Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.182.236
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema



EDIT:
znači 90% njemačkih vozila ima opasne zračne jastuke, izuzetak su škoda, seat i porsche
INFO

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 11:51 (1BIT).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Preporuke za zimske gume 225 55 16, i isplati li mi se uopće uzimat zimske gume kad san u Šibeniku a prave zime nike bilo od 2008 godine a litnje gume su mi stare 6 miseci

 

Btw isplati li mi se zamjena audi a4 2011+8k eura za audi a6 2013, ni jedan ni drugi full oprema oko 150k km oboje  maks ispravni prekjučer bili u servisu oba

Not funny dude
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Danas nije bilo dosadno. Začudio sam se kak je jednostavno doć do njega. Više sam vremena izgubio čisteći auto iznutra detaljno(kemijski), nego ovo promjeniti.

 

 

Nakon 340tisuća i 23god vjerne službe, propiša je mali. (1.6 16v astra f karvn.)

 Kad te Nine vidi da korists Volvo kao radni stol. 

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

 Kad te Nine vidi da korists Volvo kao radni stol. 

 

nije nine fanboy 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Split i luđak, ovaj ce jednog dana izginut... 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Nakon prolaska kroz crveno više puta, kaže ups. Sve mu je oprošteno.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...

Nakon prolaska kroz crveno više puta, kaže ups. Sve mu je oprošteno.

 Nisi ogledo video do kraja, ja doso do 15min, hrpa crvenih, nogostup, srednji prst i 200 na sat pored kamere, sto me ocekuje u sljedecim minutama ko zna...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...
vrinho kaže...

Nakon prolaska kroz crveno više puta, kaže ups. Sve mu je oprošteno.

 Nisi ogledo video do kraja, ja doso do 15min, hrpa crvenih, nogostup, srednji prst i 200 na sat pored kamere, sto me ocekuje u sljedecim minutama ko zna...

 Jedino gore od ovog videa je ekipa koja ga podrzava i motivira da i dalje to radi, a sudeci po broju komentara i lajkova ima je i previse.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zavrsit ce taj nekome u guzici pa ce se pricati kako je bio divan i krasan decko. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vozi 130 u gradu i naziva nekog debilom. E svašta majka rodi, došao do 8 minuta i dosta mi je.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

citam komentare i nije mi jasno da ekipa odobrava takvu voznju.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeryx kaže...

citam komentare i nije mi jasno da ekipa odobrava takvu voznju.

 

Šmrkavci od 8-18 godina (otvorio sam par profila i pogledao njihove uploade). Dječurlija koja ne razumije kakve posljedice takva vožnja može ostaviti.

Mada, jedan balavac (10-tak god) odobrava divljanje ovog majmuna, a brat mu je poginuo na motoru. Neki neće nikada naučiti.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nema sanse tog ''jahaca'' uociti na vrijeme.

Jednostavno ne ocekujes nekoga da ti bude doletio s tolikom brzinom u gradu.

Prije ili kasnije bude mu netko izletio, pa makar da ima i led reflektore naprijed.

A sto tice podrske, pa jasno je da sto je netko veca budala da ce biti popularniji na YT (cast iznimkama).

Na zalost, takvo nam je danasnje drustvo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Di bi mogao naruciti alu papucice za astru j?Osim ebaya?Ima tko iskustva sa onima sparco iz kauflanda?Koliko sam vidio to su samo navlake koje se montiraju umjesto sadasnjih gumenih koje su na autu?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

sta se ne moze tog doticnog prijaviti na temelju snimke?

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Englezi imaju jeftine dijelove za opele tako da mozes pogledati po njihovom ebay-u dok su jos u EU. Imas na Ali-u replike, razlika je u tome sto im je guma ispupcena van na svim papucicama dok kod originala na papucici gasa nije.

https://www.aliexpress.com/item/32973633798.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.241c7d7diYc4UT&algo_pvid=d36606fc-b1ea-47e1-b1e9-b99556dae99e&algo_expid=d36606fc-b1ea-47e1-b1e9-b99556dae99e-1&btsid=40877db0-269d-447d-831f-1cad6b3ec3b1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_7,searchweb201603_55

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 18:43 (ivanzu).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

 Kad te Nine vidi da korists Volvo kao radni stol. 

 A kad čuje da je riječ o s90 executive editionu, sa samo 200tisuća(zadnja proizvodnja, 99god)?

 

Koji čega moj godišnji da ga se uhvatim glede reparacije mjenjača.... A i možda razmišljam gs300(tt) mehaniku prebacit na njega.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeryx kaže...

sta se ne moze tog doticnog prijaviti na temelju snimke?

 

Ako sam dobro skuzio iz komadica videa koji sam pogledao na yt, netko ga je prijavio, tj. poslao prijasnju snimku policiji, ali izgleda da lik ima poznanstva i proc ce nekaznjeno. Stovise, cini mi se da bas u tom videu ide trazit podatke od tog koji ga prijavio... Ma zalosno sve skupa kakvo ponasanje kod nas prolazi.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 

Split i luđak, ovaj ce jednog dana izginut... 

 Kaže motor me odlično služi, samo minjam ulje i filtere

Kad čovjek malo pogleda po tom you tube-u, skršio je već dva bmw-a, na trenutnom po treći put mjenja diferencijal... neće ni taj motor dugo...mislim do sljedeće izmjene

 

Premotat na kraj videa:

 


EDIT:
Meni je jedino žao Šebalja šta mora takve u svoju emisiju dovodit...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 19:37 (1BIT).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Treba polomit u kicmi njega i roditelje.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Treba polomit u kicmi njega i roditelje.

 i sve one koji to podržavaju.

 

osobno sam bio žrtva pijanog vozača koji je prošao na crveno skoro duplo više od ograničenja, učinilo me invalidom do kraja života

 

ja bi sve to ubio

 

 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U ovoj sprdacini od drzave takvi rade sto hoce.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bolje ni ne moze biti kada je drzava osnovana na kriminalu, govna od ljudi su pustili korijene u svim ustanovama koje bi kriminal trebale sprjecavati.

6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ne postaje, postane meksi auto, jedino ako ti amortizeri blokiraju zato sto su zahrdali ili prljavstina usla unutra pa onda bude tvrdi auto. 

 Zanimljivo. u 6 mj sam promijenio sva četiri amortizera i zadnje selene. Automobil je opet tvrd na cesti kao i prije.

Vozim se nekad onom Daciom Logan od Cammea i neusporedivo mekše prelazi rupe, željeznički prijelaz i sl. nego moj.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Dacia je dosta mekana, npr. Sandero je ''meksi'' od Clija.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 19:59 (BORG).
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

ma to ti ovisi i o gumama. međuosovinskom razmaku itd.

 

pa cak i s godinama stariji auti dobiju cvrcke u kabini pa svaka mala neravnina nešto zaškripi ili lupne a ti mislis da je auto tvrd :D

 

 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

U ovoj sprdacini od drzave takvi rade sto hoce.

 Zato ja nikad zive necu vise ic u Split i takve slicne dijelove... Sestricna mi je prije 2 ljeta dobila kamencinu kroz soferku vjerovatno zbog ZG tabli, i jos kad sam pratio 24 sata ove godine u Splitu, stalno pucnjevi, divljanje, razbijanje, drogiranje i sl... Isprike normalnim Splicanima ali stvarno ih je 70% ludjaka.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Zato ja nikad zive necu vise ic u Split i takve slicne dijelove... Sestricna mi je prije 2 ljeta dobila kamencinu kroz soferku vjerovatno zbog ZG tabli, i jos kad sam pratio 24 sata ove godine u Splitu, stalno pucnjevi, divljanje, razbijanje, drogiranje i sl... Isprike normalnim Splicanima ali stvarno ih je 70% ludjaka.

 Rijecke table skinuli par puta, sreca nikad nista vise od toga.

Di2 & EPS FTW!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...
BORG kaže...

U ovoj sprdacini od drzave takvi rade sto hoce.

 Zato ja nikad zive necu vise ic u Split i takve slicne dijelove... Sestricna mi je prije 2 ljeta dobila kamencinu kroz soferku vjerovatno zbog ZG tabli, i jos kad sam pratio 24 sata ove godine u Splitu, stalno pucnjevi, divljanje, razbijanje, drogiranje i sl... Isprike normalnim Splicanima ali stvarno ih je 70% ludjaka.

 Istina. Gadna je južna dalmacija. Pogotovo ako si srbin. :)
Ja sam isto svako malo u vijestima nasao takve stvari. Kao neka šveđanka svjedoći ubojstvu u Splitskoj ulici hahaah. Užas. 

https://www.24sata.hr/news/ja-cu-izaci-iz-zatvora-kad-tad-ali-ti-iz-groba-nikada-ni-neces-658588

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 21:43 (unknown).
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Meni je jedino žao Šebalja šta mora takve u svoju emisiju dovodit...

 

Nikad cuo za tu spodobu, i kako to moze biti "zvijezda"?

 

Sto ne dovedu nekog zanimljivog, tipa Dadu Gopca, Mile Kekina, ili recimo Kokolindu (makar nije zvijezda, al je malo manja spodoba od ove kokosi).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice