Mercedes Benz CLK 320cdi 2007

poruka: 19
|
čitano: 12.530
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Mercedes Benz CLK 320cdi 2007

Dobar dan...odlucio sam kupiti CLK 320cdi...Naime, zivim u Italiji i nasao sam dobrih prilika. Prije sam pikirao na 270cdi, ali od viska glava ne boli, tako da kad vec kupujem, kupit cu posteno. Jos uz to, na stranu sto 270 ima 170ks a 320 224, potrosnja je slicna, a oprema Avantgard na 320 je stvarno mocna...Vecina ih ima 18 cola felge, a prakticki svi imaju kozu, ekran e 7G Tronic mjenjac...Auto bi jos cipirao, tako da bi snagu podigao na nekih 260ks, 510Nm na 620Nm a potrosnja bi se smanjila za skoro litru svakih 100km...Auto mi izgleda mocan, bas ono sto mi treba. Imam 21 godinu i dosao sam u priliku si kupiti prvi auto...Moj otac vozi uvijek BMWe, tako da sam narastao un bembure i to same petice...BMW mi je nekako zapecacen ali ova mecka mi je nekako mocnija od jednog 330cd...Dosta sam se vec raspitao ali bi htio znati dali je itko imao kakvih vecih problema oko tog modela i na sto trebam obratiti paznju...kupovao bi 2007-2008 godiste sa nekih 130000km max...

15 godina
offline
Mercedes Benz CLK 320cdi 2007

Prvo. Krivi forum za takvo pitanje, sumnjam da netoko ovdje ima nabrijanog CLK...
Drugo. Ti do 24. god. ne smijes vozit taj auto, tako da... 
Treće. Koga boli briga sta tvoj otac vozi... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2013 16:31 (SHELBY_09).
10 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
SHELBY_09 kaže...

Prvo. Krivi forum za takvo pitanje, sumnjam da netoko ovdje ima nabrijanog CLK...
Drugo. Ti do 24. god. ne smijes vozit taj auto, tako da... 
Treće. Koga boli briga sta tvoj otac vozi... 

Prvo, postavio sam pitanje na raznim forumima, pa sam rekao da cu pokusati i ovdje...mozda na nekoga naletim tko mi zna dati dobar odgovor.

Drugo, ja zivim u Italiji...to sam naveo u prvoj poruci, i zakon je takav da nakon god dana polozene vozacke mogu voziti sto god hocu...takodjer ga mogu voziti i u Hrvatskoj jer imam talijasku vozacku i osobnu...

Trece, nikoga nije briga...napisao sam to u nekom kontekstu...ako te to smeta, nisi morao citati...

Cetvrto, auto uopce nije nesto nabrijani...nabrijani bi bio CLK 55AMG ili 63AMG...320cdi je samo jaki dizelas...

12 godina
offline
Mercedes Benz CLK 320cdi 2007

Sine ovo je IT forum a ti baljezgaš o kupnji auta!!{#}

AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
MatijaZG kaže...
SHELBY_09 kaže...

Prvo. Krivi forum za takvo pitanje, sumnjam da netoko ovdje ima nabrijanog CLK...
Drugo. Ti do 24. god. ne smijes vozit taj auto, tako da... 
Treće. Koga boli briga sta tvoj otac vozi... 

Prvo, postavio sam pitanje na raznim forumima, pa sam rekao da cu pokusati i ovdje...mozda na nekoga naletim tko mi zna dati dobar odgovor.

Drugo, ja zivim u Italiji...to sam naveo u prvoj poruci, i zakon je takav da nakon god dana polozene vozacke mogu voziti sto god hocu...takodjer ga mogu voziti i u Hrvatskoj jer imam talijasku vozacku i osobnu...

Trece, nikoga nije briga...napisao sam to u nekom kontekstu...ako te to smeta, nisi morao citati...

Cetvrto, auto uopce nije nesto nabrijani...nabrijani bi bio CLK 55AMG ili 63AMG...320cdi je samo jaki dizelas...

Dobro.OK. Samo cu ti reci da ces ovdje tesko dobiti odgovor...

10 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
volegradele kaže...

Sine ovo je IT forum a ti baljezgaš o kupnji auta!!{#}

Ako nisi primjetio, nisam to napisao medju rasprave o mobitelima ili grafickim karticama, nego pod " Automobili, motori, bicikli..."

10 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
SHELBY_09 kaže...
MatijaZG kaže...
SHELBY_09 kaže...

Prvo. Krivi forum za takvo pitanje, sumnjam da netoko ovdje ima nabrijanog CLK...
Drugo. Ti do 24. god. ne smijes vozit taj auto, tako da... 
Treće. Koga boli briga sta tvoj otac vozi... 

Prvo, postavio sam pitanje na raznim forumima, pa sam rekao da cu pokusati i ovdje...mozda na nekoga naletim tko mi zna dati dobar odgovor.

Drugo, ja zivim u Italiji...to sam naveo u prvoj poruci, i zakon je takav da nakon god dana polozene vozacke mogu voziti sto god hocu...takodjer ga mogu voziti i u Hrvatskoj jer imam talijasku vozacku i osobnu...

Trece, nikoga nije briga...napisao sam to u nekom kontekstu...ako te to smeta, nisi morao citati...

Cetvrto, auto uopce nije nesto nabrijani...nabrijani bi bio CLK 55AMG ili 63AMG...320cdi je samo jaki dizelas...

Dobro.OK. Samo cu ti reci da ces ovdje tesko dobiti odgovor...

Nisam sad ocekivao da cu sigurno dobiti odgovor. Nista mi ne kosta pokusati...Lovu za auto vadim iz svog dzepa, dakle sa svojim zaradjenim novcem, za razliku od raznih keruma i mamica kojima tatice kupe auto jer sami ne bi imali niti za burek od mesa...Posto svota love nije mala, zelim provjeriti na sve strane da ne zeznem stvar u samom pocetku...

12 godina
neaktivan
offline
Mercedes Benz CLK 320cdi 2007

Meh, nije bas nesto.  Takvi "sportski" auti su precijenjeni i samo privlace paznju svakakvih budala na cesti  i naravno policije...plus rabljeni su uvijek u losijem stanju.

 

Uzmi radije nesto normalno kao C220 2009 god

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2013 16:51 (fade).
15 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
MatijaZG kaže...

Nisam sad ocekivao da cu sigurno dobiti odgovor. Nista mi ne kosta pokusati...Lovu za auto vadim iz svog dzepa, dakle sa svojim zaradjenim novcem, za razliku od raznih keruma i mamica kojima tatice kupe auto jer sami ne bi imali niti za burek od mesa...Posto svota love nije mala, zelim provjeriti na sve strane da ne zeznem stvar u samom pocetku...

Imas dosta foruma, tipa Mercedes klub, pa probaj tamo naci odgovor.

10 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
fade kaže...

Meh, nije bas nesto.  Takvi "sportski" auti su precijenjeni i samo privlace paznju svakakvih budala na cesti  i naravno policije...plus rabljeni su uvijek u losijem stanju.

 

Uzmi radije nesto normalno kao C220 2009 god

 

 

Ovdje u Italiji bi ga mogao kupiti za 13 soma €...cesto se naleti na auto vozen od starije osobe, odrzavan tako da izgleda kao novi...Steta sto je na balkanu rasireno misljenje Mercedes=seljacina...osim tog cip-a koji bi me kosta 500€ ali bi mi smanjio potrosnju, sve ostalo bi drzao originalno bez ikakvih glupih tuninga...

SHELBY_09 kaže...
MatijaZG kaže...

Nisam sad ocekivao da cu sigurno dobiti odgovor. Nista mi ne kosta pokusati...Lovu za auto vadim iz svog dzepa, dakle sa svojim zaradjenim novcem, za razliku od raznih keruma i mamica kojima tatice kupe auto jer sami ne bi imali niti za burek od mesa...Posto svota love nije mala, zelim provjeriti na sve strane da ne zeznem stvar u samom pocetku...

Imas dosta foruma, tipa Mercedes klub, pa probaj tamo naci odgovor.

Upravo se upisao. Pozdrav.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
MatijaZG kaže...
fade kaže...

Meh, nije bas nesto.  Takvi "sportski" auti su precijenjeni i samo privlace paznju svakakvih budala na cesti  i naravno policije...plus rabljeni su uvijek u losijem stanju.

 

Uzmi radije nesto normalno kao C220 2009 god

 

 

Ovdje u Italiji bi ga mogao kupiti za 13 soma €...cesto se naleti na auto vozen od starije osobe, odrzavan tako da izgleda kao novi...Steta sto je na balkanu rasireno misljenje Mercedes=seljacina...osim tog cip-a koji bi me kosta 500€ ali bi mi smanjio potrosnju, sve ostalo bi drzao originalno bez ikakvih glupih tuninga...

SHELBY_09 kaže...
MatijaZG kaže...

Nisam sad ocekivao da cu sigurno dobiti odgovor. Nista mi ne kosta pokusati...Lovu za auto vadim iz svog dzepa, dakle sa svojim zaradjenim novcem, za razliku od raznih keruma i mamica kojima tatice kupe auto jer sami ne bi imali niti za burek od mesa...Posto svota love nije mala, zelim provjeriti na sve strane da ne zeznem stvar u samom pocetku...

Imas dosta foruma, tipa Mercedes klub, pa probaj tamo naci odgovor.

Upravo se upisao. Pozdrav.

 

Pa taj mali CLK bas i je malo seljacki...

 

C klasa 2009 mi se cini kao bolji izbor. Noviji su, ljepsi/elegantiji , bolje opremljeni, sigurniji..ali to za tvoju demografiju izgleda nisu prioriteti.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2013 17:17 (fade).
10 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
fade kaže...
MatijaZG kaže...
fade kaže...

Meh, nije bas nesto.  Takvi "sportski" auti su precijenjeni i samo privlace paznju svakakvih budala na cesti  i naravno policije...plus rabljeni su uvijek u losijem stanju.

 

Uzmi radije nesto normalno kao C220 2009 god

 

 

Ovdje u Italiji bi ga mogao kupiti za 13 soma €...cesto se naleti na auto vozen od starije osobe, odrzavan tako da izgleda kao novi...Steta sto je na balkanu rasireno misljenje Mercedes=seljacina...osim tog cip-a koji bi me kosta 500€ ali bi mi smanjio potrosnju, sve ostalo bi drzao originalno bez ikakvih glupih tuninga...

SHELBY_09 kaže...
MatijaZG kaže...

Nisam sad ocekivao da cu sigurno dobiti odgovor. Nista mi ne kosta pokusati...Lovu za auto vadim iz svog dzepa, dakle sa svojim zaradjenim novcem, za razliku od raznih keruma i mamica kojima tatice kupe auto jer sami ne bi imali niti za burek od mesa...Posto svota love nije mala, zelim provjeriti na sve strane da ne zeznem stvar u samom pocetku...

Imas dosta foruma, tipa Mercedes klub, pa probaj tamo naci odgovor.

Upravo se upisao. Pozdrav.

 

Pa taj mali CLK bas i je malo seljacki...

 

C klasa 2009 mi se cini kao bolji izbor. Noviji su, ljepsi/elegantiji , bolje opremljeni, sigurniji..ali to za tvoju demografiju izgleda nisu prioriteti.

 

A mislim...Da me zanima limuzina, pikirao bi na BMW 525d iz 2007...Ipak auto klasu iznad C klase...Tuzno je sto su takvi automobili na balkanu seljacki...ovdje u italiji CLK je pretezno vozen od muskaraca u dobi od 30 do 40 godina koji rade u struci advokata ili ljecnika...Auto je sportski a u isto vrijeme elegantan...Odlican za putovati sa curom po europi...ima prtljaznik skoro kao E klasa a unutra je stvarno prostran...naravno moze posluziti i za prevesti 3 osobe na kratkim rutama...po meni auto i pol...jos da dobijem potvrdu da je zaista pouzdan i kupujem...a to seljacki- ne seljacki je balkanski mentalitet...znam osobe u hrvatskoj koje radije kupe kao novog rextona nego 3 god rabljenog ML-a, samo zato da susjed ne bi mislio da se on preser*va u mercedesu...cast inznimkama, ali vecina balkana je prilicno primitivno mjesto...

14 godina
offline
Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
Ja nikad nebi stavljao chip u auto, ako je njemu tvornički određeno da ima npr 200 hp onda će ga svako podizanje snage brže potrošiti, razmisli je li bolje da ti auto pozivi vise godina ili da imas još par konja? Ako ces mu dizat snagu onda ju dizi pošteno, get turbo bro
the sound of engine is cure for everything!
13 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
Genoxxx kaže...
Ja nikad nebi stavljao chip u auto, ako je njemu tvornički određeno da ima npr 200 hp onda će ga svako podizanje snage brže potrošiti, razmisli je li bolje da ti auto pozivi vise godina ili da imas još par konja? Ako ces mu dizat snagu onda ju dizi pošteno, get turbo bro

Nije sve u snazi, chip isto tako znatno smanjuje potrosnju(u mom autu je sa 8,4 l/100km otislo na 7.2 l/100km)

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
10 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
Genoxxx kaže...
Ja nikad nebi stavljao chip u auto, ako je njemu tvornički određeno da ima npr 200 hp onda će ga svako podizanje snage brže potrošiti, razmisli je li bolje da ti auto pozivi vise godina ili da imas još par konja? Ako ces mu dizat snagu onda ju dizi pošteno, get turbo bro

kao sto kaze kolega, cip cu ugraditi zbog potrosnje...skoro litra manje svakih 100km nije mala stvar...snaga mi je dovoljna...naravno, 35 konja vise nece skoditi...Auto svejedno planiram drzati maksimalno 3 godine...

16 godina
offline
Mercedes Benz CLK 320cdi 2007

"Very little goes wrong. Don't pay unrealistic prices, look out for cars that have been unreasonably thrashed, check for signs of accident and, on convertibles, hood damage. Obviously, insist on a proper authorised dealer service history. With Mercedes offering a generous four-year support package and virtually lifetime cover, a proper service record is important." Znači samo dobro pogledaj dal nije bio karambol. Naravno i da je redovito servisirani prvenstveno zbog zupčastog remena i zamašnjaka (koji bi ako su oštećeni mogli napraviti ozbiljnu štetu ukoliko se razlete u radu). Ako to nije promjenjeno možeš za svaki slučaj u servis da provjeri prije kupnje. Nisam Merc expert, ali znam da su to godine kad bi to trebalo provjeriti.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
10 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
Lovac kaže...

"Very little goes wrong. Don't pay unrealistic prices, look out for cars that have been unreasonably thrashed, check for signs of accident and, on convertibles, hood damage. Obviously, insist on a proper authorised dealer service history. With Mercedes offering a generous four-year support package and virtually lifetime cover, a proper service record is important." Znači samo dobro pogledaj dal nije bio karambol. Naravno i da je redovito servisirani prvenstveno zbog zupčastog remena i zamašnjaka (koji bi ako su oštećeni mogli napraviti ozbiljnu štetu ukoliko se razlete u radu). Ako to nije promjenjeno možeš za svaki slučaj u servis da provjeri prije kupnje. Nisam Merc expert, ali znam da su to godine kad bi to trebalo provjeriti.

Hvala. Takve odgovore trazim. Planiram povesti jednog mehanicara pouzdanog, dati mu 150-200€ i neka mi provjeri sve primjerke koji me zanimaju...Naravno, prije kupnje otici u ovlasteni servis merc provjeriti dali su originalni kilometri...mislim da bi to mogao biti pun pogodat kao prvi automobil...cura bude zadovoljna odabirom, na suvozacem mjestu naravno heheh

14 godina
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007
dturko kaže...
Genoxxx kaže...
Ja nikad nebi stavljao chip u auto, ako je njemu tvornički određeno da ima npr 200 hp onda će ga svako podizanje snage brže potrošiti, razmisli je li bolje da ti auto pozivi vise godina ili da imas još par konja? Ako ces mu dizat snagu onda ju dizi pošteno, get turbo bro

Nije sve u snazi, chip isto tako znatno smanjuje potrosnju(u mom autu je sa 8,4 l/100km otislo na 7.2 l/100km)

to nisam znao, onda chip i nije tako losa stvar

the sound of engine is cure for everything!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mercedes Benz CLK 320cdi 2007

Dobar izbor Matija!

Auto je za 10.

Ne treba ga čipirati,ostavi sve originalno kako je.

Gdje si u Italiji?Koji grad?

Možeš naći za 11000 -12000 € takvog sa max 100000 km u odličnom stanju.

Lp

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice