Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.197.673
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Prodaje se E320 iz 2007 i E270 iz 2004, auti iz obitelji, prvi vlasnici, koristeni za do ducana... originalni 277tkm/185tkm 

 Jos jace u prici mi je sto su ovog s 800k manje srezali...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Mercedesa 15g starog ispod 600k pronaći je kao jackpot na lutriji. Pa to samo naivac popuši.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mislioc kaže...
Mercedesa 15g starog ispod 600k pronaći je kao jackpot na lutriji. Pa to samo naivac popuši.

 Pogotovo E klasu...pa Berlinski taxi prode 90k+ km godisnje u njima

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Mitch kaže...
hahhaajaads kaže...

Prodaje se E320 iz 2007 i E270 iz 2004, auti iz obitelji, prvi vlasnici, koristeni za do ducana... originalni 277tkm/185tkm 

 Jos jace u prici mi je sto su ovog s 800k manje srezali...

 Cekaj malo dok dodje do drugog skidaca  Onda sa 227 pada na 127*

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 20:37 (hahhaajaads).
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Black friday akcija - sa 997.000km na samo 97.000km

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Black friday akcija - sa 997.000km na samo 97.000km

 Dada, i onda idu useri "A ova Meca se samo kvari, evo na 100tkm mi je pomijesao ulje i vodu" 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Da ti sad počnem nabrajat standardne kvarove na skoro svakoj E klasi od 2006 do 2009 koju sam vozio do sutra bi pisao.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Fake_Alert  Golf je ispao TOP, boja mu je stvarno perverzija. Jedino bi mu ja radije stavio one 14ke sa 16 rupa(ja mislim da su one fabrički dolazile na nekim GTI izvedbama) nego one sa 12, one su više po mom ukusu, a vidim da su i one kao nove.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...

Fake_Alert  Golf je ispao TOP, boja mu je stvarno perverzija. Jedino bi mu ja radije stavio one 14ke sa 16 rupa(ja mislim da su one fabrički dolazile na nekim GTI izvedbama) nego one sa 12, one su više po mom ukusu, a vidim da su i one kao nove.

 Idu Sebring G60 felge, original sa rallye-a.

Moram ih popjeskariti i plastificirati.

Skromnost

 

A dalji cilj je BBS RS17

 

 

1 1
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 21:32 (Fake_Alert).
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mislioc kaže...
Da ti sad počnem nabrajat standardne kvarove na skoro svakoj E klasi od 2006 do 2009 koju sam vozio do sutra bi pisao.

 To su kvarovi na tvojim autima ali ne znaci da su standardni....

Tom logikom niti jedan auto ne valja jer svaki model se kod nekoga pokvario....

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 22:18 (Posmatrač).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ezio kaže...

 Imas kod Matka sutra na testiranju XC90 iz 2020 u 14:00 pa si poprati malo 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mislioc kaže...
Mercedesa 15g starog ispod 600k pronaći je kao jackpot na lutriji. Pa to samo naivac popuši.

 

Mitch kaže...

 Pogotovo E klasu...pa Berlinski taxi prode 90k+ km godisnje u njima

 

mislioc kaže...
Da ti sad počnem nabrajat standardne kvarove na skoro svakoj E klasi od 2006 do 2009 koju sam vozio do sutra bi pisao.

  sad ima 99tkm. spremljena u garažu. akumulator na toplom. skinute 17 i stavljene 16 s 9godina starim savama koje imaju jos one iglice. Do proljeca nejde s garaže van dok necu vratit opet ljetni set gore. Cilj druge godine okrenuti 100tkm 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Decki jucer montirao i provao najnovije halogenke od
Philipsa X-treme vision 150 pro u H7 varijanti
Odlicne su puno bijelije od obicnih koje su bile do sada snop je dosta duzi i fino osvjetljava desni rub ceste uglavnom sve 5 preporuka
E da i jedna jos bitna stvar digli su životni vijek žarulje na 450 sati sto je do pojave ovog modela bilo nezamislivo za ove power +130 ili +150 zarulje
SAMSUNG NOTE 10+
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Gdje si uzeo?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Prodaje se E320 iz 2007 i E270 iz 2004, auti iz obitelji, prvi vlasnici, koristeni za do ducana... originalni 277tkm/185tkm 

 To je sve normala, uzeo sam cls500 prosle godine sa 313tkm,2006g a plin ugraden 2016 i mijenjao ga prije mjesec dana sa 340tkm. Pa ljudima bilo puno jer ono kasno ugrađen plin i jos 500 kao gdje toliki km, a ne shvacaju da većina auta iz uvoza ima vracene km. Pa lagano se i clsu moglo vratiti 100-150tkm jer iznutra koza savrsena bila. Kao i sad ovaj bmw što imam, uzeo sa 386tkm, sad je na 388tkm,nagodinu lagano 400tkm. S tim da bmw nije iz uvoza, kupljen novi kod nas i idu legit km po tehničkom, iako ni to nije garancija ali opet prije da su original kilometri

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
pasko kaže...
Decki jucer montirao i provao najnovije halogenke od
Philipsa X-treme vision 150 pro u H7 varijanti
Odlicne su puno bijelije od obicnih koje su bile do sada snop je dosta duzi i fino osvjetljava desni rub ceste uglavnom sve 5 preporuka
E da i jedna jos bitna stvar digli su životni vijek žarulje na 450 sati sto je do pojave ovog modela bilo nezamislivo za ove power +130 ili +150 zarulje

 To su standardne auto zarulje i idu na svako vozilo i nema problema na tehnicnom, jel tak?

 

di si kupio i koliko kostaju?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...
.. a ne shvacaju da većina auta iz uvoza ima vracene km. 

ja i dalje ne vjerujem da je ovo istina i da spada u mitologiju o kupnji rabljenog auta.

problem postoji al ne većina 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Fake_Alert nam je zaboravio i ovu ubaciti na forum. Grmi Recaro u Golfu. Jest da si ih dao na reparaciju ali meni izgledaju dobro, ne vidim nikakvo veće oštećenje.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 10:19 (Haker_x).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Gdje si uzeo?

https://www.mk-led.hr/shop/philips-x-treme-vision-pro150-12v-do-150-vise-svjetla-do-20-bjelije-3400-3600k

 

evo ovdje

 

 

  • 100% legalna za cestovnu upotrebu, ECE odobreno
  • Made in Germany (žarulje se nabavljaju direktno od Philipsa, te su 100% autentične)

 

SAMSUNG NOTE 10+
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 10:59 (pasko).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ne kuzim staviti zimske, pa autu u garazu do proljeca, pa onda ljetne...ako vec ide u garazu na 3-4mj, stavi ga na klocne i mirna bosna...a tu plastiku prodas za rolu bureka na njuskalu

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Upravo to, gume propadaju i dobiju bubreg, ili se zaravnaju zbog stajanja na istom mjestu.

 

Dignes ga na cigle i do proljeca nek stoji, ako ga ne vozis.

 

PS - Pitanje za TAS-a plavog Golfa, hoces ga dorati u Sport verziju?

teniska loptica na kuki

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

poanta je u tome da se auto po zimi ne vozi i hebe mi se za zimske gume. tako da si cuvam ljetne na štenderu.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

klocne su jeftinije nego set felgi + zimske :D al ok

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

jbg, na klocnama ga nemreš ispeljati ako ti privremeno treba garaža za nekaj drugo 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

a sta je je, istina je

zato lijepo CIOS i rijesis se problema, pa imas prostora za nesto drugo :D 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Je da, Mercedesa u CIOS pa će imat za neku raspadnutu francusku kramu. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Preporuka za brisače 600 mm duzina? Mislio sam odma bosch aerotwin ali citam svasta, da ne traje nis vise nego ovi jeftini brisaci 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ako naletiš na ovakve Wurthove kupuj(na drugoj fotografiji su 2,5 i 8. po redu). Ja ih imam možda i dvije godine, nema šta im nisam radio, zimi čistim led sa šajbe, samo držim ručicu da šprica tećnost za šajbu i malo po malo oni to obrišu, ja mislim da je to među najgorim stvarima za brisače i opet se drže. Platio ih manje od 10€ za par. Neki drugi koje sam kupovao nisu izdržali više od par mjeseci, dok su ove itekako nadmašile sve ostale koje sam koristio.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja imam Valeo prednje koji su bili 180kn oba prije 4 i pol godine, i dalje rade tako da ih čak ni pred zimu sad ne mislim mijenjati, eventualno na proljeće, ili ću onda cijeli auto promijeniti, tako mi jednostavnije

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Preporuka za brisače 600 mm duzina? Mislio sam odma bosch aerotwin ali citam svasta, da ne traje nis vise nego ovi jeftini brisaci 

 Bosch je živi k....c.. Otišli mi original brisači, kupio Bosch aerotwin - montirao.. Vozačev loše briše, suvozačev mrlja

bacio u PM.. kupio Valeo Silencio = razlika nebo i zemlja

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice