Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.499.640
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Osa kaže...

A što kažete na ovaj HK1 BOX? Kolko sam vidio do sad najbolja opcija, bolji od X88 Pro i od X96 Max +. Na drugom forumu je dobio dobre pohvale. Recenzija link 

 

 

Chigz Tech Reviews - go to guy za ovakav tech

Object reference not set to an instance of an object
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 8:35 (Beno).
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
BoTiA kaže...
David87 kaže...
Kolacic kaže...

Znaci Xiaomi Mi box? Trenutno 65 eura?

Za maxtv,Netflix. 

 

 Pa za te pare si bolje uzmi Firestick 4K, koji je po meni puno iznad Mi boxa

 je li mozes napraviti usporedbu, po čemu je Firestick 4K iznad Mi boxa?

 Daljinac je puno bolji (kvalitetniji), aplikacije koje instaliraš preko Downloadera puno bolje rade, brži je, bolji App store, itd...eto ukratko...

14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jel koristi mi tv stick? Govorilo se i da ce izaci 4k verzija, no koliko vidim nema je nigdje u prodaji, a isao bi na nju posto imam 4k tv

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Uzeo bi starcima nekakav Android TV Box prvenstveno za Netflix, ali vjerojatno bi im stavio i Kodi.

Ne pratim novije modele već neko vrijeme, imam Mi Box koji mi radi odlično.

 

Sad sam dobio na mail ponudu za ovaj uređaj, pa me zanima ima li ga netko i je li ok. Može li nešto bolje za te novce?

 

LINK

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...

Uzeo bi starcima nekakav Android TV Box prvenstveno za Netflix, ali vjerojatno bi im stavio i Kodi.

Ne pratim novije modele već neko vrijeme, imam Mi Box koji mi radi odlično.

 

Sad sam dobio na mail ponudu za ovaj uređaj, pa me zanima ima li ga netko i je li ok. Može li nešto bolje za te novce?

 

LINK

Amazon Firestick 4k - ovi drugi većinom nisu certificirani za max rezolucije u netflix, amazon, youtube aplikacijama ...(koje traže certifikat) - ako bas ne treba 4k, onda obični Amazon Firestick

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 8:51 (Dan1234567890).
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

ako bi gledao netflix i nemas puno izbora. mibox/s, firestick i shield jedini imaju certifikate. Ostali vrte preko mobilnih aplikacija u 480p rezi

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...

Uzeo bi starcima nekakav Android TV Box prvenstveno za Netflix, ali vjerojatno bi im stavio i Kodi.

Ne pratim novije modele već neko vrijeme, imam Mi Box koji mi radi odlično.

 

Sad sam dobio na mail ponudu za ovaj uređaj, pa me zanima ima li ga netko i je li ok. Može li nešto bolje za te novce?

 

LINK

Firestick je teško dobavljiv, Mi BOX S je na sniženju u Smartusa

 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-box-s-tv-box-1011.html

BE HAPPY 要開心 : )
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Da, ali za mi box imas i tu recenzija da se zamrznu, trrbatju restart i sl. Dok sa stickom sve leti kao podmazano...
;-)
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pogledao sam malo Fire Stick, dovoljna mi je obična verzija, cijena je dobra, ali mi se software nikako ne sviđa. :(

 

Zatim sam naletio na Xiaomi Mi Tv Stick, djeluje kao zanimljiv uređaj. Memorije ima samo 1GB, ali koliko vidim radi ok za ono za što mi treba, a to je prvenstveno Netflix. Podržava Netflix u fHD rezoluciji. Nema 4k, ali to mi nije ni bitno jer im je TV fHD. Vidim da ga ima za oko 200-250kn, što je skroz ok.

 

Malo me muči tih 1GB RAM-a, ali s druge strane sve što sam uzeo od Xiaomija radi bez problema, tako da vjerujem da su dobro optimizirali sistem. Ima Android TV 9.0.

 

Što mislite?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Sve ispod x96 max + je bacanje para

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Rekao je da mu treba netflix , znaci mi box,amazon stick i nvidia shield.

 

Sta ce mu taj x96 max i ostali android boxovi sa 100 giga rama i neznam kakvim procesorima kada nemaju Netflix HD (4K) a pretpostavljam i neke google certifikata.

 

btw- mi box nije vise bagovit kao prije , popravili su ga sa novim updejtovima.

 

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...

Pogledao sam malo Fire Stick, dovoljna mi je obična verzija, cijena je dobra, ali mi se software nikako ne sviđa. :(

 

Zatim sam naletio na Xiaomi Mi Tv Stick, djeluje kao zanimljiv uređaj. Memorije ima samo 1GB, ali koliko vidim radi ok za ono za što mi treba, a to je prvenstveno Netflix. Podržava Netflix u fHD rezoluciji. Nema 4k, ali to mi nije ni bitno jer im je TV fHD. Vidim da ga ima za oko 200-250kn, što je skroz ok.

 

Malo me muči tih 1GB RAM-a, ali s druge strane sve što sam uzeo od Xiaomija radi bez problema, tako da vjerujem da su dobro optimizirali sistem. Ima Android TV 9.0.

 

Što mislite?

Xiaomi Mi TV Stick šteka previše jer ima samo 1GB, a proc clock je 1.2. Također se previše i zagrijava te je trajnost uređaja upitna. Kod Netflixa, Amazona ... titlovi kasne za slikom radi štekanja pa budu ok pa opet kasne... Ja isto volim Xiaomi, ali ovaj stick nije ok. Jedina opcija ti je Mi BOX S.

NI meni se ne sviđa software od Firesticka, uz to obicni Firestick ima vlastiti OS koji je baziran na Androidu 5, a Firestick 4K ima vlastiti OS baziran na Androidu 7.

BE HAPPY 要開心 : )
11 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Slazem se , moja preporuka je isto Mi BOX S  . Bilo bi super ako bi ga mogao spojit na ethernet kabel putem ovog prikljucka , meni radi super.

 

https://www.aliexpress.com/item/4001171586784.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6d653c00rGiJUS&mp=1

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Vladitor kaže...

Sve ispod x96 max + je bacanje para

Pogledao sam stotinu tih kineskih kutijica, ali niti jedna ne podržava Netflix u HD-u, jedino 480p.

Ostala mi je još ova: LINK

 

 

Navodno ima Widevine L1

Ali vidim da ima korisnika koji se žale da im je netflix prestao raditi... i Mi Box S mi se ipak čini kao sigurnija i bolja opcije, a i ima je kod nas.

 

azzie kaže...

Slazem se , moja preporuka je isto Mi BOX S  . Bilo bi super ako bi ga mogao spojit na ethernet kabel putem ovog prikljucka , meni radi super.

 

https://www.aliexpress.com/item/4001171586784.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6d653c00rGiJUS&mp=1

Tek sam sad vidio da Mi Box S nema LAN.

 

Imam kod sebe Mi Box 3 Enc., kineska verzija pa sam flashao Android TV na nju i sve radi ok, ali ima samo L3 pa se Netflix vrti u 480p. 

Doma Netflix gledam preko PS4 , radi u HD bez problema, ali nije mi to najbolje rješenje pa bi i sebi uzeo Mi Box S.

 

Negdje sam pročitao da sad stiže novi upgrade za Mi Box S.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 21:19 (mzopg).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Napisao sam generalno što je dobro nisam uopće odgovarao na nečije pitanje za netflix, a danas gledat netflix pored besplatnih filmova za skinit je pacanje novaca na pretplate, imate na smart iptv sve filmove što su izašli u 4k za 150kn godišnje i x96 radi besprijerkorno na 4k hdr

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Vladitor kaže...

Napisao sam generalno što je dobro nisam uopće odgovarao na nečije pitanje za netflix, a danas gledat netflix pored besplatnih filmova za skinit je pacanje novaca na pretplate, imate na smart iptv sve filmove što su izašli u 4k za 150kn godišnje i x96 radi besprijerkorno na 4k hdr

To je ovako nešto

https://www.bug.hr/pirati/madjari-u-blizini-hrvatske-granice-otkrili-srediste-ilegalnog-streaminga-16638

 

ili legalna opcija?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...
Vladitor kaže...

Napisao sam generalno što je dobro nisam uopće odgovarao na nečije pitanje za netflix, a danas gledat netflix pored besplatnih filmova za skinit je pacanje novaca na pretplate, imate na smart iptv sve filmove što su izašli u 4k za 150kn godišnje i x96 radi besprijerkorno na 4k hdr

To je ovako nešto

https://www.bug.hr/pirati/madjari-u-blizini-hrvatske-granice-otkrili-srediste-ilegalnog-streaminga-16638

 

ili legalna opcija?

 Normalno da je ilegalno ali njih je jednostavno previše i prejeftini su tako da i da uhvate mog trenutnog providera ja odem na aliexpress i uzmem drugog u roku 2 min

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav,

 

Koji bi mi androidbox preporucili za IPTV i ponekad Youtube? Bitno da je brz?

Gledam ovaj HK1 Box Amlogic S905X3 ne cini se los, sta vi kazete?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doma87 kaže...

Pozdrav,

 

Koji bi mi androidbox preporucili za IPTV i ponekad Youtube? Bitno da je brz?

Gledam ovaj HK1 Box Amlogic S905X3 ne cini se los, sta vi kazete?

Bila su kod mene dva primjerka HK1. Ako ne trebaš za Netflix, Amazon u FullHD ili 4K, stvarno dobar box.

 

Verzija 4/32, za 260kn sa Njemačkog skladišta na Aliju. Jako brza dostava, u nedjelju naručio u srijedu već bilo kod mene. Drugi je išao iz Španjolske, za tjedan dan stiglo.

Isprobao sam IPTV (tivimate), Youtube 4k, multimediju, Kodi, sve fino radi.

 

Ono što mi se ne sviđa, je stock launcher, glavne velike ikonice ne možeš mijenjati samo one male dolje pri dnu. Stavio sam ATV Laucher pro i uredio sve po svom ukusu.

 

Daljinski je dosta loš. To možeš riješiti sa nekim Air Mouse ili sl.

Brzina wifi išlo mi je oko 40, preko žice uredno do max koliko imam.

 

Temperatura pri zahtjevnijim radnjama oko 75.

 

Uloženo dobiveno, po meni je OK.

14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jel imao tko zadnju generaciju fire stick full hd verzije pa da je presao na fire stick 4k i da li se isplatilo?

Imam ovu obicnu i plex mi zna stekati, slika bas lagga, a brzina interneta je dobra 50+mbita, a imam 4k tv i sve ce vise biti iptv programa s 4k slikom

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ne može. Najlakše ti je za provjeriti jel ima antenski ulaz, pa vidiš odmah jel podržava...
4 godine
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Tako nešto ali još dodaš carinu i pdv, malo previše, po cijeni ovi gore kad valjali, super, ali kao što kaže kolega-nemaju antenski ulaz!
,
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ja-on kaže...
Tako nešto ali još dodaš carinu i pdv, malo previše, po cijeni ovi gore kad valjali, super, ali kao što kaže kolega-nemaju antenski ulaz!
,

Imaš ga TU za 10$ više, ali bez carine i PDVa uz EU priority line. Nećeš naći combo box povoljnije, barem ja nisam vidio da ima nešto povoljnije.

14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

U mi store-u trenutno na akciji mi box s za 459 kn sto je stvarno jako dobra ponuda

 

 

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Hvala na odgovoru, narucio sam ovaj https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.351d4c4dIbVoGa&orderId=8118527689418930&productId=4000434276906 mislim da je to sto si rekao Hk1, nadam se da ce biti ok. Uzeo sam jos jedan daljinski sto ide pa cu vidjeti. A ja sam svakako u Njemackoj tako da mi odg sto je skladiste ovdje.

 

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...
ja-on kaže...
Tako nešto ali još dodaš carinu i pdv, malo previše, po cijeni ovi gore kad valjali, super, ali kao što kaže kolega-nemaju antenski ulaz!
,

Imaš ga TU za 10$ više, ali bez carine i PDVa uz EU priority line. Nećeš naći combo box povoljnije, barem ja nisam vidio da ima nešto povoljnije.

 Pitanje je bilo za DVB-T a koliko ja vidim ovo sto si linkao je DVB-S.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bezimeni kaže...

 Pitanje je bilo za DVB-T a koliko ja vidim ovo sto si linkao je DVB-S.

 U pravu si, prvi link koji sam stavio na Aliexpress u opisu ima DVB-T pa kasnije nisam provjeravao za Gearbest link. Vidim sad da imaju jednu i drugu verziju i cijena je gotovo ista.

Evo link za DVB-T verziju.

16 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ima li neki box na kojem radi RTL Play i A1 tv za van (ne mislim na Xplore TV)?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice