Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.067
|
čitano: 2.886.875
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Tko god voli tv preachera nek uzme strip, strip je jos puno vise hardcore i inace nisam neki fan citanja ali prechera doslovno progutas kolko je dobar. I to probajte nac srpsku verziju jer je odlicno prevedena. 
sto se serije tice zaglavio sam negde na sredini 2. Sezone mislim. Moram nastavit gledanje. 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne razumijem kako Mindhunter  ima tako lošu ocjenu i kako je, općenito, prošao dosta ispod radara? Serija je fenomenalna.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cordas kaže...

Ne razumijem kako Mindhunter  ima tako lošu ocjenu i kako je, općenito, prošao dosta ispod radara? Serija je fenomenalna.

 8.6 je poprilicno dobra ocjena.. dobra serija btw. Malo su se odmaknuli od 1. sezone

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...
Cordas kaže...

Ne razumijem kako Mindhunter  ima tako lošu ocjenu i kako je, općenito, prošao dosta ispod radara? Serija je fenomenalna.

 8.6 je poprilicno dobra ocjena.. dobra serija btw. Malo su se odmaknuli od 1. sezone

Dobro da, ali kad pogledam da je Money Heist isto na 8.6, onda mi je Mindhunter debelo underrated.  Meni osobno možda mrvicu slabiji nego True Detective.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jodie Comer zasluženo Emmy za Leading Actress, baš bingeao Killing Eve juler
-
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cordas kaže...
maxy0 kaže...
Cordas kaže...

Ne razumijem kako Mindhunter  ima tako lošu ocjenu i kako je, općenito, prošao dosta ispod radara? Serija je fenomenalna.

 8.6 je poprilicno dobra ocjena.. dobra serija btw. Malo su se odmaknuli od 1. sezone

Dobro da, ali kad pogledam da je Money Heist isto na 8.6, onda mi je Mindhunter debelo underrated.  Meni osobno možda mrvicu slabiji nego True Detective.

 

Ko sto kazu, nije Mindhunter podcijenjen, kvalitetna je to serija, 8.6 je fer, nego je stvar u tome da je Money Heist precjenjen, serija je uvreda za mozak.

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

american horror story - pogledao prvu epizode ove sezone. nisam baš pratio nešto serijal pa nisam imao nekakva očekivanja. ali ova epizoda je kao nekakav homage hororu 80-ih i Friday The 13th serijalu. svi koji su odrastali kao klinci uz te horore znaju koliko je to tad bilo nama dobro. isto kao i legendarni evil death 2., to je tako jbn jeftino bilo sve, a opet tako čudno dobro i uvuklo se u nekakvu malu urbanu kulturu. a i to je postala serija, samo su je po meni zabrljali. samim tim, sva ta silna poplava s osamdesetima, od I.T revivala, strange thingsa pa još puno nadalje.. meni budi znatiželju zašto sad? toliko nostalgije ili..?

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zadnjih mjesec dva sam se zakačio (i nisam se zakačio) na Gotham. Odgađao sam godinama jer je bila meh al možda i bolje da imam 5 sezona u komadu za pogledat. 7,8 na IMDBu je ok ocjena ali istovremeno je i underated jer je i za 10. Skroz je čudna, trash i masterpiece u isto vrijeme, ne mislim pritom da trash ne može biti masterpiece ali serija je od likova i njihove gradnje do same priče koja se stvarno događa kroz sve sezone odrađena vrhunski. Najčudnija serija koju sam gledao te između 7,8 i 10 leži 8,9 što je tu negdje.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Zadnjih mjesec dva sam se zakačio (i nisam se zakačio) na Gotham. Odgađao sam godinama jer je bila meh al možda i bolje da imam 5 sezona u komadu za pogledat. 7,8 na IMDBu je ok ocjena ali istovremeno je i underated jer je i za 10. Skroz je čudna, trash i masterpiece u isto vrijeme, ne mislim pritom da trash ne može biti masterpiece ali serija je od likova i njihove gradnje do same priče koja se stvarno događa kroz sve sezone odrađena vrhunski. Najčudnija serija koju sam gledao te između 7,8 i 10 leži 8,9 što je tu negdje.

 Dobra je serija samo znaj da pocnu sa SJW glupostima dosta brzo......

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 

šta kažete na blacklist? razmišljao sam da to počnem pratiti, djeluje zanimljivo?

15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G.

 

Ništa spektularno, solidno, barem za prve 3 epizode.

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Molio bih vas prijedloge za seriju sličnoj Mentalistu i Scorpion. Sviđa mi se takva tematika, a više ne znam šta bih mogao gledat.

Vjerojatno sam dosta tih serija već i pogledao koje nabrojite, ali ne znam ima li više išta zanimljivog pa pitam.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mindhunter.

2 sezona mi je odlična.

 

The Sinner mi je isto prilično dobra,jedna od rijetkih serija di mi je 2. sezona bila bolja od 1.

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja bas gledao sto bi mogao i poceo sam lagano The Shield (mislim da je to kod nas prevedeno - na rubu zakona). Ne znam kako mi je ova serija prosla ispod radara... Mozda zato sto u principu ne volim cekati epizode na tv-u, a sada si samo pustim "dozu" koja mi je potrebna

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nisam baš bio fan 1. sezone Mindhuntera, ali druga je pun pogodak...casting je jeziv, tipovi koji su portretirali Berkowitza i Mansona...uf...nadam se da na novu sezonu nećemo čekati tako dugo.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

14 sezona Its always sunny in philadelphia 😊

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
joozza kaže...

14 sezona Its always sunny in philadelphia 😊

O da, legendarna serija, pogotovo Frank i Dee.

Pravi užitak za nas bolesne umove 

Šteta samo kaj ima jako puno praznog hoda, a i ostatak bande nije na razini ovo dvoje, osim povremenih genijalnih trenutaka.

Premda, cijenim forsiranje wtf trenutaka kod njih, npr. pokušaja ponovnog tea bagganja Ricety Cricketa 

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 20:20 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Fora je, nisam to ranije gledo. Počeo sam sa 12-tom sezonom. Zanimljivo kak na početku izgleda bezveze a onda pogledam još dve epizode.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
crow kaže...

Fora je, nisam to ranije gledo. Počeo sam sa 12-tom sezonom. Zanimljivo kak na početku izgleda bezveze a onda pogledam još dve epizode.

 Preporučam ti da gledaš od prve sezone jer su odlične ako voliš takav tip humora.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Im not fat,i'm cultivating mass

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Well... can't you see how retarded she is? :D

To mi je već niz godina top tier serija. Naravno, Danny de Vito kao vietnamski veteran je najjači lik, ali cijela ekipa ima baš odličnu kemiju.

Humor nije za svakoga, ali da je genijalan, je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Najlegendarnije:

 

(tko je gledao, jako dobar prikaz kak će ovi antivakcinisti i teoretičari zavjera završit ).

 

 

Kruha i igala...
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Beforeigners norveška Sf serija... vrlo ugodno sam iznenađem početkom..

Sezona 1.... do sada šest epizoda..  8,5/10

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zavrsio i Preacher....

 

Totalno bezveze, nisam pratio dali je ovo nesto naprasno otkazano, pa su ovako skupusali kraj, ili je bas planirano..... ali totalno bezveze. 

 

AHS sezona 9 - konacno je na red doslo nesto sto ima potencijala da bude dobra sezona. stih 80-tih, hommage slasher filmovima te ere, malo nedostaje vise golotinje , da bi bilo vjernije tom dobu, ali sve u svemu, mislim da ce biti zanimljiva epizoda...

Children Shouldnt Play with Dead Things
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...
Cordas kaže...

Ne razumijem kako Mindhunter  ima tako lošu ocjenu i kako je, općenito, prošao dosta ispod radara? Serija je fenomenalna.

 8.6 je poprilicno dobra ocjena.. dobra serija btw. Malo su se odmaknuli od 1. sezone

 Kakva ti je 1. sezona? Sinoć sam krenuo i pogledao sam 1. epizodu. Malo me i uspavao ono kompliciranje Holdena.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Od onog što se još snima.

NCIS

Brijem da su se svi sreli s ovom serijom bar jedanput negdje. Iako više nije ni sjena onog što je bila nekad prije, još uvijek potrošim tih 40minuta tjedno iz navike. Jako puno su izgubili odlaskom većine likova koji su tu od početka i većina ovih zamjena nije pretjerano interesantna. 

 

Seal Team

Ulazi u treću sezonu, iz naslova je jasno o glavnoj temi. Neće pobrati raznorazne nagrade, ali je i daleko od loše serije. Uz samu akciju fokus je i na samim likovima i privatnim problemima s kojima se susreću. 

 

Strike Back

Jedna žestoka, eksplicitna serija, prati tajnu britansku jedinicu. Ovisno o izvoru, bit će rečeno da se trenutno snima 7. ili 8. sezona. Zašto? Prva sezona je bila samostalna Sky produkcija, samo 6 epizoda. Za sezonu 2 priključuje se Cinemax, radi se soft-reboot s novim glavnim likovima. Važno je reć da prva sezona drukčijeg tipa, vidi se razlika u pristupu između prve i kasnijih sezona. Ali po meni se mora pogledati da se dobije neki background. Problem nastaje kasnije, u sezoni 6, kad main-cast od sezone 2 odlazi. Novi cast je ok, al nije uhvaćena baš dinamika među likovima kao kod prethodnog casta. Važna napomena, puno sex scena, puno krvavih scena, nije baš obiteljski nastrojena(nije uopće). Al svakako čekam zadnju sezonu za sljedeću godinu.

 

The Capture

E ovo je ovogodišnji hit. Engleska drama/triler, misteriozne igre u policiji/tajnoj službi, namještanje, podmetanje, krivotvorenje dokaznih materija(nadzorne kamere-deepfakes). Uglavnom, prošlogodišnji hvaljeni Bodyguard sa malo drukčijim spinom i zakulisnim igrama na nižoj razini. Ovdje se ubojstvo odvjetnice pokušava svaliti na vojnika kojeg upravo oslobodila, a jedini dokaz je snimka kamere. Trenutno su 4 od 6 epizoda emitirane. Must watch.

 

Bodyguard

Kad sam ga već spomenuo kod prethodne serije. Pogledao nakon što sam naletio na Capture tražeći nešto slično. Nemam što puno za reć, dobra priča, dobra glumačka ekipa, kratko, ako netko nije pogledao svakako preporuka.

 

Salvation

Malo se prebacujem iz "militarno" tematskih serija u sci-fi. Relativno zanimljiva stvar, student otkrije da je asteroid na putanji za sudar s Zemljom, pa se sad pokušava naći neko rješenje(ili ne?). Glumačka postava je ok, no problem recimo nastaje s likovima i njihovim ponašanjem. Određeni likovi jednostavno postanu iritantni, drugi pak donose toliko sulude odluke iz dana u dan. Usudit ću se reć da svega par likova ima neku konstantu u svojem ponašanju, i to uglavnom oni koji nisu "good guys". Dosta rupa, pogotovo kraj, očito je da nije bilo planirano završiti nakon 2 sezone, pa su sklepali nešto s čime mogu otvoriti nastavak u budućnosti. Ipak, u cijelosti neloša stvar. 

 

The Expanse

Još malo sci-fi. Malo više. Mislim da se dosta spominjao u ovoj temi. Ko osobi koja je od sci-fija uživala jedino u Star Treku, moram reć da sam jako oduševljen ovime. Iako je otkazana za SyFy, Amazon je uskočio i pokupio, sezona 4. dolazi 13. 12. i poprilično sam uzbuđen. Razmišljam o nabavljanju knjiga po kojem je serija snimana, barem prve 3 koje su trenutno "obrađene". Strah me da mi čitanje knjiga pa onda kasnija eventualna ekranizacija ne bude "uništena". Ipak se za TV moraju neke stvari promjeniti. No na stranu to, svakako preporuka za pogledat.

 

Od ostatka vrijedno spomena. Konačno kroz ljeto pogledao The Last Ship. Pogledao sam prve dvije sezone po izlasku nakon toga prestao. Svakako su te prve dvije sezone definitivno najbolje, treća je još dobra, al četvrta i peta su uglavnom jedva zadovoljavajuće. Ima naravno dobrih dijelova, ali nedovoljno da bi te dvije zadnje sezone mogao okarakterizirati kao nešto više od prolazne ocjene.  

Shooter pogledao prije sad već dosta vremena. Također neloša ekranizacija knjiga. Za razliku od istoimenog filma, serija nastavlja s drugim knjigama. 

Sljedeće ćemo bacit pogled na Blindspot da vidimo jel što valja(radi Jaimie Alexander i Sullivan Stapletona(jedan od main casta 2-5 sezone Strike Backa)).

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ak ti je dobar Bodyguard ,probaj Line of Duty meni osobno jedna od najboljih britanskih krimi serija u zadnje vrijeme ,Happy Valley mi je isto odlična.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mystik kaže... 

Sljedeće ćemo bacit pogled na Blindspot da vidimo jel što valja(radi Jaimie Alexander i Sullivan Stapletona(jedan od main casta 2-5 sezone Strike Backa)).

 

Blindspot je meni bio super 1. i 2. sezonu, ali 3. i 4. lose :/

Bit ce peta (posljednja sezona) koju cu takoder pogledati jer me zanima kako ce zavrsiti...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 11:06 (stribs).
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pozz,, znate li ima li možda još koja tv serija koja je slicna Halt And Catch Fire, Silicon Valley, Mr Robot,, uglavnom IT serija starija/novija...

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Fly598 kaže...

Pozz,, znate li ima li možda još koja tv serija koja je slicna Halt And Catch Fire, Silicon Valley, Mr Robot,, uglavnom IT serija starija/novija...

 https://www.imdb.com/title/tt0487831/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

 

The IT Crowd

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice