Kino u doba corone i dalje!!!

poruka: 5
|
čitano: 1.667
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Kino u doba corone i dalje!!!
copy/paste:

NEIZVJESNA BUDUĆNOST

‘Tenet‘ i ‘Mulan‘ trebali su vratiti publiku, ali to se nije dogodilo. Ima li spasa za kina?

Distributeri i kina sad su u pat-poziciji. Filmovi ne dolaze u kina jer nema dovoljno publike, a kina bez tih filmova ne mogu raditi

U novoj, specijalnoj epizodi serijala "Polimac preporučuje" o kratkoročnim i dugoročnim posljedicama pandemije na kina i distribuciju filmova razgovarali su filmski kritičar Jutarnjeg lista Nenad Polimac i novinar Jutarnjeg Damjan Raknić.


Nakon kino distribucije filmovi vječno ostaju "osuđeni" na mali ekran(koji više i nije tako malen)

Pogledati svaki film u kinu je nemoguće...stoga bez malog ekrana bili bi zakinuti za mnoge filmove

meni osobno veći je gušt mali ekran(65")... zadnji put bio u kinu 2010 i ne osjećam se da sam zakinut za bilo što...na kraju htv3 mi ima bolje filmove nego ova sranja (većina) koja su snimljena zadnjih 10 godina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Kino u doba corone i dalje!!!

Iso prije koji tjedan gledat Tenet  i pretpostavljam da su to neke kretenske mjere, ali klima ako je radila uopce radila je minimalno, a dvorana prepuna ljudi.Udavio se doslovno, neće me tako skoro opet vidjeti.

13 godina
offline
Kino u doba corone i dalje!!!

Mulan ne bih gledao ni da je besplatan.

 

#BoycottMulan

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 23:00 (Marko :D).
14 godina
offline
Kino u doba corone i dalje!!!

Ja volim sa curom cesto proci u kino. I puno nam je veci gust pogledati poslje shopping-a film us kokice,nacose.....

Kada se kino tek otvorio poslje korone bilo je slabo ljudi međutim danas to nije bio slucaj, gledali neki ljubavni film jer mislim da do sada u kinu nismo gledali niti jedan.... Uglavnom dvorana je bila puna i kolona za blagajnu isto dako da mislim da se sve lagano vraca u normalu i da klima je radila normalno u kratkim rukavima i dugim hlacama mi je u jednom dijelu bilo i hladno.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 23:16 (oo7).
7 godina
protjeran
offline
Kino u doba corone i dalje!!!

Od korone sam bio jednom na car-cinema eventu, vani svi sparkani, preko FM-a se dobije zvuk,

al nije to to. Makar podsjeca na stare filmove u kojima ameri gledaju car-cinema filmove,

al ovo je tako gusto parkirano, da ne mozes dobiti ni blowjob kak spada.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice