Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.501.737
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
General_Woo kaže...

Pozdrav, molim preporuku za Android tv box

 

HBO GO

NETFLIX

MAXTV TO GO

 

i da ga mogu sherat sa PC-em. Video, slike itd

 

Hvala

 Mecool KM2 https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-KM2-Netflix-4K-TV-BOX-459862.html

ima iste mogućnosti kao mibox (4k i google certifikate), samo ima noviji procesor i vjerojatno će imati duže podršku za android update.

Ja ga imam i sve radi ko zmaj, jedina zamjerka je nedostatak dediciranog pause/play gumba na daljinskom (znam da isti efekt ima srednji gumb na daljinskom, ali pause/play mi je puno bolji)

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MEDO11 kaže...
Memphis kaže...
MEDO11 kaže...

osim ako planiraš gledat legalne servise tipa netflix, max to go i slično, onda odi na mibox ili firestick

na miboxu će ti iptv radit ok i ima usb. Imam ga i jedno i drugo koristim bez problema. I zadnji update ga diže na android 9

 Imaš i mecool modele sa svim legalnim servisima. 

 

odlično napokon da se još netko priključio sa svojim modelima. Koji modeli podržavaju netflix?

 KD3 (srtick) i KM2

2 godine
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Molio bih vas zadnju preporuku prije nego kupim..
Gledao bi iptv i povremeno yt..
Dali uzet amazon fire stik 4k ili mi box s. Ili amazon cube.
Bitno mi je da moze ocitat usb
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 11:14 (Bagi0000).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Onda zaboravi stickove. Mi Box S ti je zastarijela kanta

Gledaj nesto novije sa androidom 10 i podrskom za AV1.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 12:28 (Memphis).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Bagi0000 kaže...
Molio bih vas zadnju preporuku prije nego kupim..
Gledao bi iptv i povremeno yt..
Dali uzet amazon fire stik 4k ili mi box s. Ili amazon cube.
Bitno mi je da moze ocitat usb

 Ako kupiš Fire Stick trebati će ti ovo za USB stick.

 

https://www.aliexpress.com/item/1005001994126961.html

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...
Bagi0000 kaže...
Molio bih vas zadnju preporuku prije nego kupim..
Gledao bi iptv i povremeno yt..
Dali uzet amazon fire stik 4k ili mi box s. Ili amazon cube.
Bitno mi je da moze ocitat usb

 Ako kupiš Fire Stick trebati će ti ovo za USB stick.

 

https://www.aliexpress.com/item/1005001994126961.html

 Ja to imam i meni na Mi TV Sticku to ne radi

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...
mzopg kaže...
Bagi0000 kaže...
Molio bih vas zadnju preporuku prije nego kupim..
Gledao bi iptv i povremeno yt..
Dali uzet amazon fire stik 4k ili mi box s. Ili amazon cube.
Bitno mi je da moze ocitat usb

 Ako kupiš Fire Stick trebati će ti ovo za USB stick.

 

https://www.aliexpress.com/item/1005001994126961.html

 Ja to imam i meni na Mi TV Sticku to ne radi

 Ja svoj još čekam, napišem kad stigne radi li sve ok, uzeo sam i dodatak za LAN. Probam i na Mi Sticku.

9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...
mzopg kaže...

 Ako kupiš Fire Stick trebati će ti ovo za USB stick.

 

https://www.aliexpress.com/item/1005001994126961.html

 Ja to imam i meni na Mi TV Sticku to ne radi

 Meni radi ovaj na Firesticku. 

https://www.aliexpress.com/item/4000613955179.html?spm=a2g0o.9042311.0.0.54444c4dOqvR4W

10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

koji bi bio best buy box za IPTV a da je dobavljiv u hrvatskim trgovinama?

jesmo li se makli dalje od Mi box s ili je i dalje on aktualan?

 

Pitam za korisnika starije dobi tako da je poželjno da je neko plug n play rjesenje, da je nativni android tv u njemu jer sumnjam da ce se njemu moci objasniti sideloadanje aplikacija i instaliranje apk-a izvan store-a, da ne govorimo o rootanju i flashanju uredaja.
Hvala na savjetima

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

@kurjeoko

A koje apk se budu gore vrtile i do koliko para bi dao za kutiju ?
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Memphis, znaš li slučajno za pouzdan eu shop koji ima friške mecool devicese ?
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bunker kaže...

Memphis, znaš li slučajno za pouzdan eu shop koji ima friške mecool devicese ?

jok, 

Ja sam kupio drito sa njihovog sajta. Platio još 50 kn dađbina ... al možeš naći po netu neke kupone za 10% off pa si iskompenziraš.

 

Tu imaš dobre reviewe mecool uređaja i preporuke di ih možeš kupit  ... AndroidPCtv

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 23:57 (Memphis).
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bunker kaže...

Memphis, znaš li slučajno za pouzdan eu shop koji ima friške mecool devicese ?

 https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-KM2-Netflix-4K-TV-BOX-459862.html

vjerojatno jesu friški kad su često out of stock

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Memphis, upoznat sam ja sa njihovim uređajima... 😉

Koliko si čekao dostavu od mecool storea ? I Kaj su ti još dodatno naplatili, carinu, pdv, 18,5 kn...? Trebam malo veću količinu pa mi je bitna svaka stavka....

@Dalthor , trebam km7 model 4/64 i dodatne remote za njih , i u eu ga nisam našao ( geekbuying, cafago, banggood... ) Tu i tamo ga vidim na shopovima za koje nikad čuo pa neću riskirati. Aliexpress ga ima ( baš mecool store na aliju ) ali zadnji puta sam čekao mjesecima shiping .


Bunker
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

za li netko imaju li boxovi neki limit veličine vanjskog HDD koji mogu prepoznati?

trenutno imam 2TB HDD koji radi bez greške, ali postaje polako mali za kolekciju probranih filmova, serija i crtića, pa bi možda uzeo veći (4TB vjerojatno) a ovaj koristio za backup.

ima li problema sa prepoznavanjem tih većih (4TB i veći) ili radi bez greške?

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bunker kaže...

Memphis, upoznat sam ja sa njihovim uređajima... 😉

Koliko si čekao dostavu od mecool storea ? I Kaj su ti još dodatno naplatili, carinu, pdv, 18,5 kn...? Trebam malo veću količinu pa mi je bitna svaka stavka....

@Dalthor , trebam km7 model 4/64 i dodatne remote za njih , i u eu ga nisam našao ( geekbuying, cafago, banggood... ) Tu i tamo ga vidim na shopovima za koje nikad čuo pa neću riskirati. Aliexpress ga ima ( baš mecool store na aliju ) ali zadnji puta sam čekao mjesecima shiping .

 A sad se više ne sjećam oko 2 tjedna (mislim da je bilo 12 dana). 5$ ti košta shipping + 50 kn carina, poštanski troškovi i drugi nameti. S time da sam našao kupon 10% off. Kupio sam KT1 model. Sveukupno me ispalo 600 kn. Ako trebaš više javi im se imaju oni neke dealove ak hoćeš dilat dalje njihvove uređaje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2022 14:11 (Memphis).
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

imam 2,5 godine star Beelink GT1 mini, 4/64, to je Amlogic S805x2, onak ko stari mob radi. samo za kodi i neku streaming aplikaciju je ok, ali ja ga koristim ko pravi mini komp, imam gore youtube next, spotify, chrome, VPN, Adaway, pa browsam po njemu, stream in biuldane video itd. gledam nešto novije pa sam našao Ugoos AM6B plus, Amlogic S822XJ koji je dosta brži oČito, košta oko 160€, neznam jel to pametno kupovati i koliko budem dobio jer je i to proc iz 2019, malo dotjeran ali ipak star. izašao je neki novi Ugoos 8 sa RK chipom koje baš ne volim.. ali Beelikn je izgleda pred krahom, nemaju novih modela a stranica im je down vec dosta dugo. linkovi od firmvera su im mrtvi..kaj vi mislite, da kupujem to ili priČekam još pa uzet nekaj stvarno novije generacije, da ima 64 bitne aplikacije i noviji firmver, ovi su svi zapeli na androidu 9.ovo je novi ali još nedostupan realno, i ne, ne želim box sa android tv sustavom, nego goli android. https://ugoos.com/ugoos-am6b-plus-2021  https://ugoos.com/ugoos-ut8-pro-64bit-tv-box-RK3568-android-11-with-bt-remote

Galaxy S10e
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2022 9:58 (ivanm75).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Kako podesiti da ATV Launcher uvijek bude primarni?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Mislim nikako.

Galaxy S10e
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ivanm75 kaže...

Mislim nikako.

 To sam si i mislio. Zašto ih onda prave ako se ne mogu postaviti kao zadani?!. Android TV - OS nema ono kao obični Android da možeš postaviti zadane app za neke radnje?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ne znam. Zato sto mogu, ko i Apple.

Imam android tv na sony braviji i isto je limitiran, nikad vise necu uzimati andriid tv, ne postoji toliko aplikacija kao za obican android, zato sam uzeo tv box koji ima aosp, jer me netflix 4K stvarno ne zanima, uređaj mi sluzi ko mini pc i multimedijalni centar a posto mi je ekran 65 inca, gledam filmove u kodiju plus vpn.

Mislim da cak i mozes promijeniti launcher ali samo uz root.

 Koji uređaj imaš?

 

Btw ja rarucio Ugoos AM6B Plus 2021, 157€ sa dostavom iz DE.

 

Recenzije su sve naj naj.. za aosp android..

 

https://m.youtube.com/watch?v=7TvYVXmzsW8

 

Galaxy S10e
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2022 18:17 (ivanm75).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ivanm75 kaže...

Ne znam. Zato sto mogu, ko i Apple.

Imam android tv na sony braviji i isto je limitiran, nikad vise necu uzimati andriid tv, ne postoji toliko aplikacija kao za obican android, zato sam uzeo tv box koji ima aosp, jer me netflix 4K stvarno ne zanima, uređaj mi sluzi ko mini pc i multimedijalni centar a posto mi je ekran 65 inca, gledam filmove u kodiju plus vpn.

Mislim da cak i mozes promijeniti launcher ali samo uz root.

 Koji uređaj imaš?

 

Btw ja rarucio Ugoos AM6B Plus 2021, 157€ sa dostavom iz DE.

 

Recenzije su sve naj naj.. za aosp android..

 

https://m.youtube.com/watch?v=7TvYVXmzsW8

 

 Imam Nvidia Shield TV Pro. Riješio sam problem. Skinuo Launcher Manager i ATV Launcher. Uključio Network debuging. Sa LM postavio ATV kao zadani. Sada je ok, onako kako hoću. Dok Apple TV 4K ima to uredno posloženo bez dodatni app. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Sto je onda bolje uzet,android box ili obicni...vise nisam pametan zbilja...gledanje programa prvenstveno..hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Goli android je meni prakticniji i svestran dok android tv ima lijepo tv sucelje. 

Ako ti treba samo za internet tv, onda android tv sustav.

Galaxy S10e
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ja imam ova dva. Zadovoljan za sada. Najviše jer Shield može biti i Plex server. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ekipa, kako na starom samsung Tv ne radi vise HBO go aplikacija, poceo sam razmisljati o boxu...citam ovu temu i odlucio sam se za Mecool KM2! Jel dobar izbor? Znaci trebao bi raditi Hbo Go i Netflix? Ima li smisla cekat da bude negdje akcija ili kupit direkt sa mecool stranice?

 

i pise da ima 2GB/8GB vjerojatno ram i hard...jel to dovoljno?se moze na njega spojiti vanjski hard i postaviti da sa laptopa preko mreze direkt spremam filmove na taj hard?

 

 

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 10:02 (newonezg).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ivanm75 kaže...

Ne znam. Zato sto mogu, ko i Apple.

Imam android tv na sony braviji i isto je limitiran, nikad vise necu uzimati andriid tv, ne postoji toliko aplikacija kao za obican android, zato sam uzeo tv box koji ima aosp, jer me netflix 4K stvarno ne zanima, uređaj mi sluzi ko mini pc i multimedijalni centar a posto mi je ekran 65 inca, gledam filmove u kodiju plus vpn.

Mislim da cak i mozes promijeniti launcher ali samo uz root.

 Koji uređaj imaš?

 

Btw ja rarucio Ugoos AM6B Plus 2021, 157€ sa dostavom iz DE.

 

Recenzije su sve naj naj.. za aosp android..

 

https://m.youtube.com/watch?v=7TvYVXmzsW8

 

 

Ako nades vremena napisi malo dojmove kada ga dobijes i isprobas , najvise me zanima stabilnost i taj njihov interface . Kazu da je jako dobar i stabilan te da konstanto dolaze updjeti . 

Takoder mi treba jedan malo bolji box na obicnom androidu , dvoumim se izmedu tog modela i Minix Neo U22 . Koristio sam razne Minix uredaje vec preko 10 godina i fenomenalno su me sluzili ,

ali usluga i updejti za sve boxove su im se totalno srozali pa gledam alternativu u Ugoos-u . Razmisljao sam uzeti  X88 king ili Beelink GT King Pro ali podrska i stabilnost je uzasna na tim uredajima . 

Nakon dosta isprobanih android box-va shvatio sam da hardver i spec ne igraju veliku ulogu , vec optimizacija i podrska te ispravljanje bugova.

Prije par godina sam kupio neki najbolji MXQ ali bez podrske i to je bio šou, svaki dan je zablokirao , rusilo aplikacije , trzalo i uzelo mi tonu zivaca tako da nikada vise necu uzeti box samo radi specifikacija .

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 11:48 (azzie).
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
x18x05x kaže...

Ja imam ova dva. Zadovoljan za sada. Najviše jer Shield može biti i Plex server. 

 Kakva su iskustva sa apple tv box, dali uređaj vrijedi te novce.

Koji ti je bolji uređaj kada se pogleda što koji nudi?

 

BF3:fluffy_inside
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Wolf88 kaže...
x18x05x kaže...

Ja imam ova dva. Zadovoljan za sada. Najviše jer Shield može biti i Plex server. 

 Kakva su iskustva sa apple tv box, dali uređaj vrijedi te novce.

Koji ti je bolji uređaj kada se pogleda što koji nudi?

 

 I jedan i drugi imaju prednosti i mane. Prevaga je na strani Shield zbog usb utora i što može biti Plex server.

 Za Apple TV je najbolje imat i druge uređaje od Apple-a.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ivanm75 kaže...

Ne znam. Zato sto mogu, ko i Apple.

Imam android tv na sony braviji i isto je limitiran, nikad vise necu uzimati andriid tv, ne postoji toliko aplikacija kao za obican android, zato sam uzeo tv box koji ima aosp

 

Dostupne su sve aplikacije, APK..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice