Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.499.178
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Imam ja, ne baš pozitivna. Stick radi odlično i brz je, ali mi baš Smart iptv apk i perfect player ne rade dobro. Smart iptv kad sam instalirao bio sam oduševljen brzinom i fluidnošču no nakon par minuta apk se ruši i blokira prilikom prebacivanja programa. Isti slučaj je i sa perfect player. Par kolega sa foruma mi se javilo i oni kažu da nemaju tih problema. Guglao sam i vidim da postoji neki problem bug ili nešto ali nisam našao rješenje.
Probat ću ga sutra vratiti na tvorničke pa javim kako prođe.
I zanima me prilikom prvog postavljanja koju državu da odaberem, jel to igra kakvu ulogu ne znam?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bumbumzvonko kaže...
Imam ja, ne baš pozitivna. Stick radi odlično i brz je, ali mi baš Smart iptv apk i perfect player ne rade dobro. Smart iptv kad sam instalirao bio sam oduševljen brzinom i fluidnošču no nakon par minuta apk se ruši i blokira prilikom prebacivanja programa. Isti slučaj je i sa perfect player. Par kolega sa foruma mi se javilo i oni kažu da nemaju tih problema. Guglao sam i vidim da postoji neki problem bug ili nešto ali nisam našao rješenje.
Probat ću ga sutra vratiti na tvorničke pa javim kako prođe.
I zanima me prilikom prvog postavljanja koju državu da odaberem, jel to igra kakvu ulogu ne znam?

 Probaj sa vraćanjem na tvorničke postavke. Ovo sa državom igra ulogu jer dobivaš njihov sadržaj na Prime video.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Onda odabrati USA?
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
skroby17 kaže...

razmišljam da ga uzmem sada za 35 eura jer sam planirao uzeti nešto za svoju sobu a ovaj popust mi se stvarno čini dobar :D

 

 

Jedino negdje gore u Švabiji kupit po toj cijeni. Pa tko nebi uzeo i par komada kad je cijena 260 kn

 

Kod nas ima par komada na njuskalu, od 450-500 kn pa na više. A s dostavom iz DE je između 62 i 70€, ovisno o ponudi.

 

https://www.ebay.de/itm/Amazon-Fire-TV-Stick-4K-Ultra-HD-HDR-mit-Alexa-Sprachfernbedienung-NEU-OVP/163681350395

 

https://www.ebay.de/itm/323664219558

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bumbumzvonko kaže...
Onda odabrati USA?

 Odaberi samo ako će ti radit usluga. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ma ne mislim koristiti ništa od usluga, prvenstveno sam uzeo zbog iptva. Serije i filmove gledam via torenata.
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
rapa kaže...
Ma ne mislim koristiti ništa od usluga, prvenstveno sam uzeo zbog iptva. Serije i filmove gledam via torenata.

 Onda ti je svejedno šta odabereš. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Evo jedno pitanje.
Uparim preko bluethoota mobitel i xiaomi mi box i zanima me je li moguće dobiti zvuk na mobitelu na taj način.
Znači, zanima me može li se dobiti zvuk sa mi boxa na mobitel u koji bi uštekao žičane slušalice i preko njih slušao zvuk, npr sa nekog filma? Želio bi izbjeći kupovanje bezžičbih slušalica ako je ovako nešto moguće izvesti.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 22:58 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Poštovanje!

Pošto mi je jednostavnije otići kod tipa i kupiti,nego naručiti sa neta...valja li šta ovaj box+cijena?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Milka30 kaže...

Poštovanje!

Pošto mi je jednostavnije otići kod tipa i kupiti,nego naručiti sa neta...valja li šta ovaj box+cijena?

 Isti box za upola manju cijenu možeš dobiti sa geekbuyinga (talijansko ili njemačko skladište) i za par dana ti je doma.Isto tako,radije bi uzeo neki box sa Amlogic procesorom (serije 900).Ovaj tvoj box je solidan,ali po meni bar 100-150 kn preskup.

5 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Nemam iskustva sa android tv box pa bi molio samo par odgovora.. Da li na tim boxovima imaju djecji programi sinhronizirani na hrvatski jezik koji se prikazuju npr na maxtv(nickelodeon, boomerang i sl.). Kakva je kvaliteta slike? Da li je bolja nego na maxtv? Ima li sve to u HD mozda? Da li android box smanjuje brzinu uploada na liniji dok je upaljen? Da li android box smanjuje brzinu uploada na liniji dok je ugasen? Hvala puno

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
djhuby kaže...

Nemam iskustva sa android tv box pa bi molio samo par odgovora.. Da li na tim boxovima imaju djecji programi sinhronizirani na hrvatski jezik koji se prikazuju npr na maxtv(nickelodeon, boomerang i sl.). Kakva je kvaliteta slike? Da li je bolja nego na maxtv? Ima li sve to u HD mozda? Da li android box smanjuje brzinu uploada na liniji dok je upaljen? Da li android box smanjuje brzinu uploada na liniji dok je ugasen? Hvala puno

Android box ti je kao da si spojio android mobitel (mobitel bez svog ekrana) na TV, pa ako tako gledas biti ce ti jasnije što točno dobivas sa android box-om...u svojim pitanjima samo zamijeni android box sa "android mobitel".

Znaci: "Da li na tim android mobitelima imaju djecji programi sinhronizirani na hrvatski jezik koji se prikazuju npr na maxtv(nickelodeon, boomerang i sl.)."

Da imas, ako kupis aplikaciju/program koji ti to omogućuje.

 

i tako dalje...

5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Dan1234567890 kaže...
djhuby kaže...

Nemam iskustva sa android tv box pa bi molio samo par odgovora.. Da li na tim boxovima imaju djecji programi sinhronizirani na hrvatski jezik koji se prikazuju npr na maxtv(nickelodeon, boomerang i sl.). Kakva je kvaliteta slike? Da li je bolja nego na maxtv? Ima li sve to u HD mozda? Da li android box smanjuje brzinu uploada na liniji dok je upaljen? Da li android box smanjuje brzinu uploada na liniji dok je ugasen? Hvala puno

Android box ti je kao da si spojio android mobitel (mobitel bez svog ekrana) na TV, pa ako tako gledas biti ce ti jasnije što točno dobivas sa android box-om...u svojim pitanjima samo zamijeni android box sa "android mobitel".

Znaci: "Da li na tim android mobitelima imaju djecji programi sinhronizirani na hrvatski jezik koji se prikazuju npr na maxtv(nickelodeon, boomerang i sl.)."

Da imas, ako kupis aplikaciju/program koji ti to omogućuje.

 

i tako dalje...

 Kvaliteta slike bolja od digitalnih TV tipa maxtv/iskon/vip i sl.? 

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Sve ti zavisi od programa koji "tjera" tvo android box.

Najpopularniji multimedijski program je Kodi.Za Kodi postoje razni buildovi,koji ti nude ono sto želiš.

Vjerovatno najpopularniji build je Green build,koji ti nudi doslovno sve besplatno-Sinh crtići,iptv,filmovi,serije....uglavnom sve!

Green build ima HD filmova,televizije,serija-zavisno od toga sta bude dostupno,ali znaj da sto je džaba-nije toliko kvalitetno kao i navedeni provideri-uglavnom.

Ti besplatni programi su cesto u SD formatu i cesto pucaju-tako da...jbg dzaba je,ali zaista je ok i ekipa koja to radi zaslužuje pokoju upaltu!

Mnogi ovdje izbjegavaju builde i sami instaliraju pojedine addone,ai za tebe početnika,najbolji izbor je instalacija builda!

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Kvaliteta ovisi do servisa (streaming servisa) koji koristis za gledanje. IPTV tesko da bude bolji od nativnog maxtv, no ako ti trebaju crtici na nasim programima, tipa nickelodeon, boomerang i sl. iskreno ne znam tko ima najbolju kvalitetu na njima ako ciljas koristiti iptv, vidio sam boomerang u hd samo UK kanal na cableguy, kod nas ne znam dal uopce ima itko HD crtane programe jer iz sjecanja i nebih rekao da ima kod nas, pa eto ako netko zna nek se nadoveze.

Ja rjesavam crtane na ovaj nacin: 
Registrirao sam se na TorrentHR, za to ti treba pozivnica koju mozes zatraziti u ovom podforumu ovdje. Tamo ima masa sinkroniziranih crtica i animiranih filmova, skinem odjednom da su klinci bar tjedan dana mirni(moras ostavit skinuto na seedu), bacim na stick, stick u android box i gledas stvarno dobru kvalitetu crtanih. Malo duzi proces al isplati se.

 

5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kameni_zg kaže...

Kvaliteta ovisi do servisa (streaming servisa) koji koristis za gledanje. IPTV tesko da bude bolji od nativnog maxtv, no ako ti trebaju crtici na nasim programima, tipa nickelodeon, boomerang i sl. iskreno ne znam tko ima najbolju kvalitetu na njima ako ciljas koristiti iptv, vidio sam boomerang u hd samo UK kanal na cableguy, kod nas ne znam dal uopce ima itko HD crtane programe jer iz sjecanja i nebih rekao da ima kod nas, pa eto ako netko zna nek se nadoveze.

Ja rjesavam crtane na ovaj nacin: 
Registrirao sam se na TorrentHR, za to ti treba pozivnica koju mozes zatraziti u ovom podforumu ovdje. Tamo ima masa sinkroniziranih crtica i animiranih filmova, skinem odjednom da su klinci bar tjedan dana mirni(moras ostavit skinuto na seedu), bacim na stick, stick u android box i gledas stvarno dobru kvalitetu crtanih. Malo duzi proces al isplati se.

 

 Super bum probao hvala ti

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kameni_zg kaže...

Ja rjesavam crtane na ovaj nacin: Registrirao sam se na TorrentHR, za to ti treba pozivnica koju mozes zatraziti u ovom podforumu ovdje. Tamo ima masa sinkroniziranih crtica i animiranih filmova, skinem odjednom da su klinci bar tjedan dana mirni(moras ostavit skinuto na seedu), bacim na stick, stick u android box i gledas stvarno dobru kvalitetu crtanih. Malo duzi proces al isplati se.

 

...ili instaliraš green build i odmah gledaš crtane!

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Milka30 kaže...
kameni_zg kaže...

Ja rjesavam crtane na ovaj nacin: Registrirao sam se na TorrentHR, za to ti treba pozivnica koju mozes zatraziti u ovom podforumu ovdje. Tamo ima masa sinkroniziranih crtica i animiranih filmova, skinem odjednom da su klinci bar tjedan dana mirni(moras ostavit skinuto na seedu), bacim na stick, stick u android box i gledas stvarno dobru kvalitetu crtanih. Malo duzi proces al isplati se.

 

...ili instaliraš green build i odmah gledaš crtane!

 

 Probao sam nesto slicno, dobra stvar, no osobno mi se Kodi ne svidja - previse mi je to stekalo i prekidalo pa nisam koristio - doduse ja sam koristio neki drugi build, neki lokalizirani nas feniks tako nesto, iskreno ne sjecam se. Kazem, osobno misljenje, al svakako vrijedi probati sve pa vidjeti sto pase.

15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

koji box mozete preporuciti iskljucivo za IPTV!? Da radi brzo i fluidno?! Trenutno na mecool kad ubacim listu i epg stopa ko lud!Razmisljao sam o xiaomi mi boxu ili fire sticku!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ja ti preporucam 4k Firestick + siptv aplikaciju za iptv, znaci morao bi zasebno platiti firestick i jednom oko 5-6 eura za licencu za siptv koja ti ostaje dozivotno na tom uredjaju. Ako ti modem nije blizu tv-a i amazon i xiaomi prodaju ethernet adapter za isti, tak da preporucam da si s mobom izmjeris prvo da vidis kak bi to sljakalo otprilike i dal ti treba adapter da se spojis sa zicom.

 

Umjesto siptv applikacije dobra alternativa ti je perfect player (besplatno), al za iptv ja osobno mislim da nema jace od siptv - dizajn je napravljen da je lagano za koristit, sve u svemu sve ih mozes probati, i siptv je besplatan prvih 5 dana.

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

znaci siptv ima za firestick? siptv je super koristio sam dok mi nije istekao mora se platiti 5.5eura :) hvala na preporuci

5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Imao sam firestick 4k, ovaj zadnji, ali mi je upravo siptv se na njemu rušila. Sam firestick je letio kao i apk siptv ali prilikom prebacivanja programa bacala je kašiku. Druge kolege su spominjale da nisu imale tih problema tako da nisam pametan.
Možda je bila neka falš serija, neznam.
A sam rad apk siptv je me oduševio da razmišljam uzeti generaciju prije jer mi treba samo za iptv.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

bumbumzvonko da sjecam se da si nesto pricao o tome. I nisi uspio sloziti? To si trebao reklamirati ako je moguce ikako, ja sa siptv nemam nikakvih problema na firesticku, osim ako naravno lista buffera pa upalim VPN i sve je opet ok.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:11 (kameni_zg).
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kameni_zg kaže...

bumbumzvonko da sjecam se da si nesto pricao o tome. I nisi uspio sloziti? To si trebao reklamirati ako je moguce ikako, ja sa siptv nemam nikakvih problema na firesticku, osim ako naravno lista buffera pa upalim VPN i sve je opet ok.

 I kod mene radi od prvog dana. Bez VPN naravno i bez prekidanja.

 Fire TV stick 4K pun pogodak za 35€ koliko sam ga platio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Nisam nažalost, a android boxovi ne podržavaju SIPTV?
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Podrzavaju ga i android boxevi.

5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Zašto mi ne da na mobitel instalirati? Nije android box? 😯
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bumbumzvonko kaže...
Nisam nažalost, a android boxovi ne podržavaju SIPTV?

 Meni na Xiaomi mi box-u radi. 

Pucaaaajjjj :)
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Koji Xiaomi box imaš?
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

I meni radi SIPTV na mibox3, morao ručno instalirati sa siptv stranice, jer aplikaciju preko storea ne pronalazi, ima par mjeseci

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice