Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.102
|
čitano: 13.226.177
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nas je nakon 4god nedavno počeo izdrkavati k5 full control. Izgubio bi pritisak svako malo, radio bi ali nije drukao kak spada. Jednom smo ga komplet rastavljali, do zadnjeg detalja, sve sam ocistio, sastavio, radio je mjesec-dva, i do prije 2 tjedna je znao svaka dva tri dana drkati.

 

 

Ugl, natočili dan prije dimer na usisnu cijev i upalili ga malo da povuče, stajao je do idućeg dana, sad eto već dulje vrijeme nije zafrkavao.

 

Imajući u obziru koliko radi i koliko puta sam bio dvorište u firmi, i kod sebe doma beton, i stepenice i balkone prao, bez prestanka, znači to nije bilo ona priča stati da se pumpa ohladi, nikad nije drkao do eto prije cca dva mj. Ali to više mislim da rastlačni ventil zafrkava. Ak bude opet drkao, naručit ću ga s ebaya i promjeniti. Nisam nezadovoljan s njime, radi non stop svaki dan, da crkne, kupili bi k7 probably. Jer kod nas najdulje što stoji je preko vikenda što ne delamo, osim kad ga ja uzmen doma i silujem ga bez prestanka dva tri sata.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Zato ja nikada više neću kupiti Karcher, kvaliteta im je drastično opala, isto za Philips i Bosch. Prvo pošteno pranje nakon jednog mjeseca.

 A što onda valja ako ova 3 brenda ne valjaju? Što gledati?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pero Dinamit kaže...
ivanzu kaže...

Zato ja nikada više neću kupiti Karcher, kvaliteta im je drastično opala, isto za Philips i Bosch. Prvo pošteno pranje nakon jednog mjeseca.

 A što onda valja ako ova 3 brenda ne valjaju? Što gledati?

 parkside iz lidla 

8 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kranzle

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pero Dinamit kaže...
ivanzu kaže...

Zato ja nikada više neću kupiti Karcher, kvaliteta im je drastično opala, isto za Philips i Bosch. Prvo pošteno pranje nakon jednog mjeseca.

 A što onda valja ako ova 3 brenda ne valjaju? Što gledati?

 Što dužu garanciju.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pero Dinamit kaže...
ivanzu kaže...

Zato ja nikada više neću kupiti Karcher, kvaliteta im je drastično opala, isto za Philips i Bosch. Prvo pošteno pranje nakon jednog mjeseca.

 A što onda valja ako ova 3 brenda ne valjaju? Što gledati?

 Brendovi koje PH Detailing drzi su obicno provjereni jer ih oni sami koriste. A i odlicni su po pitanju garancije, odmah zamjene decki. I uvijek su otvoreni za pitanja, bilo uzivo ili prek Facea.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 16:12 (ivanoile).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

imate li kakav prijedlog igre za vježbanje vožnje? žena mi se malo boji voziti, pa da bar malo dobije sigurnost sa komandama..

trenutno se đira u beam-ng - freeplay.. probao sam city car driving, ali nije nešto. ets2 bi mogao probati, možda sa nekim modovima da vozi normalan auto.

najidealnije bi bilo kada bi se mogao naći neki simulator auto škole.

imam g25 volan i vr headset, primam prijedloge..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
4 godine
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

imate li kakav prijedlog igre za vježbanje vožnje? žena mi se malo boji voziti, pa da bar malo dobije sigurnost sa komandama..

trenutno se đira u beam-ng - freeplay.. probao sam city car driving, ali nije nešto. ets2 bi mogao probati, možda sa nekim modovima da vozi normalan auto.

najidealnije bi bilo kada bi se mogao naći neki simulator auto škole.

imam g25 volan i vr headset, primam prijedloge..

 promet nije zajebancija i nije za učit na igrama, odeš u autoškolu i dogovoriš par sati vožnje i sve super, mislim da bolji vr od toga nema. Bolje sada dat par sto kuna više ša znat da je siguran i dobar vozač nego ovako..

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

igra je sasvim dovoljna za treniranje muscle memory radnji poput kočenja brzinama itd.. jesam li igdje spomenuo da će to biti zamjena za dodatne sate vožnje ili kaj?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Upali joj Flight Simulator, ako nauci vozit f22 znat ce i svaki auto 😀
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

upalit ću joj kerbal, pa neka osnuje hr. svemirski program 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Asseto Corsa s trafficom modom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2021 12:33 (ivanzu).
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

imate li kakav prijedlog igre za vježbanje vožnje? žena mi se malo boji voziti, pa da bar malo dobije sigurnost sa komandama..

trenutno se đira u beam-ng - freeplay.. probao sam city car driving, ali nije nešto. ets2 bi mogao probati, možda sa nekim modovima da vozi normalan auto.

najidealnije bi bilo kada bi se mogao naći neki simulator auto škole.

imam g25 volan i vr headset, primam prijedloge..

nekad davno sam bio "beta tester" igre urban jungle.

 

simulacija voznje u auto skoli po Rijeci.

 

ako igra jos postoji i moze se voziti s volanom onda je to pun pogodak.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2021 14:24 (zeryx).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovaj vikend PH Detailing ima akcije 20% do 50% popusta, pa mozda netko pronade nesto sto mu treba ili zeli: Klik

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Asseto Corsa s trafficom modom.

 

nisam imao pojma da to postoji, tnx..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeryx kaže...
nine kaže...

imate li kakav prijedlog igre za vježbanje vožnje? žena mi se malo boji voziti, pa da bar malo dobije sigurnost sa komandama..

trenutno se đira u beam-ng - freeplay.. probao sam city car driving, ali nije nešto. ets2 bi mogao probati, možda sa nekim modovima da vozi normalan auto.

najidealnije bi bilo kada bi se mogao naći neki simulator auto škole.

imam g25 volan i vr headset, primam prijedloge..

nekad davno sam bio "beta tester" igre urban jungle.

 

simulacija voznje u auto skoli po Rijeci.

 

ako igra jos postoji i moze se voziti s volanom onda je to pun pogodak.

 

A nema do toga kada si iz jednog grada pa polažeš vozački u Rijeci 

 

Vječno sam zapamtio vagu, kretanje iz ručne i očeličio živce.

 

Urban Jungle i Enter DVD-i. Gta za siromašne 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2021 14:50 (Brki1994).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

imate li kakav prijedlog igre za vježbanje vožnje? žena mi se malo boji voziti, pa da bar malo dobije sigurnost sa komandama..

trenutno se đira u beam-ng - freeplay.. probao sam city car driving, ali nije nešto. ets2 bi mogao probati, možda sa nekim modovima da vozi normalan auto.

najidealnije bi bilo kada bi se mogao naći neki simulator auto škole.

imam g25 volan i vr headset, primam prijedloge..

Po meni je beamng solidan za takve stvari jer je simulacija u svemu (kocenju, pregrijavanju motora/kocnica, ponasanja auta i sl..), jedin probat skinut neki auto (tipa Golf 5 GTI) i mozda nabacit nekakvu mapu gdje imas grad/autocestu/naselje sa AI (iako AI u ovoj igri doduse nije nesto, iskreno mozda AI trenutno nit ne prepoznaje semafore), ima ona mapa standardna koja dolazi sa igrom no ima puno zanimljivijih mapa sto se tice modova.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Ovaj vikend PH Detailing ima akcije 20% do 50% popusta, pa mozda netko pronade nesto sto mu treba ili zeli: Klik

 Malo zanimljivije stvari sam ocekivao.

 

Ali od fora stvari:  FX Nano sampon za pranje auta, Sonax BSD i Beast. Pokoja pasta i spuzva, Angelwax za stakla je dobar takoder.

 

 

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Brki1994 kaže...

A nema do toga kada si iz jednog grada pa polažeš vozački u Rijeci 

 

sestra je polagala u rijeci, can confirm 

 

hahhaajaads kaže...

Po meni je beamng solidan za takve stvari jer je simulacija u svemu (kocenju, pregrijavanju motora/kocnica, ponasanja auta i sl..), jedin probat skinut neki auto (tipa Golf 5 GTI) i mozda nabacit nekakvu mapu gdje imas grad/autocestu/naselje sa AI (iako AI u ovoj igri doduse nije nesto, iskreno mozda AI trenutno nit ne prepoznaje semafore), ima ona mapa standardna koja dolazi sa igrom no ima puno zanimljivijih mapa sto se tice modova.

 

da, dobar je beam, ne znam koju si verziju igrao, ima sada podosta freeroam mapa.. ali kako si rekao, ai je očajan iako prepoznaje semafore..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

hahhaajaads kaže...

Po meni je beamng solidan za takve stvari jer je simulacija u svemu (kocenju, pregrijavanju motora/kocnica, ponasanja auta i sl..), jedin probat skinut neki auto (tipa Golf 5 GTI) i mozda nabacit nekakvu mapu gdje imas grad/autocestu/naselje sa AI (iako AI u ovoj igri doduse nije nesto, iskreno mozda AI trenutno nit ne prepoznaje semafore), ima ona mapa standardna koja dolazi sa igrom no ima puno zanimljivijih mapa sto se tice modova.

 

da, dobar je beam, ne znam koju si verziju igrao, ima sada podosta freeroam mapa.. ali kako si rekao, ai je očajan iako prepoznaje semafore..

Ma igram ti ga ja svakih par dana, a verziju ovu zadnju (prek steama) taman kad su dodali ovu malo poboljsanu grafiku i semafore. AI ne koristim bas cesto iz razloga sto je stvarno ocajan kak kazes i nimalo realistican tak da se vecinom ganjam i isprobavam aute do iznemoglosti. Mapa ima hrpa da, no ja koristim vecinom modove. Iako, osim same kontrole auta nebi bilo lose naucit sta se desi kad se drzi noga na kvacilu i kocnici svako malo (naravno ak ne zna to), tak da ti to njoj napravi da prvo krene sa onim najlosijim diskovima i oblogama pa da vidis kolko ce izdurat  

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nevera, Chiron? Ne, ovo je ultimate car Taj zvuk bih mogao slušati non stop.

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

PERL 1:3 na gumi. Još uvijek kao prvi dan nakon jednog pranja na praoni, doma i kiše što je padala. Definitivno najisplativija stvar od svega što sam probao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2021 20:51 (ivanzu).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ova tema bi se mogla preimenovati u "detailing - ultimativna tema" 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

ova tema bi se mogla preimenovati u "detailing - ultimativna tema" 

 Zanimljivije nego preporučivanje japanskih auta i prometnih pravila u Austriji 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

nisi u krivu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ekipa pozdrav, imam oštećenje prema desnom točku pa ajde molim vas pogledajte i javite mi je li bi mi takvo oštećenje moglo predstavljati problem na tehničkom pregledu? Hvala
[url=https://ibb.co/Q6C6dx7][img]https://i.ibb.co/Q6C6dx7/Hr-a.jpg[/img][/url]
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

čime si to pobogu slikao, ericssonom t68?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

dzabe urban jungle kad nema uzbrdica, nizbrdica, sve ravno kao da je rijeka u slavoniji...

radije nek proba destruction derby

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Stavljam "detailing" u ovu temu jer inače bi zamrla kao i ovaj forum u zadnjih par godina.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2021 14:23 (ivanzu).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Stavljam "detailing" u ovu temu jer inače bi zamrla kao i ovaj forum u zadnjih par godina.

 Nemoj tako. aktivni smo kad je karantena. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice