Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.897.801
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

you ( 2018 ) psihološki triler serija 2 sezone ima, odlična je :)

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Spy sa Sacha Baron Cohen, meni je stvarno OK serija.

 

A zanimljivo mi je vidjeti za promjenu, Ali G-a u ozbiljnoj ulozi.

 

I započeo gledati Get Shorty na HBO Go. 

Tigar Krezumica
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
neny kaže...

you ( 2018 ) psihološki triler serija 2 sezone ima, odlična je :)

 druga sezona bi se mogla zvati Dexter

PSN - darklydexter
4 godine
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nestali - HRTova mini serija, dosad izasle dvije od četiri epizode. Jako dobro za naše pojmove, spora i realna radnja. Ništa slično sprdačini Generalu.

Have no fear, Vlad is here
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne znam, počeo sam gledat taj You, dogurao do 2. epizode. Volim dobru dramu, triler pogotovo ali You je 70% ljubić, 20% drame oko tog ljubića i 10% trilera.. 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Ne znam, počeo sam gledat taj You, dogurao do 2. epizode. Volim dobru dramu, triler pogotovo ali You je 70% ljubić, 20% drame oko tog ljubića i 10% trilera.. 

 

 

Tako nekako je bilo i  kod mene, poceo gledati sa zenom, nakon par epizoda prekinuo, zeni super. Not my cup of tea.

 

Inace pocela je nova Homeland sezona, u ponedjeljak je izasla prva epizoda, jedna od rijetkih trenutno aktivnih serija kod koje me svaka nova sezona razveseli.

 

4 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Danas krećem sa 2. sezonom Narcos Mexixo.....izašla na Netflixu.....

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pogledo locke and key u komadu, nova netflixova serija radena po istoimenom stripu. neznam zasto ovako nisku ocjenu ima na imdbu jer se meni stvarno svidjela i dobro su pogodili sve. prica oko 80% prati sam strip koji je vrh. mozda vas mladi glumci mogu odvratit od gledanja al ovo nije jos jedna teen serija tipa riverdale i ostali trash tog tipa. preporucam gledanje. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Anđeo bez falinge kaže...

The Stranger preporuke za pogledati 8/10

 

Recenzija, kritika ima svugdje po webu pa nemam potrebe što pisati.

 Odlicna, uzivao sam, hvala na preporuci 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Takoďer gledam, drugacija od ostalih Netix originala i jaki zanimljiva. Definitivno preporucam:)
na svadbi zovu me Svemirko
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Outsider Jako dobra, misterična serija, što se tiče ST Picard, malo sam razočaran viđenim, očekujem poboljšanje sad kad se pojavila Sedma

4 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Fall

 

Odlicna serija. Tri sezone ima, 17 epizoda. Gillian Anderson 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
neny kaže...

you ( 2018 ) psihološki triler serija 2 sezone ima, odlična je :)

 Super je. Jesi gledala crazy ex girlfriend, orange is the new black, Transparent?

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Može preporuka neke dobre serije (ne sitcom) iz 90ih ili ranih 00ih ? Baš sam nešto nostalgičan trenutno za tim vremenom. Iz tog razdoblja jedino sam pogledao Twin Peaks. 

Ono što mi instantno pada napamet, jer se sjećam kad su se emitirale te serije na tv-u (a nisam ih gledao)... X-Files, Roswell, Buffy...

Ako je netko gledao spomenute ili ima neki bolji prijedlog, samo pucajte... 

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

X-files da, a Roswell i Buffy jedino ako si taman tinejdžerica u naletu hormona 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
luckyluke kaže...

Može preporuka neke dobre serije (ne sitcom) iz 90ih ili ranih 00ih ? Baš sam nešto nostalgičan trenutno za tim vremenom. Iz tog razdoblja jedino sam pogledao Twin Peaks. 

Ono što mi instantno pada napamet, jer se sjećam kad su se emitirale te serije na tv-u (a nisam ih gledao)... X-Files, Roswell, Buffy...

Ako je netko gledao spomenute ili ima neki bolji prijedlog, samo pucajte... 

 Sto se tice 90-tih, ove su mi nekako najbolje, uz vec spomenuti X-Files.

Northern Exposure, Homicide: Life on the Street, Freaks and Geeks (nazalost  ima samo 1 sezona, ali odlicna serija), Oz, Sopranos naravno etc

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 11:08 (geronimo4661).
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završio jučer Castle Rock s02, odlična

 

Gledam jos dosta serija, od zanimljivijih bih izdvojio The Outsider i Mindhunter.

 

Ps. Outsider izlazi kod nas kao knjiga, znanje je izdavač.

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao The Stranger ima koji tjedan, solidna serija, ništa posebno, ali može se pogledati. Previše mi je tu "umjetnih" momenata da bi bila bolja od prosjeka. Ali ok barem se nisu zapetljali u nešto što nisu mogli otpetljati.

U istom žanru mi je daleko bolja The Missing.

 

Od pogledanih serija The Watchmen mi je odličan.

 

Za razliku od Watchmena The Outsider mi je živa muka za gledanje, klasični Kingov copy-paste, uvijek isti zaplet i isto nadnaravno objašnjenje. Serija ima napetost, ali sve ostalo je meh.

 

Započeo Locke & Key, za sada mi je zabavna, čak i bolja od stripa koji mi nije baš sjeo, prvenstveno zbog crteža. Mada nemam nekakava prevelika očekivanja i serija je više za mlađe, podsjeća malo na miks Narnije i Spiderwick Chronicles. Atmosfera je odlična, mali gradić na sjeveru Amerike, jug Kanade.

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Za Castle Rock, pored uvijek atraktivne Lizzy, Sarah je nešto posebno. "Treba" baš zrači ljepotom.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 12:26 (DarthMarkus).
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Narcos: Mexico, druga sezona. Okej je, ništa posebno, radnja se odvija u skladu sa mojim očekivanjima - "već viđeno".

 

Inside the World's Toughest Prisons, zanimljivo za pogledat u kakvim se uvjetima "živi"

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Expanse 4 sezona i Mr. Robot 4 sezona. Od humorističnih New Girl 6 i 7 sezona i Brooklyn 99 5 sezona. Moram reći da  su mi Expanse i Mr. Robot ponajbolje u žanru ikad...

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dermentor kaže...

The Expanse 4 sezona i Mr. Robot 4 sezona. Od humorističnih New Girl 6 i 7 sezona i Brooklyn 99 5 sezona. Moram reći da  su mi Expanse i Mr. Robot ponajbolje u žanru ikad...

 The Expanse izvrsna serija, Mr. Robot se nikako prisiliti pogledati do kraja, zapeo na drugoj sezoni i bio mi je dosadan, ali dati ću mu priliku još jednom. :)

9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kak vam se čini The Outsider? Sad sam na petoj epizodi i za razliku od prve epizode koja mi je bila odlična, sve nakon toga mi je sve dosadnije
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...
Dermentor kaže...

The Expanse 4 sezona i Mr. Robot 4 sezona. Od humorističnih New Girl 6 i 7 sezona i Brooklyn 99 5 sezona. Moram reći da  su mi Expanse i Mr. Robot ponajbolje u žanru ikad...

 The Expanse izvrsna serija, Mr. Robot se nikako prisiliti pogledati do kraja, zapeo na drugoj sezoni i bio mi je dosadan, ali dati ću mu priliku još jednom. :)

 Druga jest spora i najlošija (nije loša da se razumijemo) u smislu da je spora jako dok je treća opet puna događaja i fenomenalna. Četvrtu počinjem gledati ali što sam čitao kažu da je 4 najbolja od svih sezona.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nakon prve dvije epizode Outsider mi je potonuo...

Meni The Stranger dosta bolji od Outsidera...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dermentor kaže...
mzopg kaže...
Dermentor kaže...

The Expanse 4 sezona i Mr. Robot 4 sezona. Od humorističnih New Girl 6 i 7 sezona i Brooklyn 99 5 sezona. Moram reći da  su mi Expanse i Mr. Robot ponajbolje u žanru ikad...

 The Expanse izvrsna serija, Mr. Robot se nikako prisiliti pogledati do kraja, zapeo na drugoj sezoni i bio mi je dosadan, ali dati ću mu priliku još jednom. :)

 Druga jest spora i najlošija (nije loša da se razumijemo) u smislu da je spora jako dok je treća opet puna događaja i fenomenalna. Četvrtu počinjem gledati ali što sam čitao kažu da je 4 najbolja od svih sezona.

 

Potpisujem.I meni je druga bila dosadna i spora ali treca a pogotovo i cetvrta (zadnja) odlicne.Lijepo su zavrsili na kraju 

4 godine
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel tko gledao 2. sezonu The Terror-a? Prva je bila fenomenalna. 

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 12:02 (VladimirLem).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
VladimirLem kaže...

Jel tko gledao 2. sezonu The Terror-a? Prva je bila fenomenalna. 

 ja sam počeo i stao negdje na pola,to mi se vec tjednima vuće nikako da dovršim.

 

uglavnom po meni druga dosta slabija.. iako nije loša.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
VladimirLem kaže...

Jel tko gledao 2. sezonu The Terror-a? Prva je bila fenomenalna. 

 pogledao prvu, drugu dosao na pola i zivciralo me jednostavno, 2. sezona mi se ne svida

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Star trek Picard - usporen do bola. Onako, gerijatrijski

Odgledao witchera - prvu sezonu. Nekakav prosjek sa razocaravajucom glumom. Moglo/moralo se to daleko bolje. Sve mi je to nekako nabacano sa puno "propuha" u samoj izvedbi.

Odgledah vikinge sto izaslo u novoj sezoni - tu vise ne znas tko pije, a tko placa. Sapunjara.

Poceo the boys po necijoj preporuci ovdje - nije lose.

Ostajem bez serijskog materijala, a ostalo je nekih serija "sa spiska". Kakav je Peaky Blinders ?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice