Biciklizam, bicikli, oprema, staze... izdvojena tema

poruka: 30.288
|
čitano: 14.097.440
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
turbojc kaže...
U našem jeziku također ne postoji riječ poput nasem,drzi,stangu (stangu ?!?!? ). I tako dalje. Nisi baš ni ti na '' ti '' s hr jezikom. I nauči koristiti dijakritičke znakove, pa pametuj nekome.

A što se tiče tog držača, ima li smisla to kupovati polovno možda? Pa kao jeftinije proći?

Evo već ima na njuškalu jeftinije {#} Mislim da je tako bilo i prvi puta kada su bili stalci tako da sumnjam da ćeš ušaprati love ako si na to mislio...

Ako već misliš kupiti uzmi ako ima još gdje, inače sumnjam da će to netko prodavati ispod cijene jer se stalak stvarno isplati.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
12 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
turbojc kaže...
U našem jeziku također ne postoji riječ poput nasem,drzi,stangu (stangu ?!?!? ). I tako dalje. Nisi baš ni ti na '' ti '' s hr jezikom. I nauči koristiti dijakritičke znakove, pa pametuj nekome.

A što se tiče tog držača, ima li smisla to kupovati polovno možda? Pa kao jeftinije proći?

Nisam htio ulaziti u detalje jer bi se, samo na primjeru one recenice, moglo napisati pet stranica ispravaka. Dijakriticke znakove nemam,  a kad budem pisao sa tipkovnice koja ih ima onda cu ih mozda i koristiti. Smisao mog posta nije pokazivanje vlastite pismenosti nego suvisnosti rasprave o pismenosti ou temi o biciklama. Neki ljudi tu pisu tvrdokornim zagorskim dijalektom kojeg ponekad imam problem razumjeti, pa mi ih nije palo na pamet ispravljati. Bicikl, bicikla, biciklo... svejedno, znamo o cemu se prica.

 

Sto se tice kupovine polovnog stalka i opcenito polovne robe koja se pojavljuje na Akcijama u Lidlu, na Njuskalu se nakon akcija sve to moze pronaci - skuplje.

12 godina
odjavljen
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Lidl Srednjaci-Knežija -bio sam danas i ima cca 15 stalaka.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
peepe kaže...

pa da mogu naci tocan link nasao bi i postavio, jedino sam ovo sa slike nasao googlanjem. stvar je u tome da se bicikloa nalazi u susjeda u garazi (prakticki nova) samo ne znam koliko bi mu para dao za to.

To ti je cube attention 2012 godiste, ako je sva oprema orginal tj stock nije nista stavljo bolje 3000 kn otprilike ako je u dobrom stanju i ako sve radi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 14:57 (Iron13).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

evo bicikloA :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 15:08 (peepe).
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Piše ti na rami Cube Aim,realno ako je u tip top stanu daj mu 2000,ali po meni i to je previše.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
evang kaže...

Piše ti na rami Cube Aim,realno ako je u tip top stanu daj mu 2000,ali po meni i to je previše.

da... a sliku koju si stavio bila je crna s crvenim lol. Slazem se s kolegom s gore navedenim, bas ako je tip top 2000 kn ako ne oko 1500.

16 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Mom rođaku danas netko maznu zračnicu iz prednjeg kotača. Prednji kotač ostavio na volanu. Stanje zatečeno kao na slici...

 

kakvih sve likova ima..... {#}

 
16 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

ma to mu je sigurno neko od frendova smjestio. Ko bi pametan išao kopat po tuđem biciklu samo da mu uzme zračnicu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Burazov novi stari bike i stalak iz lidla u prirodnom okruženju

http://i58.tinypic.com/25fsgoy.jpg

Sry ako je samo link. Na Macu mi silverlight nesto zeza

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 20:59 (Fixcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Fixcar kaže...

Burazov novi stari bike i stalak iz lidla u prirodnom okruženju

http://i58.tinypic.com/25fsgoy.jpg

Sry ako je samo link. Na Macu mi silverlight nesto zeza

 

mac - {#}

 

silverlight - {#}{#}

 

kombinacija - {#}

 

Sorry na ot {#}

 

Inače može se i bez govna silverlighta, samo ga pobriši i koristi standardni bug uploader.

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Izravnaj si one stopice na nogama. 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Jakovp kaže...
Fixcar kaže...

Burazov novi stari bike i stalak iz lidla u prirodnom okruženju

http://i58.tinypic.com/25fsgoy.jpg

Sry ako je samo link. Na Macu mi silverlight nesto zeza

 

mac - {#}

 

silverlight - {#}{#}

 

kombinacija - {#}

 

Sorry na ot {#}

 

Inače može se i bez govna silverlighta, samo ga pobriši i koristi standardni bug uploader.

Ma nisam doma a ovdje imam samo svoj iMac. Inače vrtim na njemu BootCamp i stalno winse al sam imao nekog posla na Macu. Sry za offtopic
EDIT:Buraz je slikao. Rekao sam mu vec da se te noge izravnaju, a njegov je odgovor bio kog boli ku*ac 

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 21:15 (Fixcar).
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Dolu kaže...
Otiđi kod Zmije, on ti napravi bicikli, jednako kao i Bizmark, ali za manje pare... Ako trebas mjenjat pogon, on ima sigurno neki rabljeni koji ce ti prodat za prihvatljivu cijenu...
Pripremi 200 čuna, ostat će ti jos da se naločeš ;)

Pa kaj mu onda odma nisi rekel di je Zmija,Izlanuo se jer ako forumaš ne zna gdje se ko nalazi kak če onda šta obavit fučkaj ga.{#}

Fake_Alert kaže...
Dolu kaže...
Otiđi kod Zmije, on ti napravi bicikli, jednako kao i Bizmark, ali za manje pare... Ako trebas mjenjat pogon, on ima sigurno neki rabljeni koji ce ti prodat za prihvatljivu cijenu...
Pripremi 200 čuna, ostat će ti jos da se naločeš ;)

A gdje je zmija?{#}

A bit če u šumi negdje ko zna jel.Smijeh

chutac kaže...

Fake_Alert kaže...
Dolu kaže...
Otiđi kod Zmije, on ti napravi bicikli, jednako kao i Bizmark, ali za manje pare... Ako trebas mjenjat pogon, on ima sigurno neki rabljeni koji ce ti prodat za prihvatljivu cijenu...
Pripremi 200 čuna, ostat će ti jos da se naločeš ;)

A gdje je zmija? {#}

Pešćenica, Zagreb

Znam jer sam par vilica nosio :)

Pa reci točnu adresu kaj sad da neko ne luta,Šutim nije to reklama pa da se čovjek natuče love od popravljanja bajsova. U praksi treba proširit dobar glas jel, ako neko dobro odradit posel na biciklu i to za razumnu svotu kuna.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Nemam namjeru govoriti adresu bez njegovog dopuštenja, a neću ga pitati jel ga smijem oglašavati okolo.

Imaš ime Zmija, imaš kontakt pa ga zovi.

http://www.dropbike.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=318

 

Ono što je on napisao, napisat ću i ja. 

Ne bih svoju adresu stavljao na forum, a kamoli tuđu.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

I ja se spremam kod zmije.
Mogu ja poslat njegov kontakt na PM. Ili mu se javite na dropbike forumu rado će vam pomoći. Inaće ga ne reklamiram, niti ga ne poznajem 

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 21:18 (Fixcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Jedno je preporučiti majstora i kontaktirati ga privatno, a drugo je reći gdje živi i to na forumu...

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Može li mi netko preporučiti best buy wheel qr? Moj prednji počeo je pravit probleme... Kolko god da ga stisnem on se otpusti :( ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

U slutnji, u čežnji daljine, daljine

u srcu, u dahu planine, planine

 

Malena mjesta srca moga,

spomenak Brača, Imotskoga.

 

I bljesak slavna šestopera,

i miris (miris) kalopera.

 

Tamo, tamo da putujem,

tamo, tamo da tugujem.

 

da čujem one stare basne,

da mlijeko plave bajke sasnem;

 

da više ne znam sebe sama,

ni dima bola u maglama.

 

Vrgorac

 

Makarska Makarska
Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac
Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac
Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac
Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac Prijevoj Stupica, cesta Makarska - Vrgorac
Rodna kuća Tina Ujevića u Vrgorcu Rodna kuća Tina Ujevića u Vrgorcu
Rodna kuća Tina Ujevića u Vrgorcu Rodna kuća Tina Ujevića u Vrgorcu
Vrgorac Vrgorac
Prijevoj Turija (715m) cesta Vrgorac - Zagvozd Prijevoj Turija (715m) cesta Vrgorac - Zagvozd
Zagvozd Zagvozd
Zagvozd Zagvozd
Blato na Cetini Blato na Cetini
Blato na Cetini Blato na Cetini
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2014 12:57 (crn).
 
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Lip djir, svaka cast!

 

Jucer biciklijada u Makarskoj, 650 bicikla.

 

Mali i ja se dobro zabavili iako smo odustali nakon pola prvog kruga voznje.

Bili smo broj 313 i 314. Na lutriji glavna nagrada (Norco bicikla - sponzor Marko projekt, 2500kn) otisla broju 315 a druga nagrada broju 312 {#}. Nas dvojica izmedju. Steta jer je uz biciklijadu bilo i prikupljanje novca za Slavoniju.

 

Evo i slavni biciklist koji je odustao na prvoj uzbrdici. 3 puta je pao (tek je naucio bez pomocnih, nema ozbiljnijih ozljeda), jedan put ga je zamalo pokupila bicikla i za vrijeme lutrije sam ga trazio pola sata.

 
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Naletio sam na dosta videa na YT za koje neki smatraju da je novi "točak" 21. stoljeća, 

 

naletio sam na ovog što izgleda zanimljivo

 

 

I ovaj lik što ima home made izradu

 

 

 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

pozz zanima me koje aplikacije koristite za biciklizam. Ja osobno imam "strava" i super sam zadovoljan. 

Inace imam KTM-ov bic i ove godine mi je cilj 2k km kroz ljeto(do kraja do pocetka skole) :)

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
schwarz3108 kaže...

pozz zanima me koje aplikacije koristite za biciklizam. Ja osobno imam "strava" i super sam zadovoljan. 

Inace imam KTM-ov bic i ove godine mi je cilj 2k km kroz ljeto(do kraja do pocetka skole) :)

Koristim Endmodo, nije nista posebno ali taman ono za sto mi treba a nekako mi se cini da najmanje cucla bateriju od ovih koje sam isprobao.

2k km kroz 3-4 mjeseca i nije neki rezultat ako vozis svaki dan. Otprilike 20 km dnevno a toliko nabijes ako se vozikas po gradu sat dva dnevno.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
schwarz3108 kaže...

pozz zanima me koje aplikacije koristite za biciklizam. Ja osobno imam "strava" i super sam zadovoljan. 

Inace imam KTM-ov bic i ove godine mi je cilj 2k km kroz ljeto(do kraja do pocetka skole) :)

Ako imas sat njega resetaj i tjt.

14 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Prilikom kupovine bicikla, malčice sam vas satrao {#}.

Znam da nisam dosada opalio niti jednu sliku, pa evo jedne.

Btw, mrvicu ću još trebat uštelat nešto oko mjenjača i sve 5.

Inače, jako zadovoljan.

 

P.S. jučer sam imao malo nezgodicu {#}, al čini se da je s bajkom sve ok.

Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
BlueMax kaže...
schwarz3108 kaže...

pozz zanima me koje aplikacije koristite za biciklizam. Ja osobno imam "strava" i super sam zadovoljan. 

Inace imam KTM-ov bic i ove godine mi je cilj 2k km kroz ljeto(do kraja do pocetka skole) :)

Koristim Endmodo, nije nista posebno ali taman ono za sto mi treba a nekako mi se cini da najmanje cucla bateriju od ovih koje sam isprobao.

2k km kroz 3-4 mjeseca i nije neki rezultat ako vozis svaki dan. Otprilike 20 km dnevno a toliko nabijes ako se vozikas po gradu sat dva dnevno.

Pa sad,nije da cu svaki dan,idem na more i tako to..Nezivim ja u gradu,da zivim u gradu 2k po onoj ravnici je ništa,ovako kad napravim 30ak km sam dobro umoren posto je skroz uzbrdica-ravnica... 

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
zabranjeniples kaže...

 

P.S. jučer sam imao malo nezgodicu {#}, al čini se da je s bajkom sve ok.

{#}

14 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Ziga kaže...

{#}

11 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ima li iko savjet za buggy hop, kako skakati vise?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice