Internet televizija

poruka: 16
|
čitano: 7.614
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Internet televizija

Da li postoji negdje stranica na kojoj bih mogao gledati naše programe (HRT, RTL, NOVATV), budući da trenutno nemam pristup TV-u, a imam pristup flat internetu..

 

Hvala..

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Internet televizija
Legolas kaže...

Da li postoji negdje stranica na kojoj bih mogao gledati naše programe (HRT, RTL, NOVATV), budući da trenutno nemam pristup TV-u, a imam pristup flat internetu..

 

Hvala..

Ako misliš platit imaš savršenih stranica!

15 godina
offline
Re: Internet televizija

A jel ima free nešto?

13 godina
offline
Internet televizija

Drito to ja i trazim vec zadnja dva dana ali nisam nasao nesto

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Internet televizija

Naravno da ima free! Kapital Network i Gradska televizija Zadar imaju live stream na službenim stranicama!

 

 

Poanta (koju pokušavam suptilno izraziti, ali očito ne ide): koji će ti k* hrvatske televizije?

 

Torrenti su jedna tako divna stvar....

 

  • Hoćeš filmove, hoćeš serije, hoćeš dokumentarce, sve imaš.
  • Pogledaš ih 3 godine prije nego što ih neka naša televizija odluči prikazati (ako ih uopće prikažu)
  • Nema izrezanih scena (to je ono kad Nova TV film od 2 sata stisne u sat i pol, sa reklamama!)
  • Naravno, maknu sve zanimljive scene (seks, krv, nasilje) pa često pomisliš da su pustili Odbjeglu nevjestu umjesto Slagalice strave...
  • Reklame. Treba li išta reći o tome?
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Internet televizija
betmen kaže...

Naravno da ima free! Kapital Network i Gradska televizija Zadar imaju live stream na službenim stranicama!

 

 

Poanta (koju pokušavam suptilno izraziti, ali očito ne ide): koji će ti k* hrvatske televizije?

 

Torrenti su jedna tako divna stvar....

 

  • Hoćeš filmove, hoćeš serije, hoćeš dokumentarce, sve imaš.
  • Pogledaš ih 3 godine prije nego što ih neka naša televizija odluči prikazati (ako ih uopće prikažu)
  • Nema izrezanih scena (to je ono kad Nova TV film od 2 sata stisne u sat i pol, sa reklamama!)
  • Naravno, maknu sve zanimljive scene (seks, krv, nasilje) pa često pomisliš da su pustili Odbjeglu nevjestu umjesto Slagalice strave...
  • Reklame. Treba li išta reći o tome?

 

U pravu si..živim bez televizije već 2 mjeseca ali čisto ono čovjek nekad poželi upalit tv i nešt pogledat.. dnevnik, vijesti..u tome je stvar..

13 godina
offline
Re: Internet televizija
betmen kaže...

Naravno da ima free! Kapital Network i Gradska televizija Zadar imaju live stream na službenim stranicama!

 

 

Poanta (koju pokušavam suptilno izraziti, ali očito ne ide): koji će ti k* hrvatske televizije?

 

Torrenti su jedna tako divna stvar....

 

  • Hoćeš filmove, hoćeš serije, hoćeš dokumentarce, sve imaš.
  • Pogledaš ih 3 godine prije nego što ih neka naša televizija odluči prikazati (ako ih uopće prikažu)
  • Nema izrezanih scena (to je ono kad Nova TV film od 2 sata stisne u sat i pol, sa reklamama!)
  • Naravno, maknu sve zanimljive scene (seks, krv, nasilje) pa često pomisliš da su pustili Odbjeglu nevjestu umjesto Slagalice strave...
  • Reklame. Treba li išta reći o tome?

ma ponoci malo princ iz bel aira {#}

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
14 godina
offline
Re: Internet televizija

Ja koristim sann.tv mislim da 14kn mjesecno nije puno novaca...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Internet televizija

Ja sam prije nekoliko mjeseci pratio naše programe sa VLC-om.

 

Pogledaj ovdje, pa probaj dal' još uvijek radi...

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Internet televizija

Ovdje se registriraš i možda uspiješ pogledati pokoju emisiju na domaćim tv kanalima.

 

http://didonetwork.com/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Internet televizija
Legolas kaže...

 

U pravu si..živim bez televizije već 2 mjeseca ali čisto ono čovjek nekad poželi upalit tv i nešt pogledat.. dnevnik, vijesti..u tome je stvar..

Pa upali 24sata.tv!

 

Ne znam koliko je to kvalitetno odrađeno, ali besplatno je...

 

Btw, što kažete na to da složimo popis programa koji se mogu gledati besplatno online? Znači ovako neke naše lokalne, par svjetskih internet-programa...

12 godina
odjavljen
offline
Internet televizija

hm... znan da je netko posta prije pola godine neke aplikacije pomocu koji si mogao gledati domace i strane programe.

To znači postoji,jos da mi je se sjetiti kako se zovu bilo bi dobro{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Internet televizija
Nitro233 kaže...

hm... znan da je netko posta prije pola godine neke aplikacije pomocu koji si mogao gledati domace i strane programe.

To znači postoji,jos da mi je se sjetiti kako se zovu bilo bi dobro{#}

Ovako: Readon TV Movie Radio Player  {#}

 

Domaći kanali : Yutelsat Player

 

14 godina
neaktivan
offline
Internet televizija

To je ovaj link što je DmL stavio, preko VLC playera.

 

Sjećam se toga, znam da nije baš radilo kako treba. Čak i kad naletiš na link koji radi, nakon par sati/dana i on krepa.

 

Puno gnjavaže, malo toga za dobiti... EDIT: Možda ipak nije {#}

 

 

Ako vam je ovo bitno, zašto ne kupite neku tv-karticu? Nije nešto pretjerano skupa - 200-300 kn, čini mi se.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2011 20:20 (betmen).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Internet televizija
Nitro233 kaže...

hm... znan da je netko posta prije pola godine neke aplikacije pomocu koji si mogao gledati domace i strane programe.

To znači postoji,jos da mi je se sjetiti kako se zovu bilo bi dobro{#}

multi?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
13 godina
neaktivan
offline
Internet televizija

Da znamm....dižem staru temu,ali zanima me koja je najbolja internet televzija za uzeti(tipa Hulu da je moguće gledanje u HRV)..Cijena i je i nije bitna :) Ovisi kolika je naravno..

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice