Avatar

poruka: 350
|
čitano: 108.964
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Od redatelja Titanica dolazi nam jedan sasvim novi film. Neki već sada govore da će taj film biti "film godine", a sudeći po najavi koja je danas premijerno puštena, to nije daleko od istine. U najavi je moguće vidjeti dosta toga, fantastične kadrove, izvrstan novi svijet, puno akcije te poslastica za ljubitelje Sci-Fi filmova. Film izlazi 18.12. ove godine.

 

Sve u svemu, preporučujem vam da svakako pogledate najavu za film.
HD najavu možete pogledati ovdje.


(za gledanje HD najava potreban vam je Quick Time kojega možete preuzeti ovdje)

 

 

Službeni poster filma Službeni poster filma
www.prisonbreaker.bloger.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 20:36 (Prison Breaker).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Ja več misliio da se žališ zbog veličine avatara XD
What makes a good soldier, Is it his heart, or his maind?
15 godina
offline
Avatar

Da to očekujem možda i odem u kino, a i onaj district 9 me zanima, stranac me malo manje zanima kao i g.i. joe.

Najviše sam očekivao ove godine star trek XI i nije me razočarao tj. oduševio me je. Inače super godina za scfi - dugoočekivani star trek XI, transformeri 2, district 9(čujem da obara sve rekorde, ipak ga je peter jackson radio),stranac, avatar...

 

Sada da pitam jel tko gledao district 9 ili stranca, molio bih da kaže kakvi su filmovi?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Je li se pravi po onom crticu avatar? =)

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...

Da to očekujem možda i odem u kino, a i onaj district 9 me zanima, stranac me malo manje zanima kao i g.i. joe.

Najviše sam očekivao ove godine star trek XI i nije me razočarao tj. oduševio me je. Inače super godina za scfi - dugoočekivani star trek XI, transformeri 2, district 9(čujem da obara sve rekorde, ipak ga je peter jackson radio),stranac, avatar...

 

Sada da pitam jel tko gledao district 9 ili stranca, molio bih da kaže kakvi su filmovi?

ja sam gledao stranca, tj. outlandera, imas ga za skinit vec i HD, jer je to proslogodisnji film, film mi je odličan, ono stvorenje je lipo dizajnirano, a i glumci nisu losi(mislin po glumi), iako je malo predvidljiv ali ajde sve je to ok

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Living.Dead kaže...

Je li se pravi po onom crticu avatar? =)

ne pravi se po crtiću. česta pogreška. skoro svi koji vide misle da se pravi po crtiću.

 

film po crtiću zove se Avatar: The Last Airbender, a izlazi sljedećeg ljeta i radi ga M. Night Shyamalan. <- imaš i za njega kratki trailer na apple.com/trailers i na youtubeu

 

ovo je prvi film nakon Titanica koji je Cameron napisao i režirao, zato i je tako popularan,

iako koliko sam vidio u Hrvatska kina neće stići prije veljače iduće godine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 20:47 (ameo).
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Nadao sam se da će više biti igrani film a manje CGI, ali ko zna....

 

Karma is a funny thing.
14 godina
protjeran
offline
Avatar

jel moze neki link di su najave filmova, tocni datumi izlaska tih filmova i sl. po mogucnosti na HR jeziku

15 godina
offline
Avatar

Vidio sam najavu filma prije jedan dana, i mislim da če biti veliki hit, jer mi sve izgleda dosta izbalansirano(priča), da ima svega kao u titaniku kojega i danas pogledam(100X put) i još uvjek mi je zanimljiv.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje informacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Bug forum error kaže...

jel moze neki link di su najave filmova, tocni datumi izlaska tih filmova i sl. po mogucnosti na HR jeziku

http://filmanje.net - na ovoj stranici uglavnom ja pišem vijesti tako da si uvijek u toku sa događajima iz filmske industrije, a na kraju svakog tjedna postavim "kalendar za filmove" koji izlaze sljedeceg tjedna pa tako mozes saznati sve o filmovima, medutim, ako te zanima za cijeli mjesec i vise onda ti preporucam stranicu www.apple.com/trailers

 

ivan262 kaže...

Vidio sam najavu filma prije jedan dana, i mislim da če biti veliki hit, jer mi sve izgleda dosta izbalansirano(priča), da ima svega kao u titaniku kojega i danas pogledam(100X put) i još uvjek mi je zanimljiv.

Da, Avatar bi trebao biti veliki hit, jer je J.Cameron na ovom filmu radio 14 godina, i što nije za zanemariti, onaj dan kada je najava puštena, taj dan je najava imala rekordu gledanost na www.apple.com/trailers jer ju je on premijerno i pustio. Najava za taj film je bila jedna od najiščekivanijih ove godine.

www.prisonbreaker.bloger.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 1:05 (Prison Breaker).
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Nova najava za trenutno najiščekivaniji film:

Najava je danas premijerno pušteno tako da je ova najava u CAM snimku.

Tokom večeri ili ovih dana trebala bi se pojaviti bolja kvaliteta najave.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Evo još jedne najave za Avatar - KLIK

Pristojne je kvalitete, izgleda predobro, uistinu se čini kako bi ovo mogao biti vrhunski film.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 21:43 (Prison Breaker).
14 godina
offline
RE: Avatar
CikaSpaso kaže...

Nadao sam se da će više biti igrani film a manje CGI, ali ko zna....

 

bit ce puno cg-a , a meni je to odlicno barem po trailerima

16 godina
offline
RE: Avatar

Jučer sam bio u kinu. Film je definitivno najbolji koji sam gledao ove godine, a možda među najboljim filmovima ikad. Vizualni efekti su toliko dobro napravljeni da je to nemuguće za povjerovat. Svakom preporučujem da pogleda. Gledao sam običnu verziju, moram još pogledati 3D kada dođe u kino :)

15 godina
neaktivan
offline
Avatar

volim zf filmove, al mislim da je maltene u današnje vrijeme svaki takav jer počeli su pretjerivati sa raznoraznim efektima i kompjuterskim doradama filmova, pa me sve to malo frustrira... poželio sam se filmova koji počivaju na priči, atmosferi i fantastičnim glumcima... došlo je neko novo vrijeme u filmskoj industriji čiji osobno nisam pobornik, al tako je kako je, preživit je se to... uvijek ima odvrtiti kuma ili nešto sl.

 

inače Avatar nisam gledao, al kanim i očekujem puno od njega, a kako ga hvalite izgleda da će ispuniti očekivanja

14 godina
neaktivan
offline
Avatar

sinoc sam gleda film  s onim 3d naočalama i moram prizna da je odličan, cila priča efekti sve je ludilo napravljeno tako da dvi ipo ure prođu za tren samo one naočale dosade drža na nosu. ovakav tip filma preporučam gleda u kinu i zasigurno najbolji film koji sam pogleda u zadnje vrime.

15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Sutra ga gledam, i to 3D verziju, jedva čekam.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
odjavljen
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...

Da to očekujem možda i odem u kino, a i onaj district 9 me zanima, stranac me malo manje zanima kao i g.i. joe.

Najviše sam očekivao ove godine star trek XI i nije me razočarao tj. oduševio me je. Inače super godina za scfi - dugoočekivani star trek XI, transformeri 2, district 9(čujem da obara sve rekorde, ipak ga je peter jackson radio),stranac, avatar...

 

Sada da pitam jel tko gledao district 9 ili stranca, molio bih da kaže kakvi su filmovi?

gledao districit 9 i mislim da je to obavezno stivo za sve ljubitelje sci-fi!! lijepi efekti i odlicna prica sa dozom neke satire. tj  cinjenice da su bijelci u proslom stoljecu imali svojevrsni district 6, koji je naravno bio rezerviran za crnce! a u filmu ulogu crnaca preuzimaju "skampi"!

pogledaj ga obavezno

 

a sto se tice avatara idem ga gledat u nedjelju  iskreno se nadam da nije ,kao sto bi faerdhur rekao, svemirska pochahontas (ili kako se vec pise)!

JESUS SAVES!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

mislim da ćeš se razočarat...districit 9 je zakon...a ovo je lunapark...3d verzija...2d nisam gledao...ali mislim da će filmofili više uživat u 2d verziji...

15 godina
odjavljen
offline
RE: Avatar
jumpman8 kaže...

mislim da ćeš se razočarat...districit 9 je zakon...a ovo je lunapark...3d verzija...2d nisam gledao...ali mislim da će filmofili više uživat u 2d verziji...

 molim te ako mozes malo bolje objasnit zasto bi po tebi bilo bolje gledat 2d verziju.

 

JESUS SAVES!!!
15 godina
offline
RE: Avatar
skank666 kaže...
jumpman8 kaže...

mislim da ćeš se razočarat...districit 9 je zakon...a ovo je lunapark...3d verzija...2d nisam gledao...ali mislim da će filmofili više uživat u 2d verziji...

 molim te ako mozes malo bolje objasnit zasto bi po tebi bilo bolje gledat 2d verziju.

 

Nebole oči i netrebaš glupe naočale.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
RE: Avatar

Mislim da je bolje prvo pogledat običnu verziju filma, i tek nakon toga se upustit u 3D avanatruru. Jer film je stvarno fenomenalan, a s 3D naočalama se ne može primjetit sve od prvi puta. Tako da treba 2 puta pogledati film, ali prvi puta svakako u 2D

14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
thuglife kaže...

Sutra ga gledam, i to 3D verziju, jedva čekam.

to u broadwaya...ja bio jucer, preshema je bilo, negdi 7-8 red po sredini taman lipo u sredini onog ekrana XD jednom rječju vrh, ali su one fotelje neudobne za 2 i po ure

15 godina
offline
RE: Avatar
ParaNO1d kaže...

Jučer sam bio u kinu. Film je definitivno najbolji koji sam gledao ove godine, a možda među najboljim filmovima ikad. Vizualni efekti su toliko dobro napravljeni da je to nemuguće za povjerovat. Svakom preporučujem da pogleda. Gledao sam običnu verziju, moram još pogledati 3D kada dođe u kino :)

I ja jucer gledao 2D verziju i film je predobar.

Mislim da cu otici pogledati i 3D verziju.

 

16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Hoće li biti dobar ko Titanic?ŠutimSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
lebo1 kaže...

Hoće li biti dobar ko Titanic?ŠutimSmijeh

Film je navodno rađen prema knjizi "Ples sa štrumfovima" (Dances With Smurfs) od Erica Cartmana.

http://www.southparkstudios.com/episodes/251890 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...
skank666 kaže...
jumpman8 kaže...

mislim da ćeš se razočarat...districit 9 je zakon...a ovo je lunapark...3d verzija...2d nisam gledao...ali mislim da će filmofili više uživat u 2d verziji...

 molim te ako mozes malo bolje objasnit zasto bi po tebi bilo bolje gledat 2d verziju.

 

Nebole oči i netrebaš glupe naočale.

POTPISUJEM!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
klimama kaže...
lebo1 kaže...

Hoće li biti dobar ko Titanic?ŠutimSmijeh

Film je navodno rađen prema knjizi "Ples sa štrumfovima" (Dances With Smurfs) od Erica Cartmana.

http://www.southparkstudios.com/episodes/251890 

 

 

Po meni jedna od najgorih SP epizoda, to s Avatarom je jedina svjetla točka filma.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
offline
Avatar

Film je sasvim o.k. sto se tice price, a 3d efekti su super. Samo treba zauzeti dobru sjedecu poziciju u kinu, tako da je cijeli film u vidnom polju, onda je uzitak zajamcen.

15 godina
offline
Avatar

Upravo sam došao iz kina i ja sam očaran filmom,pre pre dobar mi je...

dok sam čuo za njega bio sam malo skeptičan jer ne volim takve  filmove

 

Ja bi dao svima preporuku da ga pogledaju... :)

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice