Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.060
|
čitano: 13.200.654
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Sto mislite o skodi, kad bi se spustila cijena par tisuca kn? Leon mi je izvana ljepsi ali citam da je tvrd ovjes dosta pa ne znam sad koliko je ta octavia udobnija od leona posto su na istoj bazi.. 

 Imali smo u firmi ove modele. Ne samo da su tvrda sjedišta, nego verzija sa benzinskim motorom toliko slabo vuče da to nije normalno, dok TDI verzija ode ko metak.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ostala je najduze ziva jer je ostalo ulja u kucistu lezaja radilice jer d16z6 motor ima kanalcic integriran u kuciste lezaja radilice koji distribuira ulje po lezajima radilice.

 

 

 

Al maknuli su cepove ulja, dakle moralo je iscuriti kad tad, kao i rashladna tekucina.

Glupo je da to ulje zauvjek ostane unutra, jer po tome ga nikako bez vakuum pumpe ne mozes izmjeniti iz masine.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ulje uvijek ostane tu i ne moze iscuriti bez pritiska, nije to neka kolicina da utjece na novo ulje.

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

U principu je to onda i bullet-dodging dizajn. Ako ostane bez ulja, a ne pregrijava se zbog rashladne tekucine,

mogao bi prezivjeti par stotina kilometara.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Misljenje o novom BMW-u Serije 4?

 

Link na clanak u Jutarnjem od Hrvata na celu dizajnerskog tima u BMWu: Link

 

"Reakcije me nimalo nisu iznenadile, sigurno da je jaka reakcija. Već ranije smo izrazili da je to identitet koji želimo. Znali smo da će dio ljudi smetati, ali dobar dizajn mora polarizirati. Ako 100 posto ljudi kaže za proizvod da je dobar, odmah ćeš ga zaboraviti. Kao i naš X6, 50 posto ljudi ga mrze, a 50 posto obažavaju, ali to znači da smo napravili nešto karakterno. I oni koji mrze razgovaraju o tome. Ako hoćeš formirati imidž brenda, moraš raditi tako, govori Đukec."

 

 

 Po meni uzas, slijedi logiku 7-ice i ostalih vecih modela koji na cesti izgledaju jako napasno i neukusno. Audi osobno ima daleko lijepsi dizajn kod vecih modela. BMW cak ni sa serijom 1 nije napravio nesto, Đukec prica o posebnosti, a oni maknu zadnji pogon iz Serije 1 i 2 i stope se u sa svima u segmentu. 135M ispao uzasan sa 2.0 motorom, 2 GC izgleda okej, ali opet nista posebno.

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 23:56 (ivanoile).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ružno u 3pm.

Kak dolaze novi, toliko mi stari postaju ljepši. Iako nikad nebi bili prvi izbor(Audi/Lexus, pa tek onda BMW), al 8 coupe je solidan allaround dizajnom. 5 nije loš, recimo bijela + m paket + black detalji, jer su kontrasti solidno posloženi. Nove trojke su recimo bolje od starih s m paketom, al ove baza edition ostavljaju ukupno lošiji dojam nego prošla baza edition. 7 prije facelifta je bio odličan allaround dizajn. Koliko je zadnji kraj možda i bolji, daleko više je sprijeda sad ogavniji. Svaki dan viđam jednog 760li, non facelift, neka titan grey boja, kakgod se kod bmwa zove, i definitivno je impresivan komad auta. Novi 7 je jednostavno ružan naspram toga. 2 gran tourer je isto jebački, pogotovo kombinacija kak i na 5, bijela boja, crni detalji, m paket.

Kaj je falilo da uzmu dizajn trojke i naprave coupe?

 

Al dobro, ja sam tip kojem je dosadno super. Iako opet, Lexus mi je super a vjerujem da nitko neće reć da je Lexus "dosadan" izgledom. Al tam je bar "predator grille" nekak uklopljen u cijeli dizajn, ovdje to ne paše nikak. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Propali abortus. 



 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 7:22 (ivanzu).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Bljakic... sad ce i BMW morati stavljati tablicu sa strane, kao i na Alfi... al i dalje ce izgledati kao steker od svinje.

 

 

PS - A sta reci, medjimurac zna da nema tice do prasice.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 8:39 (Čitatelj).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prije svega, treba to vidjeti uživo...

 

a meni ova razjapljena njuška djeluje OK...

 

dok ne vidim proporcije (to mi je smetalo kod Bangleovog dizajna, osobito njegova "buhtlasta" 7-ca), ne mogu 100% reći da mi se apsolutno sviđa....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 9:54 (Stric_Jura).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Chris Bangle je mila majka za nove serije BMW-a.

Izgleda da i BMW i Mercedes nemaju nista za ponudit, no to je kod Mercedesa vec ustaljeno da je svaka druga serija fals

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, da li je štetno za novi auto koji ima tek 1500 km točiti 100 umjesto 95? Hvala

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Nije, ali ne ocekuj ni bolje performanse, eventualno nesto manju potrosnju.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako je GDI motor onda je preporucljivo tociti 100ku. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ide li tko ovdje vozit Inu na Grobnik 30.6.?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas jedna pojava na Zg cestama

 
 

Jedna toyota yaris "GR"

 

BTW:
Jel samo ja imam problem da moram cijelu dužinu auta ostavit ispred sebe na semaforu da bi ekšli vidio semafor...?
(ovdje sam na samom rubu, da sam pola metra bliže, od krova nebi vidio semafor...)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 21:23 (1BIT).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

BTW:

Jel samo ja imam problem da moram cijelu dužinu auta ostavit ispred sebe na semaforu da bi ekšli vidio semafor...?
(ovdje sam na samom rubu, da sam pola metra bliže, od krova nebi vidio semafor...)

 

I meni je tako, al mislim da nije zbog auta nego zbog visine, glava mi je daleko od vjetrobrana i visoko...

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Popustila korona, ljudi se ponovno druže, čak imaju i policijsku pratnju

 

10 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Popustila korona, ljudi se ponovno druže, čak imaju i policijsku pratnju

 

 Nije to sto je popustila, nego sto je bas i nema (a nije je nit bas bilo) 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Ružno u 3pm.

 +1

 

Ovu su masku baš u**ali do bola, mislim da ružnija ne može biti. Bore se sa Multiplom za titulu najružnijeg automobila ili ?

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas sam položio A kategoriju i išao se malo provesti po gradu za  Fz1. Nakon par kilometara, malo van centra auto mi iz sporedne ceste oduzeo prednost. Jos se ucim pa sam isao sporo, ali da sam isao malo brze nebi dobro bilo. Kako su ljudi neoprezni to je strasno. S obzirom da svaki dan ima mrtav motorist skoro u  Hr razmisljam da ni ne vozim motor 

#fsb
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Danas sam položio A kategoriju i išao se malo provesti po gradu za  Fz1. Nakon par kilometara, malo van centra auto mi iz sporedne ceste oduzeo prednost. Jos se ucim pa sam isao sporo, ali da sam isao malo brze nebi dobro bilo. Kako su ljudi neoprezni to je strasno. S obzirom da svaki dan ima mrtav motorist skoro u  Hr razmisljam da ni ne vozim motor 

 

Ko vozi bilo kakav dvokotač taj je na streljani, nema tu opušteno, to je nekaj s čime se treba pomirit, jbg glupo zvuči ali tak je

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

žena čuje udar (inače sam ja tankoćutniji na ušima) i veli: pa to je sudar..

ja: ma balavurdija u nekom svježe uvezenom kršu proklizava...

 

jučer, žena javi gle na ePodravini - kad ono, naša zgrada s druge strane !?!?

 

i vidim Peugeot 207 SW, razvaljen zadnji odbojnik.. ali mi nije jasno koji klinac je majmun radio i kako je uspio...

 

inače ZD tablice - to vam je studentarija, samo kakva, koji su to kripli kad iz Zadra idu studirati u KC - jako sveučilište ;-)

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

again 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

1.6 TDCI? Prijatelju je isto nedavno bio odapeo ECU.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

1.6 TDCI? Prijatelju je isto nedavno bio odapeo ECU.

 nije odapeo... tjuning opet 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Danas sam položio A kategoriju i išao se malo provesti po gradu za  Fz1. Nakon par kilometara, malo van centra auto mi iz sporedne ceste oduzeo prednost. Jos se ucim pa sam isao sporo, ali da sam isao malo brze nebi dobro bilo. Kako su ljudi neoprezni to je strasno. S obzirom da svaki dan ima mrtav motorist skoro u  Hr razmisljam da ni ne vozim motor 

 

Nemam ništ protiv motorista, dapače, dragi ljudi, ali za jedan dooobar dio nesreća, čak i sa fatalnim ishodom su i sami krivi, najčešće neprilagođenom brzinom. Tako je i moj bratić stradao, srećom ostao je živ ali zauvijek će bit posljedica nagnječenja lubanje, par rebara i prijeloma ruke. Uletio je u nepregledan zavoj sa xyz višom brzinom od dopuštene i nabio se direktno u auto koje je skretalo po propisu. Neki dan idem cestom gdje je ograničenje 60, zavojito, i prika preleti kraj mene sa barem 100, a vjerojatno i više jer u autu ne osjetiš toliko brzinu. I slučajno ako traktor izlazi sa polja, auto se uključuje u promet ili naglo zaustavalja i koči zbog nečeg, ode prika u vražju materinu jer nema apsolutno nikakvu zaštitu koja bi nadomjestila udar. Dečki, pamet u glavu i ako nisi siguran u rutu, tj., nije ti poznata nemoj terat brzinu iako bi mogao. Misli na sebe i na druge.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
ivanzu kaže...

1.6 TDCI? Prijatelju je isto nedavno bio odapeo ECU.

 nije odapeo... tjuning opet 

 Gdje ide na mapu? 

11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bubimir13 kaže...

Nemam ništ protiv motorista, dapače, dragi ljudi, ali za jedan dooobar dio nesreća, čak i sa fatalnim ishodom su i sami krivi, najčešće neprilagođenom brzinom. Tako je i moj bratić stradao, srećom ostao je živ ali zauvijek će bit posljedica nagnječenja lubanje, par rebara i prijeloma ruke. Uletio je u nepregledan zavoj sa xyz višom brzinom od dopuštene i nabio se direktno u auto koje je skretalo po propisu. Neki dan idem cestom gdje je ograničenje 60, zavojito, i prika preleti kraj mene sa barem 100, a vjerojatno i više jer u autu ne osjetiš toliko brzinu. I slučajno ako traktor izlazi sa polja, auto se uključuje u promet ili naglo zaustavalja i koči zbog nečeg, ode prika u vražju materinu jer nema apsolutno nikakvu zaštitu koja bi nadomjestila udar. Dečki, pamet u glavu i ako nisi siguran u rutu, tj., nije ti poznata nemoj terat brzinu iako bi mogao. Misli na sebe i na druge.

 

Djelomično jesi u pravu, istina većina ih se baš jako ganja, samo dvokotači su dosta pod povečalom jer ih ipak ima puno manje nego automobila, pa se u toj masi poprilično ističu, kad netko radi pizdarije na dva kotača odma su sve oči uprte pa se i ostali svrstavaju da su idioti, a kad je to netko u autu, tada se ne generalizira

 

Ne vozim motor nego skuter od 50ccm ali ne spadam u one gmizavce i kvartovske "trkače" koji smetaju na cesti, natukao sam zavidan broj kilometara, prešao cijelu državu s njim, radio đireve i od po 600+ kilometara u jednom danu i najveći problem je oduzimanje prednosti doslovno tebi ispred nosa(i padao sam radi toga) i drkanje po mobitelu i prestrojavanje drito u tebe, doživio sam takvih situacija masu, ili auto gmiže 40 di je ograničenje 70-80, pa kad ga prestigne mala tablica nabija ti se na guzicu

 

Kad sam u autu nemam problem ako motor ili skuter ide između traka, uvijek smotam da mu oslobodim prostora, isto tak nemam problem ako stane prvi na semaforu, a mnoge u autima to smeta makar ih dvokotač ne dira, a oni gmižu od semafora do semafora, ali jbg neke ljude peru žešći kompleksi

 

Ne vozim ni ja po propisima ali gledam da nitko radi mene mora kočit ni radit bilokakve manevre, ako je netko brži i nema me mjesta prestić pomaknem se i bok, ako se hoće vozit 300 nek se vozi, ne izigravam pravednika ko neki kompleksaši

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 10:44 (minarelli).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Danas sam položio A kategoriju i išao se malo provesti po gradu za  Fz1. Nakon par kilometara, malo van centra auto mi iz sporedne ceste oduzeo prednost. Jos se ucim pa sam isao sporo, ali da sam isao malo brze nebi dobro bilo. Kako su ljudi neoprezni to je strasno. S obzirom da svaki dan ima mrtav motorist skoro u  Hr razmisljam da ni ne vozim motor 

 Kao skuterašu sa par tisuća km na skuteru i svakodnevnim putovanjima na posao s njim i školu i faks, sve mi je jasno. Kao prvo budi uvijek vidljiv (svjetla, reflektirajuca odjeca itd.) i imaj opreza za obojicu. Meni se dogodilo isto svašta, čovjek dao desni žmigavac i započeo skretanje i predomislio se i nasred raskrižja ravno u mene, i još je bio bahat. Nebrojeno puta su mi (mahom žene) direktno na mene autom navalile (dekoncentracija, mobitel itd.) dok sam bio u kružnome ili čekao da se uključim negdje u promet. Jedna zena se skoro rasplakala i dosla mi se ispricavat. Oduzimanje prednosti - klasika, ali ja sam zaključio da me ljudi fakat ne vide. Nakon par godina takvih iskustava ove godine sam kupio auto za cijenu skutera (Punto hehe), vozim se zimi u toplome, ljeti u hladnome, po svim vremenskim uvjetima, nemam brige. 
Također imam želju položiti za A kategoriju, ali kad sve pluseve i minuseve za motore stavim na stol ispada da sve ide u korist automobila.

 

Po pitanju divljanja, tu nema pomoci, ako je nekome to nacin dokazivanja i zivotno postignuce snimiti kak divlja i staviti na instagram, youtube i govoriti po kafanama, prije ili poslije ce najebat bilo da se radi o motoru, nabrijanom autu, normalnom autu itd. I onda kad se to dogodi, budu obicno komentari - svakome se moglo dogoditi. Ne, nije se svakome moglo dogoditi ta konstantno divlja i onda pijan izazove nesrecu gdje strada 4-5 ljudi. Svakome se moze dogoditi trenutak dekoncentracije (sto takoder moze biti kobno), to se slazem, ali polagano mi se sere od tih velikih Schumahera kojima je jedino i glavno u zivotu radit pizdarije po cesti. 

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 12:48 (Diplomirani pješak).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice