Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

poruka: 17
|
čitano: 10.552
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Je li moguće snimanje MAXTv kanala pomoću uređaja kao npr. Avermedia EZ130 recorder.Ako je moguce molim detaljan opis kako to uraditi.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Moguće je ali treba nekako zaobići HDCP, najčešće se stavlja hdmi splitter koji makne HDCP i snimaš što hoćeš.

 

Evo npr. ovaj provjereno radi

 

https://www.amazon.co.uk/Switch-iSolem-Splitter-Input-Output/dp/B006KZBC92

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Snimanje MAXTv kanala uz uređaj
Lil Dice kaže...

Moguće je ali treba nekako zaobići HDCP, najčešće se stavlja hdmi splitter koji makne HDCP i snimaš što hoćeš.

 

Evo npr. ovaj provjereno radi

 

https://www.amazon.co.uk/Switch-iSolem-Splitter-Input-Output/dp/B006KZBC92

 Je li ima neki video na youtube kako to napraviti ili na nekoj stranici.I koji je uređaj najbolji za snimanje?

9 godina
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Max TV prijemnik > ulaz splitera > izlaz splitera na ulaz snimača > izlaz snimača na TV

 

Avermedia i Elgato su dobri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Snimanje MAXTv kanala uz uređaj
Lil Dice kaže...

Max TV prijemnik > ulaz splitera > izlaz splitera na ulaz snimača > izlaz snimača na TV

 

Avermedia i Elgato su dobri.

 Jel ima neki detaljni tutorial kako omogućiti snimanje maxtv-a.

9 godina
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Pa radiš po uputama te kartice za snimanje. Nema veze što je spojeno na nju i što ćeš ti snimat niti postoje posebne direkcije za Max tv. Samo je važno da zaobiđeš taj HDCP.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Snimanje MAXTv kanala uz uređaj
Lil Dice kaže...

Pa radiš po uputama te kartice za snimanje. Nema veze što je spojeno na nju i što ćeš ti snimat niti postoje posebne direkcije za Max tv. Samo je važno da zaobiđeš taj HDCP.

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 17:49 (Mario7744).
5 godina
offline
Re: Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Ne, samo na vinyl.

4 godine
neaktivan
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Jel ima netko link od hrvatske trgovine gdje mogu naći uređaje za snimanje maxtv-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 17:50 (Mario7744).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Molio bih ako mi itko može poslati svoj telefonski broj putem privatne poruke htio bih pitati par pitanja u vezi snimanja maxtv-a.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Pozdrav koristio sam Avermedia livegamer i HDMI splitter sa ebaya za snimanje s Max tva, otišao sam na brod i nije me bilo neko vrijeme doma i prije par dana htio sam snimiti utakmicu i pojavio se tekst "Recording failed. Contents are copywright protected." Je li max tv unaprijedio zaštitu ili se nešto drugo dogodilo, ne znam. Može li mi netko pomoći kako da nastavim koristiti avermedia za snimanje ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Meni radi i na Avermedia EZ130 standalone snimaču i sa avermedia HD Lite capture karticom u kompu.

Probaj, ako vec nisi, iskljuciti hdmi spliter i ponovno ga ukljuciti.

4 godine
neaktivan
offline
Snimanje MAXTv kanala uz uređaj

Evo update problema, znači i dalje je sve isto, isprobao sam kod susjeda što ima optima telekom i tamo radi normalno, koji ti iptv resiver imaš ?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Snimanje MAXTv kanala uz uređaj
Juby8 kaže...

Evo update problema, znači i dalje je sve isto, isprobao sam kod susjeda što ima optima telekom i tamo radi normalno, koji ti iptv resiver imaš ?

 Isprobao sam opet kod susjeda bez razdjelnika i radi, znači da on na optimi nema nikakvu zaštitu .

4 godine
neaktivan
offline
Re: Snimanje MAXTv kanala uz uređaj
acerRI kaže...

Meni radi i na Avermedia EZ130 standalone snimaču i sa avermedia HD Lite capture karticom u kompu.

Probaj, ako vec nisi, iskljuciti hdmi spliter i ponovno ga ukljuciti.

 Ti imaš max tv ili nekog drugog operatera? Hoće li mi raditi ako umjesto kineskog splitera uzmem roline spliter od 200 kn ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice