HRT i MAX Tv

poruka: 19
|
čitano: 30.951
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
HRT i MAX Tv

Zanima me jel ja moram plaćati mjesečnu pretplatu HRT-u za njihova 2 pišljiva programa ako imam MAX Tv kojega plaćam 60 kn mjesečno jer na njemu ima i hrt 1 i hrt 2?

Hvala!Belji se

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HRT i MAX Tv

Ako imaš radio ili tv prijamnik, onda moraš.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HRT i MAX Tv

Teško ćeš ih se moći riješiti. Mislim da to možeš nekako preko suda. A i ako npr. nemaš tv, a imaš radio, opet moraš plaćati. Znam da su negdje u nekojoj temi o tome raspravljali, pa ako uspiješ naći, pročitaj tamo, jer bilo je iscrpno napisano jedno iskustvo kako se neki lik riješio te pristojbe. Ako se dobro sjećam

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 23:00 (denix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT i MAX Tv
denix kaže...

Teško ćeš ih se moći riješiti. Mislim da to možeš nekako preko suda. A i ako npr. nemaš tv, a imaš radio, opet moraš plaćati. Znam da su negdje u nekojoj temi o tome raspravljali, pa ako uspiješ naći, pročitaj tamo, jer bilo je iscrpno napisano jedno iskustvo kako se neki lik riješio te pretplate. Ako se dobro sjećam

Da i ja se sijećam, no neznam ni tko ni gdje, davno e to bilo, uglavnom postoji naćin, no previše češ se izluditi a mislim da ti stari i stara neće htjeti prolaziti korz sve te gluposti pravne, stoga ništa. Smijeh

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
16 godina
offline
HRT i MAX Tv

E da, evo, uživaj

to ti je dolje napisano, u Baoticinoj poruci, na toj stranici kamo link vodi

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 22:52 (denix).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HRT i MAX Tv

Ma dojadili mi oni-78 kn za 2 kanala koja ne gledam,al kad moram plaćat,jbg ondaIzlanuo se

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 22:54 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HRT i MAX Tv

Pristojba nije naknada za gledanje programa, nego naknada za posjedovanje tv ili radio prijamnika.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT i MAX Tv
macak kaže...

Pristojba nije naknada za gledanje programa, nego naknada za posjedovanje tv ili radio prijamnika.

Pa nisu mi oni kupili ni tv ni radio prijamnik....Neodlučan

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 23:03 (big_guy).
16 godina
neaktivan
offline
RE: HRT i MAX Tv
big_guy kaže...

Pa nisu mi oni kupili ni tv ni radio prijamnik....Neodlučan

Pa naravno da nisu, ali to je javna ustanova koja ima obveze propisane zakonom - mora biti u službi građana.

 

Isto tako ti Hrvatske ceste nisu kupile auto, ali to te ne oslobađa plaćanja naknade za ceste prilikom registracije auta.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
HRT i MAX Tv

Da ne otvaram novu temu...

Jel ima neki poseban razlog zašto discovery channel i animal planet nemaju titlove?Neodlučan

Dva odlična programa na kojima uvijek ima nešto za gledati nemaju titlova,a  s druge strane hallmark channel i cinestar tv imaju titlove a stalno puštaju prastare filmove.....Viče

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 19:06 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HRT i MAX Tv
big_guy kaže...

Da ne otvaram novu temu...

Jel ima neki poseban razlog zašto discovery channel i animal planet nemaju titlove?Neodlučan

Dva odlična programa na kojima uvijek ima nešto za gledati nemaju titlova,a  s druge strane hallmark channel i cinestar tv imaju titlove a stalno puštaju prastare filmove.....Viče

da nebi ljudi nešto naučili nedaj bože

I would love to change the world, but they won't give me the source code
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT i MAX Tv
P4k1 kaže...
big_guy kaže...

Da ne otvaram novu temu...

Jel ima neki poseban razlog zašto discovery channel i animal planet nemaju titlove?Neodlučan

Dva odlična programa na kojima uvijek ima nešto za gledati nemaju titlova,a  s druge strane hallmark channel i cinestar tv imaju titlove a stalno puštaju prastare filmove.....Viče

da nebi ljudi nešto naučili nedaj bože

Baš je sad bilo na animal planet odlična dokumentarna serija Planet Earth i da kužim o čemu se radi moram skroz pojačat tvIzlanuo se

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
offline
HRT i MAX Tv

Pozdrav! Evo da se nadovežem.

 

Nas petero živi u jednoj kući. Četvero na prizemlju, jedan na katu. Odnedavno je kuća podijeljena na, recimo tako, dva kućanstva (kat i prizemlje) - što se vidi i po različitim prezimenima - mi na prizemlju imamo jedno prezime, a ovaj na katu drugo. Ali već godinama plaćamo jednu HRT pretplatu koju dijelimo i koja glasi na ime jednoga od nas koji je na katu i nikad nitko nije dolazio.

 

Od jučer imamo MAXtv i on glasi na drugo ime (onoga koji je na prizemlju).

 

E,sad, hoće li stići još jedna obveza za plaćanje HRT-u zbog MAXtv-a ili je dosta plaćati jednu pretplatu u kući?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HRT i MAX Tv
diskDEfragmenter kaže...

Pozdrav! Evo da se nadovežem.

 

Nas petero živi u jednoj kući. Četvero na prizemlju, jedan na katu. Odnedavno je kuća podijeljena na, recimo tako, dva kućanstva (kat i prizemlje) - što se vidi i po različitim prezimenima - mi na prizemlju imamo jedno prezime, a ovaj na katu drugo. Ali već godinama plaćamo jednu HRT pretplatu koju dijelimo i koja glasi na ime jednoga od nas koji je na katu i nikad nitko nije dolazio.

 

Od jučer imamo MAXtv i on glasi na drugo ime (onoga koji je na prizemlju).

 

E,sad, hoće li stići još jedna obveza za plaćanje HRT-u zbog MAXtv-a ili je dosta plaćati jednu pretplatu u kući?

  Nečete plačati ništa više nego obično što se tiče hrt.

Jedino za max tv 65 kn,odnosno zavisi od paketa.

16 godina
offline
Re: HRT i MAX Tv
Whatever kaže...
diskDEfragmenter kaže...

Pozdrav! Evo da se nadovežem.

 

Nas petero živi u jednoj kući. Četvero na prizemlju, jedan na katu. Odnedavno je kuća podijeljena na, recimo tako, dva kućanstva (kat i prizemlje) - što se vidi i po različitim prezimenima - mi na prizemlju imamo jedno prezime, a ovaj na katu drugo. Ali već godinama plaćamo jednu HRT pretplatu koju dijelimo i koja glasi na ime jednoga od nas koji je na katu i nikad nitko nije dolazio.

 

Od jučer imamo MAXtv i on glasi na drugo ime (onoga koji je na prizemlju).

 

E,sad, hoće li stići još jedna obveza za plaćanje HRT-u zbog MAXtv-a ili je dosta plaćati jednu pretplatu u kući?

Budi sretan ako ostaneš na jednoj pretplati i ako vas ne skontaju da ste dva domaćinstva.

 

Ne znam sjeća li se netko da je bio jedno vrijeme zakon da ako imaš dva tv-a plaćaš dvije pretplate i puno ljudi ju je plaćalo. {#}

Ma HTV beskorisna pijavica lovi u mutnom ko obicno, {#}ali su im stali na kraj u ovom dolnjem slučaju gdje su pokušali protuzakonito namlatit lovu da nije dašak Europe možda ko zna jel.{#}

 

Uglavnom radi se o velikoj lovi bez koje je ostal HTV-HDZ, kaj je odlicno se razme nema više mutnolova u slicnim situacijama pijavice su htjele mimo zakona pobrat lovu ali eto vam figu pod nos.{#}{#}

 

http://www.jutarnji.hr/hrt-pretplata--cak-60-tisuca-iznajmljivaca-oslobodeno-haraca/954787/?keepThis=true&TB_iframe=true&height=600&width=800

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HRT i MAX Tv
macak kaže...

Pristojba nije naknada za gledanje programa, nego naknada za posjedovanje tv ili radio prijamnika.

 

 

nije za posjedovanje već samo za programske uslugu (zakonski) ali ako imaš tv ili radio nemoguće je da ne hvataš hrt tako da je u biti svjedno

 

mislim da bi realno bilo da max tv iskon bnet i ostali naprave paket u kojem bi bio samo hrt pa kom se gledaju zvjezde kako plešu nek iskelji 80kn

 

a sve radije im nabiti u cmar sto su nas je*bali u zdrav mozak sve ove godine

 

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
15 godina
neaktivan
offline
HRT i MAX Tv

To možeš vrlo lako rješiti kažeš da gledaš max tv preko kompjutera. U tom slucaju nema nikakvog prijemnika ,samo "telefonski" signal.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HRT i MAX Tv

koliko ja znam mora se plačati to je rtv pristojba s obzirom da je to državna televizija  bez obzira dali se prati preko zemaljske antene ili neki digitapne ili kabelske televizije

po meni je to jako glupo  što samo hrt ubire rtv pristojbu a novatv i rtl nemaju pravo na to a nova tv imal 100 puta bolji program od hrt-a

13 godina
neaktivan
offline
Re: HRT i MAX Tv
Rise from the dead part 3 :D

Rtl i nova su privatne tv kuce i one ubiru svoju 'naplatu' putem reklama dok je hrt drzavna televizija i moras placat naknadu isto kao sto placas i elektri. Jad i bijeda, sta ces.

Ja ne gledam tv vec godinu i pol. Prije sam placao sa ujakom po pola ali sam i to prestao. Rade sam se odrekao tv'a na kojem nema apsolutno nista i jos k tome placam nista. Cekam da dodu pa cemo se sudit ak treba.

No realno mislim da nece jer ujak i dalje placa, makar su kucanstva odvojena. A isto tako bih mogao gledati i dalje ali ako ne placam bit cu posten i necu zajebat ujaka.

Isto tako ne zelim uzet maxtv i slicne dok god ce se ista na silu placat htv'u. Kad zakljucaju kanale pa stave naplatu onima koji zele gledat da plate ili dok se ne ozenim pa zena ne naredi da moramo imat tv nebum ga imao lol. A i bezobrazno je to kaj ako imas tv odmah znaci da gledas htv, a kaj je sa plejkom, xboxom, spajanjem na racunalo, media centar, dvd player, po novom i surfanje. Pa nije tv samo za gledanje htv'a. Bezobrazni su i nemres si pomoc..
Battlelog ~ UrbanFsk
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice