DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik izdvojena tema

poruka: 1.762
|
čitano: 831.507
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
logo05 kaže...

Da li je netko isprobao kako radi snimanje na ovom evotv prijemniku za 189 kn?

 Očito da ne radi najbolje ako uopće i radi kad ti još nitko od T-scum/EvoTv promotora ovdje na temi još uvijek nije odgovorio.

Al' ne brini ako ne radi oni će te uvjeriti da ti to i ne treba, kao ni programibilni daljinski, sortiranje kanala po brojevima, povećavanje subtitlova...

Ako kažeš da ti treba za baku kojoj je jako bitan teletekst a ovaj je presitan, reći će ti da teletekst izumire i da nagovoriš baku da kupi PC i počne koristiti internet, pa ipak je ovo informatički forum.

 

8 godina
online
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Vjerojatno radi bolje od snimanja na Denveru ili tako nečeg sa dna kace.

 

Nemam taj, dobio sam Stronga pa eto neka netko proba da udovoljmo znatiželju, neki će biti presretni ako ne radi jer eto, na uređaju od 15€ (još sam puno i rekao) proizvodne cijene ne radi nešto. Glavno da recimo Synergy od 170kn nije problem kad prebacuje kanal 30 sekundi, ipak je 20kn jeftiniji pa mu možemo oprostiti.

 

Kome se sviđa - nek kupi, kome ne, ne mora, ima skupljih ili jeftinijih.

7 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Da,oni vole reći a šta bi ti htio za 189 kn da je od zlata i ako ti se ne sviđa nemoj kupit.E pa i neću jer mu je daljinski očajan,lošiji nisam nikad vidio do sada,gornji dio je toliko tanak da se savija ako malo jače pritisneš tipku,a mojoj materi bi trebalo povećalo da bi vidjela pojedine tipke.I da,ja volim stalno vrtit teletekst,nije izumro jer postoji.Snimanje mi nije bitno pa o tome neću.Uglavnom mislim se naručit onaj Samsung GX-MB540TL DVB-T2 HD.Jedina mala mana mu je sto nema LCD display.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 13:12 (Igox).
15 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
summus kaže...
logo05 kaže...

Da li je netko isprobao kako radi snimanje na ovom evotv prijemniku za 189 kn?

 Očito da ne radi najbolje ako uopće i radi ..

 -ako imaš konkretan problem, reci.. ako nemaš.. imaš problem razumijevanja ili smisla teme, pomoći forumaša međusobno. Ovo nije SZK, ovo nije tcom-help i ako imaš neki problem s njima tamo im to objasni, može i nama kako bi problem možda izbjegli itd.

-pljuvanje nije smisao, kupi što želiš.. no za ovaj iznos, ovaj uređaj je isplativ, radi, dodatni tv programi kome je to zanimljivo. Svi ostali uređaji nemaju veze s evotv-kanalima i već time nije ista stvar, + ovo je kroz mrežu pošta dostupno po čitavoj hr, čak i poštarom-dostava (ako vjerujemo reklami..) itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Evo ga:
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Što bi trebala biti poanta te slike? Samo za primjer, meni se ne sviđa izgled ovog daljinskog na prvoj slici koji dođe 300€, pa što. Ti se hvališ da si za 150 kn u Interspara kupio DVB-T prijemnik i da si đaba dobio čudesan daljinski na kojem možeš isprogramirati četiri tipke. Odlično, a vidi ovog čuda za dvadeset kuna. 8-in-1. Jednak broj tipki kao i u tebe, istih dimenzija kao i tvoj i iste veličine tipki.

 

Onome kome ne odgovara ovaj daljinski od T-coma, a zna se služiti internetom bez problema nađe nešto kao što su ovi daljinski sa druge slike za 10€ do 15€ za najskuplji. Ne smrde na jeftinu kinesku plastiku, ne škripe, imaju garanciju od tri godine, imaš sajt gdje možeš dobiti tehničku podršku ili ako imaš malo volje možeš iskoristiti JP1 konektor i sa njim raditi doslovno što ti padne na pamet. Navikao si se na stari daljinski. Nema problema za 10€ na trećoj slici imaš gotovo identične daljinske za stari TV (na slici Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic, Grundig, Hisense, španjolski TD Systems, Telefunken, Toshiba, UK Freeview, Sharp/Quadro/Vox, Thomson) koji znaju biti kvalitetniji od originalnog daljinskog. Hoćeš daljinski sa velikim tipkama. Na posljednjoj slici imaš 'Easy and Robust' daljinske koji koštaju 6-7€. Jumbo tipke. Svi ovi daljinski imaju mogućnost učenja sa starog daljinskog, i nemaju ograničenje na dvije tipke kao taj kinez s kojim si ponosan. Za dvadeset ili trideset eura možeš dobiti USB, Bluetooth, osvjetljene tipke, izvođenje makro naredbi i što sve ne.

 

Ovaj daljinski nije neka ekskluziva, ali radi ono za što je namjenjen i to radi rekao bih sasvim zadovoljavajuće. Ovo govorim iz perspektive nekoga tko godinama koristi Logitech Harmony daljinske i to ne one jeftine. A ti slobodno i dalje seruckaj.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 15:59 (Leon4rdo).
 
6 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
snimanje na usb je odlicno rijeseno za razliku od drugih dvbt2 recivera koje sam isprobao,jedina mu je mana sto snima u .trp file pa nemozes gledati na kompu
13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
summus kaže...
logo05 kaže...

Da li je netko isprobao kako radi snimanje na ovom evotv prijemniku za 189 kn?

 Očito da ne radi najbolje ako uopće i radi kad ti još nitko od T-scum/EvoTv promotora ovdje na temi još uvijek nije odgovorio.

Imam prijemnik o kojem se govori; razlog zbog kojeg ne spominjem snimanje, niti odgovaram na slične upite jest što mi je to jedna totalno nebitna mogućnost prijemnika koju ne koristim.

Uslugu snimanja TV kanala koristio sam svega dva puta i to još na Strong SRT 5203. Također, trenutno pri ruci nemam niti jedan prazan USB stick ili prijenosni HDD, pa ne mogu isprobati.

summus kaže...
logo05 kaže...

Da li je netko isprobao kako radi snimanje na ovom evotv prijemniku za 189 kn?

Al' ne brini ako ne radi oni će te uvjeriti da ti to i ne treba, kao ni programibilni daljinski, sortiranje kanala po brojevima, povećavanje subtitlova...

Ako kažeš da ti treba za baku kojoj je jako bitan teletekst a ovaj je presitan, reći će ti da teletekst izumire i da nagovoriš baku da kupi PC i počne koristiti internet, pa ipak je ovo informatički forum.

Nekome treba snimanje, nekome ne treba. Ja nekako mislim da većini ne treba, ali tko sam ja da sudim. 

 

Što se teleteksta tiče, spoji bilo koji drugi kineski prijemnik na televizor i otvori teletekst. Javi rezultate... 😉

Igox kaže...
Da,oni vole reći a šta bi ti htio za 189 kn da je od zlata i ako ti se ne sviđa nemoj kupit.E pa i neću jer mu je daljinski očajan,lošiji nisam nikad vidio do sada,gornji dio je toliko tanak da se savija ako malo jače pritisneš tipku,a mojoj materi bi trebalo povećalo da bi vidjela pojedine tipke.I da,ja volim stalno vrtit teletekst,nije izumro jer postoji.Snimanje mi nije bitno pa o tome neću.Uglavnom mislim se naručit onaj Samsung GX-MB540TL DVB-T2 HD.Jedina mala mana mu je sto nema LCD display.

Mi to ne volimo reći, ali to je realnost i istina koja treba biti rečena. Što si ti realno očekivao od prijemnika koji košta 189 kn? Da ima Android; da možeš igrat igre na njega; da se daljinski ne može uništiti? Sama cifra ti govori da se sigurno ne radi o nekom Android Boxu i combo T2/S2/C uređaju.

4 godine
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Ja sam se prestao živcirati i trošiti vrijeme na takve prijemnike. To sam radio davnih dana kada sam prvi put došao u kontakt s digitalnom televizijom, pa mi je to bilo zanimljivo. I to godinama prije no što smo prešli službeno na dvb-t mpeg2.

 

Sada mi puca prsluk za sve te mogućnosti prijemnika. Kupio sam prosječni Strongov prijemnik i priključio ga HDMI kablom na tv koji ne mislim mijenjati.

 

Snimanje? Jedino snimanje koje sam priznavao bilo je uz pomoć posebnih uređaja s ugrađena barem 2 tv tunera i hard diskom. To je pjesma. Ovi šrot prijemnici na kojima bi netko nešto išao snimati (a što? dnevnik? lijepom našom?) su sve samo ne korisni za tu namjenu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 15:37 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Danas sam u T-comu kupio Zapper T52IR, i to dva komada, evo mojih dojmova. Uredjaji rade dobro, dobro love signal, bez smetnji tijekom rada (nema razlike u signalu u usporedbi s Strong 8209). EPG i sucelje su mi ljepsi u odnosu na npr. Strong, ali samo koristenje EPG-a nije ni blizu toliko fluidno kao na npr Amiku. Ttx je ok i transparentnost se moze mijenjati u postavkama.

Odusevilo me to i sto uredjaj ima 3.5mm AV izlaz, to je zapravo i glavni razlog zasto sam kupio taj model. Jedan uredjaj sam prikljucio na prastari Quadro CCFL TV koji ima problema sa zvukom (preko scarta zvuk uredno radi, a preko hdmi-ja povremenp gubi zvuk - vjerojatno je problem u audio chipu koji povremeno gubi ulazni napon, a zbog neisplativosti to nisam ni popravljao). Naime, ustekao sam vanjske zvucnike u 3.5mm utor na T52IR i zvuk sada uredno radi i time sam vrlo jednostavno rijesio problem sa zvukom. Jos me je teta u t-centru pitala da li mi treba scart adapter koji se isto moze ustekati u taj 3.5mm prikljucak, sto je super za crt televizore koji nemaju hdmi.

Daljinski je vrlo los, najlosiji kojeg sam ikada drzao u ruci. "Hvata" odlicno, ali je plastika toliko tanka i losa da nema sanse da prezivi pad na pod. Uredjaji kao sto su Strong 8209 i Redline T20 imaju nesto bolji daljinski.

Ukratko, moj savjet je da T52IR odaberete samo ako vam nesto znaci ovih 90 dana EvoTV-a. Ako zelite proci sto jeftinije uzmite Strong 8209 (oko 170 kn) ili Redline T20 (oko 150 kuna, koliko znam rijec je o trenutno najjeftinijem uredjaju na nasem trzistu). A za entuzijaste i za one koji se zele igrati preporucam Redline WS8500 koji ima daleko vece mogucnosti.

 

PS - izmjerio sam i potrosnju ako nekoga zanima. Ukljucen trosi 3.2W, a u standby modu trosi 2.5W. U usporedbi, Strong 8209 ukljucen trosi 4.1W, a u standby-u 0.7W.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 16:01 (nkdz).
Moj PC  
3 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Ovaj daljinski mi je poslužio samo da bi naslonio na njega ovaj drugi da stoji okomito da se vidi kako je tanak.Nemam ga što hvaliti,običan zamjenski daljinac .A to da seruckam je suvišan komentar,zaobiđi me.
7 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Očekivao sam samo bolji daljinski a ostalo je ok.
12 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Igox moj odgovor se odnosio na onog provokatora summusa na kojeg si se ti nadovezao. Izgleda da sam krivo razumio što si zapravo htio reći. Bad me. A što se tiče daljinskog, njime se služi otac koji se u tehniku razumije toliko da mu je na PC-u problem koristiti tipkovnicu. Toliko o tome. Za ovaj daljinski me još uvijek nije ništa pitao, tako da mogu pretpostaviti da radi upravo što treba. Što se tiče receivera isto tako. Nikakvih problema. Kada sam spajao prijemnik na televizor nisam testirao flex daljinskog, ali nije mi se činilo da sam trebao i dalje mislim da to nije toliko izraženo osim ako ne idemo preuveličavati stvari. Uglavnom, ovo mi je do sada najbezbolnija smjena nekog uređaja u kući. Me happy.

7 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Da.Ako nije problem može li kakva preporuka za takav daljinski.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Ovo je najjednostavniji daljinski koji sam pronašao i koji može učiti kodove.

US $3.99 | Smart Learning Remote control for TV STB DVD DVB , TV Box HIFI, Universal controller with 6 big buttons easy use for elder
https://a.aliexpress.com/_mLxGMMX
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Igox ove slike sam našao na PC-u budući sam prije godinu-dvije uspoređivao za uzeti nekakav jeftiniji univerzalni daljinski za backup. Ovi na slici su One For All brand i zapravo poznajem par ljudi koji su uzeli neke od ovih što sam gledao. Na drugoj slici su Essence URC-7110/7120/7130/7140 (€10-12-14-15), Evolve URC-7115/7125/7145 (€15-18-21) i noviji Contour TV-4-8 URC-1210,1240,1280 (€9-10-10) video1. Na trećoj slici su URC-1910 do URC-1922 redosljedom kako sam napisao i na četvroj slici Robusto ili Simple TV-2-3-4 URC-6410/6420/6430/6440 (€6-7-20-30) video2, video3, video4. Zadnja dva dolaze sa USB kabelom za povezat na PC. Imali su oni i nešto 'ozbiljnije' daljinske kao što su Smart Control 5 ili 8 URC-7955/7880/7980 (€25-40) video5, Smart Control 6 Mouse URC-7960/7962 (€35-40) ili Xsight Colour-TouchRF URC-8602/8603 (€50-80) ali to su sve nekako ispada starije serije koje je teže pronaći u trgovinama čak i vani. Kao što sam rekao svi ovi daljinski imaju najmanje tri godine garancije, mogućnost učenja sa drugog daljinskog i JP1 konektor za programiranje. Gledao sam još neke proizvođače ali sam ih zbog ovog ili onog razloga izbrisao sa diska. Uzeo sam URC-7980 ali meni je samo putovanje na kraju ispalo zanimljivije od cilja, budući se usput dalo svašta naučiti. Svi daljinski su kod nas sigurno 30-50% skuplji nego vani, ali opet nisu to sad baš neke lude cifre za razbijati glavu, prosječni kinezi daljinski u usporedbi ostaju smješni a Logitech opet nije pet puta bolji. Toliko od mene. Možda ti još netko preporuči još nekog drugog proizvođača.

 

15 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Kako je ovo tema u kojoj pišemo o low-end (ili budget uređajima), i moja preporuka daljinskog bit će u istom tonu: L336 s Aliexpressa za par USD koji može zamijeniti i daljiski od STB-a i od TV-a, s tim da L336 nije "Brand", već tipski model daljinskog. Kod kupnje treba obratiti pozornost na to da daljinski pamti frekvencije permanentno, odnosno, da se ne mora kompletan postupak učenja funkcija ponavljati svaki put kada se promijene baterije. 
Za one koji su nabavili ili planiraju nabaviti T52IR od EvoTV-a, toplo preporučam nabavku ovog zamjenskog daljinskog, a ovaj originalni odmah po sinkronizaciji vratite natrag u roza kutiju od STB-a jer jedino tako može preživjeti. Strong, Redline, Synergy, Opticum to ne trebaju jer imaju robusnije i kvalitetnije daljinske.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
nkdz kaže...

..
Ukratko, moj savjet je da T52IR odaberete samo ako vam nesto znaci ovih 90 dana EvoTV-a. Ako zelite proci sto jeftinije uzmite Strong 8209 (oko 170 kn) ili Redline T20 (oko 150 kuna, koliko znam rijec je o trenutno najjeftinijem uredjaju na nasem trzistu). A za entuzijaste i za one koji se zele igrati preporucam Redline WS8500 koji ima daleko vece mogucnosti.

..

 -da, osim još dodatak, dobije se hdmi kabel (ako je cijena baš tako bitna u tom rasponu..) i možda važnije, ne 30-90 dana nego sama mogućnost korištenja evotv usluge, bez ili s ugovorom-popustom, bonovi i sl ili free nekoliko tv kanala koje evotv daje (a ostali ne mogu jer nisu za evotv).. tj nije samo taj period razlika nego i duže i sama mogućnost.

 

pa oko snimanja PVR mogućnost.. danas to ima svaki uređaj, tj to je obično snimanje streama (ne nešto zahtijevno) i radi na svima recimo jednako.. ali, problem je audio-video industrija, biz, vlasništvo, zamp.. tj prije godinu je na nivou eu nešto bilo no ostalo je po starom do daljnjeg, jak lobi.

-svi rade zaštitu, tj dozvoljeno je snimanje samo fta kanala na kojima to nije zabranjeno, komercijala-ostalo ne. Tako se može snimati npr htv1-2.. ali ne hbo i sl.

-problem je pravni, tj korisnik ima pravo snimati, plaća zamp namet na medije.. i to mu se ne smije uskraćivati-onemogućavati, ali ostaje do daljnjeg po starom, nema digitalne jednakosti itd. (sjetite se nekad npd dvd-regije).

-eu pak nema pravi interes, jer je biz u pitanju, tv kuće i sl. koji to ne žele omogućiti korsniku, kao ni telekomi-operateri jer radije prodaju dodatnu snimalicu ili narudžbe i sl. jer je sve to biz.

-prije ili noname koji ignorira interese velikih, su snimali u nekom recimo avi kontejner-kompatibilnom formatu i moglo se playati na drugom uređaju, sad sve više (svi?) snimaju u zaštićenom formatu i snimku je u pravilu moguće gledati samo na uređaju koji je snimio.. tj ponekad je dovoljno renejmati file, ponekad konvertirati, ovisi, zaštita kao macrovizija za vhs itd.. i nekad su noname upravo zbog ignoriranja zaštite imali dobru prodaju, sad sve manje jer su to sve generički-isiti uređaji tj većina kutijca je ista-identična dok se naziv razlikuje regionalno npr kod nas i okolici i španjoslkoj-uk.. i često se može prepoznati upravo po daljisnkom i recimo stražnjoj strani dok je kutija možda ista, možda različita no to je samo plastika i ovisi o narudžbi iz iste tvornice negdje u kini..

 

-zanimljivije je vidjeti kad će eu to napokon zakonima omogućiti, jer ljudi plaćaju namet na medij i imaju pravo snimiti. Nekad u davna vremena, CD-audio i dvd-video su još bila popularna suđenja-presedani, esp-ita-uk-usa.. i po zakonu, ukoliko korisnik-kupac medija traži proizvođač mora ukloniti zaštitu koja onemogućava legalnog kroisnika u korištenju kao i snimanju, repdoruciranju  (za osobne potrebe).. sve to je nestalo 'digiatilzacijom' i stremanjem pa se zaborvilo. To je kršenje prava korisnika koji plaća, legalno-legitimno, kao što i vlansik prava ima pravo zaštititi svoj interes ali ne kršeći pravo krosinika koji može ako želi snimiti sve, internet-tv-radio.. i to nema veze s piratima pa tako ne može biti ni obrazloženje postojanja zaštite (koji tad zaštitu zaobiđu pa realno samo legalni korisnik ima ograničenje)..

tako ako jednog dana eu postane jača od interesa vlasnika autorskih prava (nikakve šanse) bit će i omogućeno snimanje, konzumiranje, time i nepotrebna zbrka oko 'nekompatibilnih' snimki .. no za sad je tako i zanemarive šanse da se promjeni. Odnosno, sve manje ljudi ima potrebu-želju nešto snimati jer sve se može naći, yt-stream .. lakše nego snimati i brinuti o arhivi, internet.. tako da pvr ostaje kao sporedan ili zanimljiv prvi dan, drugi već ne..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
online
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
najdix kaže...
Ovo je najjednostavniji daljinski koji sam pronašao i koji može učiti kodove.

US $3.99 | Smart Learning Remote control for TV STB DVD DVB , TV Box HIFI, Universal controller with 6 big buttons easy use for elder
https://a.aliexpress.com/_mLxGMMX

 

Treba naručit par desetaka komada, svima ovdje bi dobro došlo po 2 komada jer cca 25kn/kom je smiješna cijena:)

5 godina
online
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Marko :D kaže...

Mi to ne volimo reći, ali to je realnost i istina koja treba biti rečena. Što si ti realno očekivao od prijemnika koji košta 189 kn? Da ima Android; da možeš igrat igre na njega; da se daljinski ne može uništiti? Sama cifra ti govori da se sigurno ne radi o nekom Android Boxu i combo T2/S2/C uređaju.

 

Onda treba čekat da npr onaj mecool K5 padne na 189 kn

7 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Ima li kakvih android primjenika pa da ujedno od svoje smart telke napravim andorid telku ?

Nažalost imam Sony telku koja nađe kanale ali vidim samo crnu sliku i čujem zvuk..

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Kako spojiti receiver koji ima samo Hdmi (onaj iz Tcom/evo tv za 189 kn) s TVom bez Hdmi priključka ( stariji Quadro s scart, vga i dr.)?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Ovo je njihov odgovor na tvoje pitanje.
16 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Nuclear_Phoenix kaže...
johnnybravocota kaže...
Zašto tipa Phillips, Grundig, LG ili možda Xiaomi Huawei, zašto niti jedan jedini poznatiji brend ne pravi takve uređaje, nego se uvijek zovu Strong, Redline i nezz?...

 Zato jer isti ti proizvode televizore sa DVB-T2 tunerima - zašto da ti ponude STB za 20-30-50 ili 100€ kad imaju televizore sa svim potrebnim... Sami sebi bi smanjivali zaradu.

 Postoji joše jedna opcija da imaš i brand name i dvbt2 tuner i da nemoraš koristiti dva daljinca: bluray snimač. Naravno, to je već cifra koju traže skoro ko i za tv. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Igox kaže...
Ovo je njihov odgovor na tvoje pitanje.

Ono kad operater ne razlikuje ulaz od izlaza. Zapitaš se da li ti ljudi guraju hranu u dupe...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
MrBlc kaže...
Igox kaže...
Ovo je njihov odgovor na tvoje pitanje.

Ono kad operater ne razlikuje ulaz od izlaza. Zapitaš se da li ti ljudi guraju hranu u dupe...

 -tko radi i griješi.. oni rade nonstop :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
nansale kaže...
Kako spojiti receiver koji ima samo Hdmi (onaj iz Tcom/evo tv za 189 kn) s TVom bez Hdmi priključka ( stariji Quadro s scart, vga i dr.)?

Konkretno ovaj T52IR ima 3.5mm AV izlaz, možeš od T-coma naručiti kako je kolega napisao ili sam kupiti: LINK

12 godina
online
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Je li moguće da je jedina opcija za naručivanje HT prijemnika plaćanje pouzećem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
sosta kaže...

Je li moguće da je jedina opcija za naručivanje HT prijemnika plaćanje pouzećem?

 i da mozes u kunama platiti? .... moze dakako

12 godina
online
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Malo mi je nelogično da je na webshopu jedina opcija plaćanje pouzećem, a da nema online plaćanja, o tome se radi. Ili propuštam negdje naći tu opciju?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 11:28 (sosta).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice