Doctor who

poruka: 43
|
čitano: 18.711
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Doctor who

od proslog petka (mislim) na hrt 2 se opet poćela prikazivat serija doctor who...meni jedna od najboljih sf serija :D

sad me zanima s obzirom da se sad prikazuju zadnjih par epizoda 4. sezone dal je mozda tko pitao hrt dali ce prikazivat i petu sezonu???

:)

aj sam im napisao mail al mi nisu odgovorili

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2011 13:41 (bancic123).
14 godina
neaktivan
offline
Doctor who

I meni je serija odlična.

I moguće je da će pustit 5 sezonu iako je ne vjerujem da oće.

Ode im poslat mail pa ćemo vidit šta će reć. {#}

*_helper_* / please send my some mony that i can buy new comp...thnx ;)
13 godina
neaktivan
offline
Doctor who

ja isto obožavam DW-a ma kaki nema šanse da ga otkupe.Ja sam skino s neta i pravo su dobre.specjalni efekti su stvarno na nivou kod ih je spilberg režira.

 

 

moš i gledati na bbc Iplayeru samo moraš maskirati ip ko da je iz UK

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
12 godina
neaktivan
offline
Doctor who

{#}  i nista od 5. sezone :(((

vatefak is going on :D
14 godina
neaktivan
offline
Doctor who

Tak mi idu na živce ti iz HRT-a, svako malo puste par epizoda, pa onda prestanu na par mjeseci, pa opet počnu sa starim epizodama....

Inače je serija daleko zanimljivija i bolja od bilo koje sličnog žanra, npr Star Trek...

Velki sam fan!

PRODAJEM SVOJ KOMP! INFORMACIJE NA PP!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Doctor who
Plahi kaže...

Tak mi idu na živce ti iz HRT-a, svako malo puste par epizoda, pa onda prestanu na par mjeseci, pa opet počnu sa starim epizodama....

Inače je serija daleko zanimljivija i bolja od bilo koje sličnog žanra, npr Star Trek...

Velki sam fan!

i mene to zivcira...imam ja skinutu 5. sezonu i nisam izdrzao pogledao sam prve 4 epizode ali mi je ljepse gledat na tv-u 

 

 

budem im napisao jos jedan mail-.-

vatefak is going on :D
14 godina
offline
Doctor who

Da, opet su prekinuli...

I kad bi stavili Star trek, ne bih se ljutio (iako sam manje-vise sve epizode odgledao), samo nek je SF.
VELIKI sam obozavatelj bilo kakvih filmova, samo nek imaju neke elemente buducnosti i sl. Doctor Who je odlican, kao i nj kosa :)

Mislim da ne stavljaju nista posebno od samog SF-a, jer je mala gledanost.... ljudi vise vole ona turska sranja, nego nesto iz buducnosti, nesto nestvarno, plod necije maste.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 16:10 (passat).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Doctor who
ma ove jade s HRT-a nemaju ni turska sra*a
jedino na cjeloj televiziji što valja je liga prvaka i na raubu znanosti.

DW sam nekad prije gleda dok je bio u jutarnjem terminu,isto su ga prcali par puta al su pustili par sezona skoro pa u komadu.

Problem je što kad na kompu gledam,nemogu izdržati da ne pogledam 500 epizoda zaredom:)
Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
14 godina
neaktivan
offline
Doctor who

Doctor who online 

I ja pošto imam max tv sam nekad uhvatio njega na bbc ali i tamo su prestali ali moram priznat premda je 10 bio dobar i ovaj je 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 8:51 (intel97).
13 godina
online
Re: Doctor who

Definitivno jedna od najboljih serija koju su stavili na hrtu, ali opet i to zas*** . Nasao sam neki link sa svim sezonama i titlovima samo jos treba to i skinuti xD
Inace serija ko serija meni najbolja u tom zanru. Ja sam noge lomio da stignem doma da ga gledam od pocetka :)

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----CoD4 OwNeR ----------
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 11:03 (FiCoO).
12 godina
neaktivan
offline
Doctor who

e evo za sve fanove koji jos nisu pogledali sezone dalje od onog sta je bilo na TV-u od ovog ponedjeljka se pocela prikazivat 5. sezona serije sa novim doktorom :D

vatefak is going on :D
16 godina
offline
Re: Doctor who
i prosla me volja za gledanje... taj novi doktor mi je totalno WTF...
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Doctor who
24v kaže...
i prosla me volja za gledanje... taj novi doktor mi je totalno WTF...

ja sam se navikao na njega nakon prvih par epizoda :P

vatefak is going on :D
12 godina
offline
Doctor who

Hoce li biti 6 sezone?

 

15 godina
offline
Re: Doctor who
lovvro kaže...

Hoce li biti 6 sezone?

 

Misliš sedme?!

I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
12 godina
neaktivan
offline
Doctor who

Možda je mislio je lce biti 6. sezone na TV-u...sumnjam da ce biti ove godine ali lakse ti je downloadati sezonu i imas prijevode na stranici online-prijevodi.org

 

btw. 7. sezona ce (naravno ne u hrvatsku) doci na jesen

vatefak is going on :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 23:29 (bancic123).
12 godina
offline
Doctor who

Mislio sad da oce posto su pustili 5 sezonu

12 godina
offline
Doctor who

Kad misle ponovno pustati doctor who

12 godina
offline
Doctor who

Evo znam da su počeli s emitiranjem 5. sezone nedavno, ali ne pratim na telki jer sve imam na kompu. Sve sezone sam pogledao 3-4 puta. :D

 

Trebala bi se ova tema malo oživjeti. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 14:36 (The Doctor).
12 godina
neaktivan
offline
Doctor who

Legendarna serija.

 

Jedva cekam povratak Davida.

 

Što mislite o novom doktoru? 

 

 

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
12 godina
offline
Re: Doctor who

Sigurno će trebati proći par epizoda da se naviknemo na njega, ali siguran sam da će biti uspješan. Kada sam prvi put počeo gledati, još je bio Cristopher Eccleston i bio sam jako nesretan kad ga je zamijenio David, ali se pokazalo da mi je na kraju on najbolji Doktor :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Doctor who

Mislim da je problem sa Ecclestonom to što je bio pomalo "mračniji" i nije se toliko uživio u ulogu, a da ne pričam o specijalnim efektima... Tennant je po meni savršeno odradio posao, super kombinacija tajnovitosti i nekakve duhovitosti. Smith se ponašao kao dijete i nekako mi je drago da odlazi. Nadam se da će novi Doktor po osobnosti biti negdje između Tennanta i Ecclestona

The world is your playground.
10 godina
offline
Re: Doctor who
bancic123 kaže...

Legendarna serija.

 

Jedva cekam povratak Davida.

 

Što mislite o novom doktoru? 

 

 

 

 

 

 

Kao svaki pravi Whovian ne volim novog doktora {#} Necu ga voljeti do tamo negdje sredine 9 sezone a onda cu cmoljiti kad najave da odlazi. Isto je bilo i s Tennantom i sad s Smithom. Inace Capaldia sam gledala kao M.Tuckera i bio mi je ok ali mi se ogadio u Torchwoodu(John Forbisher) tako da ce sad jos dugo ispastati za tu ulogu {#} Samo se nadam da ce Moffat ostati jer obozavam njegov "ajmo pobit sve likove i ogadit ljudima Bozic" stil {#}

 

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 0:25 (ddarknessfairyy).
11 godina
neaktivan
offline
Doctor who

Meni je bolji Tennant, al u njegovim epizodama bude jedan slucaj po epizodi. Kod Smitha bude manje slucaja pa se protezu po epizodama.

What is dead may never die
11 godina
offline
Doctor who

Pratio sam davno DW i sad prošli mjesec sam čuo da će biti na tv-u pa sam odlučio da pogledam još jednom sve ispočetka od 1 sezone sad sam došao već do 6.kao što je na tv-u.

 

Inače imam mali TARDIS veličine 30cm. Ako nekoga zanima gdje se može naručiti neka se slobodno javi na ovaj komentar :D

10 godina
offline
Re: Doctor who

U Cardiffu je počelo snimanje Božićne epizode Doctora Who-a, ujedno i zadnje epizode sa Mattom Smithom. {#}

Inače doktor će ipak imati svoju tipičnu frizuru, Matt na snimanju ima periku.

 

 

Na snimanju je objavljeno i da će 50-godišnji specijal(23.11.2013) trajati 75 minuta i zvati se "The day of the Doctor" koji će se emitirati u 50 država u isto vrijeme, naravno Hrvatska nije otkupila specijal {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Doctor who
ddarknessfairyy kaže...

U Cardiffu je počelo snimanje Božićne epizode Doctora Who-a, ujedno i zadnje epizode sa Mattom Smithom. {#}

Inače doktor će ipak imati svoju tipičnu frizuru, Matt na snimanju ima periku.

 

 

Na snimanju je objavljeno i da će 50-godišnji specijal(23.11.2013) trajati 75 minuta i zvati se "The day of the Doctor" koji će se emitirati u 50 država u isto vrijeme, naravno Hrvatska nije otkupila specijal {#}

Ma bit ce internet stream 100% {#}

What is dead may never die
10 godina
offline
Re: Doctor who
Mslv41 kaže...

Ma bit ce internet stream 100% {#}

Ma znam da bude ali me ljuti što se takvo nešto ne udostoje kupiti al bitno da imamo premijere Feriha, Sulejmana i ostalih "velikih hitova" {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
10 godina
offline
Re: Doctor who

Počeli traileri za "The day of the doctor." Danas izlaze dva a iduću subotu mini epizoda kao uvod u specijal {#}{#}

 

Prvi:

 

 

Drugi(produžena verzija):

 

http://www.dailymotion.com/video/x170fgv_the-day-of-the-doctor-extended-trailer_shortfilms?start=1

 

 

Inče HRT genijalci će 23.11 popodne dati Doctor Who specijal al izgleda da nije ovaj već će vjerojatno nas počastiti prošlogodišnjim Božićnim specijalom. {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
12 godina
neaktivan
offline
Doctor who

Ja danas (jucer) pogledao The Day Of The Doctor. Prehebeno,ne mogu docekati sljedecu sezonu. 

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice