Ac/dc-Gods of Rock

poruka: 48
|
čitano: 11.327
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
_Ac/dc_

evo ljudi prvi moj post.nema veze nije to bitno nego je u pitanju jedna od najvećih hard rock grupa u povijesti.komentirajte a sve što vas zanima o njima pitajte rado ću odgovorit.e da, i navedite omiljenu pjesmu.moja je you shook me all night long.a što znači ac/dc!? pa to znate banalno je al opet super zvuči

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2008 2:16 (bez_panike).
15 godina
offline
RE: _Ac/dc_

...ime su dobili po kratici za izmjenicnu i istosmjernu struju, a sto se naj pjesme tice kako angus kaze " mi radimo albume a ne singlove " , tesko mi je izdvojit neku posebno jer ih ima jako puno Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

Najbolja pjesma, možda i prvi album koji sam nabavio davne tamo neke, peti razred osnovnjaka a, točan odgovor glasi, neka bude ROCK. Let there be ROCK....Cool. I dan danas kad to čujem ah taj grubi garažni sound, taj glas Bona Scott-a, koja je to tada bila revolucija....Namigiva.

15 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

meni je ta vrsta muzike smećeSmijeh moj osobni stav!

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...

meni je ta vrsta muzike smećeSmijeh moj osobni stav!

 Jasno pa imaš 16 godina. I meni sad tako izgleda,smiješno tako da mi to nije ništa čudno. Samo danas vi  slušate svi  deset puta veće smeće od bilo kojeg žanra muzike da kreneš dali od hip hopa ili bilo čega drugog pošto je sve isprano odavno i muzika se ne radi iz ljubavi već svi sanjaju o zaradi . Tako da neznam šta ti to slušaš da je tako dobro ko bogovi rocka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
frost135 kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...

meni je ta vrsta muzike smećeSmijeh moj osobni stav!

 Jasno pa imaš 16 godina. I meni sad tako izgleda,smiješno tako da mi to nije ništa čudno. Samo danas vi  slušate svi  deset puta veće smeće od bilo kojeg žanra muzike da kreneš dali od hip hopa ili bilo čega drugog pošto je sve isprano odavno i muzika se ne radi iz ljubavi već svi sanjaju o zaradi . Tako da neznam šta ti to slušaš da je tako dobro ko bogovi rocka.
 kaj fali hip hopu?Neodlučan ja cu ti rec kaj mene najvise smeta kod metala ali i kod rocka samo kod rocka se manje pojavljuje bezvezno deranje ko luđak koda te neko nabija ,onda nisam vidio metalca a i zna se dogodit i kod rockera da imaju nekakvu kuluturu ili nesto ,pjesme im pjevaju o sotoni zar je to normalno?(mislim vecinom kod metala) evo reci cu ti nesto sta ti ljudi koji slusaju takvu vrdtu glazbe rade ,zivim u zagrebu na zapadu i svaki put kad neka rock grupa illi metal grupa svira u tom jednom klubu metalci rockeri punkyji se pocinju skupljat na nogometnom terenu (od 13-14godina do 35) tad pocinje opijavanje svim vrstama alkoholnog smeća i drogiranje onda sljedi paljenje klupica pa razbijanje boca po terenu(tako da mi normalni nemozemo igrat nogomet jel budalama je lijepo")i tako cijelu noc divljanje a ujutro katastrofa svugdje smeće,bljuvotine,nebi vjerovo ali i servu po terenu zar su to normalni ljudi?
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

 

Pliz, kolege forumaši, nemojte flejmati za bezvezarije! Ukusi, ljudi, hej, UKUSI! Halo!

 

On-topic:

 

AC/DC - hvala začetniku threada što ih je svrstao u rock. Kad sam pratio njihove prve albume kao klinac želio sam da su metal i svrstavao sam ih u metal kao i većina mojih vršnjaka, ali danas kad poslušam to je punokrvni hard-rock.

 

AC/DC svira stvarno kick-ass rock i legende su, izvrsna zabava.

 

 

I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
...
 a ujutro katastrofa svugdje smeće,bljuvotine,nebi vjerovo ali i servu po terenu zar su to normalni ljudi?
 
ah... ta mladost. bas su nestasni zar ne.

A sad se ajmo svi uhvatiti 'Crnog Leda' (black ice) jer je album 'da bomb'... poslusao sam ga vec toliko puta da znam svaki riff napamet
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock

Evo da i ja malo zapečatim svoj komentar  kako sam stari rocker i metalac jos od prošlog stoljeca krupa legenda i ostati ce legende !Tesko je za izdvojiti dobru pijesmu jer su sve zakon ali jos ima dosta grupa koje su dobre od starih ali necu o tome jer nije pitanje ove teme .

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
frost135 kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...

meni je ta vrsta muzike smećeSmijeh moj osobni stav!

  Jasno pa imaš 16 godina. I meni sad tako izgleda,smiješno tako da mi to nije ništa čudno. Samo danas vi  slušate svi  deset puta veće smeće od bilo kojeg žanra muzike da kreneš dali od hip hopa ili bilo čega drugog pošto je sve isprano odavno i muzika se ne radi iz ljubavi već svi sanjaju o zaradi . Tako da neznam šta ti to slušaš da je tako dobro ko bogovi rocka.
  kaj fali hip hopu?Neodlučan ja cu ti rec kaj mene najvise smeta kod metala ali i kod rocka samo kod rocka se manje pojavljuje bezvezno deranje ko luđak koda te neko nabija ,onda nisam vidio metalca a i zna se dogodit i kod rockera da imaju nekakvu kuluturu ili nesto ,pjesme im pjevaju o sotoni zar je to normalno?(mislim vecinom kod metala) evo reci cu ti nesto sta ti ljudi koji slusaju takvu vrdtu glazbe rade ,zivim u zagrebu na zapadu i svaki put kad neka rock grupa illi metal grupa svira u tom jednom klubu metalci rockeri punkyji se pocinju skupljat na nogometnom terenu (od 13-14godina do 35) tad pocinje opijavanje svim vrstama alkoholnog smeća i drogiranje onda sljedi paljenje klupica pa razbijanje boca po terenu(tako da mi normalni nemozemo igrat nogomet jel budalama je lijepo")i tako cijelu noc divljanje a ujutro katastrofa svugdje smeće,bljuvotine,nebi vjerovo ali i servu po terenu zar su to normalni ljudi?
  LOL. Lik ni ne zna o cem prica.
Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock

Ubizec corporation neke  stvari cu morati demantirati .To sto se kod tebe  desava to su debili za mene  odnosno ljudi koji nemaju budučnost pred sobom nego nailaze u alkoholu i drogi zivot.Ja osobno slusam rock i metal 15 ak ne i vise godina ,ali evo nikad nisam se u zivotu  napio  ili drogirao .Danas sam borac, treniram ultimate fighting i imam dosta  borbi pred sobom i naravno jos ce ih i biti, a opet  slusam rock i metal i nisam neki propalica sa ulice .U slobodno vrijeme sam po raznim firmama i slazem konfiguracije ili servisiram racunala  ili nekaj deseto ovisi kaj me zatraze da napravim odnosno nazove me pa se dogovorimo ali nevazno sad.Sto s time ocu reci imam  dobar  zivot pred sobom ,pokusavam voditi jos bolji zivot i zdraviji u ovom trulom i bolesnom svijetu gdje se danas svi vise manje pikaju nožem zbog neke sitnice ili puknu metak u glavu zato kaj mu je ovaj rekao moj tata ima veceg od tvojeg Osmijeh .Metalci ili rockeri sa razlikuju po muzici ja osobno ne volim ono riganje kako ja to zovem kada ga nemozes razumiti sto pijeva, rock je kultura i takvu muziku  oni koji vole to slusati sigurno poštuju kao i ja i nije sve u opijanju, razbijanju ,ubijanju ili neznam ćemu vise sto ovaj svijet pridonosi ovim današnjim mladim ljudima.

 

Toliko od mene adio !

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
,pjesme im pjevaju o sotoni zar je to normalno?
 
Black Metal samo, taj žanr. I normalno je. Ako neki zanesenjaci mogu pjevati o Bogu, zašto ne bi oni drugi u pjesmama prepričali drugi dio kršćanske mitologije?

UBIZEC cORPORATION kaže...
tad pocinje opijavanje svim vrstama alkoholnog smeća i drogiranje onda sljedi paljenje klupica pa razbijanje boca po terenu(tako da mi normalni nemozemo igrat nogomet jel budalama je lijepo")i tako cijelu noc divljanje a ujutro katastrofa svugdje smeće,bljuvotine,nebi vjerovo ali i servu po terenu zar su to normalni ljudi?
 
Takvi su i u drugim područjima života, ne možeš ih ocjenjivati samo po glazbi. Ne srljaj, ne ocjenjuj ljude po ukusima.

Pristajem uz rame kolege cro_denis i predstavljam ti sebe kao još jednog okorjelog metalca koji ne pije previše, star sam toliko da se sjećam kako je Keops gradio piramide u Egiptu, a njegov buraz Ramo u Bosni, imam obitelj, dobar posao i kada me nitko ne gleda radim headbang (mlataranje glavom gore-dolje) uz Five Finger Death Punch, In Flames, Venom, DevilDriver, itd.

Nisu svi metalci ono što vidiš u svome kraju, ono su mladi, neiskusni kreteni.

On-topic: živio AC/DC!


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock

Samo da se pohvalim da cu u 3. mj na koncert u Zurich :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock

kako kaze  Feardhur nisam ni ja bubica volim i ja malo gore dolje glavom  ,prsti u zrako itd. ,naravno i na koncerte otici i ispuhati se da sve zivo i mrtvo izade iz mene Namigiva .Jedan od boljih koncerata koje cu pamtiti  su Disturbed u Zagrebu atmosfera do boli ,koncert do kostiju .Dali je jos netko bio na njihovom koncertu ?

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock

1. ACDC su ACDC i nemoj ih stavati u istu korpu sa MTV shit can't play anything bendovaIznenađen;

2. Black Metal je teatar,(zabava)to se prodaje,svi sta misle dr su PRAVI idioti ;

3. Back in Black je najbolji album + sama traka a i sami naslov albuma je posvjeten Bon Scott-aCool a za pjesma,sve im je super,sve im imam na ploce i cda,osven poslednih 2 albuma.Smijeh

Sentient Hyper Optimized Data Access Network
15 godina
offline
Ac/dc-Gods of Rock

upravo dok ovo pisem slusam njihov novi album "black ice" i stvarno je dobar, nismo uzalud cekali osam godina njihov novi uradak, iako su ih stisle godine decki prase sve u sesnaest Cool

16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

  'Cause I'm T.N.T. I'm dynamite

AC/DC  The Gods of Rock AC/DC The Gods of Rock
Black ice Black ice
Back in Black Back in Black
BON BON
HIGH voltage HIGH voltage
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
cro_denis kaže...

Ubizec corporation neke  stvari cu morati demantirati .To sto se kod tebe  desava to su debili za mene  odnosno ljudi koji nemaju budučnost pred sobom nego nailaze u alkoholu i drogi zivot.Ja osobno slusam rock i metal 15 ak ne i vise godina ,ali evo nikad nisam se u zivotu  napio  ili drogirao .Danas sam borac, treniram ultimate fighting i imam dosta  borbi pred sobom i naravno jos ce ih i biti, a opet  slusam rock i metal i nisam neki propalica sa ulice .U slobodno vrijeme sam po raznim firmama i slazem konfiguracije ili servisiram racunala  ili nekaj deseto ovisi kaj me zatraze da napravim odnosno nazove me pa se dogovorimo ali nevazno sad.Sto s time ocu reci imam  dobar  zivot pred sobom ,pokusavam voditi jos bolji zivot i zdraviji u ovom trulom i bolesnom svijetu gdje se danas svi vise manje pikaju nožem zbog neke sitnice ili puknu metak u glavu zato kaj mu je ovaj rekao moj tata ima veceg od tvojeg Osmijeh .Metalci ili rockeri sa razlikuju po muzici ja osobno ne volim ono riganje kako ja to zovem kada ga nemozes razumiti sto pijeva, rock je kultura i takvu muziku  oni koji vole to slusati sigurno poštuju kao i ja i nije sve u opijanju, razbijanju ,ubijanju ili neznam ćemu vise sto ovaj svijet pridonosi ovim današnjim mladim ljudima.

 

Toliko od mene adio !

 slazem se s tobom ,al feardhur stvarno mislim ono pa nece neki drogeras rec da mu droga nevalja!Viče i ono sto si citiro od mene za drogiranje i napijanje ja vidim da je tebi to uredu pa ko voli nek izvoli ja nebum vise nistu tu piso u ovoj temi jel me ne zanima i nemam se namjeru prepirat s nekim kad nece uvidjet pogreske drustva pozzz svimaOsmijeh
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

UBIZEC cORPORATION  pošto vidim da se je poprilično zahuktalo da ti kažem par mišljenja o svemu tome. Da me krivo ne shvatiš ja ne slušam baš AC DC ja sam to slušao davno, pošto je to po meni jedan od bendova koji je napravio nešto recimo revolucionarno tada, u to vrijeme a, vremena se mjenjaju. Dolaze novi band-ovi, ali to ne znači da ih ja dan danas slušam(AC DC) pošto mi pjevač imena Brian Johnson baš ne leži naravno da nije loš, al to nije taj AC DC koji je meni bio revolucionaran, u to doba.  Taj je prvi pjevač priminuo i onda su uzeli Brian-a koji je tu dan danas oni su poprilični starci sada, ko stonesi. Nije to muzika koja bi mene mogla nečim novim iznenadit, nevjerujem niti da ću slušat novi album, oni su dobri i to je to, ja ih poštivam, al oni u glavnom sviraju isto već godinama. To ti baš i nema neke veze sa metalom, vidim da si tamo nabrajao neka opijanja i razna eventeSmijeh, u glavnom iskreno i mene nerviraju takvi tipovi metalaca, namštenog pogleda,  bradice , dugih kosa, nekih crnih kožnih čizama ili sve u crnom da  to mi je tako nekako tinejđerski djetinjasto, izražavanje preko muzike,nekako meni to izgleda zastarjelo, isto je i sa pankerima, pa ako voliš neku muziku nije nigdje zapisano da moraš izgledati baš kao ti neki idoli debeli od piva, prljavi , pijani itd. to je moje mišljenje. Meni je to kralju isto malo seljački.Namigiva Bitno je da ti to voliš za sebe i to je to,(ako voliš) izgled i imidž tog tipa, po meni, su glupost. Drži se ti hip hopa Cool. Samo nemoj ni tamo previše kopirati hip hopere, jer je to ista stvar out. Plagijat ili kopija nečega je bez veze, budi original svoj.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
frost135 kaže...

UBIZEC cORPORATION  pošto vidim da se je poprilično zahuktalo da ti kažem par mišljenja o svemu tome. Da me krivo ne shvatiš ja ne slušam baš AC DC ja sam to slušao davno, pošto je to po meni jedan od bendova koji je napravio nešto recimo revolucionarno tada, u to vrijeme a, vremena se mjenjaju. Dolaze novi band-ovi, ali to ne znači da ih ja dan danas slušam(AC DC) pošto mi pjevač imena Brian Johnson baš ne leži naravno da nije loš, al to nije taj AC DC koji je meni bio revolucionaran, u to doba.  Taj je prvi pjevač priminuo i onda su uzeli Brian-a koji je tu dan danas oni su poprilični starci sada, ko stonesi. Nije to muzika koja bi mene mogla nečim novim iznenadit, nevjerujem niti da ću slušat novi album, oni su dobri i to je to, ja ih poštivam, al oni u glavnom sviraju isto već godinama. To ti baš i nema neke veze sa metalom, vidim da si tamo nabrajao neka opijanja i razna eventeSmijeh, u glavnom iskreno i mene nerviraju takvi tipovi metalaca, namštenog pogleda,  bradice , dugih kosa, nekih crnih kožnih čizama ili sve u crnom da  to mi je tako nekako tinejđerski djetinjasto, izražavanje preko muzike,nekako meni to izgleda zastarjelo, isto je i sa pankerima, pa ako voliš neku muziku nije nigdje zapisano da moraš izgledati baš kao ti neki idoli debeli od piva, prljavi , pijani itd. to je moje mišljenje. Meni je to kralju isto malo seljački.Namigiva Bitno je da ti to voliš za sebe i to je to,(ako voliš) izgled i imidž tog tipa, po meni, su glupost. Drži se ti hip hopa Cool. Samo nemoj ni tamo previše kopirati hip hopere, jer je to ista stvar out. Plagijat ili kopija nečega je bez veze, budi original svoj.

 evo ove rijeci me ponukale da ipak napisem jos jednu rijecSmijeh...slazem se s tobom i da ti iskreno kazem nemam ja nis protiv rocka a ni metala koj je normalan ali imam protiv oblacenja jrl mr zivcira kad vidim punkyja ili nekog metalca koj nosi marte i obucen u crno i smrdi koda se nije prao tjednima,a sve se to veze uz punk i metal glazbu jel nisam vidio ni jednog cajkera,hip hopera,clasicara da tak ruzno izgleda tj da je obucen ko maškara
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 0:52 (UBIZEC cORPORATION).
16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

AC/DC - legende s ogromnim brojem vrtoglavo dobrih riffova i pjesama. Što se više od njima može reći. sjećam se da sam još kao dijete od 7 godina obožavao highway to hell jer je moj stari veliki ljubitelj njihove glazbe.

A kakve su to gluposti da su svi metalci/rockeri neke pijandure i drogeraši i slično. Evo dajem ti sebe kao primjer. Sviram u bendu i pišem/aranžiram i radim glazbu za naše pjesme. Evo ti video jednog našeg nastupa i naše pjesme "Shadows" pa mi reci izgleda li itko od nas "metalski". AKo nekog zanima tekst pjesme možete vidjeti u "more info" na youtube. Autor pjesme sam ja (ako se pitate tko sam na snimci ja - onaj mršavi s gitarom na lijevoj strani)Smijeh

 

evo i još jedna pjesma . zove se nothing at all

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 1:54 (scorpion667).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
scorpion667 kaže...

 

 

evo i još jedna pjesma . zove se nothing at all

WOOOOOW ovo je odlicno! Drugu još nisam poslušo ali prva je vrlo dobra ma odlicno svaka cast tebi i tvojima.
Da te zamolim bili mi mozda htio poslat prvu pjesmu (nije vazno u kojem formatu ali bilo bi pozeljno da je mp3), mozeš je uplodat negdje ili preko msn mozda :)?

ON topic
 
Inace ovo da su svi metalci, rockeri pijacni i drogeraši moze samo neka neupucena, primitivna i zatucana osoba izjaviti...
U duši sam rocker i slušam pretezno i najviše rock (iako cesto se nađe na playlisti metal, nešto iz stila emo love, pop i punk) ali AC/DC nikad nisam nešto posebno volio... ni sam ne znam zašto je to tako ali meni osobno ima PUNO puno boljih grupa/pojedinaca od njih.
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
15 godina
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
frost135 kaže...

UBIZEC cORPORATION  pošto vidim da se je poprilično zahuktalo da ti kažem par mišljenja o svemu tome. Da me krivo ne shvatiš ja ne slušam baš AC DC ja sam to slušao davno, pošto je to po meni jedan od bendova koji je napravio nešto recimo revolucionarno tada, u to vrijeme a, vremena se mjenjaju. Dolaze novi band-ovi, ali to ne znači da ih ja dan danas slušam(AC DC) pošto mi pjevač imena Brian Johnson baš ne leži naravno da nije loš, al to nije taj AC DC koji je meni bio revolucionaran, u to doba.  Taj je prvi pjevač priminuo i onda su uzeli Brian-a koji je tu dan danas oni su poprilični starci sada, ko stonesi. Nije to muzika koja bi mene mogla nečim novim iznenadit, nevjerujem niti da ću slušat novi album, oni su dobri i to je to, ja ih poštivam, al oni u glavnom sviraju isto već godinama. To ti baš i nema neke veze sa metalom, vidim da si tamo nabrajao neka opijanja i razna eventeSmijeh, u glavnom iskreno i mene nerviraju takvi tipovi metalaca, namštenog pogleda,  bradice , dugih kosa, nekih crnih kožnih čizama ili sve u crnom da  to mi je tako nekako tinejđerski djetinjasto, izražavanje preko muzike,nekako meni to izgleda zastarjelo, isto je i sa pankerima, pa ako voliš neku muziku nije nigdje zapisano da moraš izgledati baš kao ti neki idoli debeli od piva, prljavi , pijani itd. to je moje mišljenje. Meni je to kralju isto malo seljački.Namigiva Bitno je da ti to voliš za sebe i to je to,(ako voliš) izgled i imidž tog tipa, po meni, su glupost. Drži se ti hip hopa Cool. Samo nemoj ni tamo previše kopirati hip hopere, jer je to ista stvar out. Plagijat ili kopija nečega je bez veze, budi original svoj.

 evo ove rijeci me ponukale da ipak napisem jos jednu rijecSmijeh...slazem se s tobom i da ti iskreno kazem nemam ja nis protiv rocka a ni metala koj je normalan ali imam protiv oblacenja jrl mr zivcira kad vidim punkyja ili nekog metalca koj nosi marte i obucen u crno i smrdi koda se nije prao tjednima,a sve se to veze uz punk i metal glazbu jel nisam vidio ni jednog cajkera,hip hopera,clasicara da tak ruzno izgleda tj da je obucen ko maškara
 Heh, ja slusam rock, i punk, ali i meni sve ovo smeta i nevolim bas pisme kad skrice.
Nebiste vjerovali ali ja sam cuo za Ac/dc  1000 puta, ali nikad slusa.
Inace slusam Offspring, Alkaline Trio, Simple Plan, Yellowcard, Fall Out Boy, Green Day, Linkin Park, Blink 182, ma ima ih vele, neke neslusam bas sve pisme najcesce par od tih grupa(neke grupe su izuzetak, ali vec san previse offtopic).
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 2:20 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
Darth Punisher kaže...
scorpion667 kaže...

 

 

evo i još jedna pjesma . zove se nothing at all

WOOOOOW ovo je odlicno! Drugu još nisam poslušo ali prva je vrlo dobra ma odlicno svaka cast tebi i tvojima.
Da te zamolim bili mi mozda htio poslat prvu pjesmu (nije vazno u kojem formatu ali bilo bi pozeljno da je mp3), mozeš je uplodat negdje ili preko msn mozda :)?

ON topic
 
Inace ovo da su svi metalci, rockeri pijacni i drogeraši moze samo neka neupucena, primitivna i zatucana osoba izjaviti...
U duši sam rocker i slušam pretezno i najviše rock (iako cesto se nađe na playlisti metal, nešto iz stila emo love, pop i punk) ali AC/DC nikad nisam nešto posebno volio... ni sam ne znam zašto je to tako ali meni osobno ima PUNO puno boljih grupa/pojedinaca od njih.
OFFTOPIC:  Hehe nažalost nema još nijedne studijske snimke iako bi u studio trebali krenuti za nekih 3 - 9 mjeseci, najdalje godinu dana, ovisi koliko će nam trebati dok nebudemo zadovoljni aranžmanima. a u 5 godina što sviram napisao sam 30-ak pjesama tako da će trebati i pažljivo odabrati. Dotad imaš youtube i na njemu tih 4-5 uploadanih live snimki.

ONTOPIC : Ako niste znali AC/DC je jedna od najomiljenijih grupa među gitaristima - početnicima. Čak bi se usudio reći da se u nas u Širokom Brijegu gotovo tradicionalno u prvih godinu dana sviranja nauči Highway To Hell, You Shook Me All Night Long i nezaobilazni TNT. Jednostavni, ali jako ritmični i efektni riffovi kojih AC/DC ima na bacanje. 
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
16 godina
neaktivan
offline
Ac/dc-Gods of Rock

Zapravo, može se dobiti fajl .mp3 formata s filmića s Youtubea. Svako ko je čitao Bug 190 mogao je naći u temi "Stotinu PC tajni" ime internet stranice s kojom se mogu konvertirati filmići s Youtubea. Al ja ne znam kak se stranica zove...

 

O AC/DC-u:

Dobar bend, sviđa mi se par njihovih pjesama, ali ih ne slušam, niti sam ih slušao, a vjerojatno ih ni neću slušati. Inače vrlo kvalitetna i dobra svirka, gitarist fakat zna super svirati.

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
 i ono sto si citiro od mene za drogiranje i napijanje ja vidim da je tebi to uredu pa ko voli nek izvoli
 
Daj mi dokaži da sam odobravao opijanje i drogiranje.

Prijatelju, vrati se malo gore i vidi pažljivo što sam tvrdio citirajući tebe. Nisam te pogrešno razumio, samo si nastupio malo žestoko protiv metalaca gledajući neke jadnike iz svog kraja, a nas par ovdje ti pokušavamo dati do znanja da nas ima i normalnijih koji cijenimo metal glazbu.

1) rekao sam samo da je pjevanje o Sotoni normalno za neke žanrove, jer kršćanska mitologija nudi priču o dobru i zlu. Jedni pjevaju o dobru, a drugi su uzeli pjevati o zlu. To je normalno. Uvijek će u ljudima postojati neka buntovnost i izražava se ovako ili onako...

2) za one pijane, drogirane i smrdljive jadnike iz tvojega kraja nisam rekao da ih pravdam, samo sam te pozvao da nas ne uspoređuješ i povezuješ preko toga što slušamo metal.

Jednostavno. Smiri se malo i pogledaj što piše.


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
scorpion667 kaže...

 Autor pjesme sam ja (ako se pitate tko sam na snimci ja - onaj mršavi s gitarom na lijevoj strani)Smijeh

 

evo i još jedna pjesma . zove se nothing at all

 
Bravo! Cool


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
...
 jel nisam vidio ni jednog cajkera,hip hopera,clasicara da tak ruzno izgleda tj da je obucen ko maškara
 
you are one messed up kid!
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Ac/dc-Gods of Rock

For Those About to Rock (We Salute You) je moja himna :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ac/dc-Gods of Rock
UBIZEC cORPORATION kaže...
...slazem se s tobom i da ti iskreno kazem nemam ja nis protiv rocka a ni metala koj je normalan ali imam protiv oblacenja jrl mr zivcira kad vidim punkyja ili nekog metalca koj nosi marte i obucen u crno i smrdi koda se nije prao tjednima,a sve se to veze uz punk i metal glazbu jel nisam vidio ni jednog cajkera,hip hopera,clasicara da tak ruzno izgleda tj da je obucen ko maškara
1. Ja sam metalac i ne oblačim se tako.  To je izbor same osobe - ajde reci gdje piše da se slušatelji takve glazbe moraju nositi tu i tu odjeću?
2. Higijena je osobna stvar, a ne stvar muzike.
3. Ne reperi izgledaju odlično - veličina majce ko da je navukao vreću od krumpira, a hlače spuštene do koljena i hod kao da je 15 dana srao u te hlače. A da ne govorim o bling-bling i PIMP kiču koji počinju isfuravati


U vezi AC/DC - odličan album, vrijedilo ga je čekati i For Those About To Rock (We Salute You)
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 13:00 (Paolo2612).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice