Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.239.190
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Moj ujak je imao astru i bio je jako zadovoljan pa je uzeo Insigniu.

Svako malo me pita kada ću prodavati svoj auto, a kada ga pitam zašto rečenica glasi ovako "psovka, psovka, insignia, psovka, opel, jebo me opel".

Dok tetak ima Astru H 1.3 dizel kao radna kola(ne auto, kola) i prešao je 200 i nešto tisuća u najgorim uslovima i nema problema. Ali su mu otpala oba vanjska zrcala(stakla), i nakon ne puno korištenja, sve ručice i kotačići su dobili onaj gnjecavi luft.

 

Tak da, ja ću kao Maksim po diviziji, ali ako želiš dugotrajnost, obrati se Japanu, a ne narodnim Nijemcima(Opel, fauve).

 

Ili možeš na sreću ići, pa što bude.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
Fake_Alert kaže...

Danas je totalno crkao... glavni kocioni cilindar... Vozim se i ostanem totalno bez kocnica  koje ja pustolovine imam sa ovim autom. Nis lagano se vozim do tokica i kupio glavni kocioni za 260 kn.. ugradio i sad normalno sve radi. Jedino mi se malo cuje sistanje pod nogama konstantno dok motor radi, ali puno manje nego prije, valjda nije servo bubanj?? Zvao ovlasteni da vidim imaju li uopce to - cijene ne zelim ni spomenut - kupim drugu dvojku za cijenu toga.. 

A pa nisi valjda totalno bez kočnica ostao, valjda su ostale radit ili samo prednje ili samo zadnje, ili dijagonalno, nezz kakav je sistem na golfu 2? Propala pedala skroz?

Šištanje se ne bi smjelo čut stalno već samo dok se stišće pedala, tako da vjerojatno ti malo pušta servo bubanj. 

Već sam pisao kako da provjeriš.. a ovo ti je najjednostavniji način: sjeti se ujutro prije paljenja motora par puta pritisnuti pedalu, trebala bi 2-3 puta biti meka i dugog hoda a onda otvrdnjeti i dobiti jako kratak skoro nikakav hod. Ako bude odma na prvo pritiskanje tvrda znači da ti servo bubanj pušta..

 Totalno.. Hvatao je skroz na podu, ali to je bila kociona sila dovoljno da te zaustavi dok se kotrljas. Da je bilo jaceg kocenja nebih se mogao zaustavit.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imas rucnu kocnicu ona ce raditi ako je kabal na mjestu, samo ce kociti upola slabije ali opet bolje nego nista u slucaju ovakvog sranja.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Imas rucnu kocnicu ona ce raditi ako je kabal na mjestu, samo ce kociti upola slabije ali opet bolje nego nista u slucaju ovakvog sranja.

 Pa je.. Ali ja znam inace glumit betmena na cesti pa se gurat kad je kolona, u traci sam za ravno i vidim lijevo se pali zeleno pa uletim  dobro da mi tad nije crknula... 

I to najvise volim raditi ovdje spajanje selske i zagrebacke posto ovaj semafor za lijevo radi 5 sekundi...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Pa je.. Ali ja znam inace glumit betmena na cesti pa se gurat kad je kolona, u traci sam za ravno i vidim lijevo se pali zeleno pa uletim  dobro da mi tad nije crknula... 

I to najvise volim raditi ovdje spajanje selske i zagrebacke posto ovaj semafor za lijevo radi 5 sekundi...

 

:D
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Čika Jure bi fiata, još da je koji pristupačniji abarth

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
Fake_Alert kaže...

 Pa je.. Ali ja znam inace glumit betmena na cesti pa se gurat kad je kolona, u traci sam za ravno i vidim lijevo se pali zeleno pa uletim  dobro da mi tad nije crknula... 

I to najvise volim raditi ovdje spajanje selske i zagrebacke posto ovaj semafor za lijevo radi 5 sekundi...

 

 To kad pug-a vozi, pa govori maniac

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ono kad se dizeli utrkuju, pa cim krene vise ih ne vidis od previse dima  slike u prilogu.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Evo kak Ameri rijesavaju situaciju kad slučajno natočiš benzin u dizela:
Kolko se da naslutiti, frajer radi u ovlaštenom VW servisu.



Rekapitulacija za one kojima se neda gledati:
izmjene sve djelove motora koji imaju doticaje s krivim gorivom, osim vodova goriva ispod auta i klipova.
I bilanca napada je ceh od oko 8000$ (slovima: osam tisuća dolara)

 

Pravi programeri programiraju binarno!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2016 22:36 (Pentium100).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Evo ga opet fkt mi se vise neda raspravljat o istim stvarima uvijek zašto mu onda nisi preporucio nekog japanca nego opet presveti TDI al dobro, ja sam svoje misljenje prema Insignii rekao pri kojem cu i ostat.

 Preporucit cu covjeku proizvodjace za koje znam iz iskustva da su pouzdani posto u obitelji vozimo njemce.. Azijati su dobri ali nemogu preporuciti covjeku zato sto nemamo iskustva s njima.

#fsb
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...
macgyver 53 kaže...

Evo ga opet fkt mi se vise neda raspravljat o istim stvarima uvijek zašto mu onda nisi preporucio nekog japanca nego opet presveti TDI al dobro, ja sam svoje misljenje prema Insignii rekao pri kojem cu i ostat.

 Preporucit cu covjeku proizvodjace za koje znam iz iskustva da su pouzdani posto u obitelji vozimo njemce.. Azijati su dobri ali nemogu preporuciti covjeku zato sto nemamo iskustva s njima.

 Ja ipak mislim da su ljudi sa foruma, koji nisu ni vozili auto, kompetentniji od tebe koji si ga imao i servisirao 

8 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Znači ide se naštrub mišljenja čovjeka koji je imao novi model insignije (koja ga je zbog svog posebnog "middle class luksuznog stila" i privukla) te je se još pohvalio  sa slikama i bio uzbuđen ovdje.

Kasnije kad je krenio shitstorm ostao mu je okus gorčine u ustima, jer nije ništa kako je se prikazivalo.

A treba nekome udjeliti Darwinovu nagradu. mda

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel zna netko jel se mjeri brzina po noći , naletio sam malo brze pored marice koja je stajala pored ceste pa ne znam jesu li me mogli skinut ??? 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rucipe kaže...

Jel zna netko jel se mjeri brzina po noći , naletio sam malo brze pored marice koja je stajala pored ceste pa ne znam jesu li me mogli skinut ??? 

 

da su mjerili, vjerojatno bi te i zaustavili  a da slikaju vidio bi bljesak blica..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rucipe kaže...

Jel zna netko jel se mjeri brzina po noći , naletio sam malo brze pored marice koja je stajala pored ceste pa ne znam jesu li me mogli skinut ??? 

 Po noci te trebaju slikat sa bljeskalicom.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Rucipe kaže...

Jel zna netko jel se mjeri brzina po noći , naletio sam malo brze pored marice koja je stajala pored ceste pa ne znam jesu li me mogli skinut ??? 

 

da su mjerili, vjerojatno bi te i zaustavili  a da slikaju vidio bi bljesak blica..

 Ma nisam nista vidio , a i stigli su 5-6 minuta prije mene , vidio sam ih da dolaze . Valjda necu popusit kaznu haha . Hvala na odgovoru :D 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Zar je moguće da odlaze motori na Insigniji ili da dolazi do zapaljenja na tako maloj kilometraži? Ona mi je u nekakvom budućem planu, ali neka jača varijanta zbog kilaže. Trenutno imam Opela, Vectra C 1.9 CDTI (2006 godište). 220tkm je prešla bez ikakvih specijalnih troškova, osim zamašnjaka koji inače odlazi na 200tkm kada je i otišao. Što se tiče enterijera, jedino je volan "potrošen", ostalo je sve gotovo pa novo.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 0:27 (CoLdPlay).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Neda mi se opet ulazit u raspravu ali cu samo ovo rec ne odlaze motori na Insignii to sto se njemu nesto dogodilo (tko ce znat sto jer nezna ni on mozda mu je puko zupcasti jer ga nije promjenio na vrijeme znaci neznamo sta se desilo), a nezz gdje si cuo da Insignie gore? Passati su ti koji se zapale na parkingu.

Bilo kuda Opel svuda! :)
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DiRT kaže...

 Konačno! Još od 75 nije bilo "prave" alfe....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Sto sto nisu zapalili!? Mora da nisam nesta dobro uradio?

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Frendu se Passat 7 2.0TDI zapalio na parkingu stavim i video kak gori ak treba, a i ubrzo nakon tog VW je povukao ako se dobro sjecam oko 750 000 Passata upravo zbog tog problema.

Bilo kuda Opel svuda! :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
neo.gz kaže...

Sto sto nisu zapalili!? Mora da nisam nesta dobro uradio?

 Taj feature ti dolazi samo ako uzmeš od kamatara. 

8 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

I gdje je Passat tu?

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
neo.gz kaže...

Sto sto nisu zapalili!? Mora da nisam nesta dobro uradio?

 Odvratnijeg prizora u životu nisam vidio. Ovo je gore od prometne nesreće s mrtvima

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Neda mi se opet ulazit u raspravu ali cu samo ovo rec ne odlaze motori na Insignii to sto se njemu nesto dogodilo (tko ce znat sto jer nezna ni on mozda mu je puko zupcasti jer ga nije promjenio na vrijeme znaci neznamo sta se desilo), a nezz gdje si cuo da Insignie gore? Passati su ti koji se zapale na parkingu.

Bome si siguran u tu Insigniu i taj 2.0CDTI. Ništa Phantom, kupuj Insigniu pa zapali li se ili razvali motor znaš kome ćeš poslat račun.  

Evo jedna izgorena.  http://www.njuskalo.hr/auti/opel-insignia-2.0-cdti-sport-oglas-15717577

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 9:38 (Penryn).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Vidiš da je prodana...

HTC 8X :)
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Zlu netrebalo,vozim aparat u autu, iako ne vozim insigniju, za nju bih stavio posebno od najmanje 6kg

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice