HBO GO izdvojena tema

poruka: 147
|
čitano: 129.018
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO GO".
6 godina
offline
Re: HBO GO

Evo sada iskopa ovo na njihovoj stranici:

 

You can watch HBO GO with Dolby Digital Plus audio on the following devices:

Amazon Fire TV 
Android TV
Apple TV
Google Chromecast Ultra
Roku (with Roku software version 7.0 or later)
Samsung TV (models that support Dolby Digital Plus) 
TiVo
Xbox One

 

Dali ima itko od vas nešto odo ovoga, ja imam LG tv i obični Chromecast i na njima ne radi 5.1 zvuk a sad vidim i zašto, ali čudno mi je da imam onda i DD 2.0 a ne obični stereo na receiveru.??

12 godina
offline
Re: HBO GO
nikonja kaže...

Evo sada iskopa ovo na njihovoj stranici:

 

You can watch HBO GO with Dolby Digital Plus audio on the following devices:

Amazon Fire TV 
Android TV
Apple TV
Google Chromecast Ultra
Roku (with Roku software version 7.0 or later)
Samsung TV (models that support Dolby Digital Plus) 
TiVo
Xbox One

 

Dali ima itko od vas nešto odo ovoga, ja imam LG tv i obični Chromecast i na njima ne radi 5.1 zvuk a sad vidim i zašto, ali čudno mi je da imam onda i DD 2.0 a ne obični stereo na receiveru.??

 Samsung q70 ima 5.1 zvuk

6 godina
offline
Re: HBO GO
Onda je dilema oko 5.1 zvuka riješena, iako mi iskreno nije jasno zašto ga je problem pustit na svim platformama.
4 godine
odjavljen
offline
HBO GO

Htio bih nekom rješiti HBO GO u Njemačkoj. Da li moguć slijedeći scenarij - ja se ovdje registriram i plaćam a osoba u Njemačkoj ima HBO aplikaciju na mobitelu i/ili TVu i gleda HBO.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 17:00 (VladimirLem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: HBO GO

Da, nas smo trojica, od toga je jedan u Njemačkoj i radi bez problema.

15 godina
offline
Re: HBO GO
Teško. Ja placam aplikaciju u Hrvatskoj. Kcer mi zivi u americi. Kad je ovdje moze gledati a kad ode u ameriku ne moze gledati. Pri pokretanju aplikacije dobije poruku da je aplikacija namijenjena za teritorij Hrvatske i da istu nije moguce gledati u americi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 7:41 (movie).
9 godina
online
HBO GO

a da sa VPN izabere CRO ? mislim da bi radilo , ne kosta nista da proba// ja sam pomcu VPN u BiH gledao Eurosport player koji zanimljivo ne moze se gledati u BiH a moze u CRO

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO GO
Sto im znaci ono Posljednja prilika iznad nekog filma, crtica? Nije valjda da ce to nestati iz kataloga?
Hoce bar zamijeniti neka nova stvar to?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HBO GO
I kod mene je LG spojen na uređaj (gledam preko smart tv aplikacije) koji podržava DD/DD+/ DTS, ali tu dolby_a nema ni blizu, klasični stereo ( znam jer mi ne izbacuje nikakvu " značku" na displayu koju inače pokaže kad detektira dolby signal)
Btw, mogli bi se malo potrudit da unaprijede uslugu (5.1 zvuk, bolji kvalitet streama ako ništa jer ovo je slabo za 2018, a ne kraj 2020)
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 18:14 (error_666).
3 godine
protjeran
offline
Re: HBO GO
Znači upravo to. Pa svako malo neke stvari odlaze, a nove dolaze.
16 godina
offline
Re: HBO GO
Koja im je to fora? Bzvz...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
3 godine
protjeran
offline
Re: HBO GO
Pa tak je na svim servisima. Ne kupuju doživotno prava.

Eto ja sad gledam Seinfelda na amazonu, a iduće godine ide na netflix
9 godina
online
HBO GO

meni zao serije Autopsija, makli je bas kad sam pogledao 1. ep

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HBO GO
Jel netko uspio namjestiti HBOGO na firesticku?
Ima opcija za instaliranje HBO MAX, ali njega kad pokrenem samo mi javi da nije za van USa, postoji li neka opcija?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: HBO GO

Ne postoji legit verzija za EU, taj nas HBO GO je neki hibrid i vec duze vrijeme nema podrzanog appa na storu.

 

Ja koristim neku modanu verziju koja radi odlicno, javi mi se na PM da ti ju posaljem ako zelis

14 godina
offline
Re: HBO GO
Ima li još netko problema s HBO Go danas? Non stop mi izbacuje. I na LG TV-u i na PS4
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO GO

Jel nije prvi mjesec besplatan? Ja se danas registrirao i odmah mi je skinio s računa 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
3 godine
protjeran
offline
Re: HBO GO
Ne, već duže vrijeme je bilo 7 dana free, a moguće da su i to ukinuli isto ko i netflix
9 godina
online
HBO GO

uzivam gledajuci HBO dokumentarce, kao i evropsku kinematografiju..imam HBO GO i HBO OD u sklopu mjesecnog paketa mog providera ( SBB srpski )...

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
HBO GO

Radio mi HBO GO prošli tjedan preko Firesticka (nemam pojma koja verzija). Danas me dočekala poruka da ga moram updateati, pokušao naći nešto funkcionalno, ali... Ima li netko link za inačicu koja bi radila i dalje? Hvala.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: HBO GO

Puno hvala, ovo šljaka.

14 godina
offline
Re: HBO GO
Ima li netko link za HBO Max aplikaciju za europu za Firestick..
Ja sve sto nadjem ne mogu pokrenit(jer ne podrzava regiju).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HBO GO
ja sam instalirao HBO max direkt sa Amazon storea, sve radi perfektno pa i titlovi s kojim većina ima problema ( fs 4k obični)
Da bi se pojavio u storeu morala je bit postavljena i adresa i regija na us..
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
HBO GO

vi koji ste preko a1 dobili u sklopu tv paketa hbo go, koja je procedura bila za prebacit se na hbo max?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HBO GO
Nisam na A1, koristim telemach premium paket u bih, ali ne bi trebalo biti razlika jer je procedura ista.
Uglavnom, ako si prije koristio hbo go u sklopu paketa, skines max aplikaciju i ulogiras se podacima koje si koristio za hbo go
U slučaju da ti prije nije bio aktiviran, na portalu operatera bi trebao biti kod za aktivaciju koji uneses u aplikaciju i to bi trebalo biti to :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice