Biciklizam, bicikli, oprema, staze... izdvojena tema

poruka: 30.288
|
čitano: 14.098.463
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ne mogu ga skinuti.

Jel trebam i zicu mjenjati?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ne mogu ga skinuti.

Jel trebam i zicu mjenjati?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pitanje. Zadnji kotač se ne vrti kada okrećem pedale, zadnji zupčanik ne radi. Znaci trebam novi, ali nisam siguran na sto trebam paziti prilikom kupnje. Hoce li pasati bilo koji koji ima 6 brzina (14-28T) ili ne?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Kolacic kaže...

Ne mogu ga skinuti.

Jel trebam i zicu mjenjati?

 Sprej za zapekle serafe pospricaj
razjeda koroziju i sigurnosna ljepila.

A sajlu i buzir bi bilo pozeljno promjenit a i ne kosta puno..

Kada DIRTam ja ne BRIGAm!!:D
13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
ValentinoKr kaže...
Pitanje. Zadnji kotač se ne vrti kada okrećem pedale, zadnji zupčanik ne radi. Znaci trebam novi, ali nisam siguran na sto trebam paziti prilikom kupnje. Hoce li pasati bilo koji koji ima 6 brzina (14-28T) ili ne?

 Najbitniji ti je model nabe koju imas
prema njoj trazis a tek onda filtriras pretrazivac za duzinu "frajlaufa"

Kada DIRTam ja ne BRIGAm!!:D
15 godina
odjavljen
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Kolacic kaže...

Ne mogu ga skinuti.

Jel trebam i zicu mjenjati?

Prvo, loše se sa slika vidi, ali meni se čini da to nije hanger, već dio samog mjenjača. Možeš slikati dio na bikeu? Ako je pukao mjenjač, onda je vjerojatno i hanger skrivljen (na željeznoj rami je moguće i da je dio rame ujedno i hanger).

 

Što se sajle tiče, ako bi se i dala spasiti, nije vrijedno truda, bužir i sajla dođu par desetaka kuna, a ako ti sajla bude zapinjala, izluditi ćeš se provjeravajući da li je sve ispravno i dobro montirano.

 

ValentinoKr kaže...
Pitanje. Zadnji kotač se ne vrti kada okrećem pedale, zadnji zupčanik ne radi. Znaci trebam novi, ali nisam siguran na sto trebam paziti prilikom kupnje. Hoce li pasati bilo koji koji ima 6 brzina (14-28T) ili ne?

To je kranz i montiranje na kotač je u pravilu standardno, ali neki stariji francuski bicikli su imali stariji standard.

 

Također, imaš i dvije verzije razmaka među zupčanicima - standard i ultra. Standard traži veću širinu okvira (126 mm), a ultra je uži i može se ubaciti umjesto 5 brzinskog kranza (120 mm širina okvira). Najvjerojatnije je ti je standard, ali radije izmjeri širinu okvira (unutarnji razmak u koji upada kotač). Ako je 126 mm, onda možeš nadograditi na 7 brzina, pod uvjetom da:

- promijeniš lanac, ako već nisi mijenjao (novi lanci za 6 brzina se ionako ne razlikuju od lanaca za 7 i 8 brzina)

- raspon zubaca ostane isti (14-28T - možda bi mogao i na veći raspon, ali bez specifikacije mjenjača ne možeš znati)

- da imaš ili neindexirani shifter (onaj koji nema točno 6 položaja, već ga možeš kontinuirano micati) ili da promijeniš indexirani na 7 brzinski

 

 

Što se tiče samog kranza, za skinuti ga ti treba poseban alat, dok ti za montažu ne treba ništa (u vožnji se sam steže). Postoji i metoda skidanja koja ne traži poseban alat, ali uništava kranz - rastaviš ga (skineš onaj prsten između lančanika i osovine), izvučeš vanjski dio i unutarnji skineš vodoinstalaterskim kliještima (grif).

 

Prije montaže novog, stavi masti na navoj.

 

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

I mala prezentacija novog projekta

Spezialized Stumpjumper Expert Carbon Fsr


Zamjenio sam prednju vilicu i servisirao zadnji amortizer i brain,xlc volan,dodatni spejser,pedale,lanac,tockici na mjenjacu,luftirajuce pakne kao i ozracivanje kocnica
i pregradio prednji pogon na 1x10 zbog redukcije tezine i povremenih komplikacija sa istim
svi lezaji otvoreni podmazani ili eventualno ako su imali lufta promjenjeni

gume narucene Mountainking 2.4 i tubeless set

biciklo sam dobio jeftino i u ne bas najboljem stanju
trenutno stanje pokazuju slike

2 tjedna sam radio na njemu

Kada DIRTam ja ne BRIGAm!!:D
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
pacijent007 kaže...

Imam bicikl Scott Aspect 60 iz 2009., 26" kotači, prednja guma 26x2.0 a zadnja 2.25, zanima me mogu li na njega staviti tanje gume? Nešto tipa 26x1.5? S obzirom da se vozam i po cesti dosta htio bih nešto tanje i brže, lako stavim nazad ove deblje ako planiram nekud offroad. Na obruču sam našao oznaku 26x1.5 ako to što pomaže.

Možeš da, ali ne ispod 26 x po širini 1.75 gume jer za tanje gume moraš kupit i uže zračnice.Zračnica za gume 2 ili 2.25 ne bude stala u 1.5 gumetinu, tu je kvaka ili problem kod izbora.

 

Kupi tanje gume da, ali i okvirno glatke gume tak se to radi.

 

https://ciklo-centar.hr/artikl/schwalbe-range-cruiser-26x1-75-vanjska-guma-za-bicikl

 

Realno, možeš opet kupit 2.0 gume ali ne tipične MTB gume kaj drugo.Eto ti Veetireco Speedster, ili iako je šira čak je 200g lakša u odnosu na znatno uži Schwalbe model.Veetireco model(ima i Schwalbe guma) ima i dodatnu zaštitu od bušenja.Ukratko, to su lagane i brze gume koje imaju i bočne reflektirjuče trake.

 

https://www.rog-joma.hr/hr/oprema/vanjske-gume/26/v-guma-26x2-00-50-559-vrb316-speedster-reflect-vee-rubber-17805/

 

https://veetireco.com/product/cyclocross-gravel-speedster/

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Hvala na informacijama. I računao sam da bih morao kupiti tanje zracnice. Ukoliko bi ipak uzeo 1.5 jel bi imao problema ako bi uzeo tanje zracnice?

 

Moram priznati zanimljva mi se cini čini opcija sa glatkim 1.75 gumama, vozio sam bratov fuji trekking bicikl na 1.6 gumama ali ne bas glatkim. Mogu li imati slican osjecaj s 1.75 glatkim. A opet gledam fuji je 28" a moj je 26"

Ali kad razmislim, bitan mi je osjećaj vožnje a brzina manje

13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav ekipa,

 

Danas stigao bajk i mogu reći da sam prezadovoljan, hvala rambox na preporuci Ghost Square Crossa. Odvozio sam danas probni đir od cca 25km i čini mi se da je bajk točno onakav kakav sam tražio 

Jedino sam razmišljao u budućnosti stavit malo šire gume, trenutne su 1.6 ako se ne varam. Razmišljam od 1.8 ili eventualno 2.0 iako mislim da su 2.0 malo preširoke. Tj. niti ne znam koja je max širina guma za ove felge.

https://imgur.com/BH69bIM
https://imgur.com/aaobGUY

Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 20:46 (Legendic1911).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Legendic1911 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Danas stigao bajk i mogu reći da sam prezadovoljan, hvala rambox na preporuci Ghost Square Crossa. Odvozio sam danas probni đir od cca 25km i čini mi se da je bajk točno onakav kakav sam tražio 

Jedino sam razmišljao u budućnosti stavit malo šire gume, trenutne su 1.6 ako se ne varam. Razmišljam od 1.8 ili eventualno 2.0 iako mislim da su 2.0 malo preširoke. Tj. niti ne znam koja je max širina guma za ove felge.

https://imgur.com/BH69bIM
https://imgur.com/aaobGUY

 Cestitke
stvarno lijep bajk 
Ghost mi je jedna od omiljenih proizvodjaca
uvijek lijep dizajn

A sto se tice guma, ako vecinom vozis asfalt zadrzi ove
lakse ih je gurati(cudno da dajem ovakav savjet a sam preferiram 2.4 haha)

evo i slikica mog bivseg ljepotana

Kada DIRTam ja ne BRIGAm!!:D
3 godine
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
zdgrunf kaže...

Rigid je za zapadnjačke gradove koji imaju sređene staze, za Zagreb je suspenzija poželjna. Bicikliram svakodnevno zadnjih 20g po Zagrebu i ne može me nitko uvjeriti  da je vilica nepotrebna.

 Vozim već 2 godine specku i jedino specku po Zagrebu i Hrvatskoja ponekad i Sloveniji, sve od 23mm do 28mm guma, i ne može me itko uvjeriti da je vilica potrebna.(osim ako planiraš se voziti offroad po kamenjaru ili težoj šumi)

 

Jedina cesta koja mi je baš neprihvatljiva je Aleja Bolonje na onom dijelu između Zagreba i Zaprešića. Dapače, u te dvije godine imam više kilometara na specki nego mnogi ljudi u autu.

 

Bez da uvrijedim ikoga, ali MTB na cesti poistovjećujem sa onom pojavom ljudi koji kupuju terenski auto a neće ga nikad voziti kroz polje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 23:26 (ipv7).
9 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

MTB vozim po cesti samo kad moram. Ne znam kako netko uopće može uživati se voziti po gradu, po tim silnim gužvama, auta mali milijun... Meni je to odbojno. Ovako sa mtb u prvu šumu, priroda, potoci, čist zrak. I sa MTB možeš kud hoćeš dok ovi cross bicikli mogu samo na cestu. Frend kupio prije cross i sad žali jer ne može mrdnut sa nama. Cross je brži, lakše pedalirat i sve stoji ali i mtb ide po cesti dovoljno brzo...

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Eh vidiš tajna je u tome da sa speckom sano projurim kroz sve to i ubrzo sam na poslu. Auto više ni nemam a sve je bolje od tramvaja/busa, nekako moram na posao. I naravno gdje je moguće doista voziti po cesti a ne nogostupu pa ni rubnici ne smetaju.

Meni je uživanje izvaditi kartu pokazati na neki gradić i krenuti. Cjelodnevna avantura. Vidi se svijeta. Ako se za ljeto ukine granica kretanja među županijama imam isplanirano za godišnji obići Istru uzduž i poprijeko. Imam i planiranu rutu Ljubljana Zagreb uz Savu. Nadam se jednog dana biti sposoban za 200km rute.
10 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
ipv7 kaže...
Eh vidiš tajna je u tome da sa speckom sano projurim kroz sve to i ubrzo sam na poslu. Auto više ni nemam a sve je bolje od tramvaja/busa, nekako moram na posao. I naravno gdje je moguće doista voziti po cesti a ne nogostupu pa ni rubnici ne smetaju.

Meni je uživanje izvaditi kartu pokazati na neki gradić i krenuti. Cjelodnevna avantura. Vidi se svijeta. Ako se za ljeto ukine granica kretanja među županijama imam isplanirano za godišnji obići Istru uzduž i poprijeko. Imam i planiranu rutu Ljubljana Zagreb uz Savu. Nadam se jednog dana biti sposoban za 200km rute.

 A sve ima svoje drazi...nekom pase jedno,nekom drugo...ja nebi imao nista protiv ceste da zivim negdje uz more pa lagano magistralom uzivat.A ovako mi je osobno draze polje,brdo,ledine,polje,sume mada nemam velikog izbora zivim u manjoj sredini ali da se nac tura neka kombinacija svega toga i ceste jos uz to.

Ja sam uzeo mtb zato jer znam da nema sanse da cu samo cestom vozit,cesto skrenem na makadam i polje,a s njim mogu i na cestu bez problema,a da sam uzeo spec mogao bi samo cestom.Ne ovaram nikakve rekorde tako da mi je brzina nebitna,to je rekreacija bitno mije da se umorim i kad zavrsim da imas osjecaj da si odvozio stogod.

Ako ti vec toliko vozis mogao bi sad ti vec sigurno sprasit 200km sa spec,ja koji nisam vozio skoro 10g,sad sam poceo vozikat pa sa mtb 46km (mix teren,dosta ceste i uzbrdnica) odvozio nedavno bez problema,da imam spec imam osjecaj da bi sprasio do makarske i nazat bez problema.

Origin_Steam: hrka11
3 godine
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Ma dapače, svatko ima svoj đir. Ali kada ljudi mi pričaju da ne vozi specku radi neke nekvalitete cesta to mi ne prolazi.

A možda i bi mogao prevaliti 200, ali neplanski ne bi mogao. Morao bih prvo par stotica za vježbu pa 150(npr Ljubljana Zagreb). I dobro isplanirati rutu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 8:30 (ipv7).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pozdrav svima,

molim vas za savjet, trenutno imam Stevens X6 bicikl (mislim da je trekking) i gledam si kupiti "specijalku". U Decathlonu sam sjeo na jednu (Triban RC120) i iznenadio sam se kako mi odgovara geometrija. Imam dvojbu da li kupiti RC120 disc (https://www.decathlon.hr/cestovni-bicikl-rc120-id_8545836.html) ili uzeti skuplji RC 520 (https://www.decathlon.hr/cestovni-bicikl-rc520-id_8502389.html). Obično napravim nekih 20 km preko tjedna, gledam da je neki uspon i za vikend cca 50 -75 km. Možda nešto rabljeno u tom rangu cijena?
Hvala svima na savjetu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Moze li se karbon polirat da se ogrebotina skine? Cijev sjedala je ogrebana...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Bgang 

Makar su oba bajka dosta dobra kupovina u svojoj cijenovnoj kategoriji,barem po meni,ako možeš odi na RC520.

Definitivno bang for buck,kompletna 105 grupa,dosta hvaljene cestovne te nekakve hibridne disk kočnice (nisam ih isprobao ali ih u svim recenzijama dosta dobre ocjene dobivaju).

Ako bi ga nadograđivao isto mislim ne bi trebao imat problema pošto je 2x11 ,jedino upitno kakvi su kotači,makar vjerujem da su ok.

 

Po meni baš "best buy" u nekakvoj entry kategoriji cestovnjaka/gravel bicikala,do nekakvih 1000€.

Da je neki drugi natopis na rami prodavao bi se za duplu cijenu.

 

RC120 je isto ok za tu lovu,malo su smućkali komponente ,al teško usporedivo,RC520 je baš konkretan bajk.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 12:24 (evang).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav društvo, treba mi pomoc odlucio sam se na kupnju bicikla ali nisam bas specijalist u to podrucju, vozio bi ga na svim povrsinama od grada pa do Sljemena , visok sam 192cm 85 kg, u ducanu mi je prodavac preporucio ovu biciklu 

https://gema-bicikli.hr/bicikli/cijena/bicikl-fuji-mtb-nevada-29-1.5-17-satin-yellow-2020

Cijena je spustena sa 6000kn na 4500kn trenutno akcija, zanima me me ima li nesto bolje od ovoga cijena koja mogu izdvojit je max 4500kn sve ispod toga jos bolje. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
cobra911911 kaže...

Pozdrav društvo, treba mi pomoc odlucio sam se na kupnju bicikla ali nisam bas specijalist u to podrucju, vozio bi ga na svim povrsinama od grada pa do Sljemena , visok sam 192cm 85 kg, u ducanu mi je prodavac preporucio ovu biciklu 

https://gema-bicikli.hr/bicikli/cijena/bicikl-fuji-mtb-nevada-29-1.5-17-satin-yellow-2020

Cijena je spustena sa 6000kn na 4500kn trenutno akcija, zanima me me ima li nesto bolje od ovoga cijena koja mogu izdvojit je max 4500kn sve ispod toga jos bolje. 

 Znam da si napisao da ti je 4500kn granica,ali za 270 kn više možeš dobit puno puno konkretniji MTB,ima čak i 27 i 29 varijanta pa moš i birat

 

http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1191

http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1187

8 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Znaci ovi gore su bolji od onog sta sam stavio ?

11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

To je zapravo isti model samo u 29 i 27,5 varijanti,i da neusporedivo bolji.

U svakom slučaju ovaj linkani Fuji ti je debelo preskup,bez obzira na ove linkane gore ,za tu lovu se može puno bolje naći.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 13:52 (evang).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Gdje se u Zg moze pogledat

16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Legendic1911 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Danas stigao bajk i mogu reći da sam prezadovoljan, hvala rambox na preporuci Ghost Square Crossa. Odvozio sam danas probni đir od cca 25km i čini mi se da je bajk točno onakav kakav sam tražio 

Jedino sam razmišljao u budućnosti stavit malo šire gume, trenutne su 1.6 ako se ne varam. Razmišljam od 1.8 ili eventualno 2.0 iako mislim da su 2.0 malo preširoke. Tj. niti ne znam koja je max širina guma za ove felge.

https://imgur.com/BH69bIM
https://imgur.com/aaobGUY

Hvala neče bit dost, uplati malo Eura na račun u banci onda bude ok.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/bicikli-elektricni-romobili/biciklizam-bicikli-oprema-staze/11835.aspx?page=863&jumpto=6116860&sort=asc&view=flat

 

Ne šta če ti deblje gume, pa ne buš glumio MTB koji ti ne treba ili na kraju nisi ga niti kupil.

 

Na Ghost su 28/42-622 ili 700C gume, dakle njihova širina je oko 42mm ili više od 45mm šira guma nema smisla za klasičan Cross bajs.Defotne Ghost Continental gume, cesta/asfalt/grad nije njihov teren ili glavna namjena.Malo su pregrbave za to, ali ok prednost je kaj su vrlo lagane i imaju dodatnu zaštitu od bušenja.

 

Veetireco Zilent Mk2 je guma za tabe koji večinom bicikliraš po cesti.RogJoma cijena je bagatela, to je odlična/robusna ali i brza gumetina(5mm dodatna zaštita od bušenja) koja se večinom prodaje za 30+dolara ili eura kako gdje.

 

https://www.rog-joma.hr/hr/oprema/vanjske-gume/28-and-700c/v-guma-28x1-60-42-622-700x42c-vrb315-zilent-vee-rubber-17802/

 

https://www.sevendaycyclist.com/vee-tire-co-zilent-mark-2-tyres

evang kaže...

Bgang 

Makar su oba bajka dosta dobra kupovina u svojoj cijenovnoj kategoriji,barem po meni,ako možeš odi na RC520.

Definitivno bang for buck,kompletna 105 grupa,dosta hvaljene cestovne te nekakve hibridne disk kočnice (nisam ih isprobao ali ih u svim recenzijama dosta dobre ocjene dobivaju).

Ako bi ga nadograđivao isto mislim ne bi trebao imat problema pošto je 2x11 ,jedino upitno kakvi su kotači,makar vjerujem da su ok.

 

Po meni baš "best buy" u nekakvoj entry kategoriji cestovnjaka/gravel bicikala,do nekakvih 1000€.

Da je neki drugi natopis na rami prodavao bi se za duplu cijenu.

 

RC120 je isto ok za tu lovu,malo su smućkali komponente ,al teško usporedivo,RC520 je baš konkretan bajk.

Nisu ništa smučkali, bez obzira koji je Triban model na vagi=gleda se samo omjer uloženo-dobiveno tu je kvaka.Ajd ti nađi bolju specku za 3000kn, a tu je Triban RC 120 Abyss odličan uostalo dolnji link testovi itd.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/bicikli-elektricni-romobili/biciklizam-bicikli-oprema-staze/11835.aspx?page=866&jumpto=6121435&sort=asc&view=flat

 

Skuplja RC 120 verzija košta 3800kn, a Triban RC 520 ili linkani model 6500kn to je sasvim drukčiji cjenovni segment.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 18:13 (rambox).
14 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Dosao bajk nakon vise od mjesec dana... i kako sam i mislio kud cekas tu i sranja.... prepakiran je negdje... kutija od totalno drugog bajka i labeli po kutiji isto od tog drugog bajka... znaci ne da nije ta kutija nego je i koristena vec... naravno sva izudarana i ostecena.... i na kraju i ogrebana cijev sjedala i sjedalo malo.... ostalo je ok kolko je sestra vidjela jer je isao kod nje u Austriju jer je tamo slanje besplatno a kod nas je 130 bilo.... razocarali su me... znam da su akcije s koronom pa aj to kasnjenje al prepakiravanje ovo je uzas....

 

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

A o kojem se bajku radi i o kojoj cifri ak nije bed?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Dobar dan narode. Imate li kakvu preporuku bicikl za rekreaciju, većinom po asfaltu s povremenim izletima na blaži makadam. Koliko vidim po internetu uglavnom za to preporučuju trekking bicikla. Trebao bih vjerojatno M veličinu, 173 cm visina ali je tezina 115kg. Volio bih ne potrošiti više od 4500 kn za keš. Ako mogu birati volio bih bez suspenzije jer smatram da mi ne treba i kočnice ne moraju biti diskovi a posebno ne hidraulične. A kvalitetnije točkove zbog težine kao i mjenjač. Ako se može tako nešto složiti. Također zanima me i nešto dodatne opreme kao što je set alata, rezervna guma, svjetla, rukavice, držač za bocu i boca, kao i neki putni kompjuter. Sta mislite o Focus Crater Lake 3.9 ili FOCUS WHISTLER 3.6 EQP.? LP svima.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
@evang ...
Cube Reaction C:62 SL 2019... Na 40% 1700 eura
VenAtoR#2231
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice