Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.060
|
čitano: 13.200.618
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

45L je rezeorvar, ne znam još kako računa domet, trebam napravit još kilometara. Računam da laže za oko pola litre, najbolje natočiti pun pa onda vidjeti.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hehe
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Ma da, šta on zna koliko njegov auto troši, sigurno laže.

 

 Ako 2.0 turbak trosi 7.5 na 150km/h, sumnjam da ce 1.5 trosit manje od njega.

Di2 & EPS FTW!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

45L je rezeorvar, ne znam još kako računa domet, trebam napravit još kilometara. Računam da laže za oko pola litre, najbolje natočiti pun pa onda vidjeti.

 Ma toči i vozi, je*eš potrošnju dok su birtije zatvorene 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa kakva su iskustva s Michelin Pilot Sport. Dobio sam super ponudu od poznanika za gume i felge, pa sam ih uzeo za ljeto. (225/40/18 i zadnje 255/40/18)

 

Citao sam recenzije, trebale bi bit dobre. Ali ipak je bolje čuti iz prve ruke ako se netko vozio na njima :)

Sad sam trenutno na Sava Eskimo HP2.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tako je 😂. Kad me ne može piva zaljepit za pod onda nek me auto zaljepi za sic.. samo pamet u glavu ii gass
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Naletio danas na jednu zanimljivu mazdu

 

 

Kakva je ovo fora?

 
Kupiš audi i dobiš poklopac na auspuhu

Pa bolje da ga netko udari bočno u branik, pa nek bude razijen nego sa poklopcem...

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 22:29 (1BIT).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, netko je nedavno pitao za jače žarulje. Razmišljam i sam o promjeni na jače, ali mi je mehaničar savjetovao da to ne radim, nešto o tome da mi mogu istopiti farove i slično. Radi se o halogenim žaruljama za Polo 6R 2010. Mislio sam uzeti ove koje su nedavno predložene. Moje pitanje bi bilo, da li je to sigurno i na što trebam obratiti pozornost kod kupnje naspram običnih žarulja, mislim da su trenutno gore 55W Hella.

Philips racingvision gt200 x-treme

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovom 1.5L Dragon motoru treba vječnost da se ugrije, mislim da je trebalo jedno 15km da tek dođe na 90C.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mrbean kaže...

Ekipa kakva su iskustva s Michelin Pilot Sport. Dobio sam super ponudu od poznanika za gume i felge, pa sam ih uzeo za ljeto. (225/40/18 i zadnje 255/40/18)

 

Citao sam recenzije, trebale bi bit dobre. Ali ipak je bolje čuti iz prve ruke ako se netko vozio na njima :)

Sad sam trenutno na Sava Eskimo HP2.

 Ja sam prošlo ljeto kupio Pilot Sport 4, 225/45/17 za Accord 2.4 Type S, gume su vrhunske na suhom i na mokrom, prezadovoljan sam.
Probao sam prije Bridgestone Turanze T005, Continental Premium Contact 6 i nekakve Dunlop (ne sjećam se više naziva, ali njihov top model za ljeto) i mogu reći da su mi PS4 definitivno najbolje.

Sve sam ih probao nove, doduše ne na istom autu (različitih dimenzija), tako da imam OK uzorak.

Svakako preporučujem. ako su nove bit ćeš veoma iznenađen kako je kočiti na mokrom (upravljivost je odlična, ali kočenje je brutalno).

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Odlično, svakako je lijepo ovo čuti! :D 


Nisu gume potpuno nove, ali su vožene samo jednu sezonu i u dobrom su stanju, tako da bi trebale i mene služiti. Sad samo treba dočekati toplije vrijeme i zamjeniti SAVU s Michelinkama :D

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mrbean kaže...

Odlično, svakako je lijepo ovo čuti! :D 


Nisu gume potpuno nove, ali su vožene samo jednu sezonu i u dobrom su stanju, tako da bi trebale i mene služiti. Sad samo treba dočekati toplije vrijeme i zamjeniti SAVU s Michelinkama :D

 Za prosjecnog vozaca ta guma je overkill a takva joj je i cijena, ako je ti dobijes jeftino onda oke.. Inace i ta sava zadovoljava za normalnu voznju, drugo je kad netko cesto tera auto do granica 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Guma nikad nije overkill. Naravno u granicama razuma. Nećeš na auto od 100-200 konja staviti PS Cup 2S/R, al se bogami dobro primjeti razlika između PS4 i Savi/Nexena/Klebera i slične ekipe.

Cijena je dapače jako dobra, u 205/55/16 20kn skuplja od PC6, 70kn skuplja od T005 i BlueResponsea. U 225/45/17 10kn skuplja od PC6, 50kn skuplja od T005, iste cijene ko SC5, 70kn jeftinija od F1Asy3. U toj kategoriji je F1Ays5 anomalija koji je iz nekog razlika 100kn jeftiniji od svih. 

 

4 godine
offline
Auti - ultimativna tema

poz, svako jutro kad hocu na posao autom ne mogu otvorit vrata, sve smrzne, nekad smrzne i kad je pokriven pa me zanima dal ima neko sredstvo da se namazu gumice protiv smrzavanja pošto u garaži nemam mjesta jer je drugi auto nutra...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Možda da probaš namazat gume glicerinom? Meni pomaže i ne ljepi se guma. Jedino mi sad kad je daleko u minusu kvaka bude mrvicu smzrnuta.

4 godine
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mrbean kaže...

Možda da probaš namazat gume glicerinom? Meni pomaže i ne ljepi se guma. Jedino mi sad kad je daleko u minusu kvaka bude mrvicu smzrnuta.

 di kupit glicerin? to je tekuće ili gel?

ma smrznu i kvake al to me tolko ne muci, malo jace povucem i ide, a gumice se bojim da se ne strgaju ako povucem vrata

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stane256 kaže...

 di kupit glicerin? to je tekuće ili gel?

ma smrznu i kvake al to me tolko ne muci, malo jace povucem i ide, a gumice se bojim da se ne strgaju ako povucem vrata

 

 Imaš u ljekarni zove se glicerinol i u tekučem je stanju, dobar je razrijeđen s vodom i za gume.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U slučaju da vrata zalede prvo ih par puta pritisni prema unutra pa onda probaj otvoriti. 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pevex ili bilo koji s autodijelovima vjerojatno. U Pevexu je 30kn prozirna bocica. U koncentraru za gume na vratima, a za gume malo stavim vodu na spuzvu/krpu
4 godine
offline
Auti - ultimativna tema

Hvala probat cu 

13 godina
online
Auti - ultimativna tema

a šta kada mi se cijela kvaka smrzne?

nisam silio da ne pukne pa sam otvorio vrata kroz suvozaceva. ona su manje smrznula.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ak nemas nista pri ruci - popisas ju

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
4 godine
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeryx kaže...

a šta kada mi se cijela kvaka smrzne?

nisam silio da ne pukne pa sam otvorio vrata kroz suvozaceva. ona su manje smrznula.

 i meni uvijek suvozaceva manje smrznu vrata, ako uopce smrznu..

dok parkiram su mi vozaceva vrata na sjevernoj strani pa možda zato

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stane256 kaže...

poz, svako jutro kad hocu na posao autom ne mogu otvorit vrata, sve smrzne, nekad smrzne i kad je pokriven pa me zanima dal ima neko sredstvo da se namazu gumice protiv smrzavanja pošto u garaži nemam mjesta jer je drugi auto nutra...

Imaš za kupiti glicerin u sticku, pređeš samo po gumi s njim...

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Stane256 kaže...
zeryx kaže...

a šta kada mi se cijela kvaka smrzne?

nisam silio da ne pukne pa sam otvorio vrata kroz suvozaceva. ona su manje smrznula.

 i meni uvijek suvozaceva manje smrznu vrata, ako uopce smrznu..

dok parkiram su mi vozaceva vrata na sjevernoj strani pa možda zato

 vozaceva su bila prema istoku. a suvozaceva prema zapadu pa je popodne sunce ugrijalo.

sad sam auto stavio da su vozaceva prema jugu... pa ce cijeli dan biti sunca.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...

Imaš za kupiti glicerin u sticku, pređeš samo po gumi s njim...

 

Gdje to ima?

Pucaaaajjjj :)
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bNeo kaže...
Old Iggy kaže...

Imaš za kupiti glicerin u sticku, pređeš samo po gumi s njim...

 

Gdje to ima?

Mislim da sam nedavno vidio u Inetrsparu. Ali bi trebalo biti po svim trgovinama auto opreme, Bauhausu i slično.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ivanzu Našao sam se jučer u Intersparu u Osijeku i gle ovo, BSD-a na bacanje 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imaju na akciji onaj sonax za felge (sivo sredstvo).

Ako me sjecanje sluzi 40kn sad kosta u sparu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeryx kaže...

a šta kada mi se cijela kvaka smrzne?

nisam silio da ne pukne pa sam otvorio vrata kroz suvozaceva. ona su manje smrznula.

 Mislim da je netko jednom govorio da se malo WD-a pošprica unutra, pa da ne smrzava. Nisam siguran, molio bi da netko ovo potvrdi ili opovrgne prije nego se isproba. Da ne bi na kraju bilo da se raspala brava ili nešto tako, a ja kriv...

 

Live long and prosper.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice