Hardcore Punk/Metal

poruka: 21
|
čitano: 5.114
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

Dajte neke preporuke, koji su vam najbolji bendovi, datumi koncerata etc.

 

Nadam se da nisam uzalud otvoril topic. :)


Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
offline
Hardcore Punk/Metal

Što se tiče metala Zagreb 2.7.2008 Judas Priest, Dom sportova. Za Punk još nisam ništa našao

16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

Nile, Belphegor i Grave su ti 9.9. ako se ne varam u Boogaloou (Zagreb)

16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

Odi na www.cmar-net.org ako nista drugo bar su up to date sa datumima koncerata.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

erm, vidim malo da se fulalo, dok sam otvoril temu mislil sam na HC muziku, ne death metal i to (makar se i to sluša kod mene hehe). Smijeh

 

hardcore punk/metal sam napisal kad ima pun k podvrsta, nadam se da je sad jasnije, makar može i ostalo o metalurgiji u temu (nisam moderator lol). Osmijeh

 

neki od meni boljih hc bendova: shai hulud, strongarm, minor threat, ringworm, zombie apocalypse...

 

edit: za nile znam da su u zg-u, to bude pravi show, odličan bend!

 

ringworm >>> https://www.youtube.com/watch?v=PCLq87nAcDY

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.6.2008 17:01 (Shai Hulud).
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

Pa ono neznam baš kad se koji koncert gdje održava, al mogu ti preporučit par meni good HC bandova, kao pr. Cro-mags, Madball, Agnostic front , Pro-pain , Underdog, Helmet ovi su mi baš ono klassa. Vjerovatno to znaš i sam SmijehCool.

15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

vidim old skool se sluša! Smijeh

 

očito nisam uzalud otvoril topic. Namigiva

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

Jeste l čuli za Priestess, mladi kanadski hardrock bend? Bend koji svira hardrock/metal muziku, imaju samo jedan album, al su tek "ušli" u glazbu.

Par linkova s youtube-a:

 

Ne znam dal ima njihov album za kupiti na našem području, al zato postoji P2P...

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.6.2008 8:14 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

ja nisam čul za njih, al me ni ne interesira hardrock previše pa... Smijeh

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Punk/Metal
Shai Hulud kaže...

ja nisam čul za njih, al me ni ne interesira hardrock previše pa... Smijeh

 Dobra ti je HC radio stanica , u novom GTA4, za svaku pohvalu...SmijehSmijeh.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Punk/Metal
frost135 kaže...
Shai Hulud kaže...

ja nisam čul za njih, al me ni ne interesira hardrock previše pa... Smijeh

 Dobra ti je HC radio stanica , u novom GTA4, za svaku pohvalu...SmijehSmijeh.
 L.C.H.C. brija na N.Y.H.C., znam bez brige Namigiva
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

oo nisam očekivao da ću na ovom forumu nać Shai HuludašaCool

Jesi bio na koncertu?

 

Evo da odgovorim na pitanje...uglavnom se u zadnje vrijeme sluša svašta...nije više da slušam samo punk i hardcore, al uglavnom se toga držim jer mi najviše odgovara.

Inače Shai Hulud mi je jedan od najdražih bendova..bio sam ih i gledat lajv u Močvari u 12om mjesecu..bilo je stvarno odlično. Sluša se još Comeback Kid, Rise Against, Stretch Arm Strong, Dr. Hourai, Modern Life is War i tak.masa bendova. Uglavnom mi više pašu HC bendovi bez puno utjecaja metala ali eto SH su iznimka :)

 

koncerti:

 

Dirty Old Festival u Velikoj kraj Požege - www.dirtyoldempire.com/festival - to se ide

 

dalje neznam šta je u điru od HCa..nemam baš para tak da teško da ću ić negdje van hr na neki dobar koncert

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.6.2008 18:23 (Merlo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Punk/Metal
Merlo kaže...

oo nisam očekivao da ću na ovom forumu nać Shai HuludašaCool

Jesi bio na koncertu?

 

Evo da odgovorim na pitanje...uglavnom se u zadnje vrijeme sluša svašta...nije više da slušam samo punk i hardcore, al uglavnom se toga držim jer mi najviše odgovara.

Inače Shai Hulud mi je jedan od najdražih bendova..bio sam ih i gledat lajv u Močvari u 12om mjesecu..bilo je stvarno odlično. Sluša se još Comeback Kid, Rise Against, Stretch Arm Strong, Dr. Hourai, Modern Life is War i tak.masa bendova. Uglavnom mi više pašu HC bendovi bez puno utjecaja metala ali eto SH su iznimka :)

 

koncerti:

 

Dirty Old Festival u Velikoj kraj Požege - www.dirtyoldempire.com/festival - to se ide

 

dalje neznam šta je u điru od HCa..nemam baš para tak da teško da ću ić negdje van hr na neki dobar koncert

opa! shai huluđan! neočekivano! Smijeh

nažalost na koncu u 12. mesecu nisam bil, nisam imal s kim iti (samo jednog čoveka poznam kaj sluša shai hulud), frend je imal ispit...

jesi čul novi album? meni nije baš, oseti se u zvuku da se puno ljudi u postavi promenilo.
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Punk/Metal
Shai Hulud kaže...
opa! shai huluđan! neočekivano! Smijeh

nažalost na koncu u 12. mesecu nisam bil, nisam imal s kim iti (samo jednog čoveka poznam kaj sluša shai hulud), frend je imal ispit...

jesi čul novi album? meni nije baš, oseti se u zvuku da se puno ljudi u postavi promenilo.
 
Nije ni meni novi baš nešto...al mi je That Within Blood Ill Tempered daleko najbolji album. Ma previše je za mene progresivno ovo novo..i stalno čuga-čuga sa gitarama, bio mi je i bolji onaj prije vokal jer je vikao a ne growlao. A mogao si doć na koncert..bilo je možda 100-200 ljudi najvišeOsmijeh Tragedija je u tom Zagrebu šta se tiče hardcorea. Bio sam prije toga i na Strike Anywhere u Močvari i to je to...nikako da malo idem do ekipe..gužva na faxu. A nema baš ni nekih koncerata više. Ponadao sam se da će netko radit Comeback Kid jer su upravo na turneji tu ali nema smisla kad kod nas nitko ne brije na tu mjuzu i onda se ne isplati radit gig. Jesi i ti možda na Subvultures forumu?
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

Modern Life Is War - Fuck The Sex Pistols

 

Shai Hulud u Mochvari - cak sam i u nekim trenucima u kadru:)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Punk/Metal
Merlo kaže...
Shai Hulud kaže...
opa! shai huluđan! neočekivano! Smijeh

nažalost na koncu u 12. mesecu nisam bil, nisam imal s kim iti (samo jednog čoveka poznam kaj sluša shai hulud), frend je imal ispit...

jesi čul novi album? meni nije baš, oseti se u zvuku da se puno ljudi u postavi promenilo.
 
Nije ni meni novi baš nešto...al mi je That Within Blood Ill Tempered daleko najbolji album. Ma previše je za mene progresivno ovo novo..i stalno čuga-čuga sa gitarama, bio mi je i bolji onaj prije vokal jer je vikao a ne growlao. A mogao si doć na koncert..bilo je možda 100-200 ljudi najvišeOsmijeh Tragedija je u tom Zagrebu šta se tiče hardcorea. Bio sam prije toga i na Strike Anywhere u Močvari i to je to...nikako da malo idem do ekipe..gužva na faxu. A nema baš ni nekih koncerata više. Ponadao sam se da će netko radit Comeback Kid jer su upravo na turneji tu ali nema smisla kad kod nas nitko ne brije na tu mjuzu i onda se ne isplati radit gig. Jesi i ti možda na Subvultures forumu?
 ma samo sam na bugovom forumu.

mogel sam doletit na konc, ali sam z koprivnice... bar još jedan lik treba. Osmijeh

dobro si opisal novi shai, čuga-čuga, točno tak i meni djeluje i vokal mi ne paše. jesi kad slušal strongarm? jako slično shai hulud-u, kršćanski hc. super je bend, na advent of miracle (album) je najbolji hc vokal kaj sam ikad čul.


http://www.myspace.com/strongarm

 

dok dojdeš na myspace odma se bude počela loadati snimka s konca, to zapauziraj i pusti si these times that try men's soul.

 

za comeback kid - šteta, dobri su, a j*biga kad hc u hr sluša jako malo ljudi...


Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

ok je modern life is war (nisam čul još za njih), tek sad sam videl link.

 

shai hulud sam videl, zgledalo mi je ko da je 20 ljudi bilo na koncu.

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
15 godina
protjeran
offline
Hardcore Punk/Metal

ja slušam metallicu, iron maiden, acdc, three days grace, disturbed, godsmack, seether

imaš jednu takvu temu metal, heavy metal, rock, hard rock

Shady in the house...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Punk/Metal
Shai Hulud kaže...
 ma samo sam na bugovom forumu.

mogel sam doletit na konc, ali sam z koprivnice... bar još jedan lik treba. Osmijeh

dobro si opisal novi shai, čuga-čuga, točno tak i meni djeluje i vokal mi ne paše. jesi kad slušal strongarm? jako slično shai hulud-u, kršćanski hc. super je bend, na advent of miracle (album) je najbolji hc vokal kaj sam ikad čul.


http://www.myspace.com/strongarm

 

dok dojdeš na myspace odma se bude počela loadati snimka s konca, to zapauziraj i pusti si these times that try men's soul.

 

za comeback kid - šteta, dobri su, a j*biga kad hc u hr sluša jako malo ljudi...


 nešto sam jednom slušao ali ono nikako da skinem:) evo stavit ću da se skida;)
koprivnica..jel znaš pillow packere i one step away?:D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Punk/Metal
Merlo kaže...
Shai Hulud kaže...
 ma samo sam na bugovom forumu.

mogel sam doletit na konc, ali sam z koprivnice... bar još jedan lik treba. Osmijeh

dobro si opisal novi shai, čuga-čuga, točno tak i meni djeluje i vokal mi ne paše. jesi kad slušal strongarm? jako slično shai hulud-u, kršćanski hc. super je bend, na advent of miracle (album) je najbolji hc vokal kaj sam ikad čul.


http://www.myspace.com/strongarm

 

dok dojdeš na myspace odma se bude počela loadati snimka s konca, to zapauziraj i pusti si these times that try men's soul.

 

za comeback kid - šteta, dobri su, a j*biga kad hc u hr sluša jako malo ljudi...


 nešto sam jednom slušao ali ono nikako da skinem:) evo stavit ću da se skida;)
koprivnica..jel znaš pillow packere i one step away?:D
 jep. Osmijeh
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
5 godina
neaktivan
offline
Hardcore Punk/Metal

Žešće i brže i glasnije - uz pregršt rijetkih arhivskih fotografija i snimaka s tonama energičnog zvuka, dokumentarac 'Američki Hardcore Punk' uzbudljivo je putovanje kroz povijest američkog hardcore punka...

 

Youtube video:

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 6:57 (svetka).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice