4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

poruka: 289
|
čitano: 107.936
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Ok, hvala.

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
BeLLicus kaže...

I ja skidam taj od 176gb, kupio sam novi QLED 165cm HDR10+, što trebam napraviti da mi bude ovdje gdje piše 8 bita https://prnt.sc/yyapz7, da bude 10 bita kad spojim na tv? Do čega je to inače? Tva?,Grafičke? 

Kompletan lanac: Izvor slike BluRay ili UHD disk - Grafička koja ti ispucava sliku (ili neki Android Box ili sam TV) - kablovi - > TV koji ima 10-bitni panel.

I opet to moraš da li u postavkama TV-a pogledati onu statistiku ili ući u servisni mod ili barem znati kakav si TV kupio.
A gore o kandecama tipa 4:4:4 ili 4:4:2 i slično da i ne pričam.. kolege su ti već nešto objasnili. ;-)

12 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
zeryx kaže...
BeLLicus kaže...

I ja skidam taj od 176gb, kupio sam novi QLED 165cm HDR10+, što trebam napraviti da mi bude ovdje gdje piše 8 bita https://prnt.sc/yyapz7, da bude 10 bita kad spojim na tv? Do čega je to inače? Tva?,Grafičke? 

 odakle skidaš? :D

jel moguce da sad svi skidaju s partis.si...

kad sam poceo skidati išlo je po max brzini. sad je na par kb/s

 Za pocetak , ako ides HDMIem pored kabela koji mora bit adekvatan ( HDMI 2.0a ili b sa 18Gbps propusnosti ) , moras omoguciti wide gamut tj HDR  za taj ulaz u opcijama ( po defaultu je najcesce iskljuceno ) . LG to zove HDMI DeepColor , za Samsung ne znam kako nazivaju , pogledaj si malo u opcijama 

Prvo to provjeri, pa ako je sve tu ok  onda mozemo trazit dalje gdje je problem .

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 19:48 (error_666).
13 godina
online
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

radilo se o skidanju s torrenta :D

hdmi kabel tu ne pomaze. ali svejedno hvala na drugim informacijama.

12 godina
offline
4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Pitao si za situaciju sa slike koja se tice kabela itekako , i na to sam ti dao odgovor :D  .Sto se fajla s  torrenta tice nemas tu sta stimat svakako ako ne gledas  preko kompa na TVu  . 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 20:44 (error_666).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Jel ima titlova za ove verzije Gospodara Prstenova u 4K? Ja ih nisam našao a treba mi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 17:46 (king73).
12 godina
neaktivan
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
king73 kaže...

Jel ima titlova za ove verzije Gospodara Prstenova u 4K? Ja ih nisam našao a treba mi.

 svaki obicni titl za extended verziju radi odlicno i na ovim verzijama, u cemu je problem ne kuzim?

7 godina
offline
4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Pa svaki film je u dva dijela, disc 1 i disc 2.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Ups, sad sam vidio da ima i filmova u jednom dijelu ☺️. Zanemarite moje pitanje.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
king73 kaže...

Jel ima titlova za ove verzije Gospodara Prstenova u 4K? Ja ih nisam našao a treba mi.

 subtitle edit pa prilagodi sam. par minuta posla....

5 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
tajo1960 kaže...
Posmatrač kaže...

 subtitle edit pa prilagodi sam. par minuta posla....

Možeš li dati točan valjani link Subtitle editora (sada aktualnog) koji radi kako treba i koji nije neka probna varijanta, a da podržava .sub i .srt formate i da podržava dijakrtitičke znakove (Č,Ć,Dž,Đ,Š,Ž?

 

Znači, probo sam neke (ranije, lane) i nije bilo podrške za č, ć, đ... da ne nabrajam dalje. Znači link verizje koja to radi, stvarno radi, sada radi kako treba.

 

Da ne preciziram, ali odgovor "Subtitle edit" je kao kad nekom kažeš - "Pa imaš na Internetu"... ili ja samo nisam znao raditi s mojim editorom?!

 https://github.com/SubtitleEdit/subtitleedit/releases/download/3.6.0/SubtitleEdit-3.6.0-Setup.zip

 

 

Odgovor je puno precizniji nego sto ti se cini. Select subtitle edit i searc by google bukvalno prvi link ti je rjesenje ;)

 

Inace ja ga korisitm godinama i radi fenomenalno... Ako negdje zapne javi se 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 11:04 (Posmatrač).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
error_666 kaže...

Ako tv podržava,media player će otvoriti sve što podržava, pa i DV.

Nije bas tak jednostavno sto se tice DV.

Prva stvar u kojem je formatu, mp4 postoji neko vrijeme ali od relativno nedavno podrzan "svugdje", mislim da su ga prije samo neki TV playeri mogli (tipa LG).

Ovo kad kazem "svugdje", najvise mislim na Kodi 19 i Plex, mp4 sa DV profilom 5 bi trebao raditi bez problema, al zavisi o uredaju na kojem se vrti. Kod mene Kodi 19 u Sony TV internom appu normalno radi dok na Fire Stick 4k ne radi, Plex na Fire Stick 4k uredno radi.

Ako je od nedavno podrzani mkv format u pitanju, potreban je ili nesluzbeni build Kodia 19 ili Plex, ali samo na Shield Pro (najcesce se spominje, mozda ima jos koji uredaj). Probao sam Plex na Fire Stick 4k i neke mkv sampleove, profil 5 radi, profili 7 MEL radi a FEL ne radi.

Tu se jos moze pricati o UHD backupu, ali koliko znam stvarno rijetki uredaji to mogu citati.

I sad tu dolaze i druge stvari, da Fire Stick 4k i interni TV appovi (ne znam dal na svim TVovima, ali mislim da da) ne podrzavaju passthrough lossless audia nego transkodiraju u DD+.

Tako da se svodi na to da "obicni smrtnik" moze gledati samo lossy DV (tipa mp4 sa materijalom koji se streamao), odnosno da za lossless DV (mkv remux sa DV i lossless audiom) treba uloziti u Shield Pro. Plus pitanje je i dostupnosti materijala, ja osobno cu malo sacekati dok se ne stabilizira mkv sa DV remuxom i do tada gledati HDR10 remux.

5 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
Bratija kaže...
error_666 kaže...

Ako tv podržava,media player će otvoriti sve što podržava, pa i DV.

Nije bas tak jednostavno sto se tice DV.

Prva stvar u kojem je formatu, mp4 postoji neko vrijeme ali od relativno nedavno podrzan "svugdje", mislim da su ga prije samo neki TV playeri mogli (tipa LG).

Ovo kad kazem "svugdje", najvise mislim na Kodi 19 i Plex, mp4 sa DV profilom 5 bi trebao raditi bez problema, al zavisi o uredaju na kojem se vrti. Kod mene Kodi 19 u Sony TV internom appu normalno radi dok na Fire Stick 4k ne radi, Plex na Fire Stick 4k uredno radi.

Ako je od nedavno podrzani mkv format u pitanju, potreban je ili nesluzbeni build Kodia 19 ili Plex, ali samo na Shield Pro (najcesce se spominje, mozda ima jos koji uredaj). Probao sam Plex na Fire Stick 4k i neke mkv sampleove, profil 5 radi, profili 7 MEL radi a FEL ne radi.

Tu se jos moze pricati o UHD backupu, ali koliko znam stvarno rijetki uredaji to mogu citati.

I sad tu dolaze i druge stvari, da Fire Stick 4k i interni TV appovi (ne znam dal na svim TVovima, ali mislim da da) ne podrzavaju passthrough lossless audia nego transkodiraju u DD+.

Tako da se svodi na to da "obicni smrtnik" moze gledati samo lossy DV (tipa mp4 sa materijalom koji se streamao), odnosno da za lossless DV (mkv remux sa DV i lossless audiom) treba uloziti u Shield Pro. Plus pitanje je i dostupnosti materijala, ja osobno cu malo sacekati dok se ne stabilizira mkv sa DV remuxom i do tada gledati HDR10 remux.

 Sta podrazumijevas pod MKV formatom? MKV je kontejner a unutra moze biti video i audio u bilo kojem codecu.....

13 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
Posmatrač kaže...
Bratija kaže...
error_666 kaže...

Ako tv podržava,media player će otvoriti sve što podržava, pa i DV.

Nije bas tak jednostavno sto se tice DV.

Prva stvar u kojem je formatu, mp4 postoji neko vrijeme ali od relativno nedavno podrzan "svugdje", mislim da su ga prije samo neki TV playeri mogli (tipa LG).

Ovo kad kazem "svugdje", najvise mislim na Kodi 19 i Plex, mp4 sa DV profilom 5 bi trebao raditi bez problema, al zavisi o uredaju na kojem se vrti. Kod mene Kodi 19 u Sony TV internom appu normalno radi dok na Fire Stick 4k ne radi, Plex na Fire Stick 4k uredno radi.

Ako je od nedavno podrzani mkv format u pitanju, potreban je ili nesluzbeni build Kodia 19 ili Plex, ali samo na Shield Pro (najcesce se spominje, mozda ima jos koji uredaj). Probao sam Plex na Fire Stick 4k i neke mkv sampleove, profil 5 radi, profili 7 MEL radi a FEL ne radi.

Tu se jos moze pricati o UHD backupu, ali koliko znam stvarno rijetki uredaji to mogu citati.

I sad tu dolaze i druge stvari, da Fire Stick 4k i interni TV appovi (ne znam dal na svim TVovima, ali mislim da da) ne podrzavaju passthrough lossless audia nego transkodiraju u DD+.

Tako da se svodi na to da "obicni smrtnik" moze gledati samo lossy DV (tipa mp4 sa materijalom koji se streamao), odnosno da za lossless DV (mkv remux sa DV i lossless audiom) treba uloziti u Shield Pro. Plus pitanje je i dostupnosti materijala, ja osobno cu malo sacekati dok se ne stabilizira mkv sa DV remuxom i do tada gledati HDR10 remux.

 Sta podrazumijevas pod MKV formatom? MKV je kontejner a unutra moze biti video i audio u bilo kojem codecu.....

 

Istina, krivo sam se izrazio, i mp4 i mkv su kontejneri, u oba se nalazi HEVC video.

Vise sam htio reci da je neko vrijeme bilo moguce spremiti DV HEVC u mp4 a da se od nedavno moze spremiti i u mkv, ali da je reprodukcija jos uvijek problematicna, u zavisnosti od DV "verzije" i uredaja na kojem se reproducira.

12 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
Bratija kaže...
error_666 kaže...

Ako tv podržava,media player će otvoriti sve što podržava, pa i DV.

Nije bas tak jednostavno sto se tice DV.

Prva stvar u kojem je formatu, mp4 postoji neko vrijeme ali od relativno nedavno podrzan "svugdje", mislim da su ga prije samo neki TV playeri mogli (tipa LG).

Ovo kad kazem "svugdje", najvise mislim na Kodi 19 i Plex, mp4 sa DV profilom 5 bi trebao raditi bez problema, al zavisi o uredaju na kojem se vrti. Kod mene Kodi 19 u Sony TV internom appu normalno radi dok na Fire Stick 4k ne radi, Plex na Fire Stick 4k uredno radi.

Ako je od nedavno podrzani mkv format u pitanju, potreban je ili nesluzbeni build Kodia 19 ili Plex, ali samo na Shield Pro (najcesce se spominje, mozda ima jos koji uredaj). Probao sam Plex na Fire Stick 4k i neke mkv sampleove, profil 5 radi, profili 7 MEL radi a FEL ne radi.

Tu se jos moze pricati o UHD backupu, ali koliko znam stvarno rijetki uredaji to mogu citati.

I sad tu dolaze i druge stvari, da Fire Stick 4k i interni TV appovi (ne znam dal na svim TVovima, ali mislim da da) ne podrzavaju passthrough lossless audia nego transkodiraju u DD+.

Tako da se svodi na to da "obicni smrtnik" moze gledati samo lossy DV (tipa mp4 sa materijalom koji se streamao), odnosno da za lossless DV (mkv remux sa DV i lossless audiom) treba uloziti u Shield Pro. Plus pitanje je i dostupnosti materijala, ja osobno cu malo sacekati dok se ne stabilizira mkv sa DV remuxom i do tada gledati HDR10 remux.

 Nije . ali bila je priča o media playeru TVa , ako TV podrzava DV media player ce ga prikazati nebitno koji je izvor ( lokalno preko serviio media servera , usb ili sa pc-a HDMIem ) . tako je bar na LG, jbga ni kod drugih ne bi smjelo bit drugačije .

Po meni je veci problem nedostatak DV sadrzaja jer je puno manje  zastupljen od HDR-a ,  mada mi iskreno nije jasno zasto jer po meni je DV za klasu  bolji format . 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 19:27 (error_666).
13 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
error_666 kaže...
Bratija kaže...
error_666 kaže...

Ako tv podržava,media player će otvoriti sve što podržava, pa i DV.

Nije bas tak jednostavno sto se tice DV.

Prva stvar u kojem je formatu, mp4 postoji neko vrijeme ali od relativno nedavno podrzan "svugdje", mislim da su ga prije samo neki TV playeri mogli (tipa LG).

Ovo kad kazem "svugdje", najvise mislim na Kodi 19 i Plex, mp4 sa DV profilom 5 bi trebao raditi bez problema, al zavisi o uredaju na kojem se vrti. Kod mene Kodi 19 u Sony TV internom appu normalno radi dok na Fire Stick 4k ne radi, Plex na Fire Stick 4k uredno radi.

Ako je od nedavno podrzani mkv format u pitanju, potreban je ili nesluzbeni build Kodia 19 ili Plex, ali samo na Shield Pro (najcesce se spominje, mozda ima jos koji uredaj). Probao sam Plex na Fire Stick 4k i neke mkv sampleove, profil 5 radi, profili 7 MEL radi a FEL ne radi.

Tu se jos moze pricati o UHD backupu, ali koliko znam stvarno rijetki uredaji to mogu citati.

I sad tu dolaze i druge stvari, da Fire Stick 4k i interni TV appovi (ne znam dal na svim TVovima, ali mislim da da) ne podrzavaju passthrough lossless audia nego transkodiraju u DD+.

Tako da se svodi na to da "obicni smrtnik" moze gledati samo lossy DV (tipa mp4 sa materijalom koji se streamao), odnosno da za lossless DV (mkv remux sa DV i lossless audiom) treba uloziti u Shield Pro. Plus pitanje je i dostupnosti materijala, ja osobno cu malo sacekati dok se ne stabilizira mkv sa DV remuxom i do tada gledati HDR10 remux.

 Nije . ali bila je priča o media playeru TVa , ako TV podrzava DV media player ce ga prikazati nebitno koji je izvor ( lokalno preko serviio media servera , usb ili sa pc-a HDMIem ) . tako je bar na LG, jbga ni kod drugih ne bi smjelo bit drugačije .

Po meni je veci problem nedostatak DV sadrzaja jer je puno manje  zastupljen od HDR-a ,  mada mi iskreno nije jasno zasto jer po meni je DV za klasu  bolji format . 

Znam da je prica o TV media playeru, i koliko znam nije ista prica kod svakog proizvodaca sto moze interni player. Ako se dobro sjecam, za Sony je npr. bio problem sto je ocekivao odredeni profil DVa dok mu je Blu ray player drugog proizvodaca slao drugi profil preko HDMIa, pa se morao upgradeati firmware na Blu ray playeru, link koji sam nasao na brzinu. Na prvu, imas player koji moze DV i imas TV koji moze DV a zajedno ne radi.

Za LG, znam koliko sam procitao u prolazu da on moze citati mp4 vec neko vrijeme, nisam bas siguran sada za mkv posto je novije (da ne pricam o UHD backupu). Plus koliko sam vidio u prolazu, noviji LG modeli ne mogu vise reproducirati DV mp4 (ili ne iste DV profile kao prije) kao neki stariji modeli.

Uglavnom, nije sve skroz crno bijelo i to sam zelio naglasiti, zato i dolazi do toga do moras imati neki eksterni player ako stvaro zelis imati podrsku za "sve", a i tu moras paziti sto taj eksterni player moze.

 

A sto se tice nedostatka sadrzaja, koliko sam skuzio vecinom dolazi od potrebe da DV disk mora imati fallback na HDR10 ako uredaj ne podrzava DV. Zato UHD diskovi imaju dva layera (DV profil 7), glavni HDR10 i dodatni DV, i samim time zauzimaju vise prostora, a disk je ogranicen prostorom, tako da u samom startu ima manje DV sadrzaja nego HDR10. Za usporedbu, profil 5 ima samo jedan layer i taj se koristi za stremanje i generalno ima najvecu podrsku na svim playerima. I normalno, DV licenca kosta. Druga stvar sto prije nije bilo moguce napraviti mkv remux sa DV HEVC (samo u mp4), pa bi remuxovi bili HDR10.

14 godina
offline
4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Pozdrav,

 

može pitanje, gdje vi skidate 4K sadržaj?

Preko torrenta ili ima nešto bolje? 

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Ja torrent.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
Ima li tko titlove za "A perfect planet"? Nalazim samo Webripove koji se ne slažu s BR ripom. A ni uskladiti ne uspijevam.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
Fabijan kaže...
Ima li tko titlove za "A perfect planet"? Nalazim samo Webripove koji se ne slažu s BR ripom. A ni uskladiti ne uspijevam.

 Ima li taj video engleske titlove u sebi? Ako ima extractuj te titlove sa mkvextract i onda singronizuje svoj titl sa tim tilom sa subtitle.... Zvuci puno komplikovanije nego sto jest....

11 godina
neaktivan
offline
4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

evo izasao je justice league sa hbomax u dolby vision na onim stranicama, ima samo 30 gb, vidit cemo na sta lici

mozda izade i remux dv uskoro

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Zack.Snyders.Justice.League.2021.2160p.HMAX.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.x265-MZABI

31.6GB

 

Slika je u totalnoj banani.

Sve boje su zeleno-ljubičaste. (isprobano na VLC playeru i Plexu na TVu, ista stvar)

 

Jel ima netko ovu verziju i da je OK, napravim ponovno skidanje?

Ili tražim novu verziju?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Ja imam navedenu verziju i slika je dobra. Međutim film je u valjda u formatu za iMax pa ima black bars s ljeve i desne strane.

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
Shaka111 kaže...

Ja imam navedenu verziju i slika je dobra. Međutim film je u valjda u formatu za iMax pa ima black bars s ljeve i desne strane.

 

 

 to je neka njegova nova fora, film je snimam u 1.66:1.  umjesto standardnih 2.39:1

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
šćir kaže...

evo izasao je justice league sa hbomax u dolby vision na onim stranicama, ima samo 30 gb, vidit cemo na sta lici

mozda izade i remux dv uskoro

blu-ray izlazi za cca 2 mjeseca, tako da tek tada negdje... ali mislim da ce se trebat nabaviti uhd backup pa onda sam napraviti remux, nisam bas vidio mkv remux koji sadrzi dv da cirkulira (nisam se bas ni ubio od trazenja, pa mozda i ima)...

 

al bolje pitanje je preko cega onda to reproducirati?

ako pod remux mislis na lossless video i audio u mkvu i da ima dv, kolilko sam ja informiran ne postoji plug'n'play rjesenje, najvise se spominje Plex i nesluzbeni Kodi (verzija radena primarno za dv mkv) na Shield Pro ali i on ima neke probleme s reprodukcijom boja, citam da ima nesto Android boxeva na kojima radi nesluzbeni Kodi ali onda opet neki drugi problem... uglavnom, mislim da ce proci jos neko vrijeme i da ce se morati koristiti eksterni uredaj (ak nist drugo onda zbog lossless zvuka)...

13 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
CyberDemonVZ kaže...

Zack.Snyders.Justice.League.2021.2160p.HMAX.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.x265-MZABI

31.6GB

 

Slika je u totalnoj banani.

Sve boje su zeleno-ljubičaste. (isprobano na VLC playeru i Plexu na TVu, ista stvar)

 

Jel ima netko ovu verziju i da je OK, napravim ponovno skidanje?

Ili tražim novu verziju?

ja sam imao takav problem sa bojama sa drugim materijalom (isto mp4 sa dv) na Kodiu na Fire Sticku, dok je Kodi na TVu uredno radio, na kraju sam se prebacio na Plex na Fire Sticku cisto da se usput mogu poigrati sa mkv dv...

 

koji OS TV koristi? ako je Android, Plex bi trebao raditi (kod mene uredno radi na Fire Stick), updateaj server/klijent na zadnje verzije

ako nije Android, mislim da onda zavisi kad ce proizvodac staviti Plex klijent koji podrzava DV, moze biti sutra moze biti nikada...

12 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Hvala dečki.

Tizen, Samsung. Gore je Plex.

 

Ali mi je čudno kako ga i VLC na kompu pogrešno prikazje :/ 

Probam se igrati, možda uspije

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
CyberDemonVZ kaže...

Hvala dečki.

Tizen, Samsung. Gore je Plex.

 

Ali mi je čudno kako ga i VLC na kompu pogrešno prikazje :/ 

Probam se igrati, možda uspije

dv zaboravi na kompu, ne radi

mislim da ti jedino ostaje probati sa Samsung internim playerom ako eventualno otvara mp4 sa dv, ne znam kakva je tu situacija

ako ni to ne radi, ili neki eksterni uredaj za reprodukciju mp4 dv ili nabavi verziju filma sa hdr10 koja treba raditi preko kompa

12 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci

Onda čekam drugu verziju :)

Hvala!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: 4K HDR filmovi...serije... dokumentarci
Bratija kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Hvala dečki.

Tizen, Samsung. Gore je Plex.

 

Ali mi je čudno kako ga i VLC na kompu pogrešno prikazje :/ 

Probam se igrati, možda uspije

dv zaboravi na kompu, ne radi

mislim da ti jedino ostaje probati sa Samsung internim playerom ako eventualno otvara mp4 sa dv, ne znam kakva je tu situacija

ako ni to ne radi, ili neki eksterni uredaj za reprodukciju mp4 dv ili nabavi verziju filma sa hdr10 koja treba raditi preko kompa

 DV radi na kompu , gledao one promo klipove za DV i igrao NFS Heat u DV-u . Samo , problem je sto je ograničen na fullHD jer za 2K ili UHD nema dovoljno propusnosti za HDMI2.0 standard . 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice