Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.191.804
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Borealis kaže...
Novi 1.0 motor u Daciji ima netko kakve informacije? Namjeravam uzeti novog Sandera Steepway?! Hvala

 Pa teta ima, atmosferca od 73 KS, dovoljno za vožnju, malo frktav zvuk, potrošnja oko 6.8 njoj, ali kad sam ga ja vozio, porilično življe, pala je na 6.4  ?!?

 

e sad, zar nije u Stepwayu turbak 0.9 s 90 KS ?

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Benzinac manje trosi kada se jace ubrzava nego kada se razvlaci. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ovisi, ne možeš generalizirati...

 

uostalom balava F&F ekipa sigurno spali hrpu benge na svojim 400m preseravanjima

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 12:36 (Stric_Jura).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja govorim iz svoga iskustva sto ne mora znaciti da je kod drugih tako. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...
Borealis kaže...
Novi 1.0 motor u Daciji ima netko kakve informacije? Namjeravam uzeti novog Sandera Steepway?! Hvala

 Pa teta ima, atmosferca od 73 KS, dovoljno za vožnju, malo frktav zvuk, potrošnja oko 6.8 njoj, ali kad sam ga ja vozio, porilično življe, pala je na 6.4  ?!?

 

e sad, zar nije u Stepwayu turbak 0.9 s 90 KS ?

 bio je do neki dan, sad je u ponudi nova stotka!

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

izvrsno, CO2 pao s 121 na 104, a snaga porasla 10 KS...

 

taj bi već mogao loviti 185 i 10 to stotke

Ju je je? Je ju je!
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Da nisam ovo vidio, nebi vjerovao da je moguce:

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imam jedno alarmantno pitanje, danas u noci je netko pokusao provalit u jednu golf 6 doslovno 200m od mene, sva sreca nije uspio jer je taman netko bio prolazio i ovaj pobjego ko muha bez glave. Znaci, posto isto imam noviji vw, kak se malo bolje zastit ? Auto se nece nigdje vozit sljedecih 30ak dana zbog situacije (osim ak se ide u trgovinu), znaci trenutno sam skinuo kleme no opet ak provale i ak imaju "vremena" i ak ih nitko ne skuzi opet mogu otvorit haubu i stavit kleme...

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Najbolje je instalirati skriveni killswitch.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

A gle, lock mjenjaca i kvacila/volana, plus maknut kleme, a i napraviti tajni switch na kablu od

pumpe goriva - ako i vrate kleme, nece moci pokrenut vozilo, tj. hoce al ce odmah crknut.

 

No nadajmo se da do toga nece doci, jer pitanje kakvu ce ti stetu iz bijesa napraviti,

od unistene bravice na vratima i volanu, poparanih siceva, razbijenog infotainmenta.

 

Ta stoka koja ne moze ukrast, napravi stetu. zato najbolje kupit i one nalijepnice

da imas alarm, makar nemas, zakeljit na obje sajbe, i mehanicki da se vidi lockat

volan, mjenjac i kvacilo.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Za killswitch je kasno, jel moguce ikak "odspojit" crijevo dovoda goriva ? Mozda i ovo za naljepnice za alarm nije losa ideja...

 

Ustvari, svaki auto ima osigurac za dovod goriva tj. pumpu goriva ? Mozda samo to iscupat i to je to ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 13:56 (hahhaajaads).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Osigurac lako nadju, al relej ti je sigurnije odspojit, jer to manje gledaju,

a i ne znaju tocno koji relej ide.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Za killswitch je kasno, jel moguce ikak "odspojit" crijevo dovoda goriva ? Mozda i ovo za naljepnice za alarm nije losa ideja...

 

Ustvari, svaki auto ima osigurac za dovod goriva tj. pumpu goriva ? Mozda samo to iscupat i to je to ?

Digni zadnji sic, otvori poklopac pumpe goriva i skini jack sa nje

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

Digni zadnji sic, otvori poklopac pumpe goriva i skini jack sa nje

 Znaci jack se tocno nalazi ispod tog poklopca ? Ako je tako onda vjerovatno to budem napravit. Hvala 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da, ovaj crni jack, msm da sa svake strane stisnes sarafcigerom prema unutra, bar je tak moja imala i nema sanse da ga upali

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Za killswitch je kasno, jel moguce ikak "odspojit" crijevo dovoda goriva ? Mozda i ovo za naljepnice za alarm nije losa ideja...

 

Ustvari, svaki auto ima osigurac za dovod goriva tj. pumpu goriva ? Mozda samo to iscupat i to je to ?

 odspoji konektore s injektora. neš upalit auto nema šanse. a poslje si samo spojiš i voziš dalje. Ovak s odkapcivanjem pumpe u tanku sjebes samo visokotlačnu pumpu i nadrukaš zrak u sistem...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Snijeg pada, a ja na ljetnima odavno :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

Snijeg pada, a ja na ljetnima odavno :)

 daj me naj. Ja moram zutra na posel a isto sam na ljetni... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

a niš, dizalicu i ključ u ruke i have fun  malo gimnastike nikoga nije ubilo 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 19:30 (nine).
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ja razmišljam o gps modulu, koji je povezan sa mobitelom i sakriven u autu. Ima svoje zasebno napajanje i u svakom trenu znam gdje mi je auto. Ima li tko šta slično. Jer ako nestane policija ga može locirati.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

GPS jammeri se nabave jeftino na internetu tako da ni GPS ne pomaze nesto. 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kod mene evo vec sve bijelo, ali nista od posla tako da ipak se necu klizati.

 

 

Bas sam citao neki dan na forum.hr, covjeku ukrali auto, GPS je bio nakon par minuta vec onesposobljen.

Tako tko zna sto radi, ne pomaze tu GPS nikakav.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovi kod mene doma posipali toliko kamenčića po cesti da se vozim 40 i imam osječaj ko da ću bez laka doć do kuće

#fsb
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

a niš, dizalicu i ključ u ruke i have fun  malo gimnastike nikoga nije ubilo 

 Jok. Kolegica ce me pokupit 😂 Foki na sigurnom s quadom 😂😂😂

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 odspoji konektore s injektora. neš upalit auto nema šanse. a poslje si samo spojiš i voziš dalje. Ovak s odkapcivanjem pumpe u tanku sjebes samo visokotlačnu pumpu i nadrukaš zrak u sistem...

 To mi jos zvuci najlakse... Budem to onda zajedno sa klemama, hvala puno 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

s quadom

 

markec ako ne znaš di ti je quad, mogu pomoći.. skriva se u onom blatu pokraj fokija.. 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

markec ako ne znaš di ti je quad, mogu pomoći.. skriva se u onom blatu pokraj fokija.. 

 nije ti no niš. bilo je vožnji takvih kaj smo s vlažnim maramicama prali farove kaj smo se vidli doma dopeljati 

 

Ovo je lajt verzija. To mi se ne splati prati 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Imam jedno alarmantno pitanje, danas u noci je netko pokusao provalit u jednu golf 6 doslovno 200m od mene, sva sreca nije uspio jer je taman netko bio prolazio i ovaj pobjego ko muha bez glave. Znaci, posto isto imam noviji vw, kak se malo bolje zastit ? Auto se nece nigdje vozit sljedecih 30ak dana zbog situacije (osim ak se ide u trgovinu), znaci trenutno sam skinuo kleme no opet ak provale i ak imaju "vremena" i ak ih nitko ne skuzi opet mogu otvorit haubu i stavit kleme...

 

Ne znam kak je na tvom, al na starijim autima je to lagano za napravit, ištekaš ECU i uzmeš si ga doma sa sobom, pa nek ga onda maznu, samo isto tak ne znam jel na novijim vozilima ima kakvih posljedica ak to napraviš

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
minarelli kaže...

 

Ne znam kak je na tvom, al na starijim autima je to lagano za napravit, ištekaš ECU i uzmeš si ga doma sa sobom, pa nek ga onda maznu, samo isto tak ne znam jel na novijim vozilima ima kakvih posljedica ak to napraviš

Ma "zabetoniran" je vec 3 dana, skinuo konektore sa injektora i nece upalit, jos sam dodatno maknuo i nekak sakrio kleme  Parkiran je taman ispred ulaza pa i ak pokusavaju netko ce nesto cuti od stanara, odvest ga siguno nece jer ima auto ispred i iza njega koji se isto tak vec nisu pomakli par dana 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Haha, koje su to muke.

Na kraju je najbolje prodati VW i kupiti nesto sto nije zanimljivo lopovima i gotovo.

Moj je benzinac iz VW grupe, pa se manje brinem iako nema ni to veze uopce previse.

Ako ga bas budu htjeli, ukrast ce ga

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice