Biciklizam, bicikli, oprema, staze... izdvojena tema

poruka: 30.288
|
čitano: 14.104.381
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Svi se narajcali na te stalke da mi dođe da ga kupim iako mi realno ne treba {#}

 
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

pukla mi rama jbm joj mater aluminijsku, nema tu spasa vise jel? jedino da nadem negdje polovnu ramu za scott aspect 60

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Haf932 kaže...

Kupio sam si jedan servisni stalak danas u Lidl-u ( 222kn ) i mogu reci da je stvar odlicna . Stabilan , cvrste izrade , kompaktan . Cvrsto drzi bicikl na mjestu i nema sanse da se prevrne !

 

Must have za one koji popravljaju svoje ljubimce na dva kotaca kod kuce ! {#} 

A vidim da vec ima i frajerâ na njusci koji preprodaju po vise nego duploj cijeni ( znam da je kriza i da ljudi pokusavaju zaraditi na sve moguce nacine{#} )

Jel se može ovaj prihvat gdje ide rama okretat ,da možeš bic zakvačit za sicštangu?

 

Stvarno si razmišljam uzet ,a u stanu sam i stvarno nemam mjesta za šarafit po bajku,ali opet valjda se lako proda kasnije ak se odlučim.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Haf932 kaže...

Kupio sam si jedan servisni stalak danas u Lidl-u ( 222kn ) i mogu reci da je stvar odlicna . Stabilan , cvrste izrade , kompaktan . Cvrsto drzi bicikl na mjestu i nema sanse da se prevrne !

 

Must have za one koji popravljaju svoje ljubimce na dva kotaca kod kuce ! {#} 

A vidim da vec ima i frajerâ na njusci koji preprodaju po vise nego duploj cijeni ( znam da je kriza i da ljudi pokusavaju zaraditi na sve moguce nacine{#} )

Aj slikaj sa biciklom molim te, vidi dali stalak drži bicikl kad se uhvati za sic štangu

16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Bez problema bi to trebalo ići na sic štangu. I ja sam si ga ujutro uzeo ali ga još nisam stigao raspakirati. Evo sad sam bio u Lidlu u šoping centru Prečko i još su bila 4 stalka.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
14 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pero Dinamit kaže...

Bez problema bi to trebalo ići na sic štangu. I ja sam si ga ujutro uzeo ali ga još nisam stigao raspakirati. Evo sad sam bio u Lidlu u šoping centru Prečko i još su bila 4 stalka.

Ja sam bio u Jankomiru, bilo ih je 30 na paleti

13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
evang kaže...

Jel se može ovaj prihvat gdje ide rama okretat ,da možeš bic zakvačit za sicštangu?

 

Stvarno si razmišljam uzet ,a u stanu sam i stvarno nemam mjesta za šarafit po bajku,ali opet valjda se lako proda kasnije ak se odlučim.

Mozes okretat prihvat za 360° i mozes zakvacit za sic stangu !

 

peroko kaže...

Aj slikaj sa biciklom molim te, vidi dali stalak drži bicikl kad se uhvati za sic štangu

Evo par slika na brzinu :

 

Stalak ima i jednu sipku koja drzi volan ( moze se stavit po potrebi ) , pa bic nigdje ne mrda Namigiva

Music As A Weapon !!
14 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Stiso bih ti HVALA ali mi neda{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
domac5 kaže...

pukla mi rama jbm joj mater aluminijsku, nema tu spasa vise jel? jedino da nadem negdje polovnu ramu za scott aspect 60

Bojim se da tu nema previše spasa, baš zbog mjesta gdje je pukla... Pogledaj malo po netu i raspitaj se ima li uopće smisla to popravljati, odi do nekog mastora pa neka ti on kaže.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
14 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Aluminij je zeznuto varit puno teže nego čelik, a nema ni svaki majstor opremu i znanje za to a često taj var zna opet puknuti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
domac5 kaže...

pukla mi rama jbm joj mater aluminijsku, nema tu spasa vise jel? jedino da nadem negdje polovnu ramu za scott aspect 60

Zasto bas polovnu ramu za Aspect 60? Tesko da ces bas tu naci a i nema smisla traziti identicnu. Kupi neku koja ti pase na opremu.

 

13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

ma znam, mogo bi si uzet i neku od 21,5" ova mi je ionako bila mala

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav svima!

 

Kupujem bicikl za rekreacijsku vožnju po cesti i tu i tamo po šodru/zemlji (treba nekad i u vinograd:).

Molim vas neku preporuku?

Dal novo ili polovno?

2-3k bih dao za bicikl. Imao sam Trek 3200, ali su mi ga ukrali prošle godine,,, 185cm visina, 115kg težina,,,

Hvala svima!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Haf932 kaže...

Evo par slika na brzinu :

 

Stalak ima i jednu sipku koja drzi volan ( moze se stavit po potrebi ) , pa bic nigdje ne mrda Namigiva

Jel se tebi kliže cijev na kojoj je nosač bicikla?

Meni, koliko god stegnuo, sklizne kada stavim bicikl.

 

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Probaj omotat sic štangu nekom krpom... Vidio sam dosta likova koji stave neku tkaninu na sic štangu(imaju stalak iz Lidla), i drzi im fino :)

LP!
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Nisam mislio na sic štangu nego na cijev stalka. Onu debelu sivu na kojoj su čeljusti nosača bicikla.

Stavio bih slike ali mi je buraz otuđio kabel...

Bicikl nije jako težak 12-13 kila ali se svejedno nagne dosta.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Evo da se i ja napokon pohvalim ekipi s foruma, poklon od žene.....eh da to je žena

Jamis durango race 2013, rama 19" cijena 6200 kn, a sad na akciji pošto je stari model 5000 kn

Kad odvozim uskoro neku poštenu turu javim doživljaje i ponašanje bicikla, sljeme ubrzo {#}

Još da majstor u dučanu zna poštelat mjenjače, sve bi bilo super, al dobro, uglavnom na prvi besplatni servis neču niti otič, več platit pravom majstoru da ga utegne, nakon što ga malo razvozim....

A sad par slika, pozz..!

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
Martin
Moj PC  
19 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

bb me tako podsjeća na stinkya :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
chutac kaže...

Jel se tebi kliže cijev na kojoj je nosač bicikla?

Meni, koliko god stegnuo, sklizne kada stavim bicikl.

 

 

Kod mene nema ni traga nikakvom klizanju cijevi !

Music As A Weapon !!
10 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
CUBE competition line ? gledam na google, pa je ne mogu naci :) zanima me koliko je nova kostala(jel ima kakav link) i koliko vrijedi polovna u super stanju, skor ne vozena ? I kakva je bicikla opcenito?
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
peepe kaže...
CUBE competition line ? gledam na google, pa je ne mogu naci :) zanima me koliko je nova kostala(jel ima kakav link) i koliko vrijedi polovna u super stanju, skor ne vozena ? I kakva je bicikla opcenito?

Mislis Attention?

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
peepe kaže...
CUBE competition line ? gledam na google, pa je ne mogu naci :) zanima me koliko je nova kostala(jel ima kakav link) i koliko vrijedi polovna u super stanju, skor ne vozena ? I kakva je bicikla opcenito?

Ne kaže se bicikla nego bicikl (muški rod){#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 10:10 (peroko).
13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
peroko kaže...
peepe kaže...
CUBE competition line ? gledam na google, pa je ne mogu naci :) zanima me koliko je nova kostala(jel ima kakav link) i koliko vrijedi polovna u super stanju, skor ne vozena ? I kakva je bicikla opcenito?

Ne kaže se bicikla nego bicikl (muški rod){#}

Nemojmo ponovno o tome,neka svatko koristi rod koji zeli i gotovo.

Di2 & EPS FTW!
10 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 10:27 (peepe).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pa imaš li ti kakav link na taj bajk ili bi da ti mi tražimo?

Imaš li barem specifikacije opreme?

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
16 godina
online
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
peepe kaže...

To je samo natpis, to ima svaki Cube bicikl.

 

Ako te zanimaju Cube bicikli, gledaj ovde.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 10:41 (Psiho246).
10 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

pa da mogu naci tocan link nasao bi i postavio, jedino sam ovo sa slike nasao googlanjem. stvar je u tome da se bicikloa nalazi u susjeda u garazi (prakticki nova) samo ne znam koliko bi mu para dao za to.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
peroko kaže...

Aj slikaj sa biciklom molim te, vidi dali stalak drži bicikl kad se uhvati za sic štangu

U nasem jeziku ne upotrebljava se "da li", nego bi pravilno bilo: "Vidi drzi li stalak bicikl, kad se uhvati za sic stangu".

No ako vec pises na srpskom jeziku, ni oni "da li" ne pisu zajedno nego odvojeno.

Takodjer, u recenici ti nedostaje par interpunkcija.

Ne kaže se bicikla nego bicikl (muški rod){#}

I sad si ti taj koji drugima soli pamet o pravopisu?

13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
U našem jeziku također ne postoji riječ poput nasem,drzi,stangu (stangu ?!?!? ). I tako dalje. Nisi baš ni ti na '' ti '' s hr jezikom. I nauči koristiti dijakritičke znakove, pa pametuj nekome.

A što se tiče tog držača, ima li smisla to kupovati polovno možda? Pa kao jeftinije proći?
Optimizam je nedostatak iskustva.
16 godina
online
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

War of the grammar nazis.
The greatest threat to mankind since WW2. 

- Psiho246
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice