Evo TV izdvojena tema

poruka: 465
|
čitano: 471.260
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
Tko ti je rekao da potrošiš 400-800 kuna?! Kažem kako je meni bilo. Kupio dva uređaja za 189kn i kada mi je isteklo probno 2mj svi programi su me zvali i dobio sam ugovor koji sam opisao gore.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 22:34 (Kmica1985).
13 godina
offline
Re: Evo TV
ursusc355 kaže...

i sa time sam dobio šta točno. ne kužim. aj molim bez ovakvih glupih odgovora. ja pokušavam proči jeftinije a lik preporuča da potrošim dodatno 400-800 kuna na uređaje. nevjerovatno

10 kn manji račun? Mogućnost pregovaranja o cijeni kao kolega gore?

 

Ne savjetujem ti da potrošiš 400-800 kn na uređaje. Samo sam ti rekao da si propustio odličnu priliku, evotv prijemnik za 189 kn. Više ih u ponudi nema jer su svi planuli u roku od mjesec dana.

Kmica1985 kaže...
Tko ti je rekao da potrošiš 400-800 kuna?! Kažem kako je meni bilo. Kupio dva uređaja za 189kn i kada mi je isteklo probno 2mj svi programi su me zvali i dobio sam ugovor koji sam opisao gore.

Problem je u tome što ovih Inteka za 189 kn više nema, sve je rasprodano. Sad je ostala samo HbbTV verzija koja košta 399 kn. 😆

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 23:18 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Evo TV
Marko :D kaže...
..

Problem je u tome što ovih Inteka za 189 kn više nema, sve je rasprodano. Sad je ostala samo HbbTV verzija koja košta 399 kn. 😆

 -299kn (ili promjena cijena? nema nikakvih novih infoa-stranica.. nestalo).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Evo TV

Promijena cijena. Tako je CI modul umjesto pretnodnih 199 kn, sada 299 kn, a Intek T52IR HbbTV umjesto 299, sada 399 kn.

 

Imaš cijene na moj.evotv.hr.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 12:42 (Marko :D).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
Imam jedno pitanje pa ako mi može netko odgovorit. Dakle imam jedan žnj dvbt2 uređaj te kada skeniram programe mi pokaže sve iste kao i sa evo tva e sad oni su kodirani pa jel bi se nakako mogli odkodirat ili rade samo na njihovim uređajima?
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 7:34 (Kmica1985).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Evo TV

Pozdrav svima, evo da se javim sa svojim iskustvom vezanim uz taj prijemnik za 189kn. Dakle nakon kaj mi je isteklo ono razdoblje sa svim programima zvali su me i rekli ovo(ovo je moj citata iz druge teme o DVBT2 prijemnicima): "Dakle ako uzimam ugovor na 2 godine onda je 1. godina 35 kn a druga godina 70kn, s time da samo prva 3 mjeseca imam sve programe a nakon toga moram izabrati kaj želim od paketa. Ako želim bez ugovorne obveze onda je to 45 kn ali samo njihov mix programa što je ništa , ako želim neke bukete onda se posebno plaća. Tako da hvala lijepa niš od toga."

Nismo uzeli ništa od toga jer moji ne gledaju toliko tv a ja imam KODI itd. I po onoj njihovoj promociji i reklami trebali su ostati PLUS programi zauvijek to je i bila poanta isplativosti toga uređaja nad drugima. E sad su ukinuli i neke od tih plus programa tj sve RTL plus programe. Onak koja je to fora, da li da ih zovem i tražim nešto, jer onak naveli su ljudi da ih kupe s tom informacijom i sad su ukinuli to. Ine znam na koju foru je kolega par postova iznad dobio 35 kn na dvije godine sa svim programima, a mene su zvala dva agenta i nijedan to nije nudio. 

 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
Neznam možda zato što sam rekao da imam još jedan pa su mi ga uklopili u jednan ugovor. Sad sam i ja zbunjen jednom kažu jedno a drugom drugo.
6 godina
offline
Re: Evo TV
kupio 4 komada kad je bio prijelaz...jednog sam morao reklamirati...crkao tuner

sad sam mislio produžiti ali samo za jedan...ali shupci stavili posebno športski paket...tako da ispada 3+1

s obzirom na rezoluciju od 576i
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo TV
Kmica1985 kaže...
Imam jedno pitanje pa ako mi može netko odgovorit. Dakle imam jedan žnj dvbt2 uređaj te kada skeniram programe mi pokaže sve iste kao i sa evo tva e sad oni su kodirani pa jel bi se nakako mogli odkodirat ili rade samo na njihovim uređajima?

Ako uređaj podržava isto kodiranje koje koristi evotv, tehnički da. Ali pitanje je bi li tebi evotv nudio uslugu preko tog prijemnika ili podršku isključivo pružaju za svoje prijemnike. Ne znam još za nikoga da koristi neki drugi prijemnik, a da nije njihov i da ima evotv uslugu.

Dud kaže...

Pozdrav svima, evo da se javim sa svojim iskustvom vezanim uz taj prijemnik za 189kn. Dakle nakon kaj mi je isteklo ono razdoblje sa svim programima zvali su me i rekli ovo(ovo je moj citata iz druge teme o DVBT2 prijemnicima): "Dakle ako uzimam ugovor na 2 godine onda je 1. godina 35 kn a druga godina 70kn, s time da samo prva 3 mjeseca imam sve programe a nakon toga moram izabrati kaj želim od paketa. Ako želim bez ugovorne obveze onda je to 45 kn ali samo njihov mix programa što je ništa , ako želim neke bukete onda se posebno plaća. Tako da hvala lijepa niš od toga."

Nismo uzeli ništa od toga jer moji ne gledaju toliko tv a ja imam KODI itd. I po onoj njihovoj promociji i reklami trebali su ostati PLUS programi zauvijek to je i bila poanta isplativosti toga uređaja nad drugima. E sad su ukinuli i neke od tih plus programa tj sve RTL plus programe. Onak koja je to fora, da li da ih zovem i tražim nešto, jer onak naveli su ljudi da ih kupe s tom informacijom i sad su ukinuli to. Ine znam na koju foru je kolega par postova iznad dobio 35 kn na dvije godine sa svim programima, a mene su zvala dva agenta i nijedan to nije nudio. 

Moram te podsjetiti da govorimo o HT-u. Oni programi plus si bili trik da navuku korisnike i besplatni programi su bili u ponudi još od kada je vlasnik evotva bila pošta. To su sad tek nedavno ukinuli jer, eto, mogu.

Kmica1985 kaže...
Neznam možda zato što sam rekao da imam još jedan pa su mi ga uklopili u jednan ugovor. Sad sam i ja zbunjen jednom kažu jedno a drugom drugo.

Koristiš li još neku HT uslugu na svoje ime? Ako da, vjerujem da su temeljem toga napravili personaliziranu ponudu za tebe. 

HCMAA kaže...
kupio 4 komada kad je bio prijelaz...jednog sam morao reklamirati...crkao tuner

sad sam mislio produžiti ali samo za jedan...ali shupci stavili posebno športski paket...tako da ispada 3+1

s obzirom na rezoluciju od 576i

Moram li te podsjetiti da na MAXtv-u u osnovnom paketu nemaš RTL kanale u HD-u, te Doma TV HD i da za to moraš uzeti RTL i Nova paket (dodatnih 6 kn/mj.). Govorimo o kanalima koji su preko DVB-T2 besplatni za gledanje u HD kvaliteti.

 

Iskreno, ne bi me čudilo da će prelaskom na HEVC, kada dođu Arene u HD, da će cijena paketa iznositi 70 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 14:38 (Marko :D).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
Nemam ništa od HTa jedino ovaj EvoTV.
13 godina
offline
Re: Evo TV

Pretpostavljam kako nisi poslao onu SMS poruku nakon aktivacije da prestanu obrađivati tvoje podatke?

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 19:06 (Marko :D).
15 godina
offline
Evo TV dvb-t2

Pozdrav, imam dvb-t2 risiver evotv pa me zanima dali u osijeku mozete uhvatiti srpske besplatne dvbt2 programe s tim risiverom (26/02/2021) .  Meni su nakratko radili par dana jos u 12 mjesecu i onda totalno nestali kao da ih je evo tv iskljucio ili blokiro , nez jel tako sta moguce uopce da naprave na tom risiveru koji je spojen samo na moju antenu i struju.  Btw ako bi zelio evotv placene kanale dali ga moram stekati na net ili oni to mogu ukljuciti na neki drugi nacin ? 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo TV dvb-t2
skip kaže...

Pozdrav, imam dvb-t2 risiver evotv pa me zanima dali u osijeku mozete uhvatiti srpske besplatne dvbt2 programe s tim risiverom (26/02/2021)

Svaki DVB-T2 prijemnik može primati sve DVB-T/T2 kanale ako ima signala. Ni jedan DVB-T2 prijemnik nije namješten da vidi samo lokalne kanale.

skip kaže...

Meni su nakratko radili par dana jos u 12 mjesecu i onda totalno nestali kao da ih je evo tv iskljucio ili blokiro , nez jel tako sta moguce uopce da naprave na tom risiveru koji je spojen samo na moju antenu i struju.

Može biti više razloga zašto više nemaš srpske kanale. Možda su promijenili kanal na kojem se emitiraju isti, pa je potrebno ponovno pretražiti kanale. Ili imaš slab signal.

 

Nije moguće.

skip kaže...

Btw ako bi zelio evotv placene kanale dali ga moram stekati na net ili oni to mogu ukljuciti na neki drugi nacin ?  

Ne. Oni ti na daljinu aktiviraju uređaj preko serijskog broja. Nije potrebno uštekavati prijemnik na internet. 

15 godina
offline
Re: Evo TV dvb-t2

Probo sam obrisati sve kanale i ponovo automatsku pretragu koja je nasla samo HTV, NOVU i tih par osnovnih, ostalo nista,  onda sam usteko drugu antenu (riblju kost) i na rucnoj pretrazi odabro kanal 44 gdje je inace STV i VKTV te je pokazivalo samo 5 posto signala, onda sam okreto po sobi tu antenu i uspio uvatit signal na 70 posto te rucno preskeniro taj 44 kanal i uvatio STV i VK TV  , e onda sam isto tako trazio i srpske programe na 40, 41, 42,43 kanalu i nista, da bi kasnije uspio nac njih 20ak na 30 kanalu !  

Ravno sam se po ovoj listi koja je ocigledno zastarjela jer nespominje nigdje 30 kanal a ja na njemu naso skoro 20 programa hmh  neki od njih su MOST TV,  NOvosadska, RTS3, Sremska TV

https://blog.avmarket.rs/dvb-t2-lista-kanala-za-srbiju/

 

Zanimljivo da kad sa usteko staru antenu (koja je na krovu)  STV i srpski kanalai rade !  Kako to da ih automatska pretraga nije nasla hmh valjda je  rucna pretraga preciznija.

E sad jos mi fali pola srpskih kanala koje sam prije mogo gledat normalno i znam da su otvoreni, ali neznam na kojem kanalu su pa ako neko zna nek javi gdje se kriju , neki od tih sto mi fale su RTS1, RTS2 , RTV1, RTV2

14 godina
offline
Re: Evo TV
Da li je itko imao sličnu situaciju sa EvoTv.
Naime nakon isteka besplatnih mjeseci gledanja EvoTv-a, uplatio sam putem bona od 100kn još jedan mjesec. Nakon što je mjesec istekao, usluga se nije deaktivirala. I dalje imam sve programe, a nisam ništa platio. Provjerio sam račun i nisu ništa skinuli s tekućeg računa. Ne sjećam se da li je bila opcija obnavljajućeg plaćanja, ali mislim da nije. Kako je moguće da to još uvijek radi, a mjesec dana koji sam platio s bonom je već prošao?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Evo TV

nakon godine dana na bonove (bonovi i vezana kartica na račun)..uredno skidalo 100kn svaki mjesec i malim slovima sam vidio kada će naplatit sljedeći mjesec.

u veljači mi ništa nije naplatilo...nestala ona rubrika "odjavi karticu".. svi programi rade evo i u ožujku.  očito su nešto pokvarili.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV
@torrente
Meni ne skidaju ništa. Ne naplaćuju, a programi rade. Ništa mi nije jasno kako i zašto
13 godina
offline
Re: Evo TV

Pazi da se za par godina ne bi sjetili i poslali ti ogroman račun jer su pronašli dugovanje. Već se to znalo događati, pogotovo kod HT-a.

16 godina
neaktivan
offline
Evo TV

eto ne znam.  i meni rade svi programi,a ništa se ne naplaćuje.  siječanj bio zadnji naplaćen.  i nestala rubrika u kojoj se vidjela kartica koju si vezao za naplatu.

a to sa naknadnim slanjem računa, mogu provuć pretplatnicima.. sumnjam da opciju bonaša mogu retroaktivno teretit.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 11:50 (torrente).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV
@torrente
Zvao sam njihov SZK. Dao im OIB i pod njim ništa nisu našli. Znači nemaju me registriranog pod imenom.
Pitam za bonove, i kaže mi da na bonove ne postoji obnavljajuće skidanje. Znači platiš bon za mjesec dana i gledaš. Kad prođe mjesec dana, zaključa se. Onda opet moraš kupiti bon. Zašto meni i nakon dva mjeseca usluga i dalje radi ne znam. Očito im nešto ne štima. Meni ne smeta 😁
16 godina
neaktivan
offline
Evo TV

tako je.  ti nemaš tragova. ja sam se registrirao  da ne bi kupovao bonove, automatika sama svaki mjesec naplati bon. i stalo,a programi vidljivi.

vidjet ćemo... bitno da radi.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo TV
izzy007 kaže...
@torrente
Zvao sam njihov SZK. Dao im OIB i pod njim ništa nisu našli. Znači nemaju me registriranog pod imenom.
Pitam za bonove, i kaže mi da na bonove ne postoji obnavljajuće skidanje. Znači platiš bon za mjesec dana i gledaš. Kad prođe mjesec dana, zaključa se. Onda opet moraš kupiti bon. Zašto meni i nakon dva mjeseca usluga i dalje radi ne znam. Očito im nešto ne štima. Meni ne smeta 😁

Eh, to je već druga stvar. Ja sam mislio da si povezao karticu i da ti ništa s nje ne skida.

 

Da nisi možda platio bon za mjesec dana, a ovi ti prodali bon za 3 mjeseca? Možda ti zato traje... 😆

14 godina
offline
Re: Evo TV
Platio sam 100kn.
Ne znam gdje mogu provjeriti koliko usluga traje.
13 godina
offline
Re: Evo TV

Znam da na Inteku ima u meniju opcija CAS nešto i da sam tamo negdje uspio vidjeti koliko mi je još dana probnog perioda preostalo. Trenutno nemam prijemnik pri ruci da provjerima gdje se točno nalazi, ali probaj sam proći te stavke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 0:02 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Evo TV
Dali vam funkcionira hbbtv na evo tv prijamniku?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Evo TV
Arene 7-10 na evo tv-u. Samo treba ažurirati listu.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Visa debit uredno radi na PayPal, Amazon, Netflix, Ealati i par HR firmi, ali na evoTV je ne priznaju, ne kužim

 

Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 9:53 (micho0305).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Htio bih uzeti EvoTV i to primarno zbog sporta. Kakva je kvaliteta slike kod ArenaSport kanala?
Čitam po ovom podforumu da im neki kanali imaju vrlo lošu sliku.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo TV

Arene 1-6 su SD, 7-10 HD.

 

Navodno će i evotv preći na HEVC tako da bi trebale sve Arene bit u HD-u, ali ne zna se kada točno.

6 godina
offline
Re: Evo TV
Može mala pomoć ? Onaj glupi Strong uređaj mi nakon par mjeseci korištenja hvata samo 10 % signala. kada antenu prebacim na TV onda imam oko 90 - 95 %. njihova služba kaže da mi nije antena dobro postavljena. Kada na TV-u ( znači bez evo TV uređaja) skeniram kanale svi evo TV programi imaju signal oko 80% ?? Samo što ih ne mogu gledati jer nemam onaj modul. Pošto je TV potpuno nov i ima prihvat za te module po nekakvoj logici sam skužio da bi mi sa tim modulom onda bio dobar signal ?? Ili ?
Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice