DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik izdvojena tema

poruka: 1.762
|
čitano: 834.773
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Sad imaju reklamu na onom evotv portal kanalu za ovaj od 189kn pa se od valjda od danas i na kioscima tiska može kupit Intek. Znači da imaju puno tih receivera a možda i CI+ modula pa treba to sve rasprodat..Sad si uz žvakaće i bon za mobitel usput kupiš i evotv

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
kran kaže...
Da li i kupovinom risivera preko weba na njihovoj stranici isto vrijedi ovih 30+60 dana gratis gledanje kanala, da li se isto dobije taj letak.

 -na webu je navedeno samo 30 dana.. tj možda u kutiji dobiješ letak-aktivacijski kod, možda ne + navedeno da nisu svi-isti kanali (misli se na posebne pakete hbo-sport) uključeni u tome.. i oko svega toga je realno zbrka pa zato i par stranica ponavljanja u ovoj temi.. :) tj izgleda sa su imali pad sistema i sve povezano s tim, kao i ponude-cjenike itd..

-za sad je sigurnije kupiti u tcom centru nego na webu za +60 dana, + rade svi kanali i hbo+sport dok se ovisno koju reklamu čitaš posljednjih tjedan to na webu razlikuje npr s ili bez hbbtv tj uređaj cijene 189kn ili 299kn .. pa čak i razlike za ci+ modul koji je iste cijene.. uz svaki uređaj možeš imati iste kanale ili različito navedeno što ne mora biti na kraju ono što dobiješ, tj vjerojatno u oba slučaja dobiješ sve-jednako.. no ispadne šteta kupiti na pogrešnom mjestu ako nije jednako a to zbog njihovih zbrčkanih reklama-pada ne znamo 100%.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Što sad sa ovim INTD HDT52IR kad prođu tri mjeseca i želim dalje uzeti samo "Moja 3 paketa" koja koštaju 69,99Kn na bonove ili samo jedan paket/buket na bonove npr. MIX paket na bonove? Ne vidim nigdje tu opciju samo svi paketi 1 ili 3 mjeseca i eventualno + nešto, gledam na ovom linku. Kako uzeti "Moja 3 paketa" od 69,99kn na bonove ili se to može samo na pretplatu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Moja tri paketa su dostupna samo na pretplatu. Na bonove možeš dobiti samo sve kanale + sport i/ili HBO & Cinemax.

15 godina
odjavljen
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Ima li taj prijemnik mogućnost programiranja tipki za gašenje TV-a?
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Nema.

16 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Na drugoj poveznici pise da se može gledati History Channel, a ne može. Može se gledati samo Viasat History, ali to nije History Channel.

14 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Marko :D kaže...

Jedino što mene iritira je nemogućnost promijene broja kanala, odnosno, nemogućnost isključivanja LCN. Tu opciju nisam pronašao, a mrzim imati jedne kanale na 100, druge na 800.

 

Da to je minus što kada u FAV listu stavljam programe zadržava brojeve koji su bili kod skeniranja.

Na Strongu to radi kako treba ako sam stavio na prva 4 mjesta HTV da tako i bude...

 

Mada kod Stronga kojeg imam je jedino EPG sje.an jer nemožeš proći i vidjeti sve što je trenutno na programu a da ne prebacuje kanale usput.

13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Ne znam zašto sve manji i manji broj prijemnika ima opciju brisanja TV kanala i promijene pozicije istih. Recimo, kod LG Smart TV-a ne možeš brisati digitalne kanale. Možeš mijenjati poredak, mijenjati broj, ali ne možeš ih brisati. Jedini način da se riješiš hrpe kodiranih EVOtv kanala je da pokreneš automatsko skeniranje odmah pri početku i kreneš tražiti kanale ručno.

 

S druge strane, kod ovog EVOtv prijemnika je obrnuta situacija. I dok normalno možeš premještati i brisati kanale, ne možeš promijeniti broj kanala. Nema mi smisla da su FTA kanali od 1, jedni EVOtv kanali od 100, a drugi od 800. WTF?!?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 15:52 (Marko :D).
4 godine
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Šro je ovo, ova tema se pretvorila u reklamu za evo-tv i nekakve generičke prijemnike koji kao preko ht-a prikazuju sve moguće programe i to badava. Ma nemoj! Bolje ljudima recite koje najbolje prijemnike da si kupe da mogu gledati uskoro programe na starim crt tv-ima, nemaju svi smart tv sa ugrađenim dvb-t2 recieverima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 17:27 (ja-on).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

I na kraju koji je prijamnik najbolji u tom cijenovnom rangu sa odlicnim tunerom u ponudi ht-a ili negdje drugdje? Vidim ima tih vise modela

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
ja-on kaže...

Šro je ovo, ova tema se pretvorila u reklamu za evo-tv i nekakve generičke prijemnike koji kao preko ht-a prikazuju sve moguće programe i to badava. Ma nemoj! Bolje ljudima recite koje najbolje prijemnike da si kupe da mogu gledati uskoro programe na starim crt tv-ima, nemaju svi smart tv sa ugrađenim dvb-t2 recieverima.

Vidim da nisi čitao temu i da ne razumiješ zašto se tolika buka digla oko EVOtv prijemnika. Ukratko;

 

1. Jedan je od jeftinijih, ali puno naprednijih prijemnika od onih koji se nude na tržištu.

Ovaj prijemnik bez ikakvih problema pojede jedan običan kineski Denver i slične prijemnike nepoznatih proizvođača koji se mogu pronaći u trgovinama i po skupljim cijenama. Ne samo da ima lijepo sučelje i normalan daljinski, nego ima i odličan tuner. Prije ovog uređaja, isprobao sam dva; Opticum Nytrobox (prvi model) koji je bio solidan (vraćen zbog konflikta između dva daljinska) i Denver koji ni sa jednom antenom nije mogao uhvatiti nikakav signal. S ovim EVOtv uhvatim signal bez ikakvih problema—nema kockanja, nema smrzavanja. Osim trenutnog uređaja, jedini proizvođač kojeg još mogu preporučiti je Strong. Imao više njihovih uređaja, svi su bili kvalitetni, ali daljinski je katastrofa.

 

2. Prijemnik je napravljen za EVOtv; ima garanciju i FW podršku.

Kada kupiš bilo koji drugi prijemnik, prije svega, sve one kineske koji se prodaju u trgovinama, na podršku možeš zaboraviti. Ne možeš se nikome obratiti ako imaš određeni problem s uređajem, ne možeš nikoga nazvati. Ono što možeš napraviti je baciti taj kineski uređaj u smeće. Ovaj EVOtv uređaj ima podršku od strane HT-a; ima mogućnost nadogradnje, a imaš i besplatan telefon koji možeš nazvati ako ti zatreba pomoć. Ne sumnjam da će HT povremeno izbacivati nadogradnje za prijemnik, jer, koliko sam vidio, jedan FW je već objavljen za preuzimanje. Kineski prijemnici, iako imaju mogućnost nadogradnje FW, nadogradit ga ne možeš jer ti brandovi nemaju stranicu, nemaju podršku, pa nemaju ni drugi FW za skinuti.

 

3. Na poklon dobiješ 90 dana EVOtv-a besplatno.

Prvo imaš automatski 30 dana, nakon čega moraš aktivirati uređaj za dodatnih 60 dana. Nema nikakvih caka. Nadam se da ne moram ni spominjati kako 90 dana EVOtv-a košta 480 kn.

 

4. I bez EVOtv pretplate, imaš dostupan veći broj kanala.

Ako ne planiraš produljiti EVOtv pretplatu ili pak kupiti EVOBON, ostaju ti programi plus. Kanali koji su kodirani za EVOtv uređaje, a besplatni tako da ti ne treba pretplata za gledanje istih. Na raspolaganju imaš 9 besplatnih TV kanala;

  1. Al Jazeera Balkans
  2. Toon Kids
  3. RTL Living
  4. RTL Crime
  5. RTL Passion
  6. RTL Adria
  7. Da Vinci
  8. EVOtv Info
  9. Laudato TV

 

Inače, navedeni RTL kanali su u principu Pay-TV kanali; svi operateri, a i sam RTL ih naplaćuje preko RTLplaya. Ovo je trenutna lista, ona je prije bila siromašna, ali vrlo je vjerovatno da će ista i dalje rasti. Imaš devet kanala više nego što bi imao s običnim, kineskim DVB-T2 HEVC prijemnikom.

 

Da li ti je sada jasno zašto se digla tolika buka oko EVOtv-a i zašto se EVOtv prijemnik najviše isplati?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 18:34 (Marko :D).
3 godine
protjeran
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Pozdrav ekipa. Da li mogu svoj monitor (rezolucije 2560x1440) pretvoriti u TV tako da kupim neki prijemnik i povežem ga HDMI kabelom? Ako da koji mi savjetujete. nebih plaćao EVO pretplatu, to mi je sekundarni TV.

Hvala!

14 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Naravno da možeš spojiti na monitor. Ja sam upravo tako spojio ovaj evotv hd-t52ir koji ima prednost što ima na sebi 3.5mm konektor tako da možeš zvučnike za komp spojiti na njega ako monitor nema zvučnike.

Moj PC  
3 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
dastefan kaže...

Naravno da možeš spojiti na monitor. Ja sam upravo tako spojio ovaj evotv hd-t52ir koji ima prednost što ima na sebi 3.5mm konektor tako da možeš zvučnike za komp spojiti na njega ako monitor nema zvučnike.

 Stvar je da kod mene kompa nebi bilo ni blizu, znači zanima me jel moguća kombinacija samo monitor + prijemnik?

13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Da, ali morat ćeš spojiti zvučnike ako monitor nema iste. Za EVOtv ti ne treba računalo niti internet; samo prijemnik i antena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 19:02 (Marko :D).
3 godine
protjeran
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Marko :D kaže...

Da, ali morati ćeš spojiti zvučnike ako monitor nema iste. Za EVOtv ti ne treba računalo niti internet; samo prijemnik i antena.

 Da tako je haha, ne razmišljam pa valjam gluposti 

Kolega još jedno pitanje, imam ovo, neznam kako se to točno zove, uvalio mi ga je jedan lik za piratsku IPTV televiziju al kako je bio skup više ga ne plaćam pa mi samo stoji doma. Može li se on ikako iskorititi kao reciver za novi TV signal

https://www.opticum-gmbh.de/hdtv-ip-receiver/opticum-sloth-mini/

13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Ne može. Ovo je DVB-S2 prijemnik, znači za satelitsku televiziju.

8 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
ja-on kaže...

Šro je ovo, ova tema se pretvorila u reklamu za evo-tv i nekakve generičke prijemnike koji kao preko ht-a prikazuju sve moguće programe i to badava. Ma nemoj! Bolje ljudima recite koje najbolje prijemnike da si kupe da mogu gledati uskoro programe na starim crt tv-ima, nemaju svi smart tv sa ugrađenim dvb-t2 recieverima.

Normalno da se razmahalo jer za 190kn imaš uređaj sa podrškom u RH, ostvarivom garancijom (sretno sa kinezima nakon godinu dana preko aliexpress/ebay), 90 dana free evotv i dostupni su (uz manje probleme) u svakoj pošti i t-centru. A i radi bolje i stabilnije nego ono što trgovački centri nude za iste novce - doslovce nema smisla kupiti Denver/Vivax/štogod u Sparu kad za iste novce ako ništa gledaš plaćene kanale besplatno pa makar i samo 90 dana, taman sad preko zime.

 

Naravno, tko želi nešto skuplje, nek izvoli. Vulgaris korisnik ne mora tražiti dalje, uključujući i ove sa crt tvovima i starim DVB-T.

15 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Evo kupio i ja ovaj sa evotv-om ...živcira me sto je slika mutna par sekundi nakon prebacivanja...i živcira me sto je epg pre sitan..ali valjda je tako sa svim Kinezima...ono sto me oduševilo je daljinac koji je izvrstan, lovi signal čak i ako ga usmjerim u plafon ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Bio danas u Pevexu i zaletim se i kupim Infinity 8080. Spojio ga, radio dobro nekih sat-dva i nakon počeo prebacivati kanale duplo(stisnem na brzinu CH+ on prebaci 2 kanala naprijed umjesto jednog) i neke kanale kad prebacim uređaj se smrzne pa  resetira i tek ga onda otvori. E sad sam našao u ovoj temi firmware iz 2.mj.2020, zanima me dali ima neki noviji ako netko zna. Ili ako nema i ovaj upgrade ne pomogne, koji da uzmem uređaj, ovaj bi vratio, a nisam siguran dali pevex vrati novce ili se kod njih moraju potrošit pa bio onda najbolje ponovno kod njih uzeo. Evo šta nude.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

I manje se grije nego Strong 8541 kojem sam morao preko USB-a staviti ventilator...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Može li se evo tv CI+ modul koristiti umjesto običnog prijemnika za gledanje "običnih" kanala za koje ne treba evo tv pretplata?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Ne. CI modul je dekripcija, kao password za film koji je u kriptiranom zip fajlu - i dalje ti treba player za film. Pogledaj shemu, vidis da decoder nije dio modula nego hosta (TVa) - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Common_Interface

13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
Genoxxx kaže...

Može li se evo tv CI+ modul koristiti umjesto običnog prijemnika za gledanje "običnih" kanala za koje ne treba evo tv pretplata?

Svi odgovori na pitanja koja bi te mogla zanimati...

 

➡️ https://forum.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/prelazak-dvb-t2-hevc-signal--po/272788.aspx

13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik
BoTiA kaže...

Evo kupio i ja ovaj sa evotv-om ...živcira me sto je slika mutna par sekundi nakon prebacivanja...i živcira me sto je epg pre sitan..ali valjda je tako sa svim Kinezima...ono sto me oduševilo je daljinac koji je izvrstan, lovi signal čak i ako ga usmjerim u plafon ..

Meni je slika normalna nakon prebacivanja. Također, netko je spomenuo da kada drži tipku, da mu se kanali ne mijenjaju, kod mene opet sve normalno. Ne moram stiskat konstantno tipku za promijenu kanala, mogu samo držat.

4 godine
neaktivan
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Može li INTD HD T52IR snimati jedan kanal, a istovremeno prikazivati drugi i da li je snimljeno moguće reproducirati na računalu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Znači Strong je još uvijek preporuka za one kojima treba SCART izlaz?

Ili ovaj Amiko: https://www.prejeftino.com/proizvod.php?id=2661

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 10:08 (Antropofob).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DVB-T2 HEVC/H.265 prijemnik

Onima kojima treba ŠCART, treba novi televizor, a ne prijemnik.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice