Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.502.467
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
15 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pitanje je da li isto ovisi o TV-u i da li TV ima HDMI CEC ili bi se daljinski od SMART STICKA mogao programirati kako bi jedna tipka palila TV

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Naručio ipak Mi Tv Box S iz Hgspota, 489,00 kn. A, ipak je 2 GB radne, mogučnost ubadanja stika ili Lana. Iako je modem u krugu par metara i wifi je dobar. Tko zna, možda nekad poželim ubost hard. Možda nekad wifi bude izvan opsega. Sigurno će ga voljeti moj Mi9 Lite mobitel koji je savršen. A cijena dobra i besplatna dostava. Vidim da su i po 600 kn negdje.

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 10:03 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
vjeko333 kaže...

Naručio ipak Mi Tv Box S iz Hgspota, 489,00 kn. A, ipak je 2 GB radne, mogučnost ubadanja stika ili Lana. Iako je modem u krugu par metara i wifi je dobar. Tko zna, možda nekad poželim ubost hard. Možda nekad wifi bude izvan opsega. Sigurno će ga voljeti moj Mi9 Lite mobitel koji je savršen. A cijena dobra i besplatna dostava. Vidim da su i po 600 kn negdje.

 Ja ga imam, zadovoljan sam.. ako mi je i daleko WiFi napravim Hotspot na mobu i problem riješen....

11 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav. 

Posto sam totalna 0 u vezi sa tim box-ima, a htio bih ocu na selu kupiti jedan, zanima me da li ovaj koji su mu preporucili ispunjava oceve zahtjeve (samo tv tj. sport, emisije, filmovi...)--- A95X F3 Air Amlogic S905x3 4GB/32GB Android 9.0--- kosta 100km tj 50ojra, a internet je 10/2 (toliko mi je pokazalo na ST)?? Ili ako imate neki koji je priblizno u istom rangu ( citaj €), preporucite bio bih zahvalan. Lijep pozdrav i hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Recenzija mo box s, dobar, ali ima i bolje...
https://www.androidauthority.com/xiaomi-mi-box-s-review-1203212/
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav.

Ne bi preporucio rk3318 ni ti android 11 pogotovo u toj kombinaciji.

Ni android 10 nije jos podrzan kako treba na android tv boxovima.

RK3318 nije bas nesto sto se tice grafike.

Preporucam Amlogic s905x3 i android 9.

11 godina
online
Re: Android TV Box, molim preporuku
Hvala na odgovoru, nažalost već je naručen, pa ćemo vidjeti. Inače nije za mene, nego sam pitao iz usluge.
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
picajzla0707 kaže...
Hvala na odgovoru, nažalost već je naručen, pa ćemo vidjeti. Inače nije za mene, nego sam pitao iz usluge.

 Sad gledam ovaj link što si stavio ali stoji da ne šalju za Hrvatsku....

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Dali netko ima problema sa YouTube aplikacijom kada se gledaju live streamovi (radi se o Xiaomi Mi Box S te pripadajućoj YT aplikaciji). Nakon par sekundi slika se zamuti a audio ide i dalje posve normalno.

Ako tko ima sličan problem ili zna kako bi se moglo riješit bio bi zahvalan....

 

U nastavku je link sa videom navedenog problema..

https://imgur.com/kht1zcZ

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 16:29 (Gale92).
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Android TV Box, molim preporuku
Hm, nemam pojma, nisam ja naručivao. Možda je s nekog drugog linka, ali kažu da su naručili taj model
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Gale92 kaže...

Dali netko ima problema sa YouTube aplikacijom kada se gledaju live streamovi (radi se o Xiaomi Mi Box S te pripadajućoj YT aplikaciji). Nakon par sekundi slika se zamuti a audio ide i dalje posve normalno.

Ako tko ima sličan problem ili zna kako bi se moglo riješit bio bi zahvalan....

 

U nastavku je link sa videom navedenog problema..

https://imgur.com/kht1zcZ

 meni se slika zamrzne a audio ide dalje. nije stalno, rijetko je, ali se pojavljuje.

ovaj video koji si stavio je obično pretraživanje po youtube playeru i tu se ništa ne vidi

 

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
dar01 kaže...

 meni se slika zamrzne a audio ide dalje. nije stalno, rijetko je, ali se pojavljuje.

ovaj video koji si stavio je obično pretraživanje po youtube playeru i tu se ništa ne vidi

 

 Video je prikazivanje live streama (gdje šaltam između 720p te 1080p - oba prikaza mi se slika zamutni nakon par sekundi)....

 

podigao sam primjer na YT

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 22:35 (Gale92).
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
pozdrav..evo trebam i ja jedan android box..imam samsung q80t tv al na nekim filmovima ne podrzava audio format..tocnije dts.
sta se tice boxak ne treba mi za streamat youtube i netflix..posto to telka solidno odrađuje..koristio bi ga za iptv i gledanje filmova pogotovo 4k i remux ( tezine 20-30gb prosjek)
tako da bi trebao imat usb 3.0 prikljucak..pozeljno je rj45 konektro..i 3.5mm izlaz i barem hdmi 2.0 sa podrskom za hdr
mislio sam ovako nesto.hvala na savjetima

https://www.telebit.hr/media-player-minix-neo-u22-android-24mj.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ovaj ti ja imam super sve radi,samo sto vec mi je stariji,nesto novo cu narucivat..MX10
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 22:25 (yaya23_08).
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav,

Jel jos uvijek preporuka za S905x3 odnosno A95X F3?

Trenutno je 50$ na geekbuyingu sa slanjem iz Ceske ili postoji nesto bolje do 50$? Jel ima netko mozda kakav kupon za geekbuying a da mu je viska? :D

Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav ljudi, kupio bih neki box, noob sam totalni pa molim za pomoć :)

Bitno mi je da mogu gledati 4k bez stekanja na yt i skinuti filmovi preko torrenta i usb-a da mi rade bez zamrzavanja,htio sam uzeti X96Q max, ali vidio sam u recenziji da ne može vrtiti 4k, pa ako može pomoć i provjerena informacija za box koji to može?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
jura0928 kaže...
Pozdrav ljudi, kupio bih neki box, noob sam totalni pa molim za pomoć :)

Bitno mi je da mogu gledati 4k bez stekanja na yt i skinuti filmovi preko torrenta i usb-a da mi rade bez zamrzavanja,htio sam uzeti X96Q max, ali vidio sam u recenziji da ne može vrtiti 4k, pa ako može pomoć i provjerena informacija za box koji to može?

 Moja preporuka Xiaomi Mi Box S (malo je skuplji) ali

12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Što kažete ma ovo? Barem starije generacije forumaša. 

Koliko vidim to je običan android box, pa bi bilo fora nabaviti samo software ROM i ostalo što je na SD kartici, jer imam već punu kuću tih kutijica pa mi se ne kupuje još jedna.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav,

dali je itko uspio naći neki kombinirani box da ima DVB-T2/C H.265. i da je android box?

Uzeo bi si neki box ali me hvata nervoza od još jednog daljinca u kući, htio bi da je all in one :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Bok ljudi, nisam dosad koristio nikakve uređaje za tv .. zanima me koji mi uredaj preporučate. Koristio bi ga većinom za Stremio i netflix , tu i tamo neki stream za nogomet.. nemam android mobitel , koristim iPhone mobitel pa ako to utječe na uređaj da čisto znam hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...

Što kažete ma ovo? Barem starije generacije forumaša. 

Koliko vidim to je običan android box, pa bi bilo fora nabaviti samo software ROM i ostalo što je na SD kartici, jer imam već punu kuću tih kutijica pa mi se ne kupuje još jedna.

 

 Ovo je odlična ideja. Ako itko ima kakva iskustva oko toga neka slobodno napiše ( neki start paket romova, biosa itd ).. Imam isto nekih kutijica koje leže a nitko ih ne koristi.... čak ovo kaj imam bi bilo ok: https://cutt.ly/AbxBozH

Mislim da bi fino vrtio te emulatore.... samo da je nać neki "komplet" a ne tražit romove i biose po netu.... to me najviše za sad odbija u tom cijelom postupku...

9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozz,

Gledam neki box da uzmem, zanima me IPTV i Netflix u Full HD. Po svemu kaj sam čitao, čini se da je Mi Box S najbolja opcija.

Jedini je problem što bi trebao biti spojen na Xiaomijev WiFi Range extender. Meni je mob spojen na njega normalno i vrti Netflix i sve bez stekanja, hoće li onda tako biti i s boxom?

Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav može neka preporuka android tv boxa za gledanje Rokkr?

Da li su šta dobri ovi sa aliexpressa npr x96 Max ili samo Mi stick/ box se preporuča?

Ako može netko reći koji su nedostatci tih sa aliexpressa.. hvala
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Imam amiko combo box, i ne radi dobro hbo to go, aplikacija se učitava i rade filmovi, ali kod serija nije moguće odabrati sezonu. Ima li netko takav problem? S kojim boxom ptovjereno dobro rade max tv to go i hbo to go?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
beha kaže...
Imam amiko combo box, i ne radi dobro hbo to go, aplikacija se učitava i rade filmovi, ali kod serija nije moguće odabrati sezonu. Ima li netko takav problem? S kojim boxom ptovjereno dobro rade max tv to go i hbo to go?

Sve ovisi o aplikaciji. Ako radi na mi box 4s onda će i na tvojem boxu. Ja sam imao HBO ToGo na miboxu i radilo je bez problema.

Ti nešto možda krivo radiš. MaxTV ToGo mi je radio dobro ali nisam imao opciju favourite programa jer nedostaje tipka na daljinskom pa sam morao skrolati hrpu programa i imao sam problem sa sinkronizacijom slike i zvuka, morao sam force stop napraviti i onda bi radilo.

10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav svima. Imam Android TV box Tanix TX3 mini već duže vrijeme ali mislim da je vrijeme za novi box ili ako netko zna način kako da ga upgradeam. Gore je Android 7, ne mogu updateat aplikacije za YT, Netflix, Chrome....kad otvaram Chrome otvara se YT, Netflix šteka često, piše da nema interneta a spojen je uredno. Instalirao sam zadnji soft sa službenih stranica ali nije pomoglo. Box mi služi za Netflix, YT, nešto malo iptv. Imate li neki savjet ili preporuku za neki jeftiniji box, mislim da mi neki skupi ne treba za moje potrebe, ili....??
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Trebam pomoć,ovako zanima me koji android tv box da kupim,dvoumim se između H96 MAX android 11 8gb ram i 64 gb rom,ili ovaj x88pro 20 android 11 8gb ram i 128gb rom.

Ili da uzmem nešto treće.Hvala vam.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Hoče li mi tko pomoć.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ako je samo za Kodi 2/16 je dovoljno: A95X F3 Air S905X3 2GB RAM 16GB ROM

Za 'Shipping Method' uzmi 'EU Priority Line'.

Box je odličan i cijena je povoljna (33,99 + 4,84 US$).

I ja sam ga naručio iako postoji i novija verzija A95X F4 Amlogic S905X4 2GB RAM 16GB ROM

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice