Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.897.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jep vani je sretno gledanje nadam se da ćemo uživati, sutra bindžamo, danas nemam vremena.

 

https://www.imdb.com/title/tt5180504/

 

 

7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da, trenutno je 9.9, ali tek kroz mjesec dana ce se moci eventualno pogledati realna ocjena.

 

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Čitatelj kaže...

Da, trenutno je 9.9, ali tek kroz mjesec dana ce se moci eventualno pogledati realna ocjena.

 

 Jep ovo su fanovi udarili po desetkama haha. 

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gledam upravo prvu epizodu i ima to potencijala ali je gluma bas losa. Pretjeruju sa svime, sve je "over the top" Geralt ide bariti, 20 seknudi scene njih kako se gledaju u oci. Prica sa zenskom, 5 seknudi pauze usred recenice, 10 sekundi izmedu recenica (prejterujem ali previse dramaticnog pauziranja).
Nisu neki spolieri ali bolje mozda ne baciti pogled.

Na dobru stranu je Cavill, skinuo je glas savrseno i izgleda jebeno lik. Kao da su ga povukli direktno iz igrica (manjak brada).

Sve u svemu, gluma i dialog su ispodprosjecni, ostatak je ok.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 13:58 (sexytoiletpaper).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sexytoiletpaper kaže...


Sve u svemu, gluma i dialog su ispodprosjecni, ostatak je ok.

 

Slazem se oko glume i dijaloga , a  dodao bi  da mi i vizualno serija ne izgleda bas nesto, nekako mi sve izgleda jeftino, sto me cudi za Netflix. Sve u svemu nisam impresioniran nakon odgledane prve epizode.

 

Cisto da dodam da nisam citao knjige ni igrao igre, tako da neznam nista o tom svijetu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 15:48 (geronimo4661).
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao 1 epizodu Witchera i samo 1 zamjerka, nisu se ni okrenuli, a probili su grad -.- Nadam se da tako nece radit ubuduce :)

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jučer sam počeo gledat The Shield, nisam nikad jbg, lame štaš i stignem večeras do četvrte epizode i sjetim se da je Witcher izašao. 

 

Reko do jaja, žena i mala spavaju, cola, nekaj za jest i počnem gledat, sad sam na petoj epizodi Shielda 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Sve u svemu, gluma i dialog su ispodprosjecni, ostatak je ok.

 

Heh, upravo takav sam dojam dobio gledajući trailer, ali zbog ocjena i komentara na imdb-u sam se ponadao da možda ipak. Šipak.

 Znaci ukratno "sipak" ? Odnosno bolje da niti ne pocinjem gledati ? Stvarno nemam zelju gledati neki poruradak samo zato sto me podsjeca na nesto kvalitetno. Odmah se sjetim onog doom filma...
Mada vidim da su mu "sektasi" na imdb-u naterali ocjenu tamo u rangu breaking bada. Cemo da smanjujemo to, ako ne valja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 1:54 (SamoPitam3).
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Za sve koji prate Gomorrah, izisao je film u kina "ne nasa koliko znam"

 

 

iza filma dolazi nova sezona, neznam datum :)

 

 

Za sve koji su pogledali the man in the high castle, jeli se isplati?  Pogledao sam prve 2 epizode i kao ima nesto, ali sve razvuceno za poludit.

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Witcher - jučer sam odgledao cijelu sezonu. Znači iskreno sam više očekivao, ima mi premalo akcije. Nije ni gluma ili efekti nešto previše wow, ali zato je Cavill dobro odglumio Witchera.

 OVa prva sezona 8/10. S2 dolazi za negdje godinu dana otprilike?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pozdrav ljudi trebam pomoc oko koja serija je ok romance, drama..... Jel ko gleda vikinge ili see meni jako dobro
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
g29log kaže...

Za sve koji prate Gomorrah, izisao je film u kina "ne nasa koliko znam"

 

 

iza filma dolazi nova sezona, neznam datum :)

 

 

Za sve koji su pogledali the man in the high castle, jeli se isplati?  Pogledao sam prve 2 epizode i kao ima nesto, ali sve razvuceno za poludit.

 top serija, nadajmo se da je i film takav

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

bio sam u potrazi za nekom komedijom na netflixu, ispucao sam sve epizode rick and mortya nekidan. i naidem na seriju daybreak, pogledam trailer, reko ajd je teen al moglo bi bit oke. 

cijela stvar je napravljena kao trash komedija, smisao je da bude sve neralno, kao npr zombieland film. eh sad tu postoji problem a to je da gluma i scenarij nisu ni blizu na razini zombielanda. neki glumci ovdje su uzasno losi, tolko losi da im treba pod hitno rec da se tog posla ostave i nadu nesto drugo. sam scenarij je glup, nemam druge rijeci nego glup. pogledao sam zasad 4 epizode otprilike, dat cu joj sansu jos mozda epizodu i onda prestajem gledat ako nastave ovako lose. 

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Na HBOu sam pogledao Sjene, faking rumunjsku krim seriju koja se vrti oko lika koji balansira između obiteljskog života te sitnih poslova koje obavlja za lokalnog kriminalca. Ubio sve tri sezone i još sam u šoku da su negdje na Balkanu snimili ovakvu seriju.  8/10

 

His dark materials, meh, čekam da izađu sve epizode, stao sam na drugoj epizodi i prestao jer sam se zakačio na gore navedene Sjene. 

 

Krenuli smo sa 10om sezonom Shamelessa, nema kaj serija je jedna od najboljih proteklih deset godina. 9/10

 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledo Witchera ,meni kriminalan,onak na razini Xene,crnci najmanji problem ....lol

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

sjene rumunjska od mene 9 ocjena, dakle vrh

 

australska Mr Inbetween isto vrlo interesantna, 30 min epizode, jako simpa radnja, preporuka

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ma daj pa ovaj witcher je teski trash kog oni farbaju

16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Izašla druga sezona serije You. Manje atmosfere nego u prvoj sezoni, više akcije, više intrige. Ispočetka se gleda sa zadovoljstvom, čini se življom, zabavnijom od prve sezone, no pred kraj ostavlja gorak okus u ustima, barem meni. Forsirali su iskupljenje glavnog lika, a postigli potpuno suprotni efekt. Zbog raspleta izgubio sam volju gledati buduće sezone. A zbog prve sezone pomislih - evo serije koja će se gledati godinama, koja će biti kao novi Dexter.

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao drugu sezonu Ozarka. Osobno mi je puno bolja od prve. Malo je usporenija (tako da nije bas za odgledati u slusu, jer moze ispasti dosadnija nekome tko je nestrpljiv), ali broj intriga je otisao u nebesa. Jedva cekam slijedecu sezonu da vidim kako to misle nastaviti da sada ne pisem spojlere neke. Sada krecem sa expanse - zadnjom sezonom. Malo sam saltao i ne izgleda mi bas da cu biti odusevljen, ali bumo videli kak slepci veliju

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 0:00 (SamoPitam3).
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Ozark meni zjevv zjev....nisam imao zelju 2. sezonu niti pocinjati

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Expanse, S04 - pokušavam ne mrziti ovu sezonu, al ne ide mi. Imam osjećaj kao da gledam opet The Walking dead, krene OK, a onda dođe magarac na šamaranje nekoliko sezona.

 

Witcher - bućkuriš, ali sviđa mi se. Mislim da bi ovdje više odgovarao malo sporiji tempo, ali tržište ima svoje zahtjeve pa neću cijepidlačiti.

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Were all going to die. Come watch TV.
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel' ovaj expanse (nova sezona) postaje bolji kako ide sezona ? Odgledao sam prve tri epizode i nekako mi je to previse "ucmalo". Jako malo prave akcije/price (odnosno gotovo nista), puno previse radnje oko nekih "medjuljudskih" odnosa (u odnosu na prijasnje sezone), raznih spletkarenja i jednog pokusaja loseg humora. Nekako nisam obozavatelj "melodrame" u sf-u. Ovo se bas razvodnjava u prve tri epizode, a voda ne valja ni u cipelama

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 23:55 (SamoPitam3).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

Jel' ovaj expanse (nova sezona) postaje bolji kako ide sezona ? Odgledao sam prve tri epizode i nekako mi je to previse "ucmalo". Jako malo prave akcije/price (odnosno gotovo nista), puno previse radnje oko nekih "medjuljudskih" odnosa (u odnosu na prijasnje sezone), raznih spletkarenja i jednog pokusaja loseg humora. Nekako nisam obozavatelj "melodrame" u sf-u. Ovo se bas razvodnjava u prve tri epizode, a voda ne valja ni u cipelama

 Meni je skroz dobro, jedva čekam upaliti iduću epizodu kad dođem doma. Kako je već rečeno, ni bolje ni lošije od ostalih sezona 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ivek decembarski kaže...

Expanse, S04 - pokušavam ne mrziti ovu sezonu, al ne ide mi. Imam osjećaj kao da gledam opet The Walking dead, krene OK, a onda dođe magarac na šamaranje nekoliko sezona.

 

Witcher - bućkuriš, ali sviđa mi se. Mislim da bi ovdje više odgovarao malo sporiji tempo, ali tržište ima svoje zahtjeve pa neću cijepidlačiti.

 Expanse s04 je baš skroz dosadno, kao da nije ona serija od prve 3 sezone

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao zadnje TBBT, sad se prebacio na New Girl, poslje nje How I Met Your Mother i za kraj IT'S ALWAYS SUNNY IN PHILADELPHIA..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt6258718/?ref_=fn_al_tt_1

 

njemacka, odlicna, otkrovenje na pocetku 2020., a ide i 2. sezona za 20 ak dana, sve preporuke ko voli taj zanr o bankarstvu, pohlepi, muckanjima i sl. sjajna i preslatka glavna glumicA

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

https://www.imdb.com/title/tt6258718/?ref_=fn_al_tt_1

 

njemacka, odlicna, otkrovenje na pocetku 2020., a ide i 2. sezona za 20 ak dana, sve preporuke ko voli taj zanr o bankarstvu, pohlepi, muckanjima i sl. sjajna i preslatka glavna glumicA

 Bude se pogledalo.

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Were all going to die. Come watch TV.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
I lijepo prezime ima
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Godless - Western Mini serija, ogledao prvu epizodu, i serija djeluje jako zanimljivo i kvalitetno. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice