

baš sam se nasmijao

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 9:29 (GrimReaperKC).
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

zerozerozero, nakon 3 epizode , auuuuuu, od mene 8+ ocjena, ne zna se sta je bolje, kamera, muzika ili radnja

 

norveska EXIT takodje fenomenalna

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
GrimReaperKC kaže...
geronimo4661 kaže...

I druga epizoda Saula odlicna, isplatilo se cekati godinu i pol na ovo.

 

sad sam nabrijan, nisam jos stigao.. idem sad

 

edit:

koji je jimmy scammer..

 

a ovi dok su zaštopali delivery route .. 

 

baš sam se nasmijao

 

Ma majstor je Vince Gilligan, nema tu dileme.

 

Pa neke od najboljih i najzabavnijih monster of the week X-Files epizoda je napisao upravo on, kao recimo Bad Blood, Pusher, Small Potatoes (meni mozda i najzabavnija epizoda), Hungry, Drive (ona epizoda sa Cranstonom).

Fanovima X-Files bi preporucio da bace oko na The Lone Gunman spinoff ako nisu. Nazalost serija je otkzana nakon samo 13 epizoda, ali je dobra zajebancija.

Bar je bila meni jer mi je i inace taj trojac bio super svaki put kad su se pojavili u X Files.

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Altered Carbon 2 sezona izasla

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Better call Saul, odličan spin off. Mislim da bez obzira na Braking Bad ima svoje nešto. Iako je "nostalgija" prisutna, mislim da je serija kvalitetna i za nekoga tko nije gledao Braking Bad.

 

Outsider, vrlo zanimljive prve 3 epizode, kada stignem pogledat ću i ostatak. Prva epizoda je stvarno veliki WTF. Nadam se da neće usrat seriju s vremenom.

 

Pogledao Limitless, super (loša) serija za ubit vrijeme, s obzirom da mnoge lošije serije imaju po 10-20 sezona, čudi me zašto su ovu prekinuli. Dakle serija je bezveze, za pogledat sa ženom dok ona pegla je super. No, glavni lik je stvarno zabavan za gledat. Vrlo je dobro sve posloženo s obzirom da ni tvorci nisu mislili napraviti kvalitetnu seriju. Al sve skupa mi je čak jako dobro. Not great, not terrible. 3.6.

 

Mindhunter - super serija. Glumci koji glume psihopate su mi vrhunski (Britton koji glumi Kempera npr). Šteta što za sada nije izgledno snimanje 3.sezone.

 

Pogledao The Sinner (Cora) - ok serija, čekam da netko pogleda 2. sezonu pa da mi kaže dal da gledam ili ne.

 

Pogledao sam i seriju Dark (njemačka). Bokte mazo. Ako je netko mislio da je komplicirano bilo u Esmeraldi zapamtit tko je čiji sin, čija je mater tetkinog strica svekrva.. Prvi mi je problem bio što je na njemačkom jeziku kojeg neznam toliko dobro pa mi je svako ime bile apstraktno (čisto zbog diskriminacije njemačkih serija koje nakon forsiranja 167 repriza Inspektor Rexa na našim televizijama ne volim).

Uglavnom, dosta napeta, kvalitetna i čudna serija.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ivan dragi kaže...

 

Pogledao sam i seriju Dark (njemačka). Bokte mazo. Ako je netko mislio da je komplicirano bilo u Esmeraldi zapamtit tko je čiji sin, čija je mater tetkinog strica svekrva.. Prvi mi je problem bio što je na njemačkom jeziku kojeg neznam toliko dobro pa mi je svako ime bile apstraktno (čisto zbog diskriminacije njemačkih serija koje nakon forsiranja 167 repriza Inspektor Rexa na našim televizijama ne volim).

Uglavnom, dosta napeta, kvalitetna i čudna serija.

 

meni je Dark u top 5 serija ikad definitivno.

 

Bila mi je veliko otkriće prošlog ljeta

 

Lisa Vicari je

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledah onu troepizodnu Draculu. Koje je to .

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Taman završio 11.22.63. Serija je odlična ali definitivno ima nekih plot rupa, a i čitam da je u knjizi sve to puno bolje rješeno, tako da mi je knjiga iduća na redu za čitanje.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Čeka se Westworld, 3. sezona. Hyped as fuck.

Apoc
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
donator_bubrega kaže...

Taman završio 11.22.63. Serija je odlična ali definitivno ima nekih plot rupa, a i čitam da je u knjizi sve to puno bolje rješeno, tako da mi je knjiga iduća na redu za čitanje.

 ja sam već tolko serija pogledao da neke i zaboravim.

 

da, ova je isto odlična serija. a knjiga za pročitati imam i previše, nikako da stanjim hrpu

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Napet je Stranger. Pogledao sam prvih 6 ili 7 epizoda. Nekako mi se na početku činilo kao da bude neka teen orijentirana polusapunjara ali nije. I kužim zašto se onima koji pljuju po outsideru stranger sviđa. Meni ne smeta sporiji tijek radnje, upoznavanje sa likovima kao u outsideru. Stranger je pun akcije i napetosti. Ali generalno outsider mi se više sviđa. Gluma je puno bolja i likovi su mi zanimljiviji od ovih engleza koji voze nove uredno oprane aute. Prvih par epizoda je kao reklama za XC90. Sad su malo prešli na domaći indijsko-kineski teren sa range roverom. Stranger ima neki pomodarski štih.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Krenio gledat prosli tjedan The Outsider

https://www.imdb.com/title/tt8550800/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

Serija mi je vrh i jedna od boljih koje sam gledao. Svaka epizoda dosad je bila fantasticna. Bas me ugodno iznenadila iako nisam imao nikakva ocekivanja.

Jedva cekam zadnje 2 epizode jer sam sada sve stuko.

 

Velika preporuka.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

meni je super serija mr. mercedes.

 

holy gibney je tam druga glumica, al isto ima totalno jebenih momenata i brady hartsfield je vrh.

 

cak je u zadnjoj sezoni janeway(kate mulgrew) rasturila

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

evo jedna nova od redatelja Gomorre. ZeroZeroZero  se zove. Mix tropa de elite/gomorrah/sicario. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 20:00 (serlok).
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
serlok kaže...

evo jedna nova od redatelja Gomorre. ZeroZeroZero  se zove. Mix tropa de elite/gomorrah/sicario. 

 

 

 pogledao 5 epizoda, od mene 8 ocjena, napeto, odlicno uradjeno, dosta novca ulozeno, radnja na 3 lokacije vjesto povezana, sve preporuke

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
AmonZero kaže...

Krenio gledat prosli tjedan The Outsider

https://www.imdb.com/title/tt8550800/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

Serija mi je vrh i jedna od boljih koje sam gledao. Svaka epizoda dosad je bila fantasticna. Bas me ugodno iznenadila iako nisam imao nikakva ocekivanja.

Jedva cekam zadnje 2 epizode jer sam sada sve stuko.

 

Velika preporuka.

 Slažem se, i od mene preporuka. Bas mi leti vrijeme dok gledam. Budući da nisam došao do zadnje epizode prve sezone, jel se zna hoce li ih biti još ?

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao prve dvije epizode 5. sezone Saula i po ovom što sam vidio djeluje puno bolje i konkretnije od prijašnjih sezona. Ove 4 sezone su mi bile ok i ništa više od toga, tako da nadalje očekujem podizanje kvalitete.

 

Scena na kraju kad Saul ulazi u Nachov auto neodoljivo podsjeća kad Tuco otme Walta i Jesseja 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
luckyluke kaže...

Pogledao prve dvije epizode 5. sezone Saula i po ovom što sam vidio djeluje puno bolje i konkretnije od prijašnjih sezona. Ove 4 sezone su mi bile ok i ništa više od toga, tako da nadalje očekujem podizanje kvalitete.

 

Scena na kraju kad Saul ulazi u Nachov auto neodoljivo podsjeća kad Tuco otme Walta i Jesseja 

 

ma brutalna je serija, pogotovo sladoled

 

pogledao sam pola 3. jbg morao sam na posao, al jedva cekam da vidim kaj bu do kraja..

 

btw

hank i partner su se pojavili

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam zasad prezadovoljan 5.-om sezon Better Call Saul. Serija je iz sezone u seezonu bolja, bar po meni. Cetvrta je bila odlicna, a i ova ide eu smjeru da buude jos bolja.  

9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Get Shorty, preporuka i od mene. Prvu sezonu riješio bez problema, gledajte to, a ne Outsidera, iako nisu ista tematika.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

sve me strah preporuka na ovoj grupi. recimo outsider je bas pitka drama sa elementima (jakim) fantastike. ekipa tu trkelja da je glupa, dosadna itd. a preporučuju i hvale neke stripolike serije sa puno akcije, obrata, crno/bijelim likovima. 

PSN - darklydexter
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nebi ja imao ništa protiv Outsidera da je zanimljiv, ali nije. Prva epizoda je bila dobra, ostalo dosada samo takva, ni tu jednu jadnu sezonu mislim da neću uspjeti do kraja pogledat.

Ali o ukusima se ne raspravlja tak da...
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 17:02 (kbenzema).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kbenzema kaže...
Nebi ja imao ništa protiv Outsidera da je zanimljiv, ali nije. Prva epizoda je bila dobra, ostalo dosada samo takva, ni tu jednu jadnu sezonu mislim da neću uspjeti do kraja pogledat.

Ali o ukusima se ne raspravlja tak da...

 naravno da se ukusi razlikuju i tu nema rasprave.

 

zato se kaže, MENI je Outsider nezanimljiv.

 

Reći da je Outsider nezanimljiv je pogrešno jer to nije objektivno i generalno stanje stvari.

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao sam opet The boys. prvi put sam ih pogledao onda kad su izasli i sad prosli tjedan sam procito cijeli strip i reko idem opet pogledat seriju da se pripremim za 2. sezonu. 

e sad, iako je serija po meni jako dobra, kvalitetno napravljena, dobra gluma, efekti na visokoj razini itd. moram rec kako je strip puno bolji i jako mi je zao da su tolko stvari promjenili u seriji. okej kuzim da bi serija da ju rade skroz po stripu vjerojatno zahtjevala 2-3 puta veci budzet ali zasto su isli mjenjat psihologiju samih likova mi nije jasno. pa cak i povijest samih likova je promjenjena, neke stvari se i daju prozvakat ali npr butcher u stripu je hardcore motherfucker kojeg se i superheroji boje. 

glumci koji glume boyse su super pogodeni, no nitko od njih osim mozda MM-a nije ko u stripu, svi su "light" verzije.

druga stvar, superheroji, ovdje su dosta overpowered naprema stripu, sto nema smisla ako razumijete poantu pisca koji je napisao boyse. 

treci problem je sto se ovdje heroji cak trude radit neki superherojski posao uz sva sranja di dizu pare(kazem trude, jer dosta puta failaju, no nekad cak zaustave neke debile), u seriji su to hrpa nesposobnih idiota sa supermocima(vecina njih). 

eto, cekam 2. sezonu da vidim u kojem smjeru ce nastavit. 

 

i da, preporucam citanje stripa, ako vam se svidjela serija strip bi vas mogao skroz odusevit, ko mene. 

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

S obzirom na većinu Kingovih ekranizacija, Outsider je druga sfera. Znači SF a ne triler kako je nakon prve epizode izgledalo. Onda kad si malo mantraš "to je King, to je King" sve ima puno više smisla. MENI je serija i dalje dobra, spora ali atmosfera je vrhunska. Tko je očekivao neki Mindhunter ili True Detective triler onda mu sigurno neće bit dobro ali da ponovim; To je Stephen King i ovo je jedna od boljih serija ako ne i najbolja prema nekoj njegovoj knjizi. Ispada ko da ljudi nikad nisu gledali SF triler 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ezio kaže...

sve me strah preporuka na ovoj grupi. recimo outsider je bas pitka drama sa elementima (jakim) fantastike. ekipa tu trkelja da je glupa, dosadna itd. a preporučuju i hvale neke stripolike serije sa puno akcije, obrata, crno/bijelim likovima. 

Nit je pitka nit je nešto originalna. Sorry meni je svaka epizoda toliko razvučena da imam osjećaj da je vrijeme krenulo u nazad. Svi već nakon treće epizode znamo kako će se radnja dalje razvijati i kako će to sve završiti. Već viđeno stotine puta. Uz to mi je mala Holly bezvezan lik, a ni ostali mi nisu puno bolji. Vjerujem da će se nekome svidjeti, ali meni je serija jako loša.

 

Kad smo kod stripolikih serija Boysi i Watchmen su remek djelo prema Outsiderima. Prema mom skromnom mišljenju.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Najavljena The Last of Us serija. Radit ce je HBO. 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno gledam HBO Sharp Objects.

 

Ništ posebno, spora prve 2 epizode, 3 se malo zalaufa a dalje ćemo vidit .. zasad 3.5/5.

 

Inace malo slicna prica k Outsideru. Al više fokusirana na novinarku i njezine demone prošlosti nego sama ubojstva.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
GrimReaperKC kaže...

Trenutno gledam HBO Sharp Objects.

 

Ništ posebno, spora prve 2 epizode, 3 se malo zalaufa a dalje ćemo vidit .. zasad 3.5/5.

 

Inace malo slicna prica k Outsideru. Al više fokusirana na novinarku i njezine demone prošlosti nego sama ubojstva.

Prve epizode su još i ok, poslije ide samo na gore. Dobar soundtrack. Bar nešto. :)

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Uhvatio sam se ponovno Mr. Robota, zadnji put sam stao na drugoj sezoni. Sad sam se sjetio zašto sam stao s gledanjem. Serija je *ebeno depresivna i poprilično zastrašujuća. Naravno to ne znači da je loša, daleko od toga, prva sezona mi je odlična. Jedino što mi je serija teška za gledanje. Sad se gleda do kraja pa napišem mišljenje kad sve odgledam, ako prije toga ne padnem u depresiju. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice