Anime izdvojena tema

poruka: 3.996
|
čitano: 745.591
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Anime

Od mene preporuka za Death Note i Fullmetal Alchemist Brotherhood

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Anime

...

To Each His Own.
14 godina
offline
Re: Anime
prorok kaže...
serlok kaže...

nisam baš ljubitelj Anime.a ali sam pogledo Vinland Saga i  Attack of Titan (fenomenalna serija, vuče me na Game of Thrones). Pa ako moze kakva preporuka sa odlicnom pricom i likovima.

 

btw. u planu imam pogledat Steins Gate (dojmovi)?

 Ako voliš Tarantina, pogledaj Baccano!

 

Ako voliš trilere, pogledaj Death Note ili Monster.

 

Ako voliš mind games/gambling pogledaj One Outs (ja nikad baseball nisam gledao niti ga volim, ali mi je ovaj anime bio odličan)

 

Ako voliš time travel pogledaj Steins;Gate kao što si i pronašao sam, solidan je, možd malo previše "animeovski".

 

Ako voliš avanturu, Fullmetal Alchemist Brotherhood je najbolji.

 

Ako voliš nešto što je veće od svemira i rule-of-cool, Tengen Toppa Gurren Lagann.

 

Ako voliš sport (i najbolje likove) Ping Pong the Animation.

Evo ovo sve što sam ti predložio je brzo i gotovo. (jedino one outs se nastavlja radnja u mangi dalje, koja je odavno gotova btw)

 

AmonZero kaže...

Od mene preporuka za Death Note i Fullmetal Alchemist Brotherhood

 

 

Hvala vam!  Pogledat cu Fullmetal Alchemist Brotherhood, Monster i Death Note.

15 godina
offline
Anime

Ak ti se svidja neki Dark Fantasy onda si baci oko i na Berserk i Claymore. Malo stariji uradci al jako dobro. Barem meni 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Anime

My Hero Academia 

6 godina
offline
Anime

9.9/10 Inace nije moj tip, al ovo je vau.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

9.9/10 Inace nije moj tip, al ovo je vau.

Bio sam ga pogledao prije nekoliko mjeseci i isto mi se svidio.

Animacije fantasticne i prica je jako dobra.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
5 godina
offline
Anime

S velikom tugom u srcu moram vam javit groznu vijest za sve anime i manga fanove.

 

Umro je veliki legendarni mangaka Kentaro Miura tvorac legendarnog Berserka. Riječi ne mogu opisat tugu i prazninu koju je ostavio. Umro je prije mjesec dana od srca. Za sobom je ostavio nedovršeni Berserk serijal.

 

RIP Miura-sensei.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Anime

Htio bih pogledati Saint Seiya. Kako to ide po redu canon gledanja i gdje pogledati?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
5 godina
offline
Anime

Sad kad sam pogledao Seven Deadly Sins moram priznat da je Escanor najbolji lik kojeg sam ikad gledao, od prve do zadnje scene s njim, lik je nenadjebiv. The One. Escanor.

 

Live long and prosper.
6 godina
offline
Anime

ne razumijem zasto ljudi hejtuju Boruta, poceo sam ga u DUB distribuciji gledati, i medjutim stao sam na 105 ep jer se uvijek mora dosta dugo cekati da prevedu, i sad sam poceo gledati SUB i dosao do 170 ep.

 

ima dosta fillera ali nisu toliko losi, iskreno animacije i art mi je vise sjeo kod Naruta ali nije ni ovaj toliko bas los, a i svidja mi se jako ta neka misterija oko Boruta.

 

Spoiler : jako mi je bilo lijepo vidjeti kada je Boruto otisao u proslost i trenirao sa svojim ocem, i upoznao ga vise kroz to vrijeme, bas nekako emotivne epizode i drage.

 

 

PS. jebiga pekmez sam.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 12:14 (_itsmoriarty).
5 godina
offline
Anime

Šta ću dalje gledat? Pogledao sam sad i Seven Deadly sins i sad stvarno nemam više šta gledat. Još i ovo s Berserkom, devastiran sam na polju mangi i animea. Prijedlozi, prijedlozi...

 

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Anime

Bakemonogatari kreni, pa nastavi monogatari kak je izlazilo.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
6 godina
offline
Re: Anime

Imaš Tokyo revengers, manga je kratka. Anime je tek počeo. Meni je jako dobar anime. That time I´ve got reincarnated as a slime. Novela. Manga. Anime. Slice of life, spinoff animea, Tensura Nikki. Ja sam na 220. chapteru novele. Ne znam kako to ide u "originalu" jer je ovo što ja čitam anonimni prijevod sa interneta.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 16:22 (cvaja997).
12 godina
offline
Anime

Počeo sam gledati records of ragnar na netflixu, to ce biti i druga sezona ili?

Oni koji prate mangu, jel manga zavrsila ili jos izlazi?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
5 godina
offline
Anime

Ima li išta novo vrijedno spomena? Baki Hanma, the son of Ogre je izasao i nije los. Ostalo je sve bezveze i slabo. Preporuke...

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Anime

neke su već spomenuli gore:

 

that time I got reincarnated as a sllime (nova sezona)

jobless reincarnation (počela nova sezona)

seven deadly sin (nova sezona)

fairy tale (nedavno sam gledat i poprilično je dobar moram priznat - a onda je krenula renovacija stana - ostalo je povijest)

jujutsu kaisen

star wars: visions (planiram bacit oko, navodno je dobra)

demon slayer

 

 

al da...poprilično je loše u sadnje vrijeme

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Anime
MasterG kaže...

neke su već spomenuli gore:

 

that time I got reincarnated as a sllime (nova sezona)

jobless reincarnation (počela nova sezona)

seven deadly sin (nova sezona)

fairy tale (nedavno sam gledat i poprilično je dobar moram priznat - a onda je krenula renovacija stana - ostalo je povijest)

jujutsu kaisen

star wars: visions (planiram bacit oko, navodno je dobra)

demon slayer

 

 

al da...poprilično je loše u sadnje vrijeme

 Sve već gledo, osim Jobles reincarnation nove sezone... Thanks.

Live long and prosper.
6 godina
offline
Re: Anime

Izasla je 1 epizoda Mushoku... Quanzhi Fashi? Kineski.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 12:16 (cvaja997).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
u zadnjih nekoliko godina su baš svi nekako otišli u krajnost. ili ekstra brutalni ili ekstra emocionalni... fale mi anime iz 2000-2010 ili sam ja ostario pa sam postao veoma izbirljiv.

Jujutsu Kaisen mi je odličan, ali čekat novu sezonu neke anime je postalo mučenje. Barem da znaš neko okvirno vrijeme, a ovako je kad bude bit će. Zato mi se niti neda sad gledat Dr. Stone Season 2. Gore od Netflixa.

A koliko mi zapravo ne pašu sve nove anime pokazuje činjenica da je najbolje što sam gledao u zadnjih nekoliko godina Interspecies Reviewers HAHAHAHAHA
MPLAB C18
14 godina
offline
Re: Anime
Filox kaže...

Ima li išta novo vrijedno spomena? Baki Hanma, the son of Ogre je izasao i nije los. Ostalo je sve bezveze i slabo. Preporuke...

 Odd Taxi jedino što valja ove godine.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
5 godina
offline
Re: Anime
zhUPer_C18 kaže...
u zadnjih nekoliko godina su baš svi nekako otišli u krajnost. ili ekstra brutalni ili ekstra emocionalni... fale mi anime iz 2000-2010 ili sam ja ostario pa sam postao veoma izbirljiv.

Jujutsu Kaisen mi je odličan, ali čekat novu sezonu neke anime je postalo mučenje. Barem da znaš neko okvirno vrijeme, a ovako je kad bude bit će. Zato mi se niti neda sad gledat Dr. Stone Season 2. Gore od Netflixa.

A koliko mi zapravo ne pašu sve nove anime pokazuje činjenica da je najbolje što sam gledao u zadnjih nekoliko godina Interspecies Reviewers HAHAHAHAHA

 Interspecies reviewers je odlican. Hahahaha

Live long and prosper.
9 godina
offline
Anime

jel ima netko neku preporuku za neki space anime? Znači da je radnja u svemiru, i najrađe bi da su protagonisti neka outlaw posada broda, nešto kao Han Solo i Chewie, ili cijela ekipa u Fireflyu. Može i drugačije naravno, može i military SF i slične stvari.

 

Za Cowboy Bepop znam, ako ima nešto osim toga bio bi zahvalan na preporuci

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 10:23 (Cansee).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anime

Space Dandy

12 godina
offline
Anime

Macross, Gundam 00...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
Star Blazers: Space Battleship Yamato 2199
MPLAB C18
13 godina
offline
Re: Anime
To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 15:45 (lmutak).
14 godina
offline
Re: Anime
Cansee kaže...

jel ima netko neku preporuku za neki space anime? Znači da je radnja u svemiru, i najrađe bi da su protagonisti neka outlaw posada broda, nešto kao Han Solo i Chewie, ili cijela ekipa u Fireflyu. Može i drugačije naravno, može i military SF i slične stvari.

 

Za Cowboy Bepop znam, ako ima nešto osim toga bio bi zahvalan na preporuci

 

 

 Više komično - Space Dandy

 

Više epic i rule of cool (from zero to hero) - Tengen Toppa Gurren Lagann

 

Više ko star trek - spomenuti Space Battleship Yamato 2199

 

Outlaw Star - nisam gledao ali bi moglo savršeno odgovarat tvom opisu

 

Legend of the Galactic Heroes - po mnogima najbolji anime ikad napravljen, političke i vojne bitke u svemirskoj epic sagi (nisam gledao.. još)

I classici Gundam i Macross u koje nisam nikad zalazio (osim par short standalone gundama) jer su premasivni.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
16 godina
offline
Re: Anime
zhUPer_C18 kaže...
u zadnjih nekoliko godina su baš svi nekako otišli u krajnost. ili ekstra brutalni ili ekstra emocionalni... fale mi anime iz 2000-2010 ili sam ja ostario pa sam postao veoma izbirljiv.


Zavisi kaj tražiš od anima. Ove godine sam gledao par dobrih:

 

- Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.
- Mushoku Tensei Jobless Reincarnation
- Non Non Biyori Nonstop
- Yuru Camp Season 2

 

Na PTW list su Odd Taxi, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon S, Supercub i Vivy - Fluorite Eye's Song.

 

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
5 godina
offline
Anime

Ja zadnje vrijeme gledam Shaman King, nije loš.

 

Od novih počeo sam pratit:

Mushoku Tensei - Jobless reincarnation

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru - The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an Aristocrat

Saihate No Paladin - The Faraway Paladin

 

Odlična su mi sva tri, bolja od Shaman Kinga.

 

Pokušavam dovršit i Magi: The Kingdom of Magic, nisam pretjerano oduševljen, OK, ali onako.

 

Vidim da je Kimtsu No Yaiba (Demon Slayer) počeo izlazit... To je bilo dobro. 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2021 19:35 (Filox).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice